برگزیده های پرشین تولز

چطوری در html و css حرفه ای بشم ؟

mr.jabbari

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوستان لطفا اگر ممکنه پیشنهاد ارائه بدین چطوری میتونم توی html و css حرفه ای بشم
اگر اموزشی دارین و یا اموزش میدین (تضمینی که من کاملا بفهمم) لطفا قیمت بدین تشکر میشم کمک کنید

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
این سوال خیلی کلیشه ایه :D
ینی همه اولش اینو میخوان ولی بعد شل میشن
برای حرفه ای شدن منبع توی نت زیاده معتبرترین منبع w3schools.com هستش. کلاسای بیرون اگه کلاسای پروژه محور باشه بد نیست ولی معمولا سیستمای اموزش برنامه نویسی طوریه ک اموزشگاه مارو معتاد خودش میکنه تا همه اموزشاشو ببینین و این روند شمارو حرفه ای نمیکنه. مطمئن ترین راه همینه ک منابع اصلی مثل همون سایتی ک گفتم کار کنین ک بتونین خودتونو بروز کنین
حالش باشه تاپیک طرز استفاده ازون سایتو میزنم :D ولی سادس! خیلی ساده

mizfa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام دوستان لطفا اگر ممکنه پیشنهاد ارائه بدین چطوری میتونم توی html و css حرفه ای بشم
اگر اموزشی دارین و یا اموزش میدین (تضمینی که من کاملا بفهمم) لطفا قیمت بدین تشکر میشم کمک کنید

سایت https://www.w3schools.com/ یکی از بهترین منابع رایگان برای آموزش هست و توصیه میشه، ولی خب صرفا خوندن مهم نیست، شما اگر یک ساعت میخونی باید دو ساعت تمرین کنی، بیشتر این تلاش شماست به که شما یاد میده (همون کسب تجربه)
ولی اگر میخواین هزینه کنید ویدیوهای خوب میشناسم میتونم در پ خ معرفی کنم
موفق باشید

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
بشین کدهارو کاملا دستی بنویس مثلا از تیبل ها شروع کن

PaPaTi

Registered User
لایک‌ها
91
به نظر من آموزش های سون لرن رو تهیه و تمرین کنید
آموزش طراحی سایتشون خیلی جامع و کامله و اگه اشتباه نکنم 89 هزار تومنه
یه سر به سایتشون بزنید و مبحث هایی که تو این آموزش در موردشون بحث میکنن رو ببینید،خیلی کامل و حرفه ایه

بالا