برگزیده های پرشین تولز

فروش چت روم های فول امکانات آماده و امن با قیمتی باورنکردنی...

Thhemmeaker

Registered User
لایک‌ها
116
سلام بعد از کشمکش های زیاد بین بنده و ایشون (Thhemmeaker) و تهمت های نابجا و دروغ
در نهایت مدیران محترم بعد از بررسی دقیق حق رو به بنده دادن و اسکرین شات پیام مدیریت محترم رو ضمیمه همین پست کردم.
از من به شما نصیحت با هر کس میخواین معامله کنین اول به سنش نگاه کنید و با بچه جماعت معامله نکنید.:general406::general406::general406:
متاسفانه مدیریت یک طرفه قضاوت کردند
ذکر کردند که اگر خدماتشان مشکل داشته باید از طریق تلگرام پیگیری میکردند ولی مدیران عزیز ایا شما اطلاع دارید که ایشون جواب بنده رو توی تلگرام نمی دادند و در مرحله اخر بلاک کردند ؟
مشتری هایی مثل من ضعیف هستن چون صرفا با یه سری امتیاز ها مثل سابقه بازارچه و .... حق رو به کس دیگه ای میدن ولی مشکلی نیست خدا هست و قضاوت خواهد کرد
باز هم پیشنهاد میکنم اگر تخصص و همچنین خدمات پشتیبانی رو ندارین یه کار رو قبول نکنید !
بنده این ماجرا رو تمومش میکنم ولی نتیجه گیری :
با ادم بد قول که کار رو بدون دانسته و با سرچ گوگلی انجام میده کار نکنید
یادتون باشه پشتیبانی از همه چیز مهم تره
امتیازانی مثل امتیازات بازارچه و سابقه عضویت و .. صرفا ملاکی برا پاک بودن و کلاه بردار نبودن نیست
با تشکر

hoosh abi

Registered User
لایک‌ها
86
متاسفانه مدیریت یک طرفه قضاوت کردند
ذکر کردند که اگر خدماتشان مشکل داشته باید از طریق تلگرام پیگیری میکردند ولی مدیران عزیز ایا شما اطلاع دارید که ایشون جواب بنده رو توی تلگرام نمی دادند و در مرحله اخر بلاک کردند ؟
مشتری هایی مثل من ضعیف هستن چون صرفا با یه سری امتیاز ها مثل سابقه بازارچه و .... حق رو به کس دیگه ای میدن ولی مشکلی نیست خدا هست و قضاوت خواهد کرد
باز هم پیشنهاد میکنم اگر تخصص و همچنین خدمات پشتیبانی رو ندارین یه کار رو قبول نکنید !
بنده این ماجرا رو تمومش میکنم ولی نتیجه گیری :
با ادم بد قول که کار رو بدون دانسته و با سرچ گوگلی انجام میده کار نکنید
یادتون باشه پشتیبانی از همه چیز مهم تره
امتیازانی مثل امتیازات بازارچه و سابقه عضویت و .. صرفا ملاکی برا پاک بودن و کلاه بردار نبودن نیست
با تشکر
ماشالا به این همه دروغ.
خوبه تو شاتی که خودت دادی من جوابتو دادم تو تلگرام.
جالبه خودت گفتی مدیریت قضاوت کنه الان میگی مدیریت یک طرفه قضاوت کرده؟ به مدیریت هم توهین میکنی؟
دوستان ایشون یک فرد کاملا چاپلوس و مظلوم نما هستن من با مدارک معتبری که خدمت مدیران محترم انجمن ارائه کردم ثابت کردم که ایشون کاملا دروغ میگه.
آقا محسن فکر نکن خیلی زرنگی:D
یه بار دیگم تاپیک های منو خراب کنی اینبار جدی تر برخورد میکنم:mad:

Thhemmeaker

Registered User
لایک‌ها
116
ماشالا به این همه دروغ.
خوبه تو شاتی که خودت دادی من جوابتو دادم تو تلگرام.
جالبه خودت گفتی مدیریت قضاوت کنه الان میگی مدیریت یک طرفه قضاوت کرده؟ به مدیریت هم توهین میکنی؟
دوستان ایشون یک فرد کاملا چاپلوس و مظلوم نما هستن من با مدارک معتبری که خدمت مدیران محترم انجمن ارائه کردم ثابت کردم که ایشون کاملا دروغ میگه.
آقا محسن فکر نکن خیلی زرنگی:D
یه بار دیگم تاپیک های منو خراب کنی اینبار جدی تر برخورد میکنم:mad:
توی همون شات نشان داده شد که چطوری پیام های رو سین میکردی و میخوندی ولی جواب نمیدادی !
کسی به مدیریت توهین نکرد بیخود حاشیه درست نکن من گفتم که مدیریت یک طرفه قضاوت کردند و شاهد اینکه شما در تلگرام جواب ندادی نبودن
بنده امثال شما رو کسی حساب نمیکنم و در صدد هستم برای مجموعه شما حکم قضایی بگیرم و مدارک رو در همین تایپک ها ارائه بدم
فعلا تا به جریان افتادن پرونده و ارائه مدارک بیشتر بدرود

hoosh abi

Registered User
لایک‌ها
86
توی همون شات نشان داده شد که چطوری پیام های رو سین میکردی و میخوندی ولی جواب نمیدادی !
کسی به مدیریت توهین نکرد بیخود حاشیه درست نکن من گفتم که مدیریت یک طرفه قضاوت کردند و شاهد اینکه شما در تلگرام جواب ندادی نبودن
بنده امثال شما رو کسی حساب نمیکنم و در صدد هستم برای مجموعه شما حکم قضایی بگیرم و مدارک رو در همین تایپک ها ارائه بدم
فعلا تا به جریان افتادن پرونده و ارائه مدارک بیشتر بدرود
مجبوری انقد دروغ بگی؟ شاتی که خودت ضمیمه کردی من جواب دادم بهت توش.
ببین حنای دروغگو پیش هیچ کس رنگ نداره پس بیخود زجه نزن.
اتفاقا من امثال شما بی تربیت هایی که فحش ناموسی میدنو کسی حساب نمیکنم.
ببین تو اون تاپیک ثابت کردم دروغگویی تمام پستاتو پاک کردن مدیران یه کار نکن گزارش بدم کلا از انجمن بندازنت بیرون:)

بالا