برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد از سایت معتبر btc-e از طریق خرید و فروش بیت کوین

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
scam بشه که بدبخت میشیم
من دیروز و امروز هر چی داشتم تبدیل به اتریوم کردم و روی 360 هم نفروختم

برداشتش از btc-e از صبح غیر فعال شده و اگر تست کنید با پیغام Ethereum withdrawals temporarily disabled مواجه میشید , به نظر ریسک سرمایه گذاری روی eth یه خورده زیادی بالا رفته ..

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
برداشتش از btc-e از صبح غیر فعال شده و اگر تست کنید با پیغام Ethereum withdrawals temporarily disabled مواجه میشید , به نظر ریسک سرمایه گذاری روی eth یه خورده زیادی بالا رفته ..

شبکه ش قطع بود
امیدوارم چیزیش نشه چون خیلیا قوی ترین کوین بعد از بیتکوین رو همین اتریوم میدونستن

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
شبکه ش قطع بود
امیدوارم چیزیش نشه چون خیلیا قوی ترین کوین بعد از بیتکوین رو همین اتریوم میدونستن
خیلیا!! :eek:
تنها دلیلی که قیمت اتر بالا رفت وجود یه عالمه ICO بود و همونها هم باعث افتادن شدیدتر قیمت در آینده نزدیک خواهند شد.
در مورد قویترین کوین هم باید بگم که مشکلاتی که اتر داره خیلی وخیم‌تر از این حرفاست. دیروز شاهد این بودیم که کل سیستم به راحتی هوا شد به خاطر چند تا از همون ICOها ;) و همه اکسچنجها مجبور شدن که همه تراکنشها رو قطع کنن...

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
شبکه ش قطع بود

به نظر من برای گفتن این حرف زوده , ولی اگر من روی اتریوم سرمایه گذاری میکردم , با این وضعی که پیش اومد کلا دیگه سمتش نمیرفتم میشه گفت از Volume: 52325 ETH دیروزش مشخصه که تو چه حال و روزی قرار داره ..

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
خیلیا!! [blocked][blocked][blocked]:eek:
تنها دلیلی که قیمت اتر بالا رفت وجود یه عالمه ICO بود و همونها هم باعث افتادن شدیدتر قیمت در آینده نزدیک خواهند شد.
در مورد قویترین کوین هم باید بگم که مشکلاتی که اتر داره خیلی وخیم‌تر از این حرفاست. دیروز شاهد این بودیم که کل سیستم به راحتی هوا شد به خاطر چند تا از همون ICOها [blocked][blocked][blocked];) و همه اکسچنجها مجبور شدن که همه تراکنشها رو قطع کنن...
ميشه توضيح بديد بات شما در معامله كوين ها چگونه عمل مي كنه ؟ يعني چه كاري رو اتوماتيك انجام ميده كه سود آور هستش؟
آيا شما تو بيشتر اكسچينجر ها عضو هستين؟ و بات رو تو اونا با API اتوماتيك لاگين مي كنين كه معامله كنن ؟ خيلي كنجكاو شدم بيشتر درباره عملكرد اين بات ها بدونم.
تو فروم ها ميگن بايد تو معامله دستي خيلي وارد باشين بعد با باتها كار كنين درسته؟
چطوري ميشه يه coin يا alt مناسب كه تو يه هفته تا 1700 % رشد مي كنه رو سريع شناسايي كرد؟
ببخشين سوالام زياد شد.

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
ميشه توضيح بديد بات شما در معامله كوين ها چگونه عمل مي كنه ؟ يعني چه كاري رو اتوماتيك انجام ميده كه سود آور هستش؟
آيا شما تو بيشتر اكسچينجر ها عضو هستين؟ و بات رو تو اونا با API اتوماتيك لاگين مي كنين كه معامله كنن ؟ خيلي كنجكاو شدم بيشتر درباره عملكرد اين بات ها بدونم.
تو فروم ها ميگن بايد تو معامله دستي خيلي وارد باشين بعد با باتها كار كنين درسته؟
چطوري ميشه يه coin يا alt مناسب كه تو يه هفته تا 1700 % رشد مي كنه رو سريع شناسايي كرد؟
ببخشين سوالام زياد شد.
- خیلی راههای مختلفی هست، همونطور که تو کامنت قبلیم گفتم فعلا دارم روی Arbitrage کار میکنم
- بله
- درسته. بهتر اینه که اول معامله یا همون trade رو یاد بگیرین و بعد اقدام به استفاده از یه بات کنین. البته خیلی بستگی به بات هم داره. بعضیها user friendly هستن و کار باهاشون راحت‌تره و بعضی‌ها نه.
- اصولا توی این مارکت یه فصل پامپ هست که همه شروع میکنن به پامپ کردن این کوینها. توی اینجور مواقع بیشتر میشه اخبار رو دنبال کرد، نمودارها رو دنبال کرد مثلا دنبال افزایش حجم (volume) و قیمت بگردین و توی اون کوینهایی سرمایه‌گذاری کنین که هنوز پامپ نشدن. یکی از دلایلی که من میگم اتر دیگه خوب نیست برای اینه که پامپ شده و اینکه ریسکش بالاتر میره هر روز که توی حباب بزرگتری وارد میشد. به طور خلاصه یه راه ساده وجود نداره که بگیم اگه اینطور بود پس قیمت 1700٪ بالا میره...

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
- خیلی راههای مختلفی هست، همونطور که تو کامنت قبلیم گفتم فعلا دارم روی Arbitrage کار میکنم
- بله
- درسته. بهتر اینه که اول معامله یا همون trade رو یاد بگیرین و بعد اقدام به استفاده از یه بات کنین. البته خیلی بستگی به بات هم داره. بعضیها user friendly هستن و کار باهاشون راحت‌تره و بعضی‌ها نه.
- اصولا توی این مارکت یه فصل پامپ هست که همه شروع میکنن به پامپ کردن این کوینها. توی اینجور مواقع بیشتر میشه اخبار رو دنبال کرد، نمودارها رو دنبال کرد مثلا دنبال افزایش حجم (volume) و قیمت بگردین و توی اون کوینهایی سرمایه‌گذاری کنین که هنوز پامپ نشدن. یکی از دلایلی که من میگم اتر دیگه خوب نیست برای اینه که پامپ شده و اینکه ریسکش بالاتر میره هر روز که توی حباب بزرگتری وارد میشد. به طور خلاصه یه راه ساده وجود نداره که بگیم اگه اینطور بود پس قیمت 1700٪ بالا میره...
ممنون. مطالبتون واقعا جالبه.
چرا بعضي كوينها نمي تونن پامپ بشن من توي QRZ توي 2 ساتوشي خريدم تا 3 يا 4 بشه اما نشد و با 1 ساتوشي فروختم چرا پامپ نشد ؟ مي گفتن اسكمه . تو چه موردي ضعف دارن؟ حجم يا قيمت يا عرضه؟
اخبار از كجا ميشه دريافت كرد؟

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
ممنون. مطالبتون واقعا جالبه.
چرا بعضي كوينها نمي تونن پامپ بشن من توي QRZ توي 2 ساتوشي خريدم تا 3 يا 4 بشه اما نشد و با 1 ساتوشي فروختم چرا پامپ نشد ؟ مي گفتن اسكمه . تو چه موردي ضعف دارن؟ حجم يا قيمت يا عرضه؟
اخبار از كجا ميشه دريافت كرد؟
QRZ یه کوین خیلی جدیده، 23 می تاپیکش رو زدن و 29ام رفت رو مارکت اونم فقط یه جا!
بعد وقتی هم چارت این کوین رو نگاه کنین قیمت روزای اول به شدت پامپ شد و تا 113000 هم رفت ولی بعد از اون فقط افت کرده و رسیده به رنج تک رقمی.
این از چارت.
تاپیکش رو هم اگه نگاه کنی https://bitcointalk.org/index.php?topic=1929633.60 و ببینی اوضاع چطوره. بیشترشون شر و ور میگن به خصوص اون رنکهای پایین ولی میشه چیزای خوبی ازش درآورد.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
namecoin , LTC بخرید

قیمتهاشون خوب ثابت مونده

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
nmc و nvc هم بد نیست به نظرم تا چند روز دیگه قیمتهاش بالا میره

eth هم که کلا نابود شده رسما

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
من نمي دونم چرا بعضي كوين ها اينطورين . يكيشون انتقال دادم از اين ور نوشت process error از اون ور نوشت هيچي نيومد. برگشت هم نخورد . هيچي ديگه دوباره پريد.
از يه اكسچينج پرسيدم گفت شبكه اش براي حفظ كاربران موقتا از دسترس خارج شده . اگه مي خواي سورس كد كوين و فلانو آپديت كن . من كه سر در نياوردم. خوب اينو از اول ميگفتن انتقال ممكن نيست.
توصيه مي كنم از كوين ها و اكسچينجراي متفرقه استفاده نكنيد.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
من یه سری سوال در مورد btc-e دارم
کدوم یکی از دوستان وقتشو داره که بتونم مزاحمش بشم اینارو برا من کامل توضیح بده؟
بیشتر در مورد حسابش و نقل و انتقال و این چیزاشه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
من یه سری سوال در مورد btc-e دارم
کدوم یکی از دوستان وقتشو داره که بتونم مزاحمش بشم اینارو برا من کامل توضیح بده؟
بیشتر در مورد حسابش و نقل و انتقال و این چیزاشه

در خدمتم ، تا اونجایی که اطلاع داشته باشم

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
دوستان قیمت total که برای فروش کوین به ما میده خودش از fee کم کرده یا ما باید اونرو هم کم کنیم ؟

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
دوستان قیمت total که برای فروش کوین به ما میده خودش از fee کم کرده یا ما باید اونرو هم کم کنیم ؟
كافيه روي قيمت موردنظر توي جدول كليك كنيد سپس روي موجودي خودتون كليك كنيد تا مقدار خريد يا فروش رو اتوماتيك براتون حساب كنه. اگر هم در نهايت با كم كردن fee خواستيد روي calculate كليك كنيد تا مقدار نهايي رو به شما بده . با انتخاب رقم هاي جدول شما نيازي به محاسبه هيچ چيزي نداريد. ( فقط كليك )
من كه خودم تو btc-e داشتم خوب پيش مي رفتم البته با راهنمايي دوستان انجمن. اما به خيال سود بالاتر ازش انتقال زدم به يكي ديگه كه همش پريد. الان چند وقتي با yobit كار مي كنم ببينم چي ميشه.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
س
كافيه روي قيمت موردنظر توي جدول كليك كنيد سپس روي موجودي خودتون كليك كنيد تا مقدار خريد يا فروش رو اتوماتيك براتون حساب كنه. اگر هم در نهايت با كم كردن fee خواستيد روي calculate كليك كنيد تا مقدار نهايي رو به شما بده . با انتخاب رقم هاي جدول شما نيازي به محاسبه هيچ چيزي نداريد. ( فقط كليك )
من كه خودم تو btc-e داشتم خوب پيش مي رفتم البته با راهنمايي دوستان انجمن. اما به خيال سود بالاتر ازش انتقال زدم به يكي ديگه كه همش پريد. الان چند وقتي با yobit كار مي كنم ببينم چي ميشه.
یوبیت وریفای میخواد ؟ با دلار میشه بقیه کوین ها رو هم خرید ؟

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
بالا