برگزیده های پرشین تولز

بهترین آنتی ویروس رایگان (freeware)

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
اویرا رایگان نصب کردم کامپیوتر هنگ میکنه - تبلیغات نشون میده - ویروس های ساده و خطرناک همچنان آزادانه داخل کامپیوتر پرسه میزنن!
چه موردی را پیشنهاد میدید؟

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
نسخه trial آنتی ویروسهای معروف رو نصب کن، چند تا آنتی ویروس دانلود کن، از هر کدام 1 ماه می تونی بطور آزمایشی استفاده کنی بعدش هم با نصب دوباره ویندوز و عوض کردن نام کامپیوتر از همان آنتی ویروسها دوباره استفاده کن.

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011

aryajv

Registered User
لایک‌ها
72
اویرا رایگان نصب کردم کامپیوتر هنگ میکنه - تبلیغات نشون میده - ویروس های ساده و خطرناک همچنان آزادانه داخل کامپیوتر پرسه میزنن!
چه موردی را پیشنهاد میدید؟

اگر واقعا ویروس ـارو تهدید ویژه میدونی
کسپر بخر بعضی از resell ها حتی تو این انجمن نسخه ای که استارت خوردرو ارزون ترم میفروشن

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
بهترین آنتی ویروسی که بدرد اینترنت با سرعت پایین ایران میخوره و به کامپیوتر فشار نمیاره آنتی ویروس nod32 یا Eeset Internet Security هست و تنها ایرادی که داره اینه که برای uninstall کردنش حتما باید از نرم افزار خودش استفاده بشه. کاسپرسکی بخصوص برای افرادی که تو کار سایت هستند یک مقدار سنگینه و سرعت اینترنت رو پایین میاره.

aryajv

Registered User
لایک‌ها
72
بهترین آنتی ویروسی که بدرد اینترنت با سرعت پایین ایران میخوره و به کامپیوتر فشار نمیاره آنتی ویروس nod32 یا Eeset Internet Security هست و تنها ایرادی که داره اینه که برای uninstall کردنش حتما باید از نرم افزار خودش استفاده بشه. کاسپرسکی بخصوص برای افرادی که تو کار سایت هستند یک مقدار سنگینه و سرعت اینترنت رو پایین میاره.
من هیچوقت هیچ مشکلی با کسپراسکای نداشتم 3 ساله هم دارم استفاده میکنم
زمانی هم که نود داشتم بازم ویروس گرفت کامپیوترم ولی با کسپراسکای هیچوقت

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
برای اینترنت آنتی ویروس کافی نیست و حتما باید از اینترنت سکوریتی استفاده بشه، برای اینترنت بهتره بجای NOD 32 از Eset Smart Security یا نسخه جدیدش ESET Internet Security 10 استفاده کنید، کاسپرسکی خیلی خوبه ولی برای افرادی که تو ایران با اینترنت و سایت سر و کار دارند Eset بهتره.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
برای اینترنت آنتی ویروس کافی نیست و حتما باید از اینترنت سکوریتی استفاده بشه، برای اینترنت بهتره بجای NOD 32 از Eset Smart Security یا نسخه جدیدش ESET Internet Security 10 استفاده کنید، کاسپرسکی خیلی خوبه ولی برای افرادی که تو ایران با اینترنت و سایت سر و کار دارند Eset بهتره.
ای ست تنها مشکلش سریال و کدی هست که برای فعال سازی میخواد پیدا کردنش واقعا کلافه کننده هست چون بیشترشون تکراری و نامعتبر هستن، فقط همین مشکل رو داره مگرنه برنامه خوبیه

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
فقط و فقط ایرانی ها ESET رو خدای آنتی ویروس میدونن ... درحالی که ESET خودش یک نوع ویروس هست!...
این آنتی ویروس برای این سبک هست چون عملا هیچ کاری از دستش بر نمیاد!...جزو آشغال ترین ها در رده بندی جهانی آنتی ویروسها قرار داره!.
http://www.iransetup.com/Compare.html

یک بار برای همیشه AVAST نصب کنید میفهمید آنتی ویروس سبک و قوی یعنی چی...
کاسپر اسکای هم فقط برای سیستم های متوسط روبه قوی خوب هست, وگرنه روی سیستم لنگر میندازه.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
فقط و فقط ایرانی ها ESET رو خدای آنتی ویروس میدونن ... درحالی که ESET خودش یک نوع ویروس هست!...
این آنتی ویروس برای این سبک هست چون عملا هیچ کاری از دستش بر نمیاد!...جزو آشغال ترین ها در رده بندی جهانی آنتی ویروسها قرار داره!.
http://www.iransetup.com/Compare.html

یک بار برای همیشه AVAST نصب کنید میفهمید آنتی ویروس سبک و قوی یعنی چی...
کاسپر اسکای هم فقط برای سیستم های متوسط روبه قوی خوب هست, وگرنه روی سیستم لنگر میندازه.
عجیبه! اوست تحریم ایران را برداشته!!!
https://www.avast.com/fa-ir/index
فایل دانلودش نوشته free ولی هنوز امتحان نکردم

PaPaTi

Registered User
لایک‌ها
91
سلام
منم مثل شما مشکلاتی داشتم و مجبور شدم اکثر آنتی ویروس ها رو امتحان کنم
بین اونا به نظرم آواست بهترین گزینه بوده
الانم 2-3 ساله که اصلا روی سیستمم آنتی ویروسی ندارم و فقط یه " HitmanPro " نصب کردم که آنلاین ویروسیابی و پاکسازی رو انجام میده و هر یکی دو هفته یکبار اسکن میکنم باش،شاید شما هم با یکبار اسکن کردن سیستمتون توسط این برنامه مشکلاتتون حل بشه و نیاز به نصب آنتی ویروس نداشته باشید.
تو این چند سال هم هیچ مشکلی نداشتم
برای مقابله با ویروسای فلش ها هم بهترین گزینه " USB Disk Security " هست که پیشنهاد میکنم حتما نصبش کنید

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

hellbrain666

Registered User
لایک‌ها
946
قبلا امتحان کردم, پیدا کردنش سخت ترین کاره چند ساعت وقت میگیره آخرش هم کد تکراری پیدا میشه

من چند ماهه دارم باهاش کار میکنم هیچ مشکلی نداره فقط بدیش اینه که تریاله و ماهی یکبار باید تعویض شه
سایت های دیگه شاید سریال هاشون کارنکنه ولی این فرق داره

بالا