برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
PS4 Slim حتی خروجی صدای اوپتیکال نداره درصورتیکه تو سری اسلیم PS3 شاهد پیشرفت بودیم اما الان کاملا برعکسه
دیگه اون سونی با کیفیتی که میشناختیم نیست

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
سلام دوستان ب نظرتون الان خرید پی اس 3 اسلیم کپی خور منطقیه ؟ گرافیکش اذیت نکنه در حد یکی دو تا بازی اکشن با فوتبال میخام

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
سلام دوستان ب نظرتون الان خرید پی اس 3 اسلیم کپی خور منطقیه ؟ گرافیکش اذیت نکنه در حد یکی دو تا بازی اکشن با فوتبال میخام
سلام
از نظر مالی منطقیه مخصوصا برای انحصاری ها

warlordmsm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
من میخوام nintendo switch بگیرم. ps4 دارم الان. سیستمم هم اوکیه. دوستان قیمت خوب سراغ ندارن؟

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32

هنور که هنوزه به جرات میشه گفت هشتاد درصد بازی های نسل هشت گرافیکشون از انحصاری های پلی تری مثل گاد او وار و کیلزون و انچارتد و beyond کمتر هست! مطمعن باشید گرافیک اذیت نمیکنه!

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
کنسول playstation tv از کجا میشه خرید؟ با قیمت مناسب

کنسول wii u چنده؟

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
سلام

آیا dvd بازی های ps4 رو میشه روی یه دی وی دی دیگه کپی کرد؟

alibasta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آققققققققققققققااااااا
میخوام ps3 بخرم
1. فرق فت با اسلیم چیه و کدوم بهتره؟؟؟
2.فرق هک نرم افزاری با سخت افزاری چیه دقیقا؟ کدوم بهتره نرم افزاری یا سخت افزاری؟
کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
یه مقدارم عجله دارم
مچچچکرم

Last edited:

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
آققققققققققققققااااااا
میخوام ps3 بخرم
1. فرق فت با اسلیم چیه و کدوم بهتره؟؟؟
2.فرق هک نرم افزاری با سخت افزاری چیه دقیقا؟ کدوم بهتره نرم افزاری یا سخت افزاری؟
کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
یه مقدارم عجله دارم
مچچچکرم
سلام.
دوست عزیزم از نظر فنی و ظاهری خیلی باهم متافاوت هست ولی کیفیت اجرای تمامی مدل ها یکسان هست.
مدل فت اولین سری بود که عرضه شد و الان بیشتر از 10 سال از تولیدش میگذره و کاملا فرسوده شده پس ارزش خرید نداره.
شایع ترین مشکل سری فت ها گرمای بیش از اندازه و دور بالای فن و در نهایت چراغ زرد و مرگ کنسول!.
سونی بعداز این اتفاق سری اسلیم رو تولید کرد که خیلی خنک تر از سری قبلی بود و صدای فنش هم خیلی کمتر بود.
آخرین سری هم که عرضه شد سوپراسلیم بود که خیلی ظاهر ظریف تری داره اما کلا راه حلی برای هکش هنوز پیدا نشده!.

ما در PS3 چندین نوع هک داریم:
1.اولین هک این کنسول که جیلبریک نام داشت با یک فلش و در یک فریمور خاص میشد کنسول رو هک کرد.که الان این روش دیگه کارایی نداره و منسوخ شده.
2.هک نرم افزاری شامل تمامی فت ها میشه و فقط برای مدلهای خاصی از اسلیم با فریمور کارخونه ای کمتر از 3.55 امکان پذیر هست (در این روش کنسول باز نمیشه).
3.هک سخت افزاری (یا دانگرید) برای فریمورهای بالاتر از 3.55 هست که از طریق کنسول آپدیت شدن, با استفاده از دستگاه E3 FLASHER کنسول رو باز میکنن و به فریمور اولیه یا کارخونه ای دانگرید میکنن تا دوباره قابل هک باشه.
4.هک با برد کبرا - این نوع هک برای کنسول هایی هست که فریمور کارخونه ای بالاتر از 3.56 دارن و هیچ راهی برای دانگرید و هک چه نرم افزار و چه سخت افزاری نداره مثل سوپراسلیم کاربرد داره - با استفاده از برد کبرا که به مادربرد خود کنسول وصل میشه قابلیت انجام بازیهای کپی رو میده, این نوع هک یک خاصیت خوبی که داره اینه شما با استفاده از کلید پشت دستگاه میتونید هروقت خواستید کنسول رو به حالت غیرکپی و اورجینال برگردونید...البته هزینه این برد حدودا از 300تومان با بالا هست و ظاهر کنسول هم خراب میکنه چون یکی از قطعاتش پشت کنسول قرار میگیره.

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
سلام دوستان
میخای یگ PS4 بخرم کدوم مدلشو پیشنهاد میدید؟
بازی های اصلیش دونه ایی چند هست؟
کپی ها روی دی وی دی قابل اجراس هنگ نمیکنه؟
کلا خوده پی اس 4 مشکل هنگ کردن داغی اینا داره یا ن؟

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
سلام دوستان
میخای یگ PS4 بخرم کدوم مدلشو پیشنهاد میدید؟
بازی های اصلیش دونه ایی چند هست؟
کپی ها روی دی وی دی قابل اجراس هنگ نمیکنه؟
کلا خوده پی اس 4 مشکل هنگ کردن داغی اینا داره یا ن؟
سلام
اگه تلویزیون 4K دارید یا در آینده قصد خرید این تلویزیون رو دارید PS4 Pro در غیر اینصورت غیر اسلیم خریداری کنید و ریجن یک
بازی های بلوری آکبند بستگی به عنوان جدید بودنشون و ریجنشون داره 250-150
بازی کپی روی هارد یا دیسک فقط دیتا خریداری میکنید و برای اجرا نیاز به اکانت هکی دارید که اون اکانت ها هم مشکلات خودشون رو دارن
خود دستگاه هیچ مشکلی نداره اما بهتره که آکبند بخرید دسته اضافه هم مدل جدید نگیرید چون کیفیت ساخت شون پایین اومده

arvin40

Registered User
لایک‌ها
236
دوستان بدون کد انلاین بازی میشه انلاین بازی کرد تو ps4 ؟
یعنی دیسک بازی بدون کد انلاین باشه

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
دوستان بدون کد انلاین بازی میشه انلاین بازی کرد تو ps4 ؟
یعنی دیسک بازی بدون کد انلاین باشه

برای بازی آنلاین حتما باید اشتراک پلاس داشته باشید
که بصرفه ترینش یکساله هست

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
بنده تلویزیونم کابل 3 فیش و 5 فیش میخوره
برا تلویزیونم چه کنسولی مناسبتره؟
xbox 360 یا ps3 ؟ راحتی اجرا بازی کپی و اگر بشه با هارد اجرا کردن بازی برام مهمه
مثلا xbox 360 چنده؟ مدل اسلیم بهتره یا سوپر اسلیم ؟

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
دوستان یادتون هست چقدر تول کشید که xbox s تا اومد ایران و به قیمت واقعی خوش رسید؟

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
سلام دوستان.
من در زمینه بازی و کنسول دقیقا صفر صفر هستم هیچ آشنایی ندارم.شرمنده اگر سوالام کمی مبتدیانه س.
من فقط به GTA V و فیفا و بازی های open world مشابه GTA علاقه دارم .همچنین به بازی هایی که با کینکت انجام میشه هم علاقه دارم.باید XBOX بخرم یا PS3 که کینکت داشته باشه؟کدوم کنسول بازی هاش کپی خوره؟نمیخوام خیلی برای بازی خرج کنم.XBOX و PS3 نو و صفر تو بازار فروخته میشه با توجه به اینکه ps4 اومده؟
چند تا سوال دیگه هم دارم:
1-PS4 و XBOX ONE کپی خور هست بازی هاشون؟کدومشون کینکت دارن؟
2-بازی های قدیمی رو میشه روی PS4 و xbox1 اجرا کرد؟مثلا اگر من بخوام Fifa 2012 رو بازی کنم حتما باید PS3 بخرم نه PS4؟در واقع ps4 و xbox 1 بازی های قدیمی رو ساپورت میکنن؟
3-فرق xbox 1 با xbox 360 و ps3 با ps4 چیه؟ارزش داره مدل بالاترش رو بگیرم؟
قیمت کنسول برام خیلی مهم نیست بیشتر کپی خور بودن بازی,داشتن کینکت برام مهمه.
اگر نکته دیگه هم هست که باید در نظرم بگیرم بفرمایید ممنون میشم.

Last edited:

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,737
سلام دوستان.
من در زمینه بازی و کنسول دقیقا صفر صفر هستم هیچ آشنایی ندارم.شرمنده اگر سوالام کمی مبتدیانه س.
من فقط به GTA V و فیفا و بازی های open world مشابه GTA علاقه دارم .همچنین به بازی هایی که با کینکت انجام میشه هم علاقه دارم.باید XBOX بخرم یا PS3 که کینکت داشته باشه؟کدوم کنسول بازی هاش کپی خوره؟نمیخوام خیلی برای بازی خرج کنم.XBOX و PS3 نو و صفر تو بازار فروخته میشه با توجه به اینکه ps4 اومده؟
چند تا سوال دیگه هم دارم:
1-PS4 و XBOX ONE کپی خور هست بازی هاشون؟کدومشون کینکت دارن؟
2-بازی های قدیمی رو میشه روی PS4 و xbox1 اجرا کرد؟مثلا اگر من بخوام Fifa 2012 رو بازی کنم حتما باید PS3 بخرم نه PS4؟در واقع ps4 و xbox 1 بازی های قدیمی رو ساپورت میکنن؟
3-فرق xbox 1 با xbox 360 و ps3 با ps4 چیه؟ارزش داره مدل بالاترش رو بگیرم؟
قیمت کنسول برام خیلی مهم نیست بیشتر کپی خور بودن بازی,داشتن کینکت برام مهمه.
اگر نکته دیگه هم هست که باید در نظرم بگیرم بفرمایید ممنون میشم.
ببین کلا ماکروسافت (xbox) و سونی (پلی استیشن) هر 7 یا 8 سال یه کنسول میزنن الان ps4 و xbox1 تقریبا 3 یا 4 سالی اومده و تا چند سال دیگه صددرصد براشون بازی میاد ولی برای xbox360 ,ps3 دیگه بازی تولید نمیشه
سخت افزار ps3 و xbox360 خیلی ضعیفه یعنی رم 256 مگابایت دارن ولی رم ps4 ,xbox1 فک کنم 8گیگ هستش مدلای جدید ps4 , xbox1 از کیفیت 4کی 4k پشتیبانی میکنن

xbox1 و ps4 هنوز کپی خور نشدن ولی با یه روش دور زدن میشه روشون بازی ریخت الان تو بازار کنسول هایی هستن که با حجم 1ترابایت و حدود 50 یا 60 تا از بازی های تاپ رو روشون هست ps4 رو میگم مثل این لینک رو ببین
http://esam.ir/itemView.aspx/5532906/PS4-باندل-سفید-1-ترا-با-50-بازی.htm

کینکت فکر کنم یه وسیله بیخودی باشه تعداد خیلی محدودی بازی براش هست کینکت مال xbox هستش ولی PlayStation VR برای ps4 جوری که من شنیدم واقعیت مجازی پلیستیشن خیلی خوب کار کرده ولی قیمت بالایی داره

اگر از قابلیت کینکت و بازی هایی که باید سرپایی انجام بدی این چیزا خوشت میاد یه نگاهی به کنسول نینتندو wii هم بنداز هم قیمت ارزونی داره هم اکثر بازی هاش اینطوریه با راکت تنیس و فرمون و این چیزا این نمونه رو ببین پکیج کامل وسایلش رو داره
http://esam.ir/itemView.aspx/4856863/دستگاه-wii.htm

*اگه خواستی چیزی تهیه کنی از همین بازارچه پرشین تولز قیمت یه سری از دوستان مناسب تره تا جاهای دیگه
*اگه سوال دیگه ای داشتی بگو شاید بدونم:D
*من خودم تا حالا یه ps3 داشتم یه ایکس باکس360 و یه کنسول دستی 3ds

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
ببین کلا ماکروسافت (xbox) و سونی (پلی استیشن) هر 7 یا 8 سال یه کنسول میزنن الان ps4 و xbox1 تقریبا 3 یا 4 سالی اومده و تا چند سال دیگه صددرصد براشون بازی میاد ولی برای xbox360 ,ps3 دیگه بازی تولید نمیشه
سخت افزار ps3 و xbox360 خیلی ضعیفه یعنی رم 256 مگابایت دارن ولی رم ps4 ,xbox1 فک کنم 8گیگ هستش مدلای جدید ps4 , xbox1 از کیفیت 4کی 4k پشتیبانی میکنن

xbox1 و ps4 هنوز کپی خور نشدن ولی با یه روش دور زدن میشه روشون بازی ریخت الان تو بازار کنسول هایی هستن که با حجم 1ترابایت و حدود 50 یا 60 تا از بازی های تاپ رو روشون هست ps4 رو میگم مثل این لینک رو ببین
http://esam.ir/itemView.aspx/5532906/PS4-باندل-سفید-1-ترا-با-50-بازی.htm

کینکت فکر کنم یه وسیله بیخودی باشه تعداد خیلی محدودی بازی براش هست کینکت مال xbox هستش ولی PlayStation VR برای ps4 جوری که من شنیدم واقعیت مجازی پلیستیشن خیلی خوب کار کرده ولی قیمت بالایی داره

اگر از قابلیت کینکت و بازی هایی که باید سرپایی انجام بدی این چیزا خوشت میاد یه نگاهی به کنسول نینتندو wii هم بنداز هم قیمت ارزونی داره هم اکثر بازی هاش اینطوریه با راکت تنیس و فرمون و این چیزا این نمونه رو ببین پکیج کامل وسایلش رو داره
http://esam.ir/itemView.aspx/4856863/دستگاه-wii.htm

*اگه خواستی چیزی تهیه کنی از همین بازارچه پرشین تولز قیمت یه سری از دوستان مناسب تره تا جاهای دیگه
*اگه سوال دیگه ای داشتی بگو شاید بدونم:D
*من خودم تا حالا یه ps3 داشتم یه ایکس باکس360 و یه کنسول دستی 3ds
ممنون بابت راهنمایی.در مورد پیشنهادت به Wii بیشتر تحقیق میکنم.حقیقتش خودمم دوس دارم xbox1 یا PS4 بگیرم چون به دلم نمیره جنس دست دوم بخرم یا بعد یه مدت کنسول قدیمی بشه بازی های جدید رو ساپورت نکنه.ولی تو کتم نمیره پول زیاد برای بازی بدم.انقدر همه چیز رو کپی استفاده کردیم برام قابل هضم نیست پول زیاد بابت یه سی دی بدم:p کینکت راستش برام مهمه.چون برای یکی از عزیزانم میخوام که دکتر توصیه کرده باید جنب و جوش و حرکت داشته باشه. بخاطر همین کینکت از اوجب واجباته.بین PS4 و XBOX1 کیفیت کدوم بهتره؟PS3 بازی هاش کپی خوره؟

بالا