برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی در مورد راه اندازی سامانه تبادل بنر

هومان هرمزدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام به تمامی پرشین تولزی های عزیز
مدتیه به فکر کدنویسی یه افزونه ساده تحت وردپرس در زمینه تبادل بنر افتادم

اما نمیدونم با حضور anetwork و nextads و... باز هم سیستم من کاربر خواهد داشت؟
نمیدونم چجوری تبلیغ دهنده های اولیه رو جذب کنم؟
نمیدونم سیستم به صورت کسب درآمد در ازای کلیک باشه یا به صورت تبادل بنر ساده و نمایش بنر کاربر در ازای نمایش بنر سایر اعضا در وبسایت؟
اصلا نمیدونم شروع کنم یا نه؟
ممنون میشم با نظراتتون من رو در این مسیر راهنمایی بفرمایید
باتشکر

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام، شبتون بخیر
افزونه خیر، اسکریپت اختصاصی میخواد این موضوع با کدهای html - php - java - jq که افراد در سایتشون استفاده کنن
بله خیلی هم طرفدار پیدا میکنه
ولی البته باید امتیاز و پول هم برای برخی کلیک ها در نظر بگیرید بعضی ها تا نفع مالی براشون نداشته باشه دست به کار نمیشن
تبادلی بر اساس امتیاز و قرارگرفتن بنر بر اساس پول هم میتونه باشه
ایده ی جالب و بکری میتونه بشه که در ایران اجرایی نشده
هزینه بر هست و الخصوص جذب کاربرش از همه نقاط هزینه بیشتری میبره ولی درامد خیلی خوبی میده حتی تا ماهی بیش از 10 میلیون تومان
بیشترین رکن بازدهی این موضوع برای شما تبلیغات هست! توصیه میکنم کمتر از 5 الی 10 میلیون تومان اگر قراره هزینه برای تبلیغات بدید استارت نکنید چون همون سایت های قوی تر و رغیب طرحتونو به راحتی کپی میکنن و با هزینه و قدرت بیشتر اجرایی میکنن.

هومان هرمزدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام، شبتون بخیر
بیشترین رکن بازدهی این موضوع برای شما تبلیغات هست! توصیه میکنم کمتر از 5 الی 10 میلیون تومان اگر قراره هزینه برای تبلیغات بدید استارت نکنید چون همون سایت های قوی تر و رغیب طرحتونو به راحتی کپی میکنن و با هزینه و قدرت بیشتر اجرایی میکنن.
باتشکر از پاسخگویی سریع و راهنمایی جامع تون. اگر انجمن های دیگه بود حداقل باید تا 10 صبح صبر میکردم
خب من الان این رقم ها رو برای تبلیغات ندارم... به نظرتون چیکار کنم؟ اسپانسر هم که به سختی گیر میاد و برای یه همچین مبالغی صد در صد میگن دامنه رو به نام اونها بزنم که این کار ریسک بالایی داره
حالا که این مبلغ رو ندارم بی خیال نوشتن افزونه بشم؟
تا الان فرم دریافت بنر رو به صورت یه کدکوتاه نوشتم که با جی کوئری حجم و اندازه های بنر رو با اندازه انتخابی چک میکنه و به نظر خودم خیلی جالبه

قبلا هم بازی مار و پله رو به صورت فول آجاکس و متصل به ووکامرس برای پرداخت جوایز و یا کسر حق تاس ریزی نوشتم اما اصلا استقبال نشد...

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
باتشکر از پاسخگویی سریع و راهنمایی جامع تون. اگر انجمن های دیگه بود حداقل باید تا 10 صبح صبر میکردم
خب من الان این رقم ها رو برای تبلیغات ندارم... به نظرتون چیکار کنم؟ اسپانسر هم که به سختی گیر میاد و برای یه همچین مبالغی صد در صد میگن دامنه رو به نام اونها بزنم که این کار ریسک بالایی داره
حالا که این مبلغ رو ندارم بی خیال نوشتن افزونه بشم؟
تا الان فرم دریافت بنر رو به صورت یه کدکوتاه نوشتم که با جی کوئری حجم و اندازه های بنر رو با اندازه انتخابی چک میکنه و به نظر خودم خیلی جالبه

قبلا هم بازی مار و پله رو به صورت فول آجاکس و متصل به ووکامرس برای پرداخت جوایز و یا کسر حق تاس ریزی نوشتم اما اصلا استقبال نشد...
الان به علت تعداد انبوهی از سامانه تبلیغی اگه همینجوری شروع کنید ایدتون گم میشه بین اونا هرچقدرم کارتون درست باشه. باید به وب مستر معرفی کنید سایتو که اونم هزینه بره واگر نه چیزی که الان وبمستر به شدت نیاز داره سامانه تبلیغاتیه که دزد نباشه.

هومان هرمزدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
الان به علت تعداد انبوهی از سامانه تبلیغی اگه همینجوری شروع کنید ایدتون گم میشه بین اونا هرچقدرم کارتون درست باشه. باید به وب مستر معرفی کنید سایتو که اونم هزینه بره واگر نه چیزی که الان وبمستر به شدت نیاز داره سامانه تبلیغاتیه که دزد نباشه.
خودمم یه همچین نیازی رو احساس کردم که میخوام یه همچین سیستمی بزنم... اما تبلیغ دهنده برای بیش از چند بازدید در روز پول نمیده برای همین سیستم های تبلیغاتی کلیک ها رو کمتر حساب میکنن
به نظرتون یه سایت در زمینه تبادل بنر و پاپ آپ چقدر میتونه پیشرفت داشته باشه؟
یعنی شما کد نمایش بنر و پاپ آپ رو در سایتتون ثبت کنید و به ازای ترافیکی که ارسال کردید ترافیک دریافت کنید... البته مثلا به ازای هر 10 بازدید ارسالی 9 بازدید دریافت کنید تا این وسط یه چیزی هم گیر طراح سیستم بیاد...

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
خودمم یه همچین نیازی رو احساس کردم که میخوام یه همچین سیستمی بزنم... اما تبلیغ دهنده برای بیش از چند بازدید در روز پول نمیده برای همین سیستم های تبلیغاتی کلیک ها رو کمتر حساب میکنن
به نظرتون یه سایت در زمینه تبادل بنر و پاپ آپ چقدر میتونه پیشرفت داشته باشه؟
یعنی شما کد نمایش بنر و پاپ آپ رو در سایتتون ثبت کنید و به ازای ترافیکی که ارسال کردید ترافیک دریافت کنید... البته مثلا به ازای هر 10 بازدید ارسالی 9 بازدید دریافت کنید تا این وسط یه چیزی هم گیر طراح سیستم بیاد...
ایده خوبیه ولی بهتره کنار این سیستم تبلیغاتی به ازای کلیک یا نمایش هم را بندازین و مطمعا باشین وب مسترا اونقده کشیدن ازاینا که شما درست کار کنین میان سمتتون. فقط دوستمونم گفتن بدونه سرمایه برای تبلیغ اب در هاونگ کوبیدنه. موفق باشید.

هومان هرمزدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ایده خوبیه ولی بهتره کنار این سیستم تبلیغاتی به ازای کلیک یا نمایش هم را بندازین و مطمعا باشین وب مسترا اونقده کشیدن ازاینا که شما درست کار کنین میان سمتتون. فقط دوستمونم گفتن بدونه سرمایه برای تبلیغ اب در هاونگ کوبیدنه. موفق باشید.

خب یعنی اگر سیستم در ازای پرداخت نباشه باز کاربرا میان سراغ سیستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی مثلا شما بنر رو در سایتتون ثبت کنید و اگر کلیک داشت به ازاش در پنل شما حق کلیک ثبت میشه و میتونید به سایت خودتون نسبت بدهید... دیگه به ازای کلیک به شما مبلغی پرداخت نمیشه

برای تبلیغات هم در مورد قسمت تبادل بنر فکرهای خوبی دارم... تنها کافیه دوستانی مثل شما به صورت حمایتی در سامانه عضو بشوند و کد رو در وبسایتشون قرار بدهند
اما برای تبلیغات بخش پاپ آپ واقعا نیاز به سرمایه گذار دارم

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
خب یعنی اگر سیستم در ازای پرداخت نباشه باز کاربرا میان سراغ سیستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی مثلا شما بنر رو در سایتتون ثبت کنید و اگر کلیک داشت به ازاش در پنل شما حق کلیک ثبت میشه و میتونید به سایت خودتون نسبت بدهید... دیگه به ازای کلیک به شما مبلغی پرداخت نمیشه

برای تبلیغات هم در مورد قسمت تبادل بنر فکرهای خوبی دارم... تنها کافیه دوستانی مثل شما به صورت حمایتی در سامانه عضو بشوند و کد رو در وبسایتشون قرار بدهند
اما برای تبلیغات بخش پاپ آپ واقعا نیاز به سرمایه گذار دارم
این سیستم شما برای سایت های سطح بالا کاربردی نخواهد داشت . اما قطعا هزاران سایت موجوده که میخوان شروع کنن و هزینه ای برای تبلیغات ندارن . یا شروع کردن و هزینه تبلیغات ندارن برای اینا خوبه.

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
سلام، شبتون بخیر
افزونه خیر، اسکریپت اختصاصی میخواد این موضوع با کدهای html - php - java - jq که افراد در سایتشون استفاده کنن
بله خیلی هم طرفدار پیدا میکنه
ولی البته باید امتیاز و پول هم برای برخی کلیک ها در نظر بگیرید بعضی ها تا نفع مالی براشون نداشته باشه دست به کار نمیشن
تبادلی بر اساس امتیاز و قرارگرفتن بنر بر اساس پول هم میتونه باشه
ایده ی جالب و بکری میتونه بشه که در ایران اجرایی نشده
هزینه بر هست و الخصوص جذب کاربرش از همه نقاط هزینه بیشتری میبره ولی درامد خیلی خوبی میده حتی تا ماهی بیش از 10 میلیون تومان

چرا اجرایی شده اونم در سطح انبوه، این نوع سیستم ها 6 7 سال پیش خیلی تو ایران رونق داشتند که کم کم سیستم های تبلیغات بنری پولی وارد شدند و کم کم سامانه های تبادل بنر از بین رفتند

ضمنا مطمئن باشید همچین سیستمی بزنید بیشتر استفاده کنندگانش مدیرای وبلاگ که به بازدید مناسب و ... نرسیدند هستند و با استفاده از این سیستم به دنبال کسب یوزرهای جدید ....

ضمنا افزونه وردپرسیش هم موجوده (البته انگلیسی هست و نیاز به فارسی سازی داره) احتمالا اسکریپتش هم موجوده چک کنید دوباره نویسی نکنید.

هومان هرمزدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ضمنا افزونه وردپرسیش هم موجوده (البته انگلیسی هست و نیاز به فارسی سازی داره) احتمالا اسکریپتش هم موجوده چک کنید دوباره نویسی نکنید.
اسکریپت درست و حسابی که وجود نداره...
ممنون میشم افزونه وردپرسیش رو معرفی کنید... اگر نسخه رایگان باشه به رایگان فارسی و راست چین میکنم و اگر نسخه پولی باشه توی مارکت برای فروش ثبت میکنم و درصدی از هر فروش رو هم به شما بابت معرفی افزونه پرداخت خواهم کرد. البته فکر نکنم اصلا افزونه جالبی باشه... نهایتا یا فقط برای مدیر وبسایت هست برای مدیریت تبلیغاتی که گرفته و یا بخش شمارشگرش خیلی ساده است

اما افزونه ای که من دارم مینویسم یه فرم حرفه ای افزودن بنر داره... بخش ثبت بازدیدهاش کاملا حرفه ای هست از تایید آی پی ایرانی تا تعیین تعداد نمایش و تعداد کلیک و سیستم ضد تقلب
برای بخش پاپ آپ هم برنامه های زیادی دارم از جمله انتخاب نوع پاپ آپ نمایشی و... که فقط در اسکریپت های xdev دیدم

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
اسکریپت درست و حسابی که وجود نداره...
ممنون میشم افزونه وردپرسیش رو معرفی کنید... اگر نسخه رایگان باشه به رایگان فارسی و راست چین میکنم و اگر نسخه پولی باشه توی مارکت برای فروش ثبت میکنم و درصدی از هر فروش رو هم به شما بابت معرفی افزونه پرداخت خواهم کرد. البته فکر نکنم اصلا افزونه جالبی باشه... نهایتا یا فقط برای مدیر وبسایت هست برای مدیریت تبلیغاتی که گرفته و یا بخش شمارشگرش خیلی ساده است

اما افزونه ای که من دارم مینویسم یه فرم حرفه ای افزودن بنر داره... بخش ثبت بازدیدهاش کاملا حرفه ای هست از تایید آی پی ایرانی تا تعیین تعداد نمایش و تعداد کلیک و سیستم ضد تقلب
برای بخش پاپ آپ هم برنامه های زیادی دارم از جمله انتخاب نوع پاپ آپ نمایشی و... که فقط در اسکریپت های xdev دیدم
توی مجموعه فروشگاهی اوانتو https://codecanyon.net/ بود. اسمش دقیق یادم نیست.

ضمنا خواستید بیایید تلگرام صحبت کنیم در مورد یک ایده بهتر و پولساز تر توی همین زمینه کاری ...

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
این سیستم برای سایت هایی که کم بازدید هستند و دنبال تبلیغ بدون هزینه هستند مناسبه تجربه ای هم که من از این سیستم ها دیدم همینطور بوده اکثرا وبلاگ ها و سایت های کم بازدید صرفا دنبال روشی مجانی برای تبادل بازدیدشان هستند و کمتر کسی بصورت حرفه ای و برای سایت پربازدید سراغ این سیستم میره

درکل اگر هم راه بندازید برای شما به عنوان واسط و متمرکز کننده این روند سودی نداره معمولا بعد از مدتی این سیستم ها جمع میشه ...

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
حرف دوستمون تایید می شه.
یعنی به نظر من اکثرشون وبلاگ ها خواهند بود.
که البته الان دیگه وبلاگ نویس ها به نظر من خیلی کم شدن. همه رفتن تو تلگرام.
مخصوصا این بچه مدرسه هایی (باز به خصوص دختر ها) 12 تا 17 سال..

هومان هرمزدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
توی مجموعه فروشگاهی اوانتو https://codecanyon.net/ بود. اسمش دقیق یادم نیست.

ضمنا خواستید بیایید تلگرام صحبت کنیم در مورد یک ایده بهتر و پولساز تر توی همین زمینه کاری ...
یه اسکریپت توی codecanyon هست به قیمت 18 دلار که مدیریتش فوق العاده ضعیفه و پوسته خوبی هم نداره... ترجیح دادم افزونه وردپرسی رو بنویسم
تلگرامم ریپورت هست از بس سایت بازی مار و پله رو تبلیغ کردم 09104839216 و 09352640432

هومان هرمزدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ادرکل اگر هم راه بندازید برای شما به عنوان واسط و متمرکز کننده این روند سودی نداره معمولا بعد از مدتی این سیستم ها جمع میشه ...
حرف دوستمون تایید می شه. یعنی به نظر من اکثرشون وبلاگ ها خواهند بود.

سیستم های وبلاگ دهی هم که هر کدوم یه جور اذیت میکنن و یه مدل کد نمایش میخواهند... پس به نظر شما من چیکار کنم؟ چه مدل سیستمی راه اندازی کنم برای تبلیغات... چه مدل تبلیغاتی رو شما ترجیح میدهید به عنوان وبمستر؟
باتشکر از همفکری تمامی دوستان... انجمن پربازده یعنی پرشین تولز

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
بنظر من سیستم تبادل بنر مطمئن و پایدار نیاز همیشگی بخشی از وب هست و من شخصا الان پارس تولز رو ترجیح میدم چون سالهاست که داره اینکار رو انجام میده و جمعیت زیادی عضوش هستند برخلاف سایر سیستم هایی که امدیم ازشون حمایت کنیم و بنرشون رو گذاشتیم چند ماه بعد جمع نکرده و از بنرها سو استفاده کنه ... پس فعلا من نظرم اینه این بحث تبادل بنر انقدر پتانسیل نداره که یه سیستم جدید بخواد وقت و هزینه اش رو صرف کنه ...

سیستم تبلیغاتی که الان بنظر من نیازه سیستم های فوق العاده گوگل هست که ما دسترسی بهش نداریم !

در نبود گوگل الان بحث تبلیغات موبایلی و تبلیغ در شبکه های اجتماعی که بخش عظیمی از مصرف کننده اینترنت کشور را شامل میشه هنوز جای کار داره

هومان هرمزدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
پس فعلا من نظرم اینه این بحث تبادل بنر انقدر پتانسیل نداره که یه سیستم جدید بخواد وقت و هزینه اش رو صرف کنه ...
سیستم تبلیغاتی که الان بنظر من نیازه سیستم های فوق العاده گوگل هست که ما دسترسی بهش نداریم !
در نبود گوگل الان بحث تبلیغات موبایلی و تبلیغ در شبکه های اجتماعی که بخش عظیمی از مصرف کننده اینترنت کشور را شامل میشه هنوز جای کار داره
خیلی از دوستان گفتن سیستم تبادل بنر و پاپ آپ رایگان به شدت مورد نیاز هست... اما نمیشه روی حرف کاربرا تا زمانی که ثبت نام نکردن و از خدمات استفاده نکردن حساب باز کرد
در مورد سیستم های گوگل که کلی واسط در ایران هست و نمیگم به راحتی اما بالاخره میشه از خدمات تبلیغاتی گوگل هم استفاده کرد در ایران

هومان هرمزدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
http://banner.vespar.ir
سامانه رایگان ثبت بنر و تبادل لینک وسپار اولین سامانه افزایش ترافیک و کاهش رتبه الکسا هست که صد در صد رایگان خدمات خودش رو خدمت شما عزیزان ارائه می کند
اگر بنری برای معرفی وبسایت و یا خدمات خودتون دارید کافیه در سامانه تبادل بنر وسپار عضو شوید و بنرتون رو ثبت کنید
سامانه تبادل بنر در مرحله تست آزمایشی می باشد لطفا با همراهیتون و انتقال مشکلات وبسایت و نظرات خودتون ما رو در این حرکت یاری نمایید

برای مراحل بعدی خدمات تبادل لینک، پاپ آپ و newtab و پاپ باکس در نظر گرفته شده اما تمامی این خدمات به صورت مرحله به مرحله پیاده سازی خواهد شد

باتشکر

بالا