برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

shahin12

Registered User
لایک‌ها
141
تو اموزشی رفیقمون اسم داشت داشت میمرد موقع رژه افتاده بود گوشه میدون صبحگاه مثل گنجیشک بال بال میزد کسی عین خیالش نبود
با بچه ها گرفتیم بردیمش بهداری به دادش رسیدن
هر مریضی داری نداری فقط میگن بدو رژه برو فلان کن حالیشون نیست که
آره دیگه- یا معافی یا معاف از رزمی یا عادی. عادی ک باشی ، شکمم درده و نفسم بالا نمیادو پام پیچ خورده نداریم. دانشگاه و مدرسه نیست که بگی سرم درد میکنه زنگ بزنن خونه بیان دنبالت ببرنت خونه

shahin12

Registered User
لایک‌ها
141
دوستان کسی از قانون جدید در مورد برگ سبز بسیج خبر نداره؟ آموزشی مثله قبلا حذف میشه یا نه؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
دوستان کسی از قانون جدید در مورد برگ سبز خبر نداره؟ آموزشی مثله قبلا حذف میشه یا نه؟
مگه ثبت نام هم میکنن؟ میگفتن کلا برش داشتن دیگه نمیدن همچین کارتی(فقط در حد حرف های خودشون معلوم نیست واقعیت چه خبره)

shahin12

Registered User
لایک‌ها
141
مگه ثبت نام هم میکنن؟ میگفتن کلا برش داشتن دیگه نمیدن همچین کارتی(فقط در حد حرف های خودشون معلوم نیست واقعیت چه خبره)
تا شش ماه پیش که یکی از آشناها کارت سبزو گرفته ولی مثه اینکه برای آموزشی قبول نمیکنن

n-95

Registered User
لایک‌ها
176
دوستان ،از پدافند هوایی قم (حضرت معصومه) کسی هست؟
اوضاع چطوره هست اونجا

آدرس پادگان روی نقشه کجا میشه؟

vain2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من من دور کد زرهی شیراز خودم پادگان ایرج رستمی دور کد چجوریه جای خوبیه یا نه پادگان لباس و شلوار باید چجوری باشه مثل اموزشی باید نوار قرمز باشه یا نه موها چطور هرچی میدونید لطفا بگید

vain2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من من دور کد زرهی شیراز خودم پادگان ایرج رستمی دور کد چجوریه جای خوبیه یا نه پادگان لباس و شلوار باید چجوری باشه مثل اموزشی باید نوار قرمز باشه یا نه موها چطور هرچی میدونید لطفا بگید

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
تا شش ماه پیش که یکی از آشناها کارت سبزو گرفته ولی مثه اینکه برای آموزشی قبول نمیکنن
بنده اعزامی اردیبهشت ۹۵ بودم ، برگه سبز ۴۵ روزه داشتم گفتند کسانی که برگ سبز ۳۰ روزه دارند باید دو ماه کامل آموزشی بروند ولی کسانی که برگ سبز ۴۵ روزه داشتند باید دو هفته آموزشی میرفتند.
دوستم یه هفته پیش اعزامش بود افتاده بود **** یزد آموزشی.
می گفت: گفتند کسانی که برگ سبز ۴۵ روزه دارند هم باید دو ماه آموزشی رو بگذرونند(یعنی برگ سبز هیچ)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008

shahin12

Registered User
لایک‌ها
141
بنده اعزامی اردیبهشت ۹۵ بودم ، برگه سبز ۴۵ روزه داشتم گفتند کسانی که برگ سبز ۳۰ روزه دارند باید دو ماه کامل آموزشی بروند ولی کسانی که برگ سبز ۴۵ روزه داشتند باید دو هفته آموزشی میرفتند.
دوستم یه هفته پیش اعزامش بود افتاده بود **** یزد آموزشی.
می گفت: گفتند کسانی که برگ سبز ۴۵ روزه دارند هم باید دو ماه آموزشی رو بگذرونند(یعنی برگ سبز هیچ)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
جدیدا اینطور شده

shahin12

Registered User
لایک‌ها
141
دوره کد هم مثله همون آموزشیه با آموزشای تخصصی تر. مثلا بیسیم و سلاح مخصوص اون یگان. کلاس دارید و ...
نمیدونم اینجایی ک گفتید چطور جاییه ولی مثل آموزشیه دیگه. شلوارتون باند قرمز داره. موها هم باید مثله آموزشی کوتاه کنی

wapmaster

Registered User
لایک‌ها
112
سلام دوستان
میخوام برم خدمت
برا من ۶ ماه اضاف خدمت زدن اما عذر موجه دارم. شنیدم که میشه از طریق توجیه غیبت اقدام کرد. قبل از ارسال دفترچه باید انجام بدم یا بعدش؟ از طریق پلیس +۱۰؟ کسی تجربه ی مشابه داره؟

Sent from my D6633 using Tapatalk
سلام دوست عزیز .باید پیگیر باشید . اول برید **** وظیفه شهر با مدارک . اونام برات درخواست میزنن اگه درست باشه پاک میشه .

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
دوستان کسی از قانون جدید در مورد برگ سبز بسیج خبر نداره؟ آموزشی مثله قبلا حذف میشه یا نه؟
بی فایده اس با ورود به یگان بازم دوره کوهستان میخورید ! باید 1 ماه دیگه برید اموزشی ببینید

wapmaster

Registered User
لایک‌ها
112
نه دیگه راهی نداره .یه راه هست واونم اینکه نری

❤️️

Registered User
لایک‌ها
49
کارت سبز، من سه تا حوضه پرسیدم ثبت نام نمیکردن میگفتن کلا از همه جا دیگه برداشته شده دیگه نیست ولی یه حوضه دیگه اسم نوشت (در حد سرکار گذاشتن، هنوز خبری نشده)
الان من کارت سبز میخوام خیلی خیلی لازم درم برج هشت اعزامم فقط همین تابستون میتونم بگیرم.
الان چی کار کنم کجا کارت سبز میدن؟؟؟

shahin12

Registered User
لایک‌ها
141
کارت سبز، من سه تا حوضه پرسیدم ثبت نام نمیکردن میگفتن کلا از همه جا دیگه برداشته شده دیگه نیست ولی یه حوضه دیگه اسم نوشت (در حد سرکار گذاشتن، هنوز خبری نشده)
الان من کارت سبز میخوام خیلی خیلی لازم درم برج هشت اعزامم فقط همین تابستون میتونم بگیرم.
الان چی کار کنم کجا کارت سبز میدن؟؟؟
دوستان گفتن کارت سبز دیگه برای حذف آموزشی کاربرد نداره. فقط برای کسر خدمت و اینکه **** بیفتی خوبه

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
امروز یه خبر اومده که اضافه خدمت سنواتی رو بخشیدن،این خبر قابل تاییده؟؟؟

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
امروز یه خبر اومده که اضافه خدمت سنواتی رو بخشیدن،این خبر قابل تاییده؟؟؟
[ Photo ]
هر ساله همین بوده ، میبخشن !
با موافقت رهبرانقلاب؛اضافه خدمت سنواتی و انضباطی کارکنان وظیفه در حال خدمت و همچنين اضافه خدمت مشمولان غایبی که تا ۲۲بهمن سال۹۶خود را جهت انجام خدمت دوره #سربازی معرفی کنند،بخشيده شد

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
یه دو سالی میشد نبخشیده بودن و خبری نبود برای من که خبر خیلی خوبی یه روزه شم یه روزه

بالا