برگزیده های پرشین تولز

رام های رسمی و فایل فلش گوشی هوشمند

abdollaht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
موب یار در سه زمینه اصلی رام رسمی،آموزش های مربوط و فایل تخصصی فعالیت میکند و تعمیرکاران گوشی هوشمند و تمام افرادی که از این گوشی ها استفاده میکنند می توانند از این سایت بهره ببرند.

خدماتی که موب یار ارائه می دهد:

1. ارائه رام و فایل فلش رسمی گوشی های هوشمند
  2. ارائه آموزش های جامع در زمینه گوشی های هوشمند
  3. ارائه فایل های تخصصی تعمیراتی مخصوص کارشناسان گوشی های هوشمند
  4. ارائه پشتیبانی فنی در مواردی که تعهد داده شده است

abdollaht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
رام رسمی اندروید 6 برای Huawei G7

در این پست با دانلود رام رسمی Huawei-G7 با مشخصات بالا در خدمت شما هستیم.در ضمن راهنمای کامل و قدم به قدم فلش رام رسمی در ادامه ارائه می گردد.شما می توانید این رام را با لینک مستقیم از موب یار دانلود کرده و از پشتیبانی کارشناسان ما بهره مند شوید.

رام رسمی اندروید 6 برای Huawei G7

abdollaht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
لیست گوشی هایی که اندروید 8 را دریافت میکنند
سیستم عامل جدید اندروید که فعلا با نام Android O شناخته می‌شود، در حال طی کردن مراحل آزمایشی خود است. این نسخه در همان ساعت اولیه برای کاربران گوشی های کمپانی گوگل یعنی نکسوس یا پیکسل عرضه شد.

گوگل اولین نسخه آزمایشی اندروید 8 را در مارس 2017 معرفی کرد و دومین نسخه آزمایشی آن در ماه می برای کاربران منتشر شد.در ادامه برنامه زمانی گوگل برای عرضه اندروید 8 را مشاهده می کنید.نسخه ی نهایی و عمومی اواخر تابستان ارائه خواد شد.

Android-O-update-schedule.jpg

در ادامه به چند ویژگی جدید اندروید 8 بطور مختصر اشاره میکنیم. در انتها هم میتوانید لیست گوشی هایی که به صورت رسمی یا غیر رسمی این نسخه را دریافت میکنند مشاهده کنید.

تجربه کاربری روان
تجربه کاربری روان باعث بهبود عملکرد گوشی شما در کاربردهای روزانه خواهد شد. Tensor Flow Lite نسخه ی سبک تر ابزار یادگیری ماشین گوگل، Tensor Flow می باشد که در این نسخه از آن استفاده شده است.این ابزار جدید باعث افزایش کارایی گوشی هایی با سخت افزار متوسط و ضعیف می شود.

انتخاب متن هوشمند
همگی انتخاب متن عادی را در اندروید دیده ایم که شامل منوی کپی و پیست می باشد.در اندروید 8 گزینه های بیشتری در دسترس می باشد.برای مثال اگر شما یک شماره تلفن را انتخاب کرده باشید میتوانید تنها با یک لمس تماس برقرار کنید.یا اگر یک آدرس را انتخاب کرده باشید میتوانید مسیر آن را روی نقشه ببینید.

جایگذاری خودکار
برای نرم افزار های پرکاربرد اندروید O به شما کمک میکند سریعتر وارد شوید.وقتی شما نرم افزاری را نصب کردید اندروید O نام کاربری و رمز عبور را ذخیره میکند و در ورود های بعدی به شما کمک میکند.

صدا
سونی کد LDAC خود را در اختیار گوگل قرار داده تا از آن در اندروید O استفاده کند.در این صورت اگر شما یک هدفون بلوتوث LDAC داشته باشید صدایی با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.علاوه بر این فرمت هایی چون aptX، aptX HD، SBC و AAC نیز پشتیبانی می شوند.

تغییرات ظاهری فراوان
همچنین اندروید 8 از لحاظ ظاهری تغییرات زیادی را شاهد بوده است.تغییراتی که در قسمت های تنظیمات،پنل اعلانات،استاتوس بار و .... خود نمایی میکنند.

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام
ایپدیت اندروید 7 برای هواوی G750 دارید؟

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436

سلام
دوست عزیز من هواوی بیلد 123 دارم یعنی