برگزیده های پرشین تولز

اینترنت vdsl

titan3518

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان
من اینترنت vdsl نصب کردم یعنی مخابرات برام وصل کرده
اول اینکه اصلا مودمش تو ایران نبود فقط یه مدل بود که اونم 600 هزار به بالا بود خلاصه مخابرات از دلینک از خارج کشور خرید و یکیش به دست من رسید بعد از یک ماه حالا که به دستم رسیده هیچکسی بلد نیست راه اندازیش کنه تو این استانی که من هستم اولین شخصی هستم که این نوع اینترنتو برام وصل کردن ولی دیروز شنیدم تو کشور اولی هستم راست یا دروغشو نمیدونم خلاصه الان ازتون کمک میخوام برا کانفیگش هر کی بلده بهم کمک کنه همه گزینه هاش تقریبا مثل adsl هستش ولی هر کاری کردم نشد.

saeedscorpion

Registered User
لایک‌ها
118
درود
رفیق من تهرانم ، مخابرات ما این سرویس رو میده میخوام بدونم چجوریه ؟ راضی هستی؟ پینگ چجوریه ؟ واسه بازی خووبه؟

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
سلام دوستان
من اینترنت vdsl نصب کردم یعنی مخابرات برام وصل کرده
اول اینکه اصلا مودمش تو ایران نبود فقط یه مدل بود که اونم 600 هزار به بالا بود خلاصه مخابرات از دلینک از خارج کشور خرید و یکیش به دست من رسید بعد از یک ماه حالا که به دستم رسیده هیچکسی بلد نیست راه اندازیش کنه تو این استانی که من هستم اولین شخصی هستم که این نوع اینترنتو برام وصل کردن ولی دیروز شنیدم تو کشور اولی هستم راست یا دروغشو نمیدونم خلاصه الان ازتون کمک میخوام برا کانفیگش هر کی بلده بهم کمک کنه همه گزینه هاش تقریبا مثل adsl هستش ولی هر کاری کردم نشد.
درود
رفیق من تهرانم ، مخابرات ما این سرویس رو میده میخوام بدونم چجوریه ؟ راضی هستی؟ پینگ چجوریه ؟ واسه بازی خووبه؟
سلام دوستان، البته میدونم این تاپیک قدیمیه اما ممنون میشم اگر در رابطه با VDSL تجربه ای دارید بفرمائید ضمن اینکه در حال حاضر مودمی که VDSL رو ساپورت کنه تو دیجی کالا 145 تومن هست اینم لینکش :
https://www.digikala.com/Product/DK...L-ADSL-بي‌سيم-300Mbps-تي-پي-لينک-مدل-TD-W9970

titan3518

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان، البته میدونم این تاپیک قدیمیه اما ممنون میشم اگر در رابطه با VDSL تجربه ای دارید بفرمائید ضمن اینکه در حال حاضر مودمی که VDSL رو ساپورت کنه تو دیجی کالا 145 تومن هست اینم لینکش :
https://www.digikala.com/Product/DKP-224382/مودم-روتر-VDSL-ADSL-بي‌سيم-300Mbps-تي-پي-لينک-مدل-TD-W9970

سلام عزیزم
ما برا اولین بار تو ایران vdsl راه اندازی کردیم تو استان اصفهان البته تا الان 2 نفر درخواست دادن که سرعت دانلودشون حدود 6 تا 7 مگابایته راضی هم هستند البته بسته هاش یکم گرونه یه مودم هم تو دیجیکالا بود dsl 2877al که اصلا vdsl نبود من خریدم و دوباره برگشت زدم ولی تو سایت زده vdsl ساپورت میکنه ،خلاصه چون vdsl نبود خود شرکت مخابرات درخواست کرد از dlink که مودمو وارد کنن که خداراشکر وارد شد و ما به دو نفر فعلا نت دادیم که مودمشو به دیجیکالا هم دادن مدلشم هم https://www.digikala.com/Product/DKP-264210/ هستش
سوال دیگه ای داشتی این آی دی تلگرامه بهم پیام بده درخدمتم @iliya3518

silent_cry

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
من نماینده فروش vdsl مخابرات در استان خراسان رضوی هستم هر سوالی هست در خدمتم
آی دی تلگرام :.
Help2020

بالا