برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
رونالدو چي ميگه اين وسط دوباره؟!
هر سال اين ريال يه داستاني داره هااا
رونالدو نخواستيم موراتا و خامسو بدن ازون ورم از دخيا بكشن بيرون دونارومارو بخرن مشكلي نداريم ديگه[emoji16]

Sent from my iPhone using Tapatalk

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
قیمت رونالدو هم تعیین شد
131 میلیون یورو

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
رونالدو ظاهرا مجبوره که از رئال بره ولی اگر هم واقعا جدا بشه بعیده مورون علاقه ای به کار کردن با رونالدو داشته باشه و رونالدو هم بعیده که بخواد با مورون کار کنه هر چند بارها از دوران خوبش در یونایتد گفته ولی با این وجود و این قیمت خیلی خرج رو دست تیم میزاره رونالدو دو سه فصل دیگه بتونه تو اوج بمونه خیلیه ولی خوب دو سه فصل هم اگر بتونه بیشتر از چهل تا گل برا ما بزنه دویست تا هم می ارزه

Hillary2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
دی مارزیو از هر منبعی برام معتبر تر هست و امروز توییت زده که رونالدو به مندز گفته هر کاری لازمه انجام بده تا به منچستر برگرده
از دوستمون تو تاپیک تعجب میکنم خیلی راحت تو رویاهاش صحبت میکنه که دونارومارو بخریم و خامس و موراتا رو بخریم دخیا رو بدیم ... فکر کنم خیلی تو رویا سیر میکنه به این راحتی ها نیست دوست عزیز
ضمنا به هر دلیلی رونالدو بخواد از رئال جدا بشه اون رونالدوست و برگشتش هم برگشتش به خونه اصلی خودمون و خودش هست و مارو خوشحال میکنه ضمنا کلاسی که به تیم میده و اون بار مالی که رو باشگاه میزاره از رو تبلیغات اسپانسرینگ چند برابرش هم به ما برمیگرده

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شوخی شوخی رونالدو داره میاد منچستر
اگه بیاد چه تیمی بشیم فصل بعد

رونالدو بیاد ۲ ۳ فصل هم سر حال باشه باز هم منفعت داره اومدنش

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
ولی یه جا نوشته بود دخیا رو بدیم + 230 میلیون رونالدو و موراتا رو بگیریم خیلی گرون در میاد که
ولی منم با اومدن کریس موافقم یه جون اساسی به تیم میده

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
زالاتان هم سريع داره ريكاوري ميشه و با اينكه بازيكن آزاده مايله بعد مصدوميت برا منچستر بازي كنه
جالب اينجاست!
فصل بعد اگه رونالدو بياد با موراتا و زالاتان
بهمراه پوگبا و ميخيتاريان
بنظرم په په رو هم بايد بخريم كنار ماركوس روخو
تركيب رويايي ميشه منچستر برگرده به اووج!!!!

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
به نظرم تا 150 میلیون خرج کردن برای رونالدو هم منطقیه. درسته دو سال یا نهایتا سه سال دیگه بتونه بازی کنه ولی تو همون دو سه سال خیلی بیشتر از کل عمر فوتبالی پوگبا ارزش داره.

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
راستی اینا چرا نمی رن سراغ پپه؟ خیلی بازیکن خوبیه انصافا. بازیکن آزاد هم که هست خیلی هم خواهان نداره کافیه یه پیشنهاد نسبتا چرب بهش بدن. دفاع ما هم که داغونه رسما. یه دونی بایی رو داریم که در حد منچستره. تازه قمار کردیم رو این لیندلوف ببینیم چی در میاد!
واقعا نمی دونم چرا پپه رو نمی گیریمش. هیچ شایعه ای هم ندیدم لینکش کرده باشه به ما

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
سلام. مدتها مشکل داشتم و سراغی ازم نبود. ممنونم حسین‌جان که بیادم بودی و ببخشید که امروز دیدم نوشته رو!
اول که تبریک برای قهرمانی و کسب سهمیه مستقیم.
دوم من مطمئنم که فصل آینده رو خیلی بهتر شروع خواهیم کرد. هم مورینیو بهتر در تیم جا افتاده و هم ترکیب تیم داره به یک استحکامی میرسه. نقایص به تدریج رفع خواهند شد و اومدن لیندولف یکی از پاشنه آشیل‌های تیم رو برطرف خواهد کرد.
سوم گمان نمی‌کنم تیم نیازی به زیر و رو شدن داشته باشه. ما در فصلی که گذشت با چند مشکل همزمان روبرو شدیم. اصلی‌ترین مشکل (که خودش مشکلات بعدی رو ببار آورد) نگرفتن سهمیه و رفتن به جام یوفا بود. نتیجهء این موضوع افزایش وحشتناک تعداد بازی‌های منچستر بود. طوری که ما تقریبا 50% بیش‌تر از چلسی بازی کردیم.
حاصل این تعداد بازی خستگی وحشتناک تیم شد. امری که خودش موجب نتیجه نگرفتن در خیلی بازی‌ها بود. واقعا بازی‌هایی بود که رقیب اصلی تیم، حریف مقابل نبود، اسید لاکتیک بود.
و همهء این مصائب منجر به مصدومیت‌هایی شد که تصویر گویاش رو در مراسم اهدای جام دیدیم.
چهارم تیم نیازی به رونالدو نداره. بجای چنین هزینه‌ای بهتره سه تا بازیکن کارگر بگیریم.
چهارم خیلی از باقی موندن فلاینی خوشحالم.
پنجم مخلص همگی

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
از اونور زيدان داره ميرينه به رئال
په په و رونالدو و موراتا ك دارن ميرن
دلخوش به امسال كرده كه بارسلونا كمي افت كرده بود!
سال اينده با اين رويه اي ك زيدان گرفته سرنوشت رافا بنيتز دچار ميشه

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
سلام. مدتها مشکل داشتم و سراغی ازم نبود. ممنونم حسین‌جان که بیادم بودی و ببخشید که امروز دیدم نوشته رو!
اول که تبریک برای قهرمانی و کسب سهمیه مستقیم.
دوم من مطمئنم که فصل آینده رو خیلی بهتر شروع خواهیم کرد. هم مورینیو بهتر در تیم جا افتاده و هم ترکیب تیم داره به یک استحکامی میرسه. نقایص به تدریج رفع خواهند شد و اومدن لیندولف یکی از پاشنه آشیل‌های تیم رو برطرف خواهد کرد.
سوم گمان نمی‌کنم تیم نیازی به زیر و رو شدن داشته باشه. ما در فصلی که گذشت با چند مشکل همزمان روبرو شدیم. اصلی‌ترین مشکل (که خودش مشکلات بعدی رو ببار آورد) نگرفتن سهمیه و رفتن به جام یوفا بود. نتیجهء این موضوع افزایش وحشتناک تعداد بازی‌های منچستر بود. طوری که ما تقریبا 50% بیش‌تر از چلسی بازی کردیم.
حاصل این تعداد بازی خستگی وحشتناک تیم شد. امری که خودش موجب نتیجه نگرفتن در خیلی بازی‌ها بود. واقعا بازی‌هایی بود که رقیب اصلی تیم، حریف مقابل نبود، اسید لاکتیک بود.
و همهء این مصائب منجر به مصدومیت‌هایی شد که تصویر گویاش رو در مراسم اهدای جام دیدیم.
چهارم تیم نیازی به رونالدو نداره. بجای چنین هزینه‌ای بهتره سه تا بازیکن کارگر بگیریم.
چهارم خیلی از باقی موندن فلاینی خوشحالم.
پنجم مخلص همگی
تمديد با فليني از قرارداد تركمنچاي ننگين تر بود واسه منچستر:)

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دی مارزیو از هر منبعی برام معتبر تر هست و امروز توییت زده که رونالدو به مندز گفته هر کاری لازمه انجام بده تا به منچستر برگرده
از دوستمون تو تاپیک تعجب میکنم خیلی راحت تو رویاهاش صحبت میکنه که دونارومارو بخریم و خامس و موراتا رو بخریم دخیا رو بدیم ... فکر کنم خیلی تو رویا سیر میکنه به این راحتی ها نیست دوست عزیز
ضمنا به هر دلیلی رونالدو بخواد از رئال جدا بشه اون رونالدوست و برگشتش هم برگشتش به خونه اصلی خودمون و خودش هست و مارو خوشحال میکنه ضمنا کلاسی که به تیم میده و اون بار مالی که رو باشگاه میزاره از رو تبلیغات اسپانسرینگ چند برابرش هم به ما برمیگرده

پيامي از دوست رويابافتون:
با دقت بخونيد نوشتم ريال دونارومارو بگيره[emoji4]
خريد موراتا و خامس هم فقط تو روياهاي من نيست تقريبا همه رسانه هاي معتبر لينك كردن[emoji111]️
قيمت جفتشون رو هم ميشه اندازه قيمت رونالدو، پس بي راه هم نيست[emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
شایعه جدید می گه آلبا رو می خوایم بگیریم! :general107: من اولش که خبرو خوندم خنده ام گرفت ولی دیدم AS که خبرگزاری نزدیک به بارساست گفته آلبا در مورد انتقال احتمالی به انگلیس صحبت کرده و ESPN هم خبر رو زده دیدم انگار خیلی هم بی اساس نیست!!! من که بسیار از شخصیت آلبا بدم میاد واقعا از نظر فنی هم چیزی نداره که بخوایم ترجیحش بدیم به Shaw.
ماتیچ هم که طبق معمول از زمان اومدن مورینیو چند وقت یک بار گفته می شه که علاقه داره دوباره بیاد با مو کار کنه. اگر بیاد به نظرم خیلی به درد می خوره با توجه به سن بالای کریک و رفتن احتمالیش در پایان فصل، و قابل اتکا نبودن ببعی عزیز تنها هافبک مطمئنمون هرراست.
این رئالی ها هم که واقعا طوری روی بازیکناشون قیمت می ذارن الان با این که همه می دونن خامس و موراتا نمی خوان تو رئال بمونن ولی باز هم کمتر تیمی پیدا می شه بره سراغشون. آخرشم اگر یونایتد حاضر نشه یه پول قلمبه به رئال بده این بدبختا باید یه سال دیگه رو نیمکت بشینن! :general210:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
شایعه جدید می گه آلبا رو می خوایم بگیریم! :general107: من اولش که خبرو خوندم خنده ام گرفت ولی دیدم AS که خبرگزاری نزدیک به بارساست گفته آلبا در مورد انتقال احتمالی به انگلیس صحبت کرده و ESPN هم خبر رو زده دیدم انگار خیلی هم بی اساس نیست!!! من که بسیار از شخصیت آلبا بدم میاد واقعا از نظر فنی هم چیزی نداره که بخوایم ترجیحش بدیم به Shaw.
ماتیچ هم که طبق معمول از زمان اومدن مورینیو چند وقت یک بار گفته می شه که علاقه داره دوباره بیاد با مو کار کنه. اگر بیاد به نظرم خیلی به درد می خوره با توجه به سن بالای کریک و رفتن احتمالیش در پایان فصل، و قابل اتکا نبودن ببعی عزیز تنها هافبک مطمئنمون هرراست.
این رئالی ها هم که واقعا طوری روی بازیکناشون قیمت می ذارن الان با این که همه می دونن خامس و موراتا نمی خوان تو رئال بمونن ولی باز هم کمتر تیمی پیدا می شه بره سراغشون. آخرشم اگر یونایتد حاضر نشه یه پول قلمبه به رئال بده این بدبختا باید یه سال دیگه رو نیمکت بشینن! :general210:
موندم چرا جای موراتا نمیریم سراغ اوبا،
۷۰ میلیون یورو میخوان بابتش که همون پول موراتاس، با این فرق که کاملا اثبات شدست و سرعتشم وحشتناکه!
آلبا بعید میدونم اتفاق بیفته، مورینیو خودشم گفته لیستشو از خیلی وقت پیش داده
ماتیچ هم واقعا خرید خوبیه اگه بیاد

tofigh59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با احترام به همه
ولی طرفدارای چلسی فوقش 6 ساله فوبالی شدن اونم از زمان ابراموویچ چلسی اصلا در حد شیاطین نیست توصیه هم میکنم برن با منچستر سیتی کل بندازند نه با ما

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
چه سکوت عجیبی حاکم شده بر فضای این تاپیک

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805