برگزیده های پرشین تولز

تیم ملی فوتبال ایران

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
منم دیروز تازه خبر دار شدم o_Oo_O

امینم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
152
اگه کیروش قراره دوباره یه تیم با ترکیب 11 به 0 اتوبوس 3تیکه بفرسته جام جهانی و تا دقیقه 90 موقعیت گل حریف 500 به 1 باشه و بدون داشتن ضربه کرنر و آخرش هم از 4 تا تیم چهارم بشه و این شومن کیروشی پور بیاد بگه چقد ما خوبیم و فلان

بهتره نره اصلا :general312:

tofigh59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اگه کیروش قراره دوباره یه تیم با ترکیب 11 به 0 اتوبوس 3تیکه بفرسته جام جهانی و تا دقیقه 90 موقعیت گل حریف 500 به 1 باشه و بدون داشتن ضربه کرنر و آخرش هم از 4 تا تیم چهارم بشه و این شومن کیروشی پور بیاد بگه چقد ما خوبیم و فلان

بهتره نره اصلا :general312:
دوست عزیز اگر کیروش مقابل آراژنتین با اون همه ستاره اونجوری بازی کرد چرا در مورد قلعه نویی یا قطبی یا حتی دایی نمیگی که مقابل کره جنوبی این سبکی بازی کردند
یادمه وقتی دایی سرمربی بود در مقابل قطر شانس آوردیم که 4 تا نخوردیم حالا همه شدن منتقد کیروش فوتبال ما همینه مگر لیگ ما لالیگا یا لیگ جزیره هستش کدوم تیم لیگ رو زمین بازی میکنه که خروجیش تو تیم ملی بشه بازی هجومی

امینم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
152
دوست عزیز اگر کیروش مقابل آراژنتین با اون همه ستاره اونجوری بازی کرد چرا در مورد قلعه نویی یا قطبی یا حتی دایی نمیگی که مقابل کره جنوبی این سبکی بازی کردند
یادمه وقتی دایی سرمربی بود در مقابل قطر شانس آوردیم که 4 تا نخوردیم حالا همه شدن منتقد کیروش فوتبال ما همینه مگر لیگ ما لالیگا یا لیگ جزیره هستش کدوم تیم لیگ رو زمین بازی میکنه که خروجیش تو تیم ملی بشه بازی هجومی
دوست عزیز این موضوع چه ربطی به مربی های قبل داشت اولا
دوما فقط جلوی آرژانتین ؟ جلوی بوسنی یه کشور به اندازه یه استان ایرانم نیست چی؟؟
اصلا چرا راه دور بری جلوی عراق جنگ زده باخت فاجعه بار ) مساوی با سوریه جنگ زده و بازی نکردن فلسطین با ایران:D

ببین بحث من بحث این حرفا نیست بحث من اینه که این کیروش آدم 7 خطی هستش و خوب مردم ساده ایران رو شناخته با استفاده از رسانه مث امثال غرب زده های بدبختی مث عادل فردوسی پور و ... داره جو. زیادی میده .

حالا خوبه همین چند وقت پیش بود که 1 روز در میون استعفاء. میداد بعد دوباره میومد
من روز اول هم گفتم ابن آدم چاه نفت پیدا کرده تا وفتی بتونه سرمایه مفت این کشور رو بدوشه از اینجا برو نیست.

همین الان پیش بینی میکنم جام جهانی 2018 روسیه

ایران با 2 باخت و 1 مساوی ته جدول :p

tofigh59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوست عزیز این موضوع چه ربطی به مربی های قبل داشت اولا
دوما فقط جلوی آرژانتین ؟ جلوی بوسنی یه کشور به اندازه یه استان ایرانم نیست چی؟؟
اصلا چرا راه دور بری جلوی عراق جنگ زده باخت فاجعه بار ) مساوی با سوریه جنگ زده و بازی نکردن فلسطین با ایران:D

ببین بحث من بحث این حرفا نیست بحث من اینه که این کیروش آدم 7 خطی هستش و خوب مردم ساده ایران رو شناخته با استفاده از رسانه مث امثال غرب زده های بدبختی مث عادل فردوسی پور و ... داره جو. زیادی میده .

حالا خوبه همین چند وقت پیش بود که 1 روز در میون استعفاء. میداد بعد دوباره میومد
من روز اول هم گفتم ابن آدم چاه نفت پیدا کرده تا وفتی بتونه سرمایه مفت این کشور رو بدوشه از اینجا برو نیست.

همین الان پیش بینی میکنم جام جهانی 2018 روسیه

ایران با 2 باخت و 1 مساوی ته جدول :p
با تشکر از شما ولی
ولی شما فکر میکنید تیم ملی ما باید در حد چه کشوری باشه شما بوسنی رو مثال زدید ولی چرا نمیگید همون بوسنی با اون جمعیتش 10 برابر ایران امکانات داره چرا نمیگی تیم ملی زمین تمرین نداره تو هتل تمرین میکردند
بازی مقابل سوریه رو میگی تساوی اون بازی فوتبال نبود اون بازی واترپولو بود
بازی مقابل عراق چه ترکیبی بازی کرد اصلا میدونید
شما باید بری به کسایی بگی هفت خط که با امثال جیووا قرارداد میبندند که بازیکن فوتسال مجبور بشه با نخ و شوزن لباسشو آماده کنی لباسی که وقتی بازیکن عرق میکنه 2 کیلو وزنش میشه

بعدش مگر مربیان ایرانی با اون کاراییشون کم پول گرفتند قرارداد علی دایی که خودتون میدونید چجوری بود
همین علی دایی فصلی 1.5 میلیارد با پرسپولیس بسته بود چرا خودمون رو گول میزنیم تیم ملی ایران تا حالا فقط با مربی خارجی رفته جام جهانی وقتی علم یک چیز رو نداریم باید وارد کنیم
ا

امینم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
152
با تشکر از شما ولی
ولی شما فکر میکنید تیم ملی ما باید در حد چه کشوری باشه شما بوسنی رو مثال زدید ولی چرا نمیگید همون بوسنی با اون جمعیتش 10 برابر ایران امکانات داره چرا نمیگی تیم ملی زمین تمرین نداره تو هتل تمرین میکردند
بازی مقابل سوریه رو میگی تساوی اون بازی فوتبال نبود اون بازی واترپولو بود
بازی مقابل عراق چه ترکیبی بازی کرد اصلا میدونید
شما باید بری به کسایی بگی هفت خط که با امثال جیووا قرارداد میبندند که بازیکن فوتسال مجبور بشه با نخ و شوزن لباسشو آماده کنی لباسی که وقتی بازیکن عرق میکنه 2 کیلو وزنش میشه

بعدش مگر مربیان ایرانی با اون کاراییشون کم پول گرفتند قرارداد علی دایی که خودتون میدونید چجوری بود
همین علی دایی فصلی 1.5 میلیارد با پرسپولیس بسته بود چرا خودمون رو گول میزنیم تیم ملی ایران تا حالا فقط با مربی خارجی رفته جام جهانی وقتی علم یک چیز رو نداریم باید وارد کنیم
ا
تشکر فراوان از شما و اقای کیروش که جز گرون قیمت ترین مربی های جهان حساب میشه با توجه به آمار که تونست افتخار 31 شدن از 32 تیم تو جام جهانی رو برای ایران به دست بیاره :D

موفق باشید:D

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
من دوست دارم کره رو ببریم که سوم بشه از اون ور هم عربستان سوم بشه و کره حسابی از خجالت این در بیاد.
فکر میکنم اکثرا هم این حالتو دوست دارن هر چند رفتن مستقیم ازبکستان صورت خوبی نداره وتیم خوبی نیست

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
هر موقع کره ای ها ادعا میکنن ما میبریم:general108:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
کره فکر نکنم بتونه حریف عربستان بشه
عربستان امسال تیم خیلی خوبی داره برعکس کره

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
من دوست دارم کره رو ببریم که سوم بشه از اون ور هم عربستان سوم بشه و کره حسابی از خجالت این در بیاد.
فکر میکنم اکثرا هم این حالتو دوست دارن هر چند رفتن مستقیم ازبکستان صورت خوبی نداره وتیم خوبی نیست
چرا اومدن ازبک صورت خوبی نداره؟؟ نکنه امید دارین سهمیه اسیا افزایش پیدا کنه که از این خبرا نیست اتفاقا ازبکستان بیاد حداقل فوتبال دنیا میفهمه تیمای غرب قدرتمند شدن و دیگه تمام تمرکزشو رو شرق نمی زاره

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
یادمه جام جهانی 2002 میگفتن کره ای و ژاپنیا یه برنامه 20 ساله دارن که 20سال دیگه فینال جام جهانی باشن:eek:
الان 2018 دست به دامن ایران شدن :general509:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
ازبک ها امسال تیم خوبی ندارن
عربستان هم اون ور دیروز بازیشو باخته و دست به دامن ژاپنه امید هست استرالیا دوم بشه و بعیده عربستان بتونه ژاپن رو ببره
خلاصه که کاری ندارم نیان همین

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,990

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
عجیب بود که نیمه اول رسما هیچ برنامه ای برای حمله نداشتیم، هیچی!
به جز عزت اللهی و پورعلی گنجی که چندتا سوتی دادن تو دفاع خوب بودیم،
امیدوارم نیمه دوم لااقل برای ضد حمله ها برنامه داشته باشیم

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
آقا موشک ردیاب TOW هم نمیتونست اونقدر دقیق بزنه وسط فرق سر بازیکن کره ای.مجری چطوری میگه عزت اللهی عمدی نداشته:p

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چمن انزلی هم انقد داغون نیست!
کلا رو این چمن هیچ کدوم از تیما نتونستن فوتبال با ی کنن
این 10،12 آرم امیدوارم با همین روند پیش بره و گل نخوردنا و نباختن هامون ادامه پیدا کنه :)

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
خدا به داد بازی بعدی برسه ببریم کیهان و دلواپسان تیم ملی رو میکوبن چرا نزاشتید مردم مظلوم سوریه ببرن برن جام جهانی صداشون رو به جهانیان برسونن[emoji16][emoji16][emoji16]
ببازیم و سوریه هم بره جام جهانی خرج اماده سازیشون برا جام جهانی رو باید بدیم به هر حال تیم حرم باید ازشون دفاع کنیم

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
اونایی که به کیروش انتقاد میکنن معمولا یا حسادت میکنن یا چیزی از فوتبال نمی فهمن یا دشمن هستن یا بیمار

وگرنه تا جایی که من میدونم هر تیمی تو آسیا آرزو داره کیروش سرمربی ایش باشه . از استرالیا بگیر تا همین کره

فوتبال یعنی نتیجه . بعضی ها طوری انتقاد میکنن انگار ایران قهرمان جام جهانی بوده و تا الان به هر تیمی 7 یا 8 تا میزده الان دیگه نمیزنه. من چیزی که یادم میاد اینه قبل کیروش ایران تیم 6 آسیا بود که از امارات و قطر هم می ترسید و می باخت

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اینکه اینجا زیاد پست نمیدن فقط یک دلیل داره، تیم ملی داره نتیجه میگیره! مگرنه الان یک عده وایسان یک ریزه تیم ملی سوتی بده بریزن خشتک کیروش و بکشن سرش بگن پول دادیم...انگار ایران اولین تیم فوتبال در جهانه که پول کلان داده تازه خیلی تیمها کلی پول میدن و نتیجه هم نمیگیرن ببخشید دیگه نشد هر بازی بیشتر از پنج تا گل بزنه تیم اگر دلایل کافی میبینید تحسنی چیزی ترتیب بدید اخراجش کنن

بالا