برگزیده های پرشین تولز

پذیرش کلیه امور گرافیکی با قیمت توافقی

golro

Registered User
لایک‌ها
67
سلام قالب سایت هم طراحی می کنید؟

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
سلام
سفارش بنره غیرمتحرک فلت قبول می کنید؟

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
والا به خدا این 25 هزار تومان اینهمه ارزش نداره که من پست بدم
یا واریز کنین یا دیگه من پست ندم

Last edited:

mohsen-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تجربه سفارش از سایت www.llogo.net
سلام دوستان
من تجربه خودم از از سفارش خودم به ایشون مطرح میکنم.امیدوارم بتونم به دیگران کمک کرده باشم.
ابنده به ایشون (سعید شاهی پور لتوم) که سایت ایشون سفارشی تحویل دادم با وجود گذشت مدت بسیار زیاد از اون زمان سفارش به بنده تحویل داده نشد .
ایشان به تلفن ثابت و همراه خود جواب ندادند.چندین اس ام اس فرستاده شد و چندین پیام از طریق تلگرام فرستاده شد و جواب نداند.
به عنوان مشتری جدید به ایشون پیام دادم با آغوش باز پاسخ بنده را داد.
بعد از مدتی پیام دادن با لحن بسیار تند زننده پاسخ داد.باور کنید ایشان شخصی بسیار بی ادب هستند و به نظر میرسه که تمام سفارشات خود را اینگونه رسیدگی میکنند ( صفحات قبل یک یا دو نفر گفته اند)
متاسفانه بعد از مدتی شنیدن حرف های رکیک از ایشون سفارش رو تحویل گرفتم . چه سفارشی !
معلوم بود که در عرض 10 دقیقه یه طراحی بسیار مبتدی مانند بچه های کودکستان طراحی کرد که باور کنید طراحی خودم بسیار بهتر از آن بود (با اینکه ایشون خیلی ادعا داشت و وقتی گفتم طراحی باید به چه شکلی باشه ایشون با بی ادبی تمام گفت تو به من میخوای یاد بدی!)
چند هفته پیش بود که یه طراحی به یکی از دوستان در انجمن دادم که به صورت رایگان (به مناسبت اینکه کار رو تازه شروع کرده بودند) طراحی کردند . که باور کنید طراحی به دقیق ترین حالت ممکن انجام شده بود و رفتار ایشون با اینکه رایگان انجام داده بودند طوری بود که بنده از خجالت آب می شدم.
خلاصه من راضی به آجر کردن نون کسی نیستم ولی اعتقاد دارم کسی چنین بی ادب که در زمینه طراحی کمترین اطلاعات رو داره باید دوباره یاد بگیره و کسی که از او بهتر است بایدجای چنین کسانی را بگیرد که اتفاقا در این انجمن کم نیستند این دوستان.
من سعی می کنم چنین مطلبی رو در سایت های دیگر هم بنویسم چون دیگه خسته شدم از اینکه از این افراد به راحتی بگذرم.

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
کلاه بردار هست این شخص مراقب باشید اصلا نه به این سایت سفارش بدید و نه بیانه برای این کلاهبردار بزنید

بالا