برگزیده های پرشین تولز

چگونگی بازگرداندن یک درایو فرمت شده !!!!!!!!!!!!

EOS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
من هم مشکلم بازگردانی داریو هستش به همین خاطر دیگه ارسال جدید نزدم
چند روز پیش فلشم game over شد و میخواستم فرمتش کنم که به اشتباه به جای فلش داریو F ام رو فرمت کردم اما به 10 ثانیه نرسیده متوجه شدم و کنسل کردم اما الان حتی تصویر درایو Fام هم از مای کامپیوتر پاک شده
میشه راهنمایی کنین که کلا چطور میتونم درایو رو برگردونم ؟!

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
گوگل سرچ کن دانلود بهترین ریکاوری ببین چه برنامه هایی رو بیشتر تو جستجو میاره ورژن آخر همونو نصب کنی فکر کنم خیلی خوب باشه

نیکاسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دیروز ویندوز سونم رو عوض کردیم . منتهی اشتباهی به جای c درایو e که همه اطلاعات کامپیوتر و زندگیم توش بود پاک شد !!!
الان برای برگردوندنش بهترین نرم افزار فک میکنید چی باشه ؟
خودم برگردونم یا بدم بیرون برام برگردونن ؟
کلا چه کنم به نظرتون ؟
با تشکر فراوان

نیکاسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست خوب ... منم هم الان اومدم پای کامپیوترم و دیدم درایو G کلا پاک شده ... اصلا نمیدونم چه اتفاقی افتاده ... میخواستم بدونم شما تونستین مشکلتون و حل کنید .... من دارم دیوونه میشم ... کل عکسهای زندگیم توی این درایو بوده

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
سلام دوست خوب ... منم هم الان اومدم پای کامپیوترم و دیدم درایو G کلا پاک شده ... اصلا نمیدونم چه اتفاقی افتاده ... میخواستم بدونم شما تونستین مشکلتون و حل کنید .... من دارم دیوونه میشم ... کل عکسهای زندگیم توی این درایو بوده
سلام علیکم
متاسفانه زندگیم پاک شد و تقریبا نتونستم کار خاصی انجام بدم.
دو سه هفته هم این نرم فازار ها رو گشتم و تست کردم یا بیهوده و بی خاصیت بودن یا کم فایده بودن .
در نهایت به یکی از تعمیر کاران گارانتی کننده لپ تاپ ( سازگار ارقام ) زنگ زدم گفتن برای هر گیگ اطلاعات فلان قدر پول باید بدم که میلیونی میشد و منم بیخیال شدم .
در نهایت نهایت ، با یه نرم افزار که اسمش یادم نیست حدود 10 - 15 ساعت ریکاوری اطلاعات کردم ، خیلیاشون از بین رفته بودن ( چون نرم افزار های مختلفی رو امتحان کرده بودم و اطلاعات هی نوشته و پاک میشد )
اونیاییم که مونده بودن با دسته بندی عکس ها جدا پی دی اف ها جدا و ... کلا تقریبا بی استفاده بود ...
چون هزاران چیز بی ارتباط رو کنار هم قرار می داد ...

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
SystemRescueCd

amardasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
وقت بخیر
دوستان عزیز
من ویندوز xp روی کامپیوتر داشتم فرمت کردم و ویندوز xp جدید نصب کردم راهی وجود داره که بتونم ویندوز قبلی رو بازیابی کنم چون اطلاعات مهمی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
درود
من هم مشکلم بازگردانی داریو هستش به همین خاطر دیگه ارسال جدید نزدم
چند روز پیش فلشم game over شد و میخواستم فرمتش کنم که به اشتباه به جای فلش داریو F ام رو فرمت کردم اما به 10 ثانیه نرسیده متوجه شدم و کنسل کردم اما الان حتی تصویر درایو Fام هم از مای کامپیوتر پاک شده
میشه راهنمایی کنین که کلا چطور میتونم درایو رو برگردونم ؟!
اگه درایو رو می خوای از حالت پاک شده در قسمت مای کامپیوتر دربیاری از دیسک ویندوز استفاده کن، برنامه نصب ویندوز رو اجرا کن، هنگام نصب ویندوز روی costume کلیک کن و به قسمت پارتیشن بندی درایوها برو و درایوت رو دوباره فرمت کن ولی بعد از اینکار ویندوز رو نصب نکن و از برنامه نصب بیرون بیا ولی اگه می خوای اطلاعاتت رو بدست بیاری این کار رو نکن چون با فرمت دوباره اطلاعات رو دیگه نمیشه برگردوند.

Last edited:

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
برنامه هایی هست که unformat می کنه ولی ممکنه تمام اطلاعات رو نشه باهاش برگردوند حتی خودتون هم تو اینترنت سرچ کنید نسخه trial این نرم افزارها رو می تونید پیدا کنید.

http://www.reclaime.com/library/how-to-unformat.aspx

بالا