برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
img_jbatalla_20170524-121124_imagenes_md_otras_fuentes_ronniee-k0mh-u422859597706f3b-980x554mundodeportivo-web.jpg

img_jbatalla_20170524-134644_imagenes_md_otras_fuentes_leoron-kzdc-u422863727155kc-572x322mundodeportivo-web.jpg

img_jbatalla_20170524-134645_imagenes_md_otras_fuentes_leoronney-kzdc-572x321mundodeportivo-web.jpg

https://www.tarafdari.com/ویدیو/710...و-در-تمرینات-بارسلونا-پیش-از-فینال-کوپا-دل-ری

.​

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
2017-05-28_020947.jpg

خب ، کل فصلمون شد همین ! ،
حداقل خوبیش اینه که دیگه کسی رو با کت و شلوار و کفش آل استار کنار زمین نمیبینیم .
بریم فکر بعد باشیم و آینده ای که خیلی روشن و امیدوار کننده نیست .

.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
حداقل خوبیش اینه که دیگه کسی رو با کت و شلوار و کفش آل استار کنار زمین نمیبینیم .
:general304::general304::general304:
چه گلی هم زد تئو هرناندز
+++++++
تبریک بابت جام

در انتظار 3 ال کلاسیکوی رویایی در تابستان
با قهرمانی بارسا در کوپا دل ری، سوپرکاپ اسپانیا در سال 2017 بین این تیم و رئال برگزار خواهد شد.
بارسا و رئال 29 جولای در دیداری دوستانه به مصاف هم خواهند رفت؛ این بازی در شهر میامی آمریکا برگزار می شود. سپس 12 و 15 آگوست نیز باید دو بازی رفت و برگشت سوپرکاپ اسپانیا را برگزار کنند. در بازی رفت بارسا میزبان است و بازی برگشت در برنابئو برگزار خواهد شد.

بی شک سه ال کلاسیکو به فاصله یک ماه می تواند هواداران فوتبال را کاملا سیراب کند.

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
خدا رو شکر امسال هم با جام تموم شد و انریکه با جام خداحافظی کرد هرچی نباشه یه 3 گانه برامون به ارمغان آورده بود که خیلی تیم های هنوز تو خواب هم نتونستن بهش برسن ...

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خوشبختانه خطر اونزوئه برطرف شد.
والورده رو باید قطعاً مربی بارسا بدونیم.
از کیفیت خریدهاش میشه عملکردش رو تا حدی قضاوت کرد.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
با قطعی شدن والورده کمی اوضاع شفاف تر شد. پنج شنبه شاید گره های بیشتری هم باز بشه.
چیزی که مشخصه این فصل هم فرناندز و بارتومئو در خدمتون هستند و هیچ کس نیست که به خدمتشون برسه.
والورده انتخاب بدی نیست. در نظر بگیرید که هیچ گزینه ی درجه یک تری موجود نبود. عملاً فقط روی آلگری می شد حساب کرد و بقیه آزاد نبودند.
تیم قطعاً تحولات خواهد داشت.
سیلسن شاید رفتنی باشه
متیو و دینه هم رفتنی هستند احتمالاً
وسط زمین تغییرات ممکنه زیاد باشه
رافینا و آردا و حتی شاید راکیتیچ(بسته به سطح انقلابی بودن والورده) و شاید و شاید آندرس حتی
برای خط حمله ممکنه آلکاسر هم رفتنی بشه هرچند بعید به نظر میاد
چیزی که معلومه. از فروختن آردا و دینه و متیو نهایت40 تا گیرمون بیاد.
خریدها
توی دروازه اگر سیلسن بره یا نره عملا از نظر مالی فرقی نمی کنه. تفاوت قیمت با جانشینش زیاد نخواهد بود. و دروازه بانی که بخریم هم تهدید جدی برای مارک نخواهد بود متاسفانه.
دفاع. مارلون میاد تیم اصلی. یک خرید جدی خواهند داشت. سانچز یا ...همین طور یه جایگزین برای راست. تصور میکنم دست کم دفاعمون باید 40 تا بهش تزریق بشه.
هافبک. اگر فقط خروج آردا و رافینیا رو در نظر بگیریم دست کم شصت تا گیرمون میاد. عین شصت تا رو باید یه چیزی بذاریم روش (در حد سی تا) کوتینیو رو بخریم. با برگشتن سرخی به هافبک و نفروختن دنیس همین ترکیب کفایت می کنه. از مشکلات اصلی تیم امسال تعداد زیاد هافبک ها بود که هیچ کس رو فرم خوبش تثبیت نمیشد.(بماند که زیاد بودن و کم اثر.)
خط حمله هم بستگی داره دنبال چی باشن. اگر فرض کنیم ام اس ان دست نمی خوره. شاید با رفتن آلکاسر دنبال دادن یه هوای تازه به تیم باشه. شاید هم به آلکاسر اعتقاد داشته باشه.
چیزی که مشخصه تیم بیشتر صد میلیون هزینه نخواهد کرد سرجمع. مگر اینکه یهویی یه حرکت عجیبی بخوان بزنن
تا چه شود

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
این تیم تا روپا بشه 200 تا خرج داره + یه مربی صاحب سبک و بزرگ . کسی که راحت بتونه MSN رو بدون ترس تعویض کنه + هوش تاکتیکی بالا .
با والورده اصلا نمیشه خوشبین بود . انتخاب سربسته و کادوی باز نشده . بهترین سالهای ام اس ان داره هدر میره ، لعنت به راسل و بارتومئو .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
این تیم تا روپا بشه 200 تا خرج داره + یه مربی صاحب سبک و بزرگ . کسی که راحت بتونه MSN رو بدون ترس تعویض کنه + هوش تاکتیکی بالا .
با والورده اصلا نمیشه خوشبین بود . انتخاب سربسته و کادوی باز نشده . بهترین سالهای ام اس ان داره هدر میره ، لعنت به راسل و بارتومئو .
دقیقاً کی؟
اگر منظورت بیلساست معلوم نیست به ماه نرسیده با کی مشکل پیدا کنه.
عملاً مربی به درد بخوری مناسب این قضیه نیست توی بازار

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
درود به همه بارساییها
در تلگرام با ما همراه باشید
با کانال فوتبال جهان
توی جستجوی تلگرام بنویسید futbal@
www.t.me/futbal

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
دقیقاً کی؟
اگر منظورت بیلساست معلوم نیست به ماه نرسیده با کی مشکل پیدا کنه.
عملاً مربی به درد بخوری مناسب این قضیه نیست توی بازار

یعنی بهتر از والورده نمیشه آورد ؟!!
میشه آقا میشه ، حتما نباید آزاد باشه که ، وسوسه مربی گری در بارسا چیزی نیست که یه مربی تاب بیاره و رد کنه پیشنهاد رو ، بقیه مسایل هم با پول حل میشه . در ثانی همه گزینه ها که همون 4..5 تا مربی شناخته شده نیستن .

.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
یعنی بهتر از والورده نمیشه آورد ؟!!
میشه آقا میشه ، حتما نباید آزاد باشه که ، وسوسه مربی گری در بارسا چیزی نیست که یه مربی تاب بیاره و رد کنه پیشنهاد رو ، بقیه مسایل هم با پول حل میشه . در ثانی همه گزینه ها که همون 4..5 تا مربی شناخته شده نیستن .

.
چنان گند زدن تو وضع مالی تیم که حد نداره.
گومز و آردا و متیو و سیلسن و دینه و آلکاسر جمعا حدود 150 میلیون یورو هزینه شده براشون به غیر حقوقشون.
هیچ کدوم هم به درد تیم نخوردن. باز آلکاسر بنده خدا.
این پول جای بهتری هزینه شده بود کار راحت تر بود. آلکسیس رو دادیم 37 تا فکر کنم الان دست کم 60 تا قیمتشه. به جاش کی رو خریدیم؟
سسک و پدرو همین طور؟
من والله مربی تضمینی نمیشناسم که شانش بالاتر از ام اس ان باشه غیر پپ و...
کار رو سخت کردن در کل

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
چنان گند زدن تو وضع مالی تیم که حد نداره.
گومز و آردا و متیو و سیلسن و دینه و آلکاسر جمعا حدود 150 میلیون یورو هزینه شده براشون به غیر حقوقشون.
هیچ کدوم هم به درد تیم نخوردن. باز آلکاسر بنده خدا.
این پول جای بهتری هزینه شده بود کار راحت تر بود. آلکسیس رو دادیم 37 تا فکر کنم الان دست کم 60 تا قیمتشه. به جاش کی رو خریدیم؟
سسک و پدرو همین طور؟
من والله مربی تضمینی نمیشناسم که شانش بالاتر از ام اس ان باشه غیر پپ و...
کار رو سخت کردن در کل
یه نگاه به وضعیت رئال یا یونتوس نشون میده میشه بازیکن تاپ رو بعنوان نیمکت نشین هم استفاده کرد ، فقط مدیریت میخواد .
پدرو یا الکسیس رو نتونستیم نگه داریم الان رئال اینهمه بازیکن خوب رو تو تیمش داره ، دقیقا دو تا تیم عالی که بنظر من تیم دومش از اولش حتی بهتره .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
یه نگاه به وضعیت رئال یا یونتوس نشون میده میشه بازیکن تاپ رو بعنوان نیمکت نشین هم استفاده کرد ، فقط مدیریت میخواد .
پدرو یا الکسیس رو نتونستیم نگه داریم الان رئال اینهمه بازیکن خوب رو تو تیمش داره ، دقیقا دو تا تیم عالی که بنظر من تیم دومش از اولش حتی بهتره .
محسن جان مشکل تیم ما همین نداشتن مدیریته. آلگری دیبالا و دنی و کوادرادو رو بارها نیمکت نشین کرد. انریکه شخصیت این کار رو نداشت.
در مورد ام اس ان شاید فروختن سوارز به رقابتی تر کردن خط حمله کمک کنه. شرایط رو هم برای مربی راحت تر کنه.
امسال یکی از دلایل اصلی حذفمون از اروپا و نبردن لالیگا خود لوییز بود. خیلی خیلی خیلی گل خراب میکنه. نمی ارزه به اون چندتا گل عجیب غریبش

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
یه نگاه به بی شمار تک به تکهایی که خراب کرد بنداز شاید نظرت عوض شد.
نظر شما هم محترم البته. [emoji6]
من میدونم که بازیهای فصل رو اکثریت دیدی ، خب خودم هم اکثریت رو دیدم ، یه بازیکن رو در کل باید ارزیابی کرد ، انتظاراتی که ازش میره ، پولی که براش پرداخت شده ، وظیفه و پستی که براش تعریف شده و .... همه اینها رو با هم در نظر داشت .
بعد از بنظرم چندین سال سرگردانی ما تازه به فرم ایده آل توی خط حمله رسیدیم ، چه از نظر بازیکن و چه از نظر چینش و شکل بازی . ما بعد اتوئو عملا این شاخه به اون شاخه شدیم همش ... سوارز همون مهاجم نوک ایده آل ماست ، درک تاکتیکی خیلی خوبی با دو نفر کناریش داره و مهاجم نوک در این سطح من ندیدم و سراغ ندارم که اولا اینهمه پرتلاش باشه و دوما فداکاری و بحث پاس دادن . اگه اینقدر آمار گلمون خوبه و یا مسی آمار گلش بالاست همه میدونن بخاطر همین پاسکاری و فداکاری بین سه نفر هست .
از اینها گذشته مگه چقدر تغذیش کردیم و پاس بهش رسوندیم ، والا تو لیورپول خیلی بیشتر بهش پاس میرسوندن ، درسته نیمار و مسی هم هستن ولی اصل گلزنی با سوارزه . باز هم نبود خط هافبک قوی ...
تو یه بازیها و مقاطعی هم افت داشته ولی مگه بازیکن فوتبال بدون افت یا اشتباه هم شما سراغ داری ؟ مهم اینه که در کل چه عملکردی داشته .

.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
من میدونم که بازیهای فصل رو اکثریت دیدی ، خب خودم هم اکثریت رو دیدم ، یه بازیکن رو در کل باید ارزیابی کرد ، انتظاراتی که ازش میره ، پولی که براش پرداخت شده ، وظیفه و پستی که براش تعریف شده و .... همه اینها رو با هم در نظر داشت .
بعد از بنظرم چندین سال سرگردانی ما تازه به فرم ایده آل توی خط حمله رسیدیم ، چه از نظر بازیکن و چه از نظر چینش و شکل بازی . ما بعد اتوئو عملا این شاخه به اون شاخه شدیم همش ... سوارز همون مهاجم نوک ایده آل ماست ، درک تاکتیکی خیلی خوبی با دو نفر کناریش داره و مهاجم نوک در این سطح من ندیدم و سراغ ندارم که اولا اینهمه پرتلاش باشه و دوما فداکاری و بحث پاس دادن . اگه اینقدر آمار گلمون خوبه و یا مسی آمار گلش بالاست همه میدونن بخاطر همین پاسکاری و فداکاری بین سه نفر هست .
از اینها گذشته مگه چقدر تغذیش کردیم و پاس بهش رسوندیم ، والا تو لیورپول خیلی بیشتر بهش پاس میرسوندن ، درسته نیمار و مسی هم هستن ولی اصل گلزنی با سوارزه . باز هم نبود خط هافبک قوی ...
تو یه بازیها و مقاطعی هم افت داشته ولی مگه بازیکن فوتبال بدون افت یا اشتباه هم شما سراغ داری ؟ مهم اینه که در کل چه عملکردی داشته .

.
با هر حساب کتابی لوییز جزو سه تا شماره نه درجه یک دنیاست. تردیدی نیست و همیشه هم گفتم. حرف من اینه نوسانش وحشتناکه. این فصل که کلا این طوری بود. اگر فصل قبل بالا پایین می شد این فصل شدیداً این طوری شد. از طرفی با توجه به سنش و قیمتش و باندی که درست کردن اونجا با مسی و نیمار به نظرم شاید سود کنیم از فروشش.
فوروارد قاتل البته کمه برای جایگزین کردن.
در مورد توپ نرسیدن در مقایسه با مسی و نیمار توپ زیادی گیرش میاد. مسی رو که هیچ. من کسی رو نمیشناسم کمتر مسی موقعیت خراب کنه. باز با این حال هافبک ما مشکل اصلی تیمه و هرکی این رو نفهمه فهم فوتبالیش مورد داره.
آندرس در اوج فوتبالش یه پاسور بالفطره نبود. بیشتر تخصصش تخریب تیم حریف در عمق بود تا دادن پاس آخر. ما بعد ژاوی کلا اون رو از دست دادیم. فروختن تیاگو خیانت بزرگی بود.
حتی اگر قرار بود به جای سسک آردا رو بخریم فروختن سسک هم بد بود.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
پس چرا تو خیالاتت در مورد قیمت فروشش چرتکه میندازی ؟ :D
گفتم چرا.
نوسانش
سنش
قیمت خوبش
ایجاد رقابت در خط حمله
به من باشه شیرجه میزنم روی امباپه
جوان است و جویای نام آمده ست.
کامل و حریص
ریسک خریدش می ارزه واقعاً

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
حیف از دنی که مفت دادیم رفت.
خاک بر سر مدیریت بارسا
زیدان چه کاتاناچیویی راه انداخته بود نیمه اول
کریس هم تعداد گلهایی که تو آفساید و یا با اشتباه دفاع و یا با پنالتی میزنه به شکل معناداری از گلهای سالمش بالاتره
بدبختی ای داریم با دنیای رسانه ای
پارسال یکی از کله گنده ها گفته بود جایزه بهترین بازیکن سال عملاً یک جایزه تیمی شده. راست میگه واقعاً.

بالا