برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
کاملا مخالم.
اصلا ایده خوبی نیست...و بنظرم کاملا بی فایده و جفنگ است.
:general505:

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
سلام
لطفا این مشکل من بررسی بشه تاپیک زدم به مدیران پیام دادم اصلا هیچی به هییچی:confused:
اصل ماجرا :
من از این کاربر https://forum.persiantools.com/members/dual-core.153486/ پلی استیشن 33 فت خریدم بعد از ارسال متوجه شدم که دستگاه ریفرش بوده که نگفته بود پس نمیگرفت و زیربار نمیرفت که من هم امتیاز منفی دادم ، اون هم به من امتیاز داد حالا می بینم که امتیاز اون پاک شده ولی امتیاز من همچنان هست .
خیلی دیگه هم سر آدم کلاه بذارن هم امتیاز منفی بدن
این هم لینک تاپیک من :
https://forum.persiantools.com/threads/پلی-استیشن-3-فت-شما.229682/
درست که خیلی از این ماجرا گذشته اما واقعا حق من پایمال شده

sajad25

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
لطفا این مشکل من بررسی بشه تاپیک زدم به مدیران پیام دادم اصلا هیچی به هییچی:confused:
اصل ماجرا :
من از این کاربر https://forum.persiantools.com/members/dual-core.153486/ پلی استیشن 33 فت خریدم بعد از ارسال متوجه شدم که دستگاه ریفرش بوده که نگفته بود پس نمیگرفت و زیربار نمیرفت که من هم امتیاز منفی دادم ، اون هم به من امتیاز داد حالا می بینم که امتیاز اون پاک شده ولی امتیاز من همچنان هست .
خیلی دیگه هم سر آدم کلاه بذارن هم امتیاز منفی بدن
این هم لینک تاپیک من :
https://forum.persiantools.com/threads/پلی-استیشن-3-فت-شما.229682/
درست که خیلی از این ماجرا گذشته اما واقعا حق من پایمال شده
سلام داداش اين كه لرا 2012 هستش!!!

R@min

Registered User
لایک‌ها
43
جنسی و سفارش دادم که قرار بود بین 20 تا 30 روز به دستم برسه و الان حدود 60 روز شده و خبری ازش نیست اگه فروشنده پولمو پس بده بازم حق امتیاز منفی به این کاربر رو دارم یا نه ؟ یا اینکه چون معمله انجام نشده نباید اینکارو بکنم ؟
چون اگه از اول به من گفته بود طول میکشه یا نمیرسه از جای دیگه یا مدل دیگه ای رو تهیه میکردم که سریعتر به دستم برسه و بدقول نشم @Forum Manager

copolkhan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.بنده هم همین مشکل رو دارم دقیقا!البته با این فرق که برای بنده از120 روز گذشته؟؟چطورمیشه پیگیر شد تا سایردوستان مثل بنده واین دوستمون متضرر نشن!!!پایان نامه بنده رو به همین دلیل دوماه عقب انداختن باهزار خواهش والتماس الان باز فروشند تازه بعداز 120 رو میگه تاکی وفت داری و ....!!!یعنی 2 تا 60 روز مارو پیچونده!!خب نمیتونی میگفتی به قول این دوستمون ازجای دیگه خرید میکردیم...چه باید کرد؟؟؟سپاس

جنسی و سفارش دادم که قرار بود بین 20 تا 30 روز به دستم برسه و الان حدود 60 روز شده و خبری ازش نیست اگه فروشنده پولمو پس بده بازم حق امتیاز منفی به این کاربر رو دارم یا نه ؟ یا اینکه چون معمله انجام نشده نباید اینکارو بکنم ؟
چون اگه از اول به من گفته بود طول میکشه یا نمیرسه از جای دیگه یا مدل دیگه ای رو تهیه میکردم که سریعتر به دستم برسه و بدقول نشم
@Forum Manager

R@min

Registered User
لایک‌ها
43
سلام.بنده هم همین مشکل رو دارم دقیقا!البته با این فرق که برای بنده از120 روز گذشته؟؟چطورمیشه پیگیر شد تا سایردوستان مثل بنده واین دوستمون متضرر نشن!!!پایان نامه بنده رو به همین دلیل دوماه عقب انداختن باهزار خواهش والتماس الان باز فروشند تازه بعداز 120 رو میگه تاکی وفت داری و ....!!!یعنی 2 تا 60 روز مارو پیچونده!!خب نمیتونی میگفتی به قول این دوستمون ازجای دیگه خرید میکردیم...چه باید کرد؟؟؟سپاس
از همون کاربری که شما سفارش دادی منم سفارش دادم قرار بود 30 روز بفرسته که خب گفت 20 روز دیگه هم وقت بده چون مسافرت بودم گفتم مشکلی نیست که الان 60 روزه یه چند روز بیشتر . جنسی در کار نیست و نه پولی البته تا اخر هفته مهلت خواستن برای عودت وجه با توجه به مشکلاتی که داشتن قبول کردم و صبر میکنم . و بیشترم صبر نمیکنم . دوست ندارم برای کسی مشکلی درست کنم برای کسب و کارشون دلیلی که تا حالا کاری نکردم همینه نمیخوام ضرر به کسی بزنم ولی به حرفشون اعتماد کرده بودم فکر میکردم 30 روز میرسه که میدونستم طول میکشه نقد از همینجا میخریدم یا مدل دیگه ای یا از فروشنده دیگه .امتیاز منفی هم که داده بودم بهش به مدیر گفتم حذف کنه . ولی شما دیگه خیلی صبر کردی 120روز خیلی زیاده . من اون تاپیک رو بعضی وقتها سر میزنم مثل اینکه چند نفرن که سفارش هاشون معلوم نیست کجاست و خب اعتراض هم که میکنن پستها پاک میشه

copolkhan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.من فقط در عجبم که چرا مدیران این سایت اجازه پاک کردن پست رو به فروشنده خاطی دادند؟آیا اعتبار این سایت مهمتر از آبونمان یک فروشنده نیست؟درسته تاز عضو این سایت شدم ولی از خیلی سال پیش که در فروم satsatبودم درمورد اعتبار این سایت زیاد مطلب خونده بود ولی انگارهمه چی عوض شده!!!سپاس
از همون کاربری که شما سفارش دادی منم سفارش دادم قرار بود 30 روز بفرسته که خب گفت 20 روز دیگه هم وقت بده چون مسافرت بودم گفتم مشکلی نیست که الان 60 روزه یه چند روز بیشتر . جنسی در کار نیست و نه پولی البته تا اخر هفته مهلت خواستن برای عودت وجه با توجه به مشکلاتی که داشتن قبول کردم و صبر میکنم . و بیشترم صبر نمیکنم . دوست ندارم برای کسی مشکلی درست کنم برای کسب و کارشون دلیلی که تا حالا کاری نکردم همینه نمیخوام ضرر به کسی بزنم ولی به حرفشون اعتماد کرده بودم فکر میکردم 30 روز میرسه که میدونستم طول میکشه نقد از همینجا میخریدم یا مدل دیگه ای یا از فروشنده دیگه .امتیاز منفی هم که داده بودم بهش به مدیر گفتم حذف کنه . ولی شما دیگه خیلی صبر کردی 120روز خیلی زیاده . من اون تاپیک رو بعضی وقتها سر میزنم مثل اینکه چند نفرن که سفارش هاشون معلوم نیست کجاست و خب اعتراض هم که میکنن پستها پاک میشه

copolkhan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چطوری باید امتیاز منفی داد؟تا سایرکاربران متوجه یشوند و مثل ما دچارمشکل حادی نشن!!!سپاس

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
چطوری باید امتیاز منفی داد؟تا سایرکاربران متوجه یشوند و مثل ما دچارمشکل حادی نشن!!!سپاس
یک ماه باید از عضویتتون گذشته باشه تا بتونید امتیاز بدید

جواد عزتی

Registered User
لایک‌ها
80
سلام من الان یه سایت داخل فروم خریداری کردم ولی هیچ امتیازی بهم تعلق نگرفته کاش برای غیر بازار هم برنامه ای داشتیم مثل خرید و فروش سایت ها

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
سلام من الان یه سایت داخل فروم خریداری کردم ولی هیچ امتیازی بهم تعلق نگرفته کاش برای غیر بازار هم برنامه ای داشتیم مثل خرید و فروش سایت ها
!!!!!
امتیاز دادن اختیاری هست
شما و طرف مقابل میتونید بابت هر چیزی به هم امتیاز بدید نه فقط خرید سایت

world15

Registered User
لایک‌ها
837
!!!!!
امتیاز دادن اختیاری هست
شما و طرف مقابل میتونید بابت هر چیزی به هم امتیاز بدید نه فقط خرید سایت
فکر نکنم بابت هر چی بشه امتیاز داد و حتما باید خرید و فروش باشه

perans0631