برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
دوستان من دیشب خیلی به این موضوع فکر کردم

بیاید برگریم به قبل از نیم فصل اول، زمانی که تنها امیدمون نقل و انتقالات نیم فصل بود که بتونیم چند تا بازیکن بگیریم که شاید دوای دردمون باشن

شاه مهره ی نقل و انتقالاتمون اینقدر بد بود که همون نیم فصل اول ردش کردیم رفت ، یکی دو تا مهره ی دیگه هم که خیلی امید به فروغ دوبارشون داشتیم مثل آرش افشین هم همینطور ...

نیم فصل تمام شد و ما متاسفانه نتونستیم هیچ مهره ای بگیریم ... دیگه خوشبین‌ترین هوادار هم فکر نمیکرد که با یک مشت جوون که اکثرن بیست و سه چار ساله بودن بتونیم بهترین عملکرد رو نسبت به تمامی تیم های دیگه داشته باشیم .... پرسپولیس سروش رفیعی رو گرفت ، اینقدر پرمهره بود که بازیکنی مثل رامین رضائیان رو از سر شکم سیری بیرون کردن و ما با همون جوونها دربی شکستشون دادیم

دربی رو بردیم و توی جدول هم خودمون رو کشوندیم بالا و نایب قهرمان شدیم سهمیه ی مستقیم گرفتیم .. در آسیا هم تونستیم از مرحله ی گروهی بالا بیایم و بازی رفت مرحله ی یک شانزدهم رو هم بردیم ...

تا اینجا خیلی خوب بوده عملکردمون از لحاظ نتیجه گیری ... اما رسیدیم به این بازی

امید نور افکن همون جوونی که نیم فصل دوم وزنه شد برای تیم رو به خاطر مردانگیمون در اختیار تیم ملی گذاشتیم و نداشتیمش و ضربش رو هم خوردیم

امید ابراهیمی که بهترین بازیکن تیم بود رو به علت مصدومیت در اختیار نداشتیم

فرشید اسماعیلی که جزو محدود چهره های شاخص تیم بود رو هم به علت محرومیت ....

دیگه از این تیمی که از نیم فصل در فقر بازیکن بوده ، چی باقی موند؟

تازه اوضاع هم داشت خوب پیش میرفت که از بد حاثه فرشید باقری هافبک دفاعیمون هم مصدوم شد ....

خب کس دیگه ای نموند .... یهو ۴ تا بازیکن اصلیمون رو از دست دادیم ، با کی باید بازی کنیم؟ ... قراره معجزه کنیم توی آسیا اونم‌ مقابل تیمای چند ده میلیون دلاری عربی؟

انتظارمون‌بیش از حد از تیم بالا رفته بود و امیدمون این بود که هر طور شده فقط از این‌مرحله بریم بالا تا مرحله ی بعد تیم تقویت شدمون بتونه بازیکن بگیره که نشد.

ضمن‌اینکه گل دوم و سومی که خوردیم رو ببینید ... روی ضربه ی سر اضافی مدافع موقعیت گیرشون اومد و گل خوردیم که همون هم باعث ار هم پاشیدگی روحی تیم شد ... دیگه بعد از گل سوم من بازی رو نگاه نکردم و نمیدونم بازم دفاع گل کاشته یا خیر

در روزی که حداقل شصت هفتاد درصد وزن تیمیمون رو به علت محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشیم، رحمتی هم وزنه نبود از شانس بد و سوتی های وحشتناک مدافعین کار رو به جایی رسوند که روحیه ی بازیکنای باقیمونده که‌خیلیهاشون تجربه ی آسیا رو هم‌نداشتن نابود شد و این نتیجه رقم خورد ...

من نمیگم منصوریان مقصر نبود ولی بیشتر از منصوریان عوامل دیگه مقصر بودن

در شرایط فعلی هن به نظرم باید از همین‌کادر فعلی حمایت بشه و با گرفتن مهره های بدردبخور تم تقویت بشه ... همین [emoji4]

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
این نتیجه ای نیست که بشه به این راحتی ماست مالیش کرد
فعلا هم کاری نمیشه کرد چون هم افتخاری موندی شده هم منصوریان و هم همه بازیکنان
نه بازیکن جدید قرار بگیریم نه کسیو بدیم

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
درسته آبروی از دست رفته به این راحتیا بر نمیگرده
درسته اعتبار آسیایی مون که خیلی بهش می نازیدیم خدشه ی سنگین بهش خورد
درسته این باخت بعنوان لکه ی ننگی تو تاریخ باشگاه به یادگار می مونه

ولی این اتفاق بلاخره ممکنه برای هر تیمی تو کل دوران حیاتش بیافته , هر تیمی که قدمتش بیشتر باشه بلاخره چند بار تجربه ش میکنه
تیم های تراز اول دنیا , بارسلونا , رئال , منچستر , بایرن , چلسی ,... همه شون این باخت ها رو تجربه کردن حتی از تیم هایی که از سطح خودشون پایین تر بودن , متاسفانه تلخه ولی باید قبولش کرد

اینم خطاب به طرفداری تیم رقیب که از صبح تا حالا روی اعصاب هستن، در قرار نیست همیشه روی یه پاشنه بچرخه , گهی پشت بزین گهی زین به پشت , باید منتظر اون روزی باشین که همچین بلایی سر شما هم.بیاد :

هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد

هم رونق زمان شما نیز بگذرد

باد خزان نکبت ایام ناگهان

بر باغ و بوستان شما نیز بگذرد

در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت

این عوعو سگان شما نیز بگذرد

آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست

گرد سم خران شما نیز بگذرد

بادی که در زمانه بسی شمعها بکشت

هم بر چراغدان شما نیز بگذرد

زین کاروانسرای بسی کاروان گذشت

ناچار کاروان شما نیز بگذرد

ای مفتخر به طالع مسعود خویشتن

تأثیر اختران شما نیز بگذرد

این نوبت از کسان به شما ناکسان رسید

نوبت ز ناکسان شما نیز بگذرد

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
باخت بدی بود واقعا ضد حال شد البته من دیشب بازی رو نشد ببینم صبح بیدار شدم خبر رو خوندم 5 دقیقه ایی مات مونده بودم:eek:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
ششمی هم زده شد
آبروی ایران رفت

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

چی میگی تو بابا! ایران ایران!!!! ایران کیه. تیم باشگاهیه! تیم استقلال هست!!! نمیفهمی؟ فوتبال میفهمی یا نه؟ لیورپول حذف میشه طرفدار منچستر میگه آبروی انگلیس رفت؟ میشه سکوت کنی .
اگه الان ایرانه اون 4 تا فینال آسیا هم که رفته ایرانه چرا قبولش ندارید؟

Last edited:

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
#منصوریان_استعفا

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
من که همیشه از باخت فوتبال ایران لذت میبرم در هر رده و هر زمینی
تیم ملی و باشگاهی برام فرق نداره. البته خصومتی با فوتبال ندارم
چون تنها مکانی هست که نمیشه واقعیت رو انکار کرد
مسئولین میگن ما در منطقه از هر نظر بهترینیم بالاترین پیشرفت علمی بهترین اقتصاد و ....
ولی وقتی روی اسکوبورد ورزشگاه نوشته 6-1 دیگه نمیشه انکارش کرد
کاش همه چیز به این صورت قابل سنجش بود که همه بودنن وضع ما چیه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من موندم چطور توي بازي رفت همين العين حتي يك شوت هم نتونست به دروازه رحمتي بزنه!!!
اين باخت خيلي حسن داشت كه پادوواني و مگويان و زكي پور و علي قرباني و... در حد استقلال نيستن.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
درسته آبروی از دست رفته به این راحتیا بر نمیگرده
درسته اعتبار آسیایی مون که خیلی بهش می نازیدیم خدشه ی سنگین بهش خورد
درسته این باخت بعنوان لکه ی ننگی تو تاریخ باشگاه به یادگار می مونه

ولی این اتفاق بلاخره ممکنه برای هر تیمی تو کل دوران حیاتش بیافته , هر تیمی که قدمتش بیشتر باشه بلاخره چند بار تجربه ش میکنه
تیم های تراز اول دنیا , بارسلونا , رئال , منچستر , بایرن , چلسی ,... همه شون این باخت ها رو تجربه کردن حتی از تیم هایی که از سطح خودشون پایین تر بودن , متاسفانه تلخه ولی باید قبولش کرد

اینم خطاب به طرفداری تیم رقیب که از صبح تا حالا روی اعصاب هستن، در قرار نیست همیشه روی یه پاشنه بچرخه , گهی پشت بزین گهی زین به پشت , باید منتظر اون روزی باشین که همچین بلایی سر شما هم.بیاد :

هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد

هم رونق زمان شما نیز بگذرد

باد خزان نکبت ایام ناگهان

بر باغ و بوستان شما نیز بگذرد

در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت

این عوعو سگان شما نیز بگذرد

آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست

گرد سم خران شما نیز بگذرد

بادی که در زمانه بسی شمعها بکشت

هم بر چراغدان شما نیز بگذرد

زین کاروانسرای بسی کاروان گذشت

ناچار کاروان شما نیز بگذرد

ای مفتخر به طالع مسعود خویشتن

تأثیر اختران شما نیز بگذرد

این نوبت از کسان به شما ناکسان رسید

نوبت ز ناکسان شما نیز بگذرد
در قبلن چند بار روی پاشنش چرخیده اینا یادشون نیست ... ۵ گلی که از الغرافه خوردن رو یادشون رفته و بدتر از اون‌باختی رو که به محمدان بنگلادش دادن ... ه خب این دومی البته هیچ وقت فراموش شدنی نیست [emoji4]

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
من اصلا قبول ندارم که در کل آبرومون رقت خدشه دار شد و از اینجور شرورها مثلا آس روم هفت تا از یونایتد تو اروپا خورذ همه میگن روم و دیگه ول کنید بابا

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
من اصلا قبول ندارم که در کل آبرومون رقت خدشه دار شد و از اینجور شرورها مثلا آس روم هفت تا از یونایتد تو اروپا خورذ همه میگن روم و دیگه ول کنید بابا

کاریش نمیشه کرد باید با این حرفها این لکه ننگ رو توجیه کرد لعنت به این روزگار که همه چیزش علیه ما هستش

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
الان مرحله حذفی بوده!!! نتیجه بازی رفت و برگشت مگه حساب نیست؟ بازی 6-2 شده این کجاش بدترین شکسته؟؟؟ اختلاف 4 گل
الغرافه - لنگ 5-1 بازی رفتی هم که در کار نبوده چون مرحله گروهی بوده!!! ! اختلاف 4 گل !

توی آزادی 5 تا بخوری خیلیه!!!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
من از این روز می‌ترسیدم
روانخواه: استقلال نمی‌تواند موقعیت ایجاد کند

امید روانخواه بازیکن سابق استقلال به عنوان یکی از منتقدان اصلی تفکرات منصوریان شکست سنگین این تیم در بازی دیشب برابر العین را واقعیت تلخ این فصل استقلال دانست و مدعی شد از بروز چنین روزی می ترسید که مدام هشدار می داد و کسی هم به آن توجه نمی کرد.

از این روزها می ترسیدم که انتقاد می کردم

از روز اول که انتقاد سازنده می کردم با واکنش هایی روبرو می شدم که تصورش هم نمی شد کرد . آن حرف ها را می زدم چون دلم برای استقلال و طرفدارانش و از همه مهمتر فوتبال ایران می سوخت چون می ترسیدم که اتفاقات بدی برای این تیم بیافتد که این ترسم در بازی با العین کاملا نمود پیدا کرد و دیدید که چگونه اعتبار فوتبال ایران و استقلال زیر سئوال رفت. نمی خواهم نمک روی زخم بپاشم نه اما باورکنید من از این روزها می ترسیدم و می گفتم نوع فوتبال استقلال پر از ایراد و مشکل است.

واقعیت استقلال نمایان شد

نمایشی که از استقلال در بازی با العین چه در بازی رفت چه در بازی برگشت دیدیم کاملا مصداق بازی های این فصل استقلال در لیگ برتر بود اما در لیگ چون نتایج به شکلی رقم می خورد که همه را راضی می کرد این ایرادات به چشم نمی آمد یا اگر می آمد کسی به آن توجه نمی کرد. ضعف در نوع بازی استقلال کاملا روشن بود و وقتی به زبان می آوردم همه ناراحت می شدند و واکنش نشان می دادند و هیچ کس قدمی برای برطرف کردن این ضعف ها برنمی داشت و تنها علیه من موضع گرفته می شد.

آبرو و اعتبار استقلال زیر سئوال رفت

ای کاش تصورات و نگاه من غلط بود تا این اتفاقات رخ نمی داد و استقلال می توانست از سد العین عبور کند اما چه کنیم که واقعیت فوتبال روز و مدرن دنیا چیز دیگری است. ضعف های طول فصل به یکباره در بازی دیشب نشان داد آن هم به بدترین شکل ممکن و با نتیجه ای تلخ که تا سال ها در اذهان باقی خواهد ماند. شکستی تحقیرآمیز که می تواند آبرو اعتبار چندین ساله استقلال را زیر سئوال ببرد.

نتیجه گرفتن با استقلال در لیگ برتر کار سختی نیست

من در ابتدای فصل حرفی زدم که هنوز هم روی آن هستم. فرقی نمی کند استقلال لیگ برتر را با مربی مثل آقای مظلومی آغاز کند یا منصوریان. هرکسی سرمربی استقلال باشد در لیگ برتر با مشکلی روبرو نخواهد شد چون این تیم المان های لازم برای نتیجه گرفتن در لیگ برتر را دارد و می تواند طرفداران خود را راضی نگه دارد حتی با نمایش بد و ناامید کنند چون زدن یک گل و برنده شدن تمام ضعف ها را پوشش می دهد اما قصه لیگ برتر با رقابت های آسیایی و بین المللی متفاوت است.

مردم ایران تشنه موفقیت در آسیا هستند

مردم ایران و فوتبالدوستان واقعا تشنه موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و رقابت های بین المللی هستند چون مدت های طولانی است هیچ موفقیتی کسب نشده و تنها وعده وعید شنیده اند. باور کنید فوتبال ایران و باشگاه هایی مثل استقلال برای رسیدن به این موفقیت کار سختی ندارند چون پتانسیل لازم از نظر بازیکن را دارند و تنها می توانند با کمی برنامه ریزی به این خواسته جامع عمل بپوشانند.متاسفانه این باور نزد اهالی فوتبال و مربیان رقم خورده که تیمی مثل استقلال اگر صرفا بتواند در لیگ برتر به رقبای خود گل بزند می تواند در آسیا هم موفق شود، رقم خورد در حالی که این باور اشتباهی بود چون نوع گل زدن، نوع ایجاد موقعیت، ترکیب و تاکتیک و ... همه عوامل باید دست به دست هم بدهد تا بتوانی در آسیا موفق باشی.

استقلال در ایجاد موقعیت و نوع بازی مشکل دارد

از ابتدای فصل همواره حرف من این بود که استقلال در ایجاد موقعیت و گلزنی شدیدا وابسته به نوع بازی حریف و اشتباهات آنها است. استقلال در جریان بازی ایجاد موقعیت چندانی ندارد درست مثل بازی دیشب که تک گل آنها نیز از روی یک ضربه ایستگاهی و اشتباه دروازه بان العین به دست آمد. درست که بخشی از فوتبال به همین اشتباهات برمی گردد اما این واقعیت فوتبال مدرن روز دنیا نیست و دیدید که نحوه بازی استقلال در لیگ در آسیا هم تکرار شد و نتیجه اش یک آبروریزی بزرگ به بار آورد.

شکست این شکلی مقابل اماراتی ها باورکردنی نیست

بیشتر از حذف استقلال این واقعیت من را ناراحت کرد که چطور می شود ما با این همه استعداد ناب و پتانسیل فردی به تیمی از امارات این گونه ببازیم. متاسفانه ایرادات زیادی وجود دارد که نمی خواهم الان با بازگو کردن آنها بر زخم طرفداران خونگرم استقلال و فوتبال ایران نمک بپاشم اما واقعا باورکردنی نیست استقلال این همه مقابل العین ضعیف عمل کند. به نظرم اگر قرار است فوتبال ایران تغییر کند باید کار دست افرادی روشن فکر سپرده شود که با واقعیت و انتقاد سازنده مشکلی نداشته باشند!

SunOS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
97
این خبر برای 5 ماه پیشه

شمس: افتخاری فوتسال و استقلال را نابود کرد

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال می گوید که افتخاری بعد از نابودی فوتسال به سراغ استقلال رفته است

به گزارش "ورزش سه"، حسین شمس سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال که این روزها با دانشگاه آزاد در لیگ برتر فوتسال حضور دارد، درباره شرایط فوتسال و نحوه مدیریت افتخاری صحبتهای جالبی را مطرح می کند.

شمس با انتقاد از افتخاری و شرایط فوتسال ایران، گفت: هیچ کسی دلش برای فوتسال نمی سوزد. پیشکسوتان همگی در خانه خودشان مشغول حل کردن جدول هستند و به این رشته اهمیتی نمی دهند از طرفی یک آقا هم با هفتاد سال سن دو تا مسئولیت برعهده گرفته و به هیچ کدام از آنها هم نمی رسد.

حملات شمس به افتخاری با اشاره به شرایط بد استقلال اینگونه ادامه یافت: متاسفانه افتخاری فوتسال را که به نابودی کشاند و حالا نوبت به استقلال رسیده است. استقلال تاکنون سابقه نداشته که در نیم فصل اول این نتایج ضعیف را کسب کند اما مدیریت افتخاری باعث شد استقلال هم جام حدفی را از دست بدهد و هم در نیم فصل در رده هفتم قرار بگیرد.

SunOS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
97
9qyr_long0-fath_6.jpg

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
این روانخواه هم بهتره دهنشو ببنده کلا حال ادم به هم میخوره هر کی هر حرفی میزنه یا دل میسزونه دنبال درست کردن یک موقعیت واسه خودشه همین روانخواه سال دیگه بیارن بکننش مربی تیم دوم نونهالان استقلال میاد میگه همه چیز یک یکه....
همه دنبال موقعیت ان از حسن روشن بگیر تا همین منصوریان و روانخواه و ....

signore

Registered User
لایک‌ها
636
شکست سنگین بازی یک طرف ، صحبت های آرش برهانی حین گزارش مسابقه یک طرف.
این بابا اصلاً تو باغ نبود هیچ جوره. چند بار هی گفت استقلال الان داره با تیم دوم یا سوم خودش بازی میکنه چون اینا بازیکنای اصلیش نیستند!
از بین بازیکنان امسال استقلال فقط مهدی رحمتی و خسرو حیدری و مگویان و امید ابراهیمی رو میشناخت!

Last edited:

signore

Registered User
لایک‌ها
636
این روانخواه هم بهتره دهنشو ببنده کلا حال ادم به هم میخوره هر کی هر حرفی میزنه یا دل میسزونه دنبال درست کردن یک موقعیت واسه خودشه همین روانخواه سال دیگه بیارن بکننش مربی تیم دوم نونهالان استقلال میاد میگه همه چیز یک یکه....
همه دنبال موقعیت ان از حسن روشن بگیر تا همین منصوریان و روانخواه و ....
حاجی جان همه دنبال باندبازی هستن و دنبال اینن که از این نمد واسه خودشون کلاه درست کنن.
مگه غیر از اینه که همین منصوریان با لابی گری و ننه من غریبم بازی و باند بازی سرمربی استقلال شد؟! آیا واقعاً این مربی در حد استقلال بود؟! خداییش امسال به جز برد دربی ، این تیم چی داشت که ما دلمون رو بهش خوش کنیم؟! آیا خوب بازی میکرد؟! آیا روان و تهاجمی بازی میکرد؟! آیا موقعیت میتونست خلق کنه؟! خوب نمیتونست دیگه! دیشب العین طوری تو زمین بازی میکرد که انگار بارسلونا داره بازی میکنه! البته دفاع ما که سوراخ بود و شکی درش نیست اما موضوع اینجاست که یک مربی صاحب سبک و تحصیلکرده و با کلاس میتونه چنین تیمی بسازه. چرا ما باید همیشه آرزوی داشتن یک چنین مربی با کلاسی رو داشته باشیم؟! واقعاً چرا؟!

signore

Registered User
لایک‌ها
636
من موندم چطور توي بازي رفت همين العين حتي يك شوت هم نتونست به دروازه رحمتي بزنه!!!
اين باخت خيلي حسن داشت كه پادوواني و مگويان و زكي پور و علي قرباني و... در حد استقلال نيستن.
شرایط میزبانی خیلی متفاوته. تیمی که تو زمین خودش بازی میکنه معمولاً چون تو همون زمین تمرین میکنه و در طول فصل 30 تا بازی رسمی تو همون زمین کرده و با ابعاد زمین آشناست و به شرایط آب و هوایی هم عادت داره مسلماً نحوه بازی و نگرشش تفاوت میکنه نسبت به یک بازی که داره در خارج از خونه بازی میکنه.
ضمناً یکی از مولفه های موفقیت و بازی روان العین در بازی دیشب ، حضور یک بازیکن تمام عیار به نام ناصر الشهرانی بود که تو بازی رفت حضور نداشت.

بالا