برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

sinabmw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان، كسي تونسته بكاپي كه انكريپت شده رو باز كنه؟ من رمز بك آپم يادم رفته نتونستم راهي پيدا كنم ممنون ميشم اگر كسي تجربه اي داشته راهنمايي كنه

01110362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
129
سلام دوستان
یه مشکلی برا گوشی 5s پیش اومده, گوشی دادم تعمیر بعد از اون الان به وای فای کانکت نمیشه نه مودم نه هات اسپات گوشی! و ارور incorrect password میده، تو نت دیدم بعضی ها بعد از اپدیت به این مشکل خوردن ولی برا من بعد تعمیر اینطوری شد.
ریست نتورک زدم.
ریست آل کانتنت و ستینگ زدم.
مجدد ریستور کردم.
درست نشد که نشد. احتمال داره سخت افزاری باشه؟ که البته بعید میدونم. کسی به این مشکل خورده؟
مرسی

sinabmw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان
یه مشکلی برا گوشی 5s پیش اومده, گوشی دادم تعمیر بعد از اون الان به وای فای کانکت نمیشه نه مودم نه هات اسپات گوشی! و ارور incorrect password میده، تو نت دیدم بعضی ها بعد از اپدیت به این مشکل خوردن ولی برا من بعد تعمیر اینطوری شد.
ریست نتورک زدم.
ریست آل کانتنت و ستینگ زدم.
مجدد ریستور کردم.
درست نشد که نشد. احتمال داره سخت افزاری باشه؟ که البته بعید میدونم. کسی به این مشکل خورده؟
مرسی
شما با يه مودم ديگه تست كن، ببين مشكل از ايفون شماس يا مودم، من خودم يه موقع مشكل اتصال وي پي ان داشتم، ولي فقط با مودم خودم اين مشكل بود و جاي ديگه نه، ولي اگر پيدا ميكنه بعيد ميدونم سخت افزارب باشه، يه تستي هم بكن ببين با اين كه سكيوريتي مودم رو روي حالت اوپن بذاري وصل ميشه يا نه

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
دوستان من برنامه دانلود میکنم با ایتونز که میخام نصب کنم هم گوشی اخرین اپدیت هست هم ایتونز هم وی پی ان دارم رویه سیستم ولی وقتی نصب میکنم و اپلای رو میزنم ایکون برنامه تویه ایتونز میاد تویه دسکتاپ گوشی ولی تا اپلای میزنم حذف میکنه

Blog313.Com

Registered User
لایک‌ها
81
سلام
روز خوش
چند روز اینترنت سیم کارت نمی تونم وصل بشم و آیکونش هم نمی یاد.
وای فای مشکل ندارم.
ممنون می شم راهنمایی کنید
iphone 5s
ios 10.2.1

gholamreza-alipoor77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
روز خوش
چند روز اینترنت سیم کارت نمی تونم وصل بشم و آیکونش هم نمی یاد.
وای فای مشکل ندارم.
ممنون می شم راهنمایی کنید
iphone 5s
ios 10.2.1
سلام تنظیمات اینترنتت درست هستش؟

gholamreza-alipoor77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان، من گوشی رو که وصل میکنم به کامپیوتر،توسط آیتونز شناسایی میشه ولی توسط آیتولز شناسایی نمیشه، مشکل کجاست؟برای انتقال فایل.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام دوستان، من گوشی رو که وصل میکنم به کامپیوتر،توسط آیتونز شناسایی میشه ولی توسط آیتولز شناسایی نمیشه، مشکل کجاست؟برای انتقال فایل.
آیتولز رو آپدیت کنید یا اینکه نسخه انگلیسیش رو بگیرید

gholamreza-alipoor77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آیتولز رو آپدیت کنید یا اینکه نسخه انگلیسیش رو بگیرید
آخرین نسخه ی آیتولز رو که دارم ، که با این وجود هنوز مشکل حل نشده.
میشه لطف کنید ، بگید از کجا نسخه ی انگلیسی رو دانلود کنم ؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
من اپل ایدیمو چندسال پیش ساختم و الان به جواب سوال امنیتی هام نیاز دارم همه راه هارو تست کردم نشد تنها راه تماس با شرکت اپل میباشد همه کارهای موردنیاز را انجام دادم skype هم شارژ کردم ولی چون زیاد به زبان انگلیسی مسلط نیستم میخاستم که یک نفر بجای من با اپل تماس بگیره من مشخصات skype شارژ شده و تمام چیزهایی که نیازداررو در اختیارش میذارم

اگر هزینه ای هم کسی بخاد تا اینکارو برام انجام بده مشکلی نیست خیلی ممنون میشم بخاطر لطفشون
sm1.gif

progress.gif

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
من اپل ایدیمو چندسال پیش ساختم و الان به جواب سوال امنیتی هام نیاز دارم همه راه هارو تست کردم نشد تنها راه تماس با شرکت اپل میباشد همه کارهای موردنیاز را انجام دادم skype هم شارژ کردم ولی چون زیاد به زبان انگلیسی مسلط نیستم میخاستم که یک نفر بجای من با اپل تماس بگیره من مشخصات skype شارژ شده و تمام چیزهایی که نیازداررو در اختیارش میذارم

اگر هزینه ای هم کسی بخاد تا اینکارو برام انجام بده مشکلی نیست خیلی ممنون میشم بخاطر لطفشون
sm1.gif

progress.gif
بعید میدونم که بتونید حتی با تماس هم سوالات امنیتی رو برگردونید.
با تماس چه چیزی رو میخواین ثابت کنید که بدون تماس نمیشه؟

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
بعید میدونم که بتونید حتی با تماس هم سوالات امنیتی رو برگردونید.
با تماس چه چیزی رو میخواین ثابت کنید که بدون تماس نمیشه؟
والا تو سایت ها سرچ کردم زده بود میشه زیاد سخت نمیگیرن با تماس ، ظاهرا فقط یه شماره سریال و رمز اپل ایدیرو می خوان حتی به اپل پیغام هم دادم گفت چون شما قبلا عوض کرده بودید به این صورت نمیشه و باید تماس بگیرید و توضیح بدید تا درست بشه جالب اینجاست که فراموشی رمزو میزنم به ایمیل ریست رمزو میفرسته ریست هم میتونم بکنم ولی سوال امنیتی نمیشه !!! تو اموزش یه سایت خونده بودم زده کمی انگلیسی هم بلد باشید میشه :D:D ولی ظاهرا باید فول باشید من زنگ زدم به من گفتن چطور میتونم کمکتون کنم منم موندم چطوری باید توضیح بدم و دیدم اینطوری هست گوشیرو قطع کردم:general404::general404::D:D

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
یکبار هم ایمیل زدم اینو گفت
Hi Mohsen,

Thanks for contacting us. I hope this email finds you well.

I understand that you’ve forgotten your Apple ID password or security questions. I can certainly understand how eager you must be to get this straightened out. I will be happy to partner with you on getting this taken care of today.

If you haven’t already, you can try resetting your security questions online at:

http://iforgot.apple.com

For information on resetting your security questions, see this page:

https://support.apple.com/HT201485

If you're unable to reset your security questions using these options, I’ll need you to contact our Account Security Team.

To find the right contact information for your location, see this page:

https://support.apple.com/HT204169

The Account Security Team will attempt to verify your identity so they can help you regain access to your account
If there is any further assistance I can offer you for this issue, please feel free to reply to this email. Take care, and enjoy the rest of your day.

Best,

Meera Grace
iTunes Store Customer Support
http://www.apple.com/support/itunes/ww

On May 20, 2017, at 08:40 mohsen allahvirdi <[email protected]> wrote:

Customer First Name : mohsen
Customer Last Name : allahvirdi
email : [email protected]
Web Order # :
Support Subject : iTunes Store Account and Billing
Sub Issue : Account Security
Comments : Country: United States
Lang_Country: en_US
Apple ID: [email protected]
Specific request:
Details:
i am forget security questions - cannot reset security questions please reset questions tnx...

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
مشکل اصلی من این هست تمام بازی های من در این اپل ایدی ذخیره شده ایا راهی داره بتونم انتقال بدم تا از خیر این اپل ایدی بگذرم؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
مشکل اصلی من این هست تمام بازی های من در این اپل ایدی ذخیره شده ایا راهی داره بتونم انتقال بدم تا از خیر این اپل ایدی بگذرم؟
Apple ID content cannot be merged or transferred to another Apple ID
یکبار هم ایمیل زدم اینو گفت
Hi
If you're unable to reset your security questions using these options, I’ll need you to contact our Account Security Team.
To find the right contact information for your location, see this page:
https://support.apple.com/HT204169
The Account Security Team will attempt to verify your identity so they can help you regain access to your account:
خوب الان این بالا چندتا شماره داره که باید به امارات زنگ بزنید یا عربستان یا کلن به امریکا؟

Last edited:

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
Apple ID content cannot be merged or transferred to another Apple ID

خوب الان این بالا چندتا شماره داره که باید به امارات زنگ بزنید یا عربستان یا کلن به امریکا؟
امريكا بايد زنگ بزنيم ٧٧٥٣-٦٩٢-٨٠٠ فكر كنم همين شمارست skype رو شارژ كردم فقط يه انگليسي بلد يا يه انگليسي فول نياز هست

alfi9005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه آیفون 7 خریدم ، قبل از باز کردن جعبه ، تو سایت : https://checkcoverage.apple.com/ شماره IMEI رو چک کردم که پاسخ زیر میاد :
Please validate your product’s purchase date.
حالا این یعنی چی ؟ بعضی سایتا زدن یعنی گوشی تا حالا اکتیو نشده بعضی سایتا هم زدن قبلا اکتیو شده (گوشی کارکرده هست)
راهنمایی لطفا؟؟؟

alfi9005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه آیفون 7 خریدم ، قبل از باز کردن جعبه ، تو سایت : https://checkcoverage.apple.com/ شماره IMEI رو چک کردم که پاسخ زیر میاد :
حالا این یعنی چی ؟ بعضی سایتا زدن یعنی گوشی تا حالا اکتیو نشده بعضی سایتا هم زدن قبلا اکتیو شده (گوشی کارکرده هست)
راهنمایی لطفا؟؟؟
ولی فروشنده میگه گوشی آک هست!

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام
راهنمایی لطفا؟؟؟
خیر گوشی اکتیو نشده اما اگر شما اکتیوش کنید احتمالن تاریخ خیلی قبل تر رو ببنید که تاریخ خرید گوشی هست و از همون لحظه گارانتیش شروع شده باشه

بالا