برگزیده های پرشین تولز

این سرویس رو میخوام (شماره ی مجازی برای تلگرام )

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
سایت یا اَپی میشناسید که شماره ی مجازی بده و تونسته باشید باهاش توی تلگرام ثبت نام کنید؟
ممنون میشم معرفی کنید

Last edited:

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
داداش ببخشین اگه بی ربط به موضوعه تاپیکتونه ایا اطلاعی دارین در مورد اینکه تلگرام ریپورت دائمی هم داره یا نه؟؟ یعنی محدودیت دایمی داره؟ من قبلا" که ریپورت می شدم اون ربات تلگرام زمان پایان محدودیت و میگفت الان نمیگه فقط میگه در حال حاضر محدود شدین....

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
سایت یا اَپی میشناسید که شماره ی مجازی بده و تونسته باشید باهاش توی تلگرام ثبت نام کنید؟
ممنون میشم معرفی کنید
اپلیکیشن textnow رو دانلود کنید.بهتون شماره مجازی از امریکا و کانادا میده.اگر براتون مقدور نشد بفرمایید تا براتون شماره مجازی ارسال کنم.

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
اپلیکیشن textnow رو دانلود کنید.بهتون شماره مجازی از امریکا و کانادا میده.اگر براتون مقدور نشد بفرمایید تا براتون شماره مجازی ارسال کنم.
ایول کار کرد :general504:

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
اکانتی که به این شیوه توی تلگرام بسازیم همیشه ریپورته؟

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
اکانتی که به این شیوه توی تلگرام بسازیم همیشه ریپورته؟
نه گرامی.راه حلش این هست که شما به ربات تلگرام پیام میدین.یه متن انگلیسی براش ارسال میکنید که اکانت رو صرفا برای تماس با دوستان ساختین و قصد اسپم کردن ندارید.معمولا کمتر از 30 دقیقه ریپورتتون برداشته میشه و بدون محدودیت از اکانت استفاده میکنید.امتحان کنید اگر نشد مجدد پیام بدین براتون انجام بدم.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
این که فیلتره!! من میتونم شماره از جای دیگه پیدا کنم ولی پیدا کردن خط آزاد و دست نخورده یه کم طول میشکه. مثل این سایت که شماره رندوم میده سراغ نداری؟! textnow.com آموزشش هست که نشون میده رندوم شماره میاره ولی فیلتره
غیر فیلتر سراغ نداری؟

a.aligoli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
قدیمی هست این راهکار

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
قدیمی هست این راهکار
آخرین بار پریروز تست کردم و جواب داد.مشکل خاصی نداره.
c52n_bkcapture.png

Last edited:

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
این که فیلتره!! من میتونم شماره از جای دیگه پیدا کنم ولی پیدا کردن خط آزاد و دست نخورده یه کم طول میشکه. مثل این سایت که شماره رندوم میده سراغ نداری؟! textnow.com آموزشش هست که نشون میده رندوم شماره میاره ولی فیلتره
غیر فیلتر سراغ نداری؟
یعنی چی فیلتره؟یه مقدار بیشتر توضیح میدی؟اگر منظورت اینه که موقع ثبت نام کردن و گرفتن شماره مجازی بهت شماره نمیده کافیه از فیلتر//شک/ن استفاده کنی.اگر منظورت چیز دیگه ای هست بفرمایید تا راهنمایی کنم.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
یعنی چی فیلتره؟یه مقدار بیشتر توضیح میدی؟اگر منظورت اینه که موقع ثبت نام کردن و گرفتن شماره مجازی بهت شماره نمیده کافیه از فیلتر//شک/ن استفاده کنی.اگر منظورت چیز دیگه ای هست بفرمایید تا راهنمایی کنم.
فیلترینگ اینترنت.
ندارم قندرشکن، سایت مشابه این نیست که فیلتر نباشه؟! من نمیدونم آخه این چی داشته که الکی فیلتر شده

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
فیلترینگ اینترنت.
ندارم قندرشکن، سایت مشابه این نیست که فیلتر نباشه؟! من نمیدونم آخه این چی داشته که الکی فیلتر شده
سایت و اپلیکیشن مشابه هست ولی اکثرا به خوبی این کار نمیکنن و بازی درمیان.چیزی که زیاده قندشکن.غصه ت واسه چیه داداش؟اگر پیدا نکردی بهم پیام بده برات میفرستم.

بالا