برگزیده های پرشین تولز

مشکل در اتصال وای فای هوآوی G700

pouyamahmoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با درود بی کران
دوستان عزیز اخیرا برای بنده مشکل زیر ایجاد شده ، امیدوار بودم شما عزیزان بتوانید در حل اون به من کمک کنید . و اما مشکل :
حدود یک سالی هست که هنگامی که با موبایل هوآوی G700 به وای فای مودم متصل میشوم ، پس از اتصال ارسال داده انجام میشود اما هیچ گونه دریافت داده ای صورت نمیگیرد و در نتیجه دسترسی به اینترنت وجود ندارد . برای رقع این مشکل ناچارا باید یکی از سه روش زیر را در پیش بگیرم :
1 - وای فای یا حالت هواپیما موبایل را چندین بار خاموش و روشن ( فعال و غیر فعال ) کنم
2 - موبایل را راه اندازی مجدد ( ریستارت ) کنم
3 - بلافاصله پس از اتصال وای فای ، سریعا یک صفحه وب را بارگذاری کنم
در خانه ، علاوه بر این موبایل دو موبایل دیگر هم هست . یکی موبایل سامسونگ مدل Galaxy J5 F با اندروید نسخه 6 که بدون هیچ گونه مشکلی به وای فای وصل شده و ارسال و دریافت داده در آن انجام میشود . و دیگری موبایل سامسونگ مدل کوربی پرو (GT-5310)با سیستم عامل جاوا که اصلا متصل نمیشود !
اتصال به وای فای را با یک مودم دیگر انجام دادم و مشکل G700 و کوربی پرو رفع شد ، اما از آنجایی که موبایل هوآوی مدل G700 از ابتدای استفاده این مشکل را نداشت برایم سوال بود که این مشکل چرا و چگونه پیش آمده و البته چگونه میتوانم آن را رفع نمایم .
در ضمن مدل مودم Alfex Web 2000 می باشد .
از شما کاربران گرامی خواهش دارم در صورت امکان بنده را راهنمایی فرمایید .
با سپاس

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
سلام
والا جای اینکه پست بذارم و جواب شما رو بدم خودم سوالی پرسیدم
ممنون میشم کمک کنید
چون منم مدل گوشی شما رو دارم
چرا خیلی وقتا گالری گوشی من محو میشه فایل هاش ولی تو فایل منیجر هست فایل ها
مثلا صبح من دو عکس میریزم ..پوشه ها و ویدیوها و همه چی هستن و دو فایل هم به خوبی و خوشی اضافه میشه
ظهر ممکنه فقط و فقط یه اسکرین شات بگیرم از صفحه برنامه یا هر چیزی مثلا...میبینم فقط پوشه اسکرین شات مونده....گوشی بعد از ریست و ریست فکتوری و ...هم همین مشکل براش مونده
مثلا دیشب که این مشکلو داشت ریست کردم باز امروز پیش اومد

pouyamahmoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
والا جای اینکه پست بذارم و جواب شما رو بدم خودم سوالی پرسیدم
ممنون میشم کمک کنید
چون منم مدل گوشی شما رو دارم
چرا خیلی وقتا گالری گوشی من محو میشه فایل هاش ولی تو فایل منیجر هست فایل ها
مثلا صبح من دو عکس میریزم ..پوشه ها و ویدیوها و همه چی هستن و دو فایل هم به خوبی و خوشی اضافه میشه
ظهر ممکنه فقط و فقط یه اسکرین شات بگیرم از صفحه برنامه یا هر چیزی مثلا...میبینم فقط پوشه اسکرین شات مونده....گوشی بعد از ریست و ریست فکتوری و ...هم همین مشکل براش مونده
مثلا دیشب که این مشکلو داشت ریست کردم باز امروز پیش اومد
درود بی کران
دوست عزیز ، بنده هم همین مشکل را چند مدت داشتم . از یکی از موارد زیر این مشکل ایجاد میشه :
۱ - آسیب هارد موبایل
۲ - مشکلات رام ( سیستم عامل موبایل )
برای بنده مشکل از مورد دوم بود که با ریست فکتوری ( بازگشت به تنظیمات کارخانه ) حل نمیشه ! بلکه باید موبایل را از طریق سیستم کامپیوتری یا لپ تاپ با رام نسخه بالا تر فلش کنید .
آموزش کامل این کار به همراه رام به صورت رایگان موجود هست ، و فقط با یک جستجو ساده در وبسایت گوگل می‌تونید اطلاعات لازم را به دست بیارید .
توجه کنید که قبل از فلش کردن از تمامی اطلاعات حافظه داخلی و مخاطبانی که بر روی موبایل ذخیره شدند پشتیبان تهیه کنید . نیازی به تهیه پشتیبان از مخاطبان موجود بر روی سیم کارت و حافظه خارجی ( مموری کارت ) نیست .
موفق و پیروز باشید

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
درود بی کران
دوست عزیز ، بنده هم همین مشکل را چند مدت داشتم . از یکی از موارد زیر این مشکل ایجاد میشه :
۱ - آسیب هارد موبایل
۲ - مشکلات رام ( سیستم عامل موبایل )
برای بنده مشکل از مورد دوم بود که با ریست فکتوری ( بازگشت به تنظیمات کارخانه ) حل نمیشه ! بلکه باید موبایل را از طریق سیستم کامپیوتری یا لپ تاپ با رام نسخه بالا تر فلش کنید .
آموزش کامل این کار به همراه رام به صورت رایگان موجود هست ، و فقط با یک جستجو ساده در وبسایت گوگل می‌تونید اطلاعات لازم را به دست بیارید .
توجه کنید که قبل از فلش کردن از تمامی اطلاعات حافظه داخلی و مخاطبانی که بر روی موبایل ذخیره شدند پشتیبان تهیه کنید . نیازی به تهیه پشتیبان از مخاطبان موجود بر روی سیم کارت و حافظه خارجی ( مموری کارت ) نیست .
موفق و پیروز باشید

یه دنیا تشکر
من چی بنویسم تو گوگل:D.چیز به روز و بی درردسر میخوام.هزار سایت میاد:p.اگه لینک میدادید که خیلی ممنون میشدم:general504::general504::general504:

pouyamahmoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
یه دنیا تشکر
من چی بنویسم تو گوگل:D.چیز به روز و بی درردسر میخوام.هزار سایت میاد:p.اگه لینک میدادید که خیلی ممنون میشدم:general504::general504::general504:
در گوگل عبارت های زیر را جستجو کنید :
برای رام : دانلود رام G700 U10
برای آموزش : آموزش فلش G700 یا آموزش فلش هوآوی
در میان سایت ها هم همون سایت هایی که اول قرار می‌گیرند را انتخاب کنید .
موفق باشید

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
در گوگل عبارت های زیر را جستجو کنید :
برای رام : دانلود رام G700 U10
برای آموزش : آموزش فلش G700 یا آموزش فلش هوآوی
در میان سایت ها هم همون سایت هایی که اول قرار می‌گیرند را انتخاب کنید .
موفق باشید

پس از فلش شدن گوشی حتما ریست فکتوری کنید تا رام بطور کامل نصب شود.
این کار برنمیگردونه به رم کارخونه مگه؟:general210:

pouyamahmoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
پس از فلش شدن گوشی حتما ریست فکتوری کنید تا رام بطور کامل نصب شود.
این کار برنمیگردونه به رم کارخونه مگه؟:general210:
ببینید ، شما می‌تونید از همون بازگشت به تنظیمات کارخانه استفاده کنید . اما این طور که معلومه رام شما از اصل و ریشه دچار مشکل هست بنابراین حتی با انجام این کار رام ناقص بازیابی میشه و مشکل پابرجا هست .
شما از روش فلش کردن موبایل از طریق سیستم کامپیوتری یا لپ تاپ پیش برید ، اگر مشکلتون سخت افزاری نباشه به احتمال بسیار زیاد حل میشه .
موفق باشید

بالا