برگزیده های پرشین تولز

بررسي وضعيت Wimax مبين نت

mehdifirouzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8

roman82

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
گزینه مشاهده جزئیات کارکرد بر اساس ساعت که تو فایل اکسل هم خروجی میداد در اکانت کاربری برداشته شده؟
از چه طریقی میشه جزئیات کارکرد مصرفی رو براساس بازه مصرف دقیق مشاهده کرد؟

rastad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ا
سلام
گزینه مشاهده جزئیات کارکرد بر اساس ساعت که تو فایل اکسل هم خروجی میداد در اکانت کاربری برداشته شده؟
از چه طریقی میشه جزئیات کارکرد مصرفی رو براساس بازه مصرف دقیق مشاهده کرد؟

از بخش گزارشات کارکرد سرویس می توانید ریز مصرف بگیرید. به تفکیک شبانه و روزانه

nima3333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام ، دوستانی که از مبین نت استفاده میکنن میشه لطف کنن بگن که ایا این شرکت حجم دزدی داره یا نه؟
من بسته 4 گیگابایتی همراه اول میخرم ، دقیقا 2 گیگ بهم حجم میده و بقیه رو بالا میکشه ، میخواستم ببینم مبین نت هم همینطوره؟

microsaaft.com

Registered User
لایک‌ها
104
خبر جدید

از این پس کلیه مودم های مبین نت نیز علاوه بر ایرانسل قابلیت استفاده در دیگر شبکه ها را دارند...

کلیه مودم های مبین نت قابلیت استفاده در شبکه ایرانسل را پیدا کردند....فقط با ما همراه باشید.

goo.gl/wimax

مراجعه با صفحه ما در بالا....

exiz.ir

Registered User
لایک‌ها
427
سلام
من اوایل که مبین نت اومده بود یه اشتراک یه ساله گرفتم با مودمش و هیچ استفاده ای نکردم و آخر سر مودمم افتاد از دستم کلا دیگه روشن نمیشه و گارانتی هم نداره
راه کاری هست جز اینکه بیخیالش شم؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179
سلام ، دوستانی که از مبین نت استفاده میکنن میشه لطف کنن بگن که ایا این شرکت حجم دزدی داره یا نه؟
من بسته 4 گیگابایتی همراه اول میخرم ، دقیقا 2 گیگ بهم حجم میده و بقیه رو بالا میکشه ، میخواستم ببینم مبین نت هم همینطوره؟
بالا نمیکشه اون بسته ای که شما خریداری میکنید بسته 4 گیگ 2 گیگ روزانه 2 گیگ شبانه هست

numberone128

Registered User
لایک‌ها
43
سلام دوستانی که وایمکس مبین نت دارن بگن وضعیتش چطوره؟شبانه رایگانش محدودیت سرعت یا حجم داره؟
من الان شاتل دارم شبانه رایگاش محدودیت سرعت داره و وقتی چند شب مداوم دانلود داشته باشی سرعت از 900 میشه 10 کیلو بایت

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
سلام دوستانی که وایمکس مبین نت دارن بگن وضعیتش چطوره؟شبانه رایگانش محدودیت سرعت یا حجم داره؟
من الان شاتل دارم شبانه رایگاش محدودیت سرعت داره و وقتی چند شب مداوم دانلود داشته باشی سرعت از 900 میشه 10 کیلو بایت
شما وایمکس شاتل داری یا adsl ؟ اگر وایمکس دارید، کیفیتش چطوره؟ ترافیک اضافه، تمدید، پشتیبانی، قیمت، سرعت و... برای دانلود کردن نمیخوام فقط سرعت باز شدن وب زیاد باشه

numberone128

Registered User
لایک‌ها
43
شما وایمکس شاتل داری یا adsl ؟ اگر وایمکس دارید، کیفیتش چطوره؟ ترافیک اضافه، تمدید، پشتیبانی، قیمت، سرعت و... برای دانلود کردن نمیخوام فقط سرعت باز شدن وب زیاد باشه
من adsl دارم راضی هم هستم چون یکی از دوستان گفت مبین نت بهتره اومدم یه نظر گذاشتم من مخابرات داشتم پارس آنلاین هم داشتم هیچ کدوم خوب نبودن ولی شاتل راضی کننده هست

mohammad189

Registered User
لایک‌ها
115
کسی تا حالا از lte مبین نت استفاده کرده؟سرعت چطوره؟؟؟؟

Amirpooyan

Registered User
لایک‌ها
20
مبین نت طرح ارتقاع Wimax به TD-LTE گذاشته: http://mobinnet.ir/migration
من ماه پیش در این صفحه مشخصاتم رو پر کردم، از مبین نت باهام تماس گرفتن که برای طرح تعویض حدود 149 هزار تومن باید پرداخت کنم، یه نفر میاد مودم وایمکس رو چک کنه که سالم باشه و بعد مودم TD-LTE هم برات نصب و راه اندازی میکنه، یه طرح 10 گیگابایتی هم رو مودم جدید داده میشه.
راستش به نظر من قیمتش نسبت به طرح تعویض رایگان ایرانسل گرون تر آومد، کنسلش کردم. اما کنجکاوم کسی تعویض کرده، سرعت و کیفیت به چه صورت هست؟

latari

Registered User
لایک‌ها
86
مبین نت طرح ارتقاع Wimax به TD-LTE گذاشته: http://mobinnet.ir/migration
من ماه پیش در این صفحه مشخصاتم رو پر کردم، از مبین نت باهام تماس گرفتن که برای طرح تعویض حدود 149 هزار تومن باید پرداخت کنم، یه نفر میاد مودم وایمکس رو چک کنه که سالم باشه و بعد مودم TD-LTE هم برات نصب و راه اندازی میکنه، یه طرح 10 گیگابایتی هم رو مودم جدید داده میشه.
راستش به نظر من قیمتش نسبت به طرح تعویض رایگان ایرانسل گرون تر آومد، کنسلش کردم. اما کنجکاوم کسی تعویض کرده، سرعت و کیفیت به چه صورت هست؟
من دل رو زدم به دریا و گرفتم قیمتش نسبت به تمام سرویس دهنده ها بهتره ولی سرعت چهار مگ هست و اصلا با چهل مگی که شعار میده مطایقت نمیکنهتازه با دانلود مننجر هرچی زور زدم از یک مگ در ثانیه تجاوز نکرد سرعت لود پیج ایده آل هست ولی اصلا رو دانلودش حساب نکنید

Amirpooyan

Registered User
لایک‌ها
20
من دل رو زدم به دریا و گرفتم قیمتش نسبت به تمام سرویس دهنده ها بهتره ولی سرعت چهار مگ هست و اصلا با چهل مگی که شعار میده مطایقت نمیکنهتازه با دانلود مننجر هرچی زور زدم از یک مگ در ثانیه تجاوز نکرد سرعت لود پیج ایده آل هست ولی اصلا رو دانلودش حساب نکنید
مرسی از Review که از مبین نت دادی.
اینطوری که گفتی، به نظرم خوب شد به سمتش نرفتم. با هزینه پایین تری مودم وایمکس ایرانسلم رو با TD-LTE تعویض کردم و سرعتش تو منطقه ما راضی کننده است.

mehdiek

Registered User
لایک‌ها
325
مبین نت TD-LTE

6405029876.png

بالا