برگزیده های پرشین تولز

بی عدالتی در پاک کردن امتیاز منفی

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
سلام
من از این کاربر https://forum.persiantools.com/members/dual-core.153486/ پلی استیشن 3 فت خریدم بعد از ارسال متوجه شدم که دستگاه ریفرش بوده که نگفته بود پس نمیگرفت و زیربار نمیرفت که من هم امتیاز منفی دادم ، اون هم به من امتیاز داد حالا می بینم که امتیاز اون پاک شده ولی امتیاز من همچنان هست .
خیلی دیگه هم سر آدم کلاه بذارن هم امتیاز منفی بدن
این هم لینک تاپیک من :
https://forum.persiantools.com/threads/پلی-استیشن-3-فت-شما.229682/
درست که خیلی از این ماجرا گذشته اما واقعا حق من پایمال شده

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
درود
دوست عزیز این کاربر الان بیشتر از یکسال هست که آنلاین نشده! احتمالا آه شما گرفتش و از دنیا رفته!:D
خارج از شوخی با توجه به اعتراف صریح! ایشون به اینکه دستگاه رو به شما انداختن به یکی از مدیران ارشد محترم پیغام بدید تا مشکلتون رو حل کنن. موفق باشید

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
درود
دوست عزیز این کاربر الان بیشتر از یکسال هست که آنلاین نشده! احتمالا آه شما گرفتش و از دنیا رفته!:D
خارج از شوخی با توجه به اعتراف صریح! ایشون به اینکه دستگاه رو به شما انداختن به یکی از مدیران ارشد محترم پیغام بدید تا مشکلتون رو حل کنن. موفق باشید
دیگه در این حد نفرین نکردم!:)
همون موقع به یکی از مدیرا پیام دادم کاری نکرد ، حالا بازم باید مذاکره کنم ببینم به کجا میرسم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,077

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,990
بهتره امتیاز دادن فروشنده به خریدار کلا حذف بشه و فقط خریدار بتونه امتیاز بده اینطوری اهرم فشار هم نداریم و اعتبار امتیازات هم بیشتر میشه. مثلا یه نفر 100 تا فیدبک مثبت داره برسی که میکنی 100 تا شارژ 2 هزار تومنی فروخته یه نفر هم 10 تا فیدبک مثبت داره برای فروش 10 تا کنسول یک میلیون تومنی.

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
امروز notification در پرشین تولز دیدم مبنی حذف شدن تاپیک به علت نداشتن تایتل فروشنده معتبر! واقعا جای تاسف داره چند ساعت برای یک تاپیک زحمت بکشی و مدیر محترم بدون دیدن سوابق بنده که قبلا هم فروشنده معتبر بودم و بدون تذکر اقدام به حذف کرد. این رفتار چکشی قطعا نتیجه منفی و تجربه کاربری بد رابه همراه خواهد داشت. و بنده هم بعد از 7 سال فعالیت در انجمن سعی می کنم فعالیتم رو در این انجمن کاهش بدم.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
بهتره امتیاز دادن فروشنده به خریدار کلا حذف بشه و فقط خریدار بتونه امتیاز بده اینطوری اهرم فشار هم نداریم و اعتبار امتیازات هم بیشتر میشه. مثلا یه نفر 100 تا فیدبک مثبت داره برسی که میکنی 100 تا شارژ 2 هزار تومنی فروخته یه نفر هم 10 تا فیدبک مثبت داره برای فروش 10 تا کنسول یک میلیون تومنی.
دقیقا/ چه بسا طرف مثلا اومده جنس انداخته خریدار ناراضیه منفی میده فروشنده هم تلافی میکنه منفی میده :|

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
امروز notification در پرشین تولز دیدم مبنی حذف شدن تاپیک به علت نداشتن تایتل فروشنده معتبر! واقعا جای تاسف داره چند ساعت برای یک تاپیک زحمت بکشی و مدیر محترم بدون دیدن سوابق بنده که قبلا هم فروشنده معتبر بودم و بدون تذکر اقدام به حذف کرد. این رفتار چکشی قطعا نتیجه منفی و تجربه کاربری بد رابه همراه خواهد داشت. و بنده هم بعد از 7 سال فعالیت در انجمن سعی می کنم فعالیتم رو در این انجمن کاهش بدم.

این مورد برای تاپیکای بنده هم بارها پیش اومده.
مثلا یادم رفته بود عکس بزارم یا عکس با نام کاربری بزارم و اینگونه موارد پیش پا افتاده.
بعد در تاپیکهای دیگه که حتی استارتر امتیاز بازارچه نداشته یا حداقل از من کمتر داشته تاپیکش پابرجا بوده و جالب اینجا بود که مدیران با ارسال پستی در تاپیک اون فرد اعلام کرده بودن که عکس با نام کاربری بزارید و یا موارد ناقص رو گوشزد کرده بودن ، اما تاپیک من کامل حذف میشد :| :|

ideastar

Registered User
لایک‌ها
69
دوستان عزیز واقعا من نمیدونم چرا این انجمن اینجوریه
حدود یک هفته پیش یکی از عزیزان ک میگفتن از مدیران انجمن هم هستن پیام دادن واسه فالوور اینستا و طی یک سوء تفاهمی که پیش اومده و خودشونم قبول کردن یه امتیاز منفی به بنده دادن و از اون بدتر توضیحات مسخره ای نوشتن براش از از اونروز به بعد هر میگن که با مدیران تماس میگیرن ولی اونا کوتاهی میکنن و حذف نمیکنن
این امتیاز به کار و سابقه من لطمه زده
بهتر نیست کمی فعال تر باشن مدیران انجمن؟!

بالا