برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007

Omidgodofwar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من کاربری بودم به اسم Terova حدود دو ماه رفتم سربازی دیدم نام کاربریم شده omidgodofwar و اطلاعاتم پاک شده و دیگه به Terova هم نمی تونم متصل بشم ایمیلم هم برای omidgodofwar ست شده!

aryajv

Registered User
لایک‌ها
72
بخش آخرین پست ها حذف شده؟؟؟؟؟
الان فقط من آخرین پستای پروفایلارو میبنم بلوک پست ها برداشته شده

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
سلام
آیا امکان تغییر نام تاپیک یا نحوه فروش در بخش بازارچه هست؟
من میخوام فرم فروش کالایم رو از فروش به مزایده تغییر بدهم آیا باید تاپیک جدید ثبت کنم؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
Last edited:

world15

Registered User
لایک‌ها
837
از مدیران ارشد تقاضا دارم اکانت "روح سگ ولگرد" که ناجوانمردانه ۵ سال پیش به مدت نامعلوم بن شد رو آزاد کنن.

فکر می کنم ۵ سال فرصتی بود برای من تا تنبیه بشم.
خاطر نشان می کنم که بعد از بن شدن اکانت سابق اینجانب با هیچ اکانت دیگری فعالیت نداشتم.

پیشاپیش از حسن نیت شما عزیزان متشکرم.

پ ن: مورد بعدی ای که نظرم رو جلب کرد این بود که گویا نمی تونم در اف۲۱ پست جدیدی ایجاد کنم. لطف کنید این قابلیت رو به قابلیت های این اکانت اضافه کنید. سپاس گرامی.
اگه قبلا در بخش پاتق فعال بودی و بن میشدی باید بگم اونجا ی عده ناجوانمردانه یک ماه یا بیشتر بن میشن ولی ی عده هرچیم تخلف کنن و قوانین رو نادیده بگیرن و بحث سیاسی راه بندازن بن نمیشن..

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
باو تازگی هم که 2تا عید بود، دقیق نمیدونم چیا. بیاید روی همو ماچ کنید همدیگه رو آنبن کنید باو دنیا 2روزه

world15

Registered User
لایک‌ها
837
یعنی کسی نمی تونه با آی پی غیر ایران اکانت بسازه تو پی تی؟
ی نفر بنام افتک ظاهرا قدیما خیلی تخلف کرده و بن دائم شده ولی الان همه اعضای پاتق ب یک اکانت دیگه میگن افتک ک اتفاقا عنوان فعال اون بخش رو هم داره!
پ ن : منکه اصلا در بخشی که تبعیض باشه دوست ندارم فعالیت کنم

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
داداش خدا خیرت بده
اکانت ٢٠٠٧ ما رو هم درست کنین

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

world15

Registered User
لایک‌ها
837
کاربر افتک که مشکلات عدیده ای داشتن و لابد صلاح بوده برای بن دایم که مدیران بهتر می دونن و به من و شما ربطی نداره.
اگه یه بار دیگه هم پاتوق رو به شکل پاتق بنویسی می گم مدیرا دو سه روز بنت کنن بعد از آزادی خودم.

پ ن: اکانت ۲۰۰۸ موجوده. می خوای بخری انقدر ضایع با اکانت ۲۰۱۵ اینجا نظر ندی؟ مفته ها
اولا در سرچ گوگل و در سایت واژه یاب هم نوشته بود پاتق درثانی گفته در لغت نامۀ دهخدا آورده شده که کلمۀ پاتوق از زبان ترکی گرفته شده پس ب فارسی ربطش ندین:) درثانی شما اول میای میگی مدیرا ناجوانمردانه بنت کردن بعد بمن که میرسه میگی هرجور بخوان برخورد میکنن!

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
تاریخ دقیق عضویت - نام کاربری - ایمیل اکانت - زمان حدودی بن شدن و دلیل بن شدن رو برام پخ کن ببینم اگه مشکل بن شدنت چی بود شاید تونستم لابی کنم برات
تو این ایام عباداتمون قبول باشه دست نیازمندان رو هم گرفته باشیم.

بن که نشدم
اون اوایل ساختم
اولین یوزرم بود نمی‌دونم با کدوم ایمیل بود
فقط می دونم ٢٠٠٧ بود
همین یوزرم بدون ٠١

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

ای داداش یکی می خواد خودت رو راه بنداره

world15

Registered User
لایک‌ها
837
۱- از جسارتت خوشم اومد. تو روی من وایمیستی نقل قول می کنی کل کل می کنی؟
۲- اولا: عربی
سرچ: اینگیلیزی
سایت: اینگیلیزی
پاتق: هه معلوم نیست از کجات
ثانی: عربی
همزه در لغت نامه:‌ منسوخ فارسی
پس ب: غلط املایی
درثانی دوم: عمو جون در ثالث باید می گفتی غلط انشایی-هوشی
شما: خوشم اومد جوون با ادبیاتی هستی
عمو تو به مفاهیم اولیه ی زبان شناسی آشناییت نداری مسلط نیستی. عمق ماجرا رو برات بشکافم حالا؟ بگو پاتوق باریکلا.
۳- برای من از دهخدا منبع میاری؟ هم در همین پی تی مدیران پاتوق رو صلاح دیدن هم در وبسایت فرهیخته ی پاتوق شبانه +۱۸ به آدرس patogh-shab.blogfa.com پاتوق به صورت پاتوق اومده. دیگه از وبسایت پاتوق شبانه +۱۸ منبع معتبر تر؟
۴- تو هنوز نگرفتی سطوح افراد با هم فرق می کنه؟ بن شدن من رو داری با بن شدن دیگران مقایسه می کنی؟ دوباره بیاندیش گرامی

مدیران عزیز باز کنید اون اکانت وا مونده رو کاش کور می شدم و نمی دیدم یوزر ۲۰۱۵ بیاد جلوی روح سگ ولگرد اینجوری کل کل کنه و فقط به خاطر رنگ و روی نداشته ی اکانت جدید. از اسب افتادیم از اصل که نیفتادیم والا!
انگار این تاپیک داره ب پاتق تبدیل میشه.. اگه بن بشم بخاطر منحرف کردن تاپیک تقصیر شماست! شما برو ی سرچ انجام بده این نسلای جدید چون تمبلن شایدم خسیس همه چی خلاصه میکنن! مثلا زمانی که اس ام اس مد بود برای اینکه هزینه پیام زیاد نشه و از یک پیام بیشتر نشه خلاصه مینوشتن تو مجازی هم همینطور.. ی زمانی تشدید و همزه و واو رو نمیذاشتیم غلط املایی بود ولی الان خودم مینویسم خاهر و برای سرعت عمل و پیشرفت خوبه :general307:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
thre...-کردم-و-ادامه-دادم-الان-باید-چکار-کنم.871314/

آقا چیزی که برای من نمایش داده میشه از لینک اینه
پی تی زیربخش +۱۸ راه انداخته؟ دمتون گرم بابا
نمیفهمم چی میگی
تاپیک یکی از دوستان هست بی دلیل حذف شده
شاید سر همون جریان بکاپ که میگفتی غیبش زده

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
آقا تو مدیر باشی بیای ببینی طرف تاپیک زده "thre...-کردم-و-ادامه-دادم-الان-باید-چکار-کنم.871314/" پاک نمی کنی؟
چقدر نکته بینی! مردم با چه چیز هایی تحریک میشن!!
شما از قسمت جستجو همین انجمن هر کلمه مورد داری که به ذهنت میرسه سرچ کن بعد به این متن بی مورد مشکل بگیر

AlirezaRCH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام خسته نباشید.
ببخشید آیا من اجازه دارم زیر پستی که میزارم بنر تبلیغاتی خودم رو قرار بدم ؟ یعنی وقتی پست میزارم یه بنر اپلود کنم و وقتی کلیک میشه روش لینک من باز بشه؟

AlirezaRCH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام خسته نباشید.
ببخشید آیا من اجازه دارم زیر پستی که میزارم بنر تبلیغاتی خودم رو قرار بدم ؟ یعنی وقتی پست میزارم یه بنر اپلود کنم و وقتی کلیک میشه روش لینک من باز بشه؟

بالا