برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
به قول این پیجهای اینستاگرامی و ادمیهاشون
حاجیهای پرسپولیسی:
ij.jpg

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
کاربران عزیز پرسپولیس در مورد مشکل تاپیک پرسپولیس بنا به اظهارات یکی از دوستان...اگر این مشکل برای همه هست بفرمایید که از طریق مدیران بالا پیگیری کنیم..
یکی از دوستان از حدود 1 ماه پیش پخ دادن که تاپیک پرسپولیس در قسمت آخرین نوشته های سایت نشان داده نمیشه!!! موضوع رو که پیگیری کردم چنین چیزی نبود...اسکرین گرفتم و براش فرستادم که قانع شد و جواب نداد تا هفته پیش که باز همین ماجرا و باز برایش اسکرین فرستادم که باز همون ماجرا و...
مدارک موجود هست میشه اسکرین داد که ببینید
بعدا ایشون در تاپیک هاشروع به فحاشی کرد که بن شدن....الان هم هر بار با یه یوزر دیگه میاد....اما اصل مطلب:
تا جاییکه بنده بدونم حداقل برای بنده اینجوری هست هر تاپیکی که پست آخر رو مثلا X بزنه در نوشته های جدید سایت برای x نشون داده نمیشه اما برای اشخاص دیگر چرا و اگر شخص دیگر پست بزنه برای X نشون داده میشه!!!
حالا اگر واقعا چنین مشکلی برای همه هست بگید که با مدیران بالا در میان بگذاریم چون نه بنده نه هیچ مدیر بخشی به این موارد چه به وجود آمدنش چه رفعش دسترسی نداره و اینکه طرف توهم این داره که به دلیل استقلالی بودن بنده این مشکل به وجود آمده جای تاسف داره....!!! چون این موارد حتی مدیران ارشد هم فکر نکنم کاری راجع به آن بتونن انجام بدن چون به موارد فنی سایت بر میگردد

در مورد مولتی یوزری هم که زحمت فراوان کشیدند و اطلاعات بنده رو به قول خودشون گیر آوردن که فکر کنم هرکسی به راحتی میتونه اینها رو از اکانتم و نوشته هام گیر بیاره!!!
فکر کنم همه میدونن من استقلالیم همونطوری که مدیران قبل مانند ساسان و علی پرسپولیسی بودند و یا حتی مدیر ارشد کل انجمن که پرسپولیسی هست و مطمئن باشید اینقدر سن و سال و تجربه داریم که در مدیریت رنگی عمل نکنیم...

باز تاکیید می کنم اگر مشکل بالا واسه همه یوزرا هست بفرمایید که به مدیران بالا اطلاع بدیم که پیگیری کنند.
موفق باشید...

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
الآن من لینک این تاپیک رو توی صفحه اصلی دیدم.

p0hv_perspolis.png

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
خیلی راحت دارن ذهن هوادارا رو علیه طاهری میکنن دوستان کارشونم خیلی بلدن، به احتمال زیاد با تعلل در انتخاب هیات مدیره به دنبال این بودن که طاهری رو برکنار کنن هرجوری شده، باید اذهان علیه طاهری مشوش میشد چون پایگاهش محکم بود بین هوادارا، خیلیم قشنگ این کارو کردن. الانم بازیکنا رو وارد گود کردن، بعیده دیگه طاهری توان جمع کردن این قضیه رو داشته باشه خودشم خسته شده دیگه، بهرحال واسه اقایون سنگینه پرسپولیس دوسال متوالی قهرمان بشه

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
این وارد شدن afc و بدهکار نبودن تیم ها رو به نظرم باید به فال نیک گرفت. به قول معروف مرگ یه بار شیونم یه بار. اینطوری خیلی عالی میشه هر مدیری بیاد دیگه خرجی که میکنه واقعیه و نمیتونه از ندادنش در بره. اولش سخته و نگرانی هایی داره ولی ماها هوادارن تیم قرمز آسیا هستیم و اجازه نمیدیم تیمی که دولت اجازه خصوصی شدنش رو نداد رو به حال خودش رها کنند و بدهی ها رو باید بدند. چه تیم ما و چه تیم همسایه مستقیم مال دولتیم و تا خصوصی نشیم دولت وظیفه داره خرج تیما رو بده حالا چه با اسپانسر باشه چه با بلیت فروشی یا هرچی.....
اگر این پول دادن به بازیکنا توی تیم ها نهادینه بشه شکایت بازیکنای خارجی رو دیگه نخواهیم داشت و تیم ها روی میارن به تیم پایه خودشون برای کمتر خرج کردن.
امیدوارم امسال که تیممون رفته جز 8 تای آسیا واسش حاشیه درست نکنن . به این تیم خیلی امید دارم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
برانکو ایوانکوویچ برای بازی با فولاد خوزستان ۱۹ بازیکن به شرح زیر را به اردوی پیش از بازی فراخواند:
علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ، ابوالفضل درویش‌وند، حسین ماهینی، صادق محرمی، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، شجاع خلیل‌زاده، کمال کامیابی‌نیا، شایان مصلح، محسن مسلمان، وحید امیری، احسان علوان‌زاده، حمیدرضا طاهرخانی، سیامک نعمتی، علی علیپور، مهدی طارمی، سعید حسین‌پور و احسان حسینی.
گفتنی است؛ نفراتی چون سید جلال حسینی و گادوین منشا به دلیل آسیب‌دیدگی در فهرست تیم حضور ندارند.

پ.ن فرشاد چرا نیست؟؟؟

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
لیست بازیکنانی که صبح امروز توسط باشگاه پرسپولیس برای دیدار با فولاد منتشر شده بود توسط برانکو تکذیب شد.

در حالی که در لیست منتشره تیم پرسپولیس برای دیدار با فولاد خوزستان که امروز صبح توسط باشگاه منتشر شد نام گادوین منشا و فرشاد احمد زاده به چشم نمی خورد، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری، خبر از تغییر لیست داد و گفت: هم فرشاد احمدزاده در لیست است و هم گادوین منشا. این لیست تغییر می کند.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
امروز تاپیک از لیست تاپیکهای شرکت شده تاپاتاک حذف شده و من مجبور شدم از طریق اخرین پستهام پیدا ش کنم بررسی بشه لطفا

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
امروز تاپیک از لیست تاپیکهای شرکت شده تاپاتاک حذف شده و من مجبور شدم از طریق اخرین پستهام پیدا ش کنم بررسی بشه لطفا
امروز واسه تاپیک پرسپولیس مشکلی پیش اومد که دوستان رفعش کردن...
احتمالا واسه همین بوده
حال حاضر مشکل خاصی نیست

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
چرا الفولاد بازیو با هندبال اشتباه میگیره داور شوت ، این یارو نود سرخود نظر داوری میده ولی اینارو نمیبینه؟ این پیرن تو تن بعضیها گشاده.

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
چرا دیوار خونه بچگیهای این داورها کوتاهه؟

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
تبریک دوستان
واسه شروع خوب بود و کل بازی دست ما ما بود ولی خب انتظار ما از پرسپولیس پرفسور بیشتر از اینهاست. ایشاله کم کم بدن های سنگین هم ول میکنه و شاداب تر بازی میکنیم
این عکس هم بعد از گل شجاعه! دینا حرف توشه! واقعا باید به کادر مدیریت،کادر فنی و خود بازیکن ها احسنت گفت به خاطر این رفاقت و رقابت
photo-2017-07-27-22-28-39.jpg

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
تبریک بازی خوبی بود و یه برد شیرین اخراج علیپور اشتباه بود. در کل همه عالی بودن بهترین بازیکن زمین رو هم شجاع خلیل زاده میدونم . زوج شجاع و سید جلال فکر نکنم مشکلی داشته باشیم برای تکرار قهرمانی.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
تبریک دوستان
واسه شروع خوب بود و کل بازی دست ما ما بود ولی خب انتظار ما از پرسپولیس پرفسور بیشتر از اینهاست. ایشاله کم کم بدن های سنگین هم ول میکنه و شاداب تر بازی میکنیم
این عکس هم بعد از گل شجاعه! دینا حرف توشه! واقعا باید به کادر مدیریت،کادر فنی و خود بازیکن ها احسنت گفت به خاطر این رفاقت و رقابت
photo-2017-07-27-22-28-39.jpg
تبریک دوستان برای اولین بردمون ایشالله اسیا رو هم بگیریم
به نظرم یکی از دلایل این ثبات و رفاقت بازیکنامون بخاطر اقای کریم باقری باشه که خوب کنترل میکنه بازیکن ها رو البته نظر شخصیم هستش

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
جالبه حرص داور و‌‌طارمی رو از همین اول‌ فصل باید بخوریم. د لامصب مثل آدم داوری کن. اون از گل آفساید ما اون هم پنالتی نگرفتن و هندبال و‌چک و لگد زدن الفولادیها

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
برانکو: نشان دادیم همچنان با نتایج و روند سال گذشته به کارمان ادامه می‌دهیم
پرسپولیس نیوز :سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از برتری تیمش مقابل فولاد خوزستان ابراز خوشحالی کرد.

برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: همه ما خوشحالیم و به همین دلیل تمرین و بازی می‌کنیم. اصلاً به همین دلیل با ورزش سر و کار داریم. به بازیکنانم به خاطر برد امشب تبریک می‌گویم. از هواداران‌مان که آمدند، ما را تشویق کردند و بعد از بازی به شادی پرداختند، هم تشکر می‌کنم. این بزرگ‌ترین جایزه برای همه ماست.

نشان دادیم همچنان با نتایج و روند سال گذشته به کارمان ادامه می‌دهیم
وی در ادامه یادآور شد: من روز گذشته در نشست خبری و به بازیکنانم گفتم اولین بازی همیشه سخت‌ترین بازی است. به این دلیل که ما قهرمان هم شده بودیم. دو فصل گذشته هم بازی‌های ابتدایی ما سخت بود. بازی دو فصل پیش ما با پدیده ۲ – ۲ شد و با فولاد هم یک – یک کردیم. از شادی و تلاش بازیکنانم خوشحالم و این دلگرمی بزرگی برای ماست. ما نشان دادیم همچنان با نتایج و روند سال گذشته به کارمان ادامه می‌دهیم.

علیپور حتی نباید یک کارت زرد می‌گرفت، چه برسد به ۲ کارت
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که مشکل فصل گذشته پرسپولیس کارت‌های بی مورد بازیکنان و محرومیت‌ها بود و امروز هم این اتفاق افتاد که بازیکنان عصبی بودند و آیا این مشکل باز هم ادامه خواهد داشت، گفت: قبل از هر چیز باید بگویم، روش بازی ما این‌طور است که اصرار به دوئل، هجوم و درگیری زیاد داریم. ما تیمی نبودیم که حریف را تخریب کنیم و به نظرم علیپور حتی نباید یک کارت زرد می‌گرفت، چه برسد به دو کارت!

شاگردانم با فوتبال به پیروزی رسیدند نه با عصبی بودن
برانکو ادامه داد: علیپور در محوطه جریمه و در دوئل بود که زمین خورد و تمارض نکرد. طبق مقررات اینطور نیست که اگر کسی زمین خورد و پنالتی نشد کارت نشان بدهند. دوئلی برای کسب توپ بود، چون توپ در اختیار کسی نبود. نهایت یک خطای معمولی باید گرفته می‌شد. این اتفاق باعث عصبی شدن بازیکن هم می‌شود. به بازیکنانم تبریک می‌گویم که فوتبال بازی کردند و با فوتبال به پیروزی رسیدند نه با عصبی بودن. به آنها تبریک می‌گویم و همچنین اجازه نمی‌دهیم به خانه ما بیایند، کتک‌مان بزنند و بروند.

در تیم ما موضوع بی‌اهمیت نام گلزن است
وی در واکنش به طرح این موضوع که مهاجمان پرسپولیس بازهم موقعیت‌ها را از دست دادند و آیا این مشکل حل خواهد شد یا نه، گفت: مهم‌ترین مسئله این است که ما پیروز می‌شویم و این اتفاق هم رخ داده است. مهم‌تر این است که ما قاطعانه هم می‌بریم، مثل بازی امروز. اگر یادتان باشد طارمی سال گذشته هم چند هفته ابتدایی بازی نکرد، اما توانست در پایان فصل آقای گل شود. موضوع بی‌اهمیت نام گلزن است و اتفاقاً ما دوست داریم که هافبک‌های ما هم گلزنی کنند. دوست دارم هافبک‌های ما هم در حمله‌ها شرکت کنند و ترجیح می‌دهم آنها سه چهار موقعیت را از دست بدهند تا اینکه اصلاً موقعیتی ایجاد نکنند. این فلسفه بازی هجومی ماست که باید حمله کنیم و از هجومی بودن تیمم خوشحالم.

یک پنالتی روی امیری گرفته نشد
این مربی کروات در خصوص اینکه تصمیمات داور به ضرر پرسپولیس بود که یکی از آنها کارت زرد علیپور بود و آیا این مسئله را تأیید می‌کند یا نه، خاطرنشان کرد: من هیچ‌وقت در خصوص داوری صحبت نکرده‌ام و خوشحالم که شما خبرنگاران متوجه این موضوع شده‌اید. من به بازیکنانم هم گفته‌ام که تمرکز خود را روی کارشان بگذارند. هرچند این را قبول دارم که داور هم اشتباه می‌کند و باید این را بپذیریم. ما هم فیلم بازی را خواهیم دید، اما فکر می‌کنیم جدا از کارت علیپور یک پنالتی هم روی امیری گرفته نشد. خدایی نکرده به این فکر نبودیم که داوری به ضرر ماست یا نه.

مطمئنم منشا می‌تواند خودش را با طارمی و علیپور تطبیق دهد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه در ادامه فصل از زوج منشا و طارمی استفاده خواهد کرد یا نه، گفت: البته منشا بازیکن جدید ماست و چند روزی به دلیل مشکل جسمانی و بیماری‌اش تمرین نکرد. از طرف دیگر طارمی دیر به تمرینات ملحق شد. منشا به تیمی آمده که فرم گرفته و باید به او فرصت بدهیم با تیم و بازیکنان پرسپولیس خودش را تطبیق بدهد، چون بازی ما متفاوت‌تر از بازی پیکان خواهد بود. مطمئنم منشا برای ما خوب است و می‌تواند خودش را با طارمی و علیپور خیلی زود تطبیق بدهد.

هدف و دیدگاه ما بازی هجومی است
وی در خصوص اینکه پیش‌بینی می‌کند تیمش با بازی هجومی در پایان فصل چند گل بزند، اظهار داشت: هدف و دیدگاه ما بازی هجومی است. ریتم ما در بازی این خواهد بود که هجومی بازی کنیم و با این هدف می‌توانیم بازی زیبا ایجاد کنیم. این معنایش این است که می‌توانیم گل‌های زیادی در پایان فصل بزنیم، اما این کار راحت نیست. دیدید در کنار دو گلی که زدیم پنج شش موقعیت هم از دست دادیم. این بازی اول بود و هم ما و هم هواداران انتظار داریم شرایط‌مان بهتر شود.

نه نفت و نه فولاد حتی یک موقعیت نیم‌بند هم روی دروازه ما نداشتند
برانکو در خصوص اینکه فصل گذشته موفقیت پرسپولیس به دلیل خط دفاعی و خط حمله خوب بود و آیا برای این فصل هم خوش‌بین است، گفت: من به تیمم در همه نقاط خوش‌بین هستم. من به‌عنوان مربی به تمام خطوط تیمم اهمیت می‌دهم. ما باید یک بازی و عملکرد باثبات در خط دفاعی داشته باشیم، خط میانی‌مان مستحکم باشد و در خط حمله هم هجومی باشد. خوشحالی من این است در دو بازی قبلی نه نفت تهران و نه فولاد حتی یک موقعیت نیم‌بند هم روی دروازه ما نداشتند. این مسئله باعث خوش‌بینی من است. به نظرم همان‌طور که یک ساختمان از پایه ساخته می‌شود، یک تیم هم به همین شکل ساخته می‌شود.

باید بیشتر از این از پرسپولیس پول می‌گرفتم
برانکو در پاسخ به این سؤال که شما ۹۰۰ میلیون تومان گرفته‌اید و به همین دلیل است که شما به پول نگرفتن بازیکنان اعتراض نمی‌کنید، گفت: الان باید چه کار کنیم و مشکل شما دقیقاً چیست؟ یقه پندار خمارلو را بگیریم و گلوی او را فشار بدهیم؟ شما حقوق می‌گیرید کار می‌کنید یا نه؟ من اکنون باید از شما بپرسم که حقوق می‌گیرید؟ فکر می‌کنم من حقم است که پول بگیرم و کم هم گرفته‌ام. باید بیشتر هم می‌گرفتم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
جالبه حرص داور و‌‌طارمی رو از همین اول‌ فصل باید بخوریم. د لامصب مثل آدم داوری کن. اون از گل آفساید ما اون هم پنالتی نگرفتن و هندبال و‌چک و لگد زدن الفولادیها
داوری که طبیعیه. فقط کشته مرده ژست داور بودم امروز. مثل اون داور دانمارکیه بود قد بلنده . میخواست مثل اون باشه ولی.....
طارمیم دیگه رقیب داره بخواد مثل پارسال فرصت سوزی کنه جاشو میده به منشا

بالا