برگزیده های پرشین تولز

مشکل با حراست دانشگاه

davod1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه
دوستان من دانشجوی علمی کاربردی هستم. اکثرا کلاس هامون توی کلاسی برگذار میشه که داخلش wc داره و بخاطر همین داخل کلاس هم دوربین گذاشتن.

حراست هی میاد گیر میده که پیش خانما نشنید و جامونو عوض میکنه و یسری استاد سر کلاس بود اومد یه خانم رو از کنار من بلند کرد

امروز اومد گیر داد که جامو عوض کنم و منم گفتم عوض نمیکنم و هر کاری که میخواد انجام بده

حالا کلا سوالم اینه که این واقعا قانونه که دختر و پسر داخل کلاس نباید کنار هم بشینن؟

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
بله که قانونه :D

تفکیک جنسیتی از سال 91 شروع شد. ما ترم اول هیچ کلاس مختلطی نداشتیم، ترم دوم چند تا کلاسمون مختلط شد. بقیه ترم ها هم که لاس وگاس شد :android03:

ولی بستگی به دانشگاه و مسئولین حراست اون دانشگاه داره. هر کاری می کنی زیاد افراط بازی در نیار. یه دفعه دیدی بابت همین کارا یه نامه تو پروندت درج می کنن که تا آخر عمرت باعث میشه نتونی کار دولتی گیر بیاری.

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
اون خانومی که پیشت میشینه با شما چه نسبتی داره ؟؟؟

اونم راضیه ؟؟
اگه آره ..خوب ایرادی نداره ...
مشـــــــغوووول باشیــــــد ... وااالــّــا ...:D:D

davod1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مرسی از پاسختون دوستان
دقیقا سعی میکنم زیاد موضوع رو بزرگ نکنم و کجدار و مریض این ۲ ترم رو هم میگذرونم، اما هر چی بیشتر تو ایران زندگی میکنم بیشتر تاسف میخورم...

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
مرسی از پاسختون دوستان
دقیقا سعی میکنم زیاد موضوع رو بزرگ نکنم و کجدار و مریض این ۲ ترم رو هم میگذرونم، اما هر چی بیشتر تو ایران زندگی میکنم بیشتر تاسف میخورم...
بعد که اومدن سرکلاس و گفتن جاتو عوض کن و شما گفتی نمیکنم چیکار کردن ؟ پرونده و ستاره و اینا برات درست نکن یه وقت
بنظر من اگر میبینی اینطوریه سعی کن تو اون کلاس که دوربین داره خودت اصلا نزدیک مونث جماعت نشینی که اونا نتونن حرفی بزنن بقیه جا ها جبران کن

davod1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
گفت واسه ت نامه میزنم
منم گفتم بخاطر نشستن کنار یه خانم هر کاری از دستت بر میاد انجام بده

دیروز که دیدمش عکس العمل خاصی انجام نداد، البته خودمم دیگه انتهای کلاس میشینم. والا اگه کسی بخواد کاری انجام بده مطمئنا جلوی همکلاسی ها و دوربین و استاد و ... انجام نمیده! من فقط برام این کار عجیب بود و حالا که دوستان میگن قانونه عجیب تر شد ...

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
گفت واسه ت نامه میزنم
منم گفتم بخاطر نشستن کنار یه خانم هر کاری از دستت بر میاد انجام بده

دیروز که دیدمش عکس العمل خاصی انجام نداد، البته خودمم دیگه انتهای کلاس میشینم. والا اگه کسی بخواد کاری انجام بده مطمئنا جلوی همکلاسی ها و دوربین و استاد و ... انجام نمیده! من فقط برام این کار عجیب بود و حالا که دوستان میگن قانونه عجیب تر شد ...
بله اینجا ایرانه
الانم برای شما دردسر درست میکنن میره پروندت الکی الکی [emoji52]
خدایی حال بهم زنه این دانشگاها از اون استادای بی سواد و مدیریت درپیتشون تا این قانوناشون
ی محیط درست کردن فقط پول بگیرن عمر جوونا تلف بشه از اخرم بریم با تاکسی کار کنیم
خیلی نمیشه درگیر شد تحمل کن تا مدرکتو بگیری پاشو برو اونور
تو عصر حجر زندگی میکنیم
ی اردو اموزشی قراره بریم مثلا مشکل دارن با اینکه ۳-۴ تا دختر با پسرا باشن حالا دردسرش اونجاس که ۳-۴ نفر نمیتونن اتوبوس جدا بگیرن مختلط هم ک مشکل دارن انگار قرارع به هم تو اتوبوس تجاوز کنن دانشجوها[emoji3]
لعنت بهشون انصافا

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

davod1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
امیدوارم همه مون خیلی زود از تحجر خلاص بشیم!

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
والا اونجور که من خوندم تو قانون انقلاب فرهنگی دانشگاه ها گفته شده بود خانم ها یه طرف،مردا هم طرف دیگه،کلاس ها هم تا حد امکان جداگانه

توصیه من اینه که درگیر نشو تا حد امکان.

rezer

Registered User
لایک‌ها
428
بله که قانونه :D

تفکیک جنسیتی از سال 91 شروع شد. ما ترم اول هیچ کلاس مختلطی نداشتیم، ترم دوم چند تا کلاسمون مختلط شد. بقیه ترم ها هم که لاس وگاس شد :android03:

ولی بستگی به دانشگاه و مسئولین حراست اون دانشگاه داره. هر کاری می کنی زیاد افراط بازی در نیار. یه دفعه دیدی بابت همین کارا یه نامه تو پروندت درج می کنن که تا آخر عمرت باعث میشه نتونی کار دولتی گیر بیاری.
همش آدم باید رفتار های بد رو ببینه و تحمل کنه
ولی درست فکر کنیم میبینیم اون حراستی هم به اختیار خودش نیومده به شما گیر بده که (به اختیار خودش اگه بود مینشست پشت میزش و وبگردی اش رو میکرد)
اون دستورات رییس رو اجرا میکنه
رییس اش هم دستورات بالای خودش رو و ...
آخرش مشکل از همونی که با ذوق رفتیم بهش رای دادیم هست

rezer

Registered User
لایک‌ها
428
آقا از این مملکت بیزار شدم
دروغ غ غ غ غ غ غ "" 6 تاش 1قرون
مثل نقل ونبات
آدم نمیدونه دردش رو به کی بگه
کجا اعتراض و شکایت کنه

davod1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
رفتم کارت ورود به جلسه بگیرم نوشته به علت کامل نبودن مدارک اکانت شما مسدود شده

فردا میرم یونی ببینم مشکل از مقامات بالاست یا واقعا ترم 3 کارشناسی تازه یادشون افتاده مدارکم ناقصه!

rezer

Registered User
لایک‌ها
428
اصل نامردی
موقع دادن کارت ورود به جلسه 1000 تومن بدهکار باشی نمیدن
موقع امتحان استرس وارد میکنن
یاد دوران دانشگاه خودم افتادم آخ آخ
از بلا هایی که دانشگاه سرم آورد میشه یه "شاهنامه" نوشت

بالا