برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد از سایت معتبر btc-e از طریق خرید و فروش بیت کوین

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
altcoin ها بنظرم فعلا قيمت متعادلي يا حتي افزايشي دارن موقتا البته . چون بيت كوين در حال سقوطه

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
ليتكوين داشتم زير قيمت فروختم. چي فكر مي كرديم چي شد !!!:general411:

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
متاسفانه واکنش به 2090 ضعیف بود و هم اکنون به سمت 1985 سرازیره
دقیقا تا محدوده 1985 ریزش کرد!!
آیا این واکنش موقتی بوده و ریزش ادامه پیدا خواهد کرد تا 1785
یا برگشت مارکت آغاز شده؟

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
دقیقا تا محدوده 1985 ریزش کرد!!
آیا این واکنش موقتی بوده و ریزش ادامه پیدا خواهد کرد تا 1785
یا برگشت مارکت آغاز شده؟
الان که اومده رو 2045
احتمالا برگشت آغاز شده. البته هیچی نمیشه گفت فعلا

Web Man

Registered User
لایک‌ها
107
سایت باز نمیشه چرا؟

در ضمن قیمت بیت کوین هم اومده زیر 2000 شده 1990

8030

Registered User
لایک‌ها
465
مشكل اين بازار كسايي هستن كه موقعي كه بيت كوين زير 10 دلار بود 1000 تا 1000 تا ازش خريدن و الان ميليونر هستن و كنترل بازار رو بدست دارن و بازار رو به اين وضع انداختن.
كافيه يه خبر بياد كه احتمال ريزش قيمت وجود داره شروع به فروش ميكنن نه تنها بيت كوين بلكه هر كوين ديگه كه خريدن مخصوصا اونايي كه ارزششون نسبت به بيت كوين خيلي كمتره .كوينها رو تبديل به دلار ميكنن و همينطور قيمت مياد پايين و 4 تا ادم عادي ديگه هم ميبينن پولشون داره مفت ميره اونا هم شروع به فروش ميكنن خلاصه يك نفر از بالاي كوه يه گلوله برف ول ميكنه يه بهمن تشكيل ميشه و اخرش ميشه اين وضعيت .حالا اين ريزش تا كجا ادامه داره خدا داند!!

اين جريان segwit2x باعث ترس دارندگان بيت كوين شده. مخصوصا همون قشر ميليونر.احتمال داره بيت كوين بخوره زمين احتمال هم داره بره بالاي 3000 هزار .
ولي تا زمانيكه بازار يك قطبي باشه و يه كوين قدرتش بيشتر از باقيه بازار همين وضعه.{پامپ و دامپ}

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
BTCUSD
در کوتاه مدت حمایت 2420 و مقاومتهای 2500 و 2530 متصور هستن
و در میان مدت حمایت 2294 و مقاومتهای 2584 و 2700 قابل توجه هستن

در 2170 سیگنال خرید صادر کرده تا 2290 انتظار دارم بره
و چنانچه بتونه مقاومت محدوده 2300 رو بشکنه انتظار صعود تا 2370 رو میشه ازش داشت

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
مطمئني واقعا وقت خريده !!! اما فكر كنم اين سقوط يا به اصطلاح اصلاح قيمت همچنان داره و تضميني به ثبات نداره.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2015798.0
nough said'

ویرایش: دفعه دومه که این اتفاق میافته. توی اون چارت هم میبینین، قیمت افتاد به همین اندازه به خاطر FORK FUD! الانم دوباره افتاد تا $1830 بازم هیچکس گوش نکرد و موقع افتادن به جای خرید همه داشتن میفروتن تو کف!!!
1000000000 بار دیگه هم همین تکرار میشه باز ملت تو کف میفروشن و گوش به هیچی نمیدن...

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
بیتکوین باز برگشت به جایگاه قبلیش ولی این کریپتوها همچنان دارند لنگ میزنند. نمیدونم کی درست میشه بازار کریپتوها و اصلا درست میشه یا نه؟!

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
در 2170 سیگنال خرید صادر کرده تا 2290 انتظار دارم بره
و چنانچه بتونه مقاومت محدوده 2300 رو بشکنه انتظار صعود تا 2370 رو میشه ازش داشت
سیگنال خروج کوتاه مدتی در 2570
البته اگر کسی زرنگ بود میتونست دقیقا بعد از تاچ مقاومت 2700 بفروشه چون دقیقا به همون محدوده 2700 واکنش نشون داد!!
حالا بگذریم خرید توی دره و فروش توی قله کار هرکسی نیست
همون 2170 خرید و 2570 فروش رو درنظر بگیریم
فرض کنیم لوریج 1به50 داریم و یک بیتکوین در 2170 میخریم (با توجه به لوریج 43.4دلار پرداخت میکنیم)
و در 2570 میفروشیم (هرچند اگه استاپ لاس تریل میشد بعد از افت از قله در 2600 هم میشد فروخت)
ولی 2600 هم بیخیال همون 2570 درنظر بگیریم بنابراین پوزیشن با 400 دلار سود بسته میشه!
البته ترید همیشه به همین راحتیا هم نیست و من توی این مارکت تازه کار هستم و فعلا فقط دارم بررسی میکنم اما به این نتیجه رسیدم که برای این مارکت میشه از تکنیکال استفاده کرد هرچند پر ریسکه اما ریواردشم عالیه

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
البته اگر کسی زرنگ بود میتونست دقیقا بعد از تاچ مقاومت 2700 بفروشه چون دقیقا به همون محدوده 2700 واکنش نشون داد!!
فرض کنیم لوریج 1به50 داریم و یک بیتکوین در 2170 میخریم (با توجه به لوریج 43.4دلار پرداخت میکنیم)
و در 2570 میفروشیم (هرچند اگه استاپ لاس تریل میشد بعد از افت از قله در 2600 هم میشد فروخت)
ولی 2600 هم بیخیال همون 2570 درنظر بگیریم بنابراین پوزیشن با 400 دلار سود بسته میشه!
البته ترید همیشه به همین راحتیا هم نیست و من توی این مارکت تازه کار هستم و فعلا فقط دارم بررسی میکنم اما به این نتیجه رسیدم که برای این مارکت میشه از تکنیکال استفاده کرد هرچند پر ریسکه اما ریواردشم عالیه
تو كدوم ماركت فعاليت مي كنيد؟ سايت xbtc-e هستش؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117

حالا این نظر شخصی منه اما کسی که صبور هست و صبر میکنه , بیشترین سود رو تو این مارکت به دست میاره .. علی رقم اینکه تو این مارکت نوسان زیاد هست , بعضی ها متاسفانه از جمله خودم سعی میکنن که به صورت پیاپی بخرن و بفروشن اما در کل اینکه آدم با قیمت پایین بخره و بعد از اینکه یه هفته بعد بالا رفت بفروشه , بیشترین سود رو میکنه .. حالا هر رنجی که میخواد باشه ( البته رنج بالا )

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
حالا این نظر شخصی منه اما کسی که صبور هست و صبر میکنه , بیشترین سود رو تو این مارکت به دست میاره .. علی رقم اینکه تو این مارکت نوسان زیاد هست , بعضی ها متاسفانه از جمله خودم سعی میکنن که به صورت پیاپی بخرن و بفروشن اما در کل اینکه آدم با قیمت پایین بخره و بعد از اینکه یه هفته بعد بالا رفت بفروشه , بیشترین سود رو میکنه .. حالا هر رنجی که میخواد باشه ( البته رنج بالا )
الان صحبت شما در راستای مطالب من بود؟ یا خلافش؟ من متوجه نشدم

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
الان صحبت شما در راستای مطالب من بود؟ یا خلافش؟ من متوجه نشدم

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
خب من متوجه نشدم این حرف من که مشخص کردید ارتباطش با پست قبلی شما ؟
میشه واضحتر بگید؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
جسارت نباشه ولی دوست عزیز شما یک دور دیگه از اول ابتدایی شروع به خوندن کن ! دیگه چقدر واضح بگم , شما برگشتی حرف از تکنیکال و سود آوری این موضوع تو مارکت زدی من هم گفتم بهترین سود آوری بیشتر به صبر کردن ( خرید پایین + صبر + فروش بالا ) مربوطه , حالا من نمیدونم شما چرا اصرار داری که بگی متوجه موضوع نشدی , ولی باشه ! کلا ما یه ریپلای زدیم هزار تا حرف و حدیث شد !

8030

Registered User
لایک‌ها
465
دوستان كمي مراعات كنن موقع پست زدن باعث ناراحتي ودلگيري نشه .ما اينجا همه با هم جمع شديم فكرامون رو بزاريم روي هم تا بتونيم حداقل يه پيشبيني از بازار داشته باشيم.بازار كريپتوها بشدت پرسوده ولي به همون اندازه خطر از دست دادن سرمايه هم وجود داره.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
جسارت نباشه ولی دوست عزیز شما یک دور دیگه از اول ابتدایی شروع به خوندن کن ! دیگه چقدر واضح بگم , شما برگشتی حرف از تکنیکال و سود آوری این موضوع تو مارکت زدی من هم گفتم بهترین سود آوری بیشتر به صبر کردن ( خرید پایین + صبر + فروش بالا ) مربوطه , حالا من نمیدونم شما چرا اصرار داری که بگی متوجه موضوع نشدی , ولی باشه ! کلا ما یه ریپلای زدیم هزار تا حرف و حدیث شد !
خب گل پسر
( خرید پایین + صبر + فروش بالا ) این یعنی چی؟؟؟
تکنیکال یعنی همین که شما بتونی تشخیص بدی پایین کجاس و بالا کجاس
با تکنیکال میتونی نقاط برگشتی قله ها و دره ها و مقاومتها و حمایتها رو تشخیص بدی و پیدا کنی
حالا کی باید بره از ابتدایی بخونه؟؟

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوستان كمي مراعات كنن موقع پست زدن باعث ناراحتي ودلگيري نشه .ما اينجا همه با هم جمع شديم فكرامون رو بزاريم روي هم تا بتونيم حداقل يه پيشبيني از بازار داشته باشيم.بازار كريپتوها بشدت پرسوده ولي به همون اندازه خطر از دست دادن سرمايه هم وجود داره.
متاسفانه من نمیدونم این چه ادبیاتی هستش که ایشون دارن
من میرم از ابتدایی میخونم
اون آقا درست میگه

میگه خرید در پایین و فروش در بالا
خب اینو هر بچه ای هم میدونه
مشکل اینجاس که در تشخیص بالا و پایین دچار مشکل میشن چون از تکنیکال استفاده نمیکنن
فکر میکنن اینجا پایینه میخرن میبینن فردا میره پایینتر و هی پایینتر
پس درسته اون موقع که خریدی پایین بوده اما زمانی باید بخری که بتونی تشخیص بدی به پایان نزول رسیدیم
بگذریم
واقعا ادبیات بعضیا آدم رو دلسرد میکنه

بالا