برگزیده های پرشین تولز

سوالات متفرقه

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
کارت تلفن از کجا میشه گیر آورد؟ چرا نایاب شده؟ برای سربازی میخوام از کجا پیدا کنم؟
کارت تلفن؟
می تونی از دفتر های فروش سیم کارت شهرتون بگیری
یا اگه نبود نزدیک ترین ترمینال محل سکونت تون چون اکثرا داخل ترمینال ها مغازه هایی هستن که دارن اگر نداشته باشه ن بپرسی بهت می گن
ولی گزینه اول صد درصد دارن

Brahms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
من یه کفش ورزشی (یا اسپرت) گرفتم که این شکلی هست:

Nike-Air-Force-1-07-Pivot-Loyal-Blue.png

مدلشم زده nike air force 1 هست. شکلش دقیقا مثل همین عکسی گذاشتم، با کمی تفاوت رنگ. به هرحال مشکلی که من دارم یا شاید مربوط به طبیعت این کفش ها باشه اینکه وقتی که میخوام قدم بردارم، قسمت پاشنه پا در حد خیلی خیلی کمی از جا بیرون در میاد. یعنی منظورم اینکه قسمت پاشنه ثابت سر جای خودش نمیمونه. فرض کنید شما بند کفش هاتون رو محکم نبستین و دارین قدم بر میدارین. یه چیزی این شکلی. اما نکته اینجاست که این کفش دقیقا اندازه هست و بند ها محکم بسته شده. شماره 43 برداشتم اگر میخواستم 42 انتخاب کنم یا جا نمیرفت یا پا رو داغون میکرد. من تا حالا کفش ورزشی نگرفته بودم و اینو برای پیاده روی انتخاب کردم و فروشنده گفت عادت میکنی! اما به نظر شما پاشنه پا نباید بدون حرکت و ثابت بمونه داحل کفش؟

سوال دیگه ای که دارم، در مورد اصل بودن کفش ها هست. من اینو 120 گرفتم (پاساژ کفش فروشی نزدیک بازار تهران) و فکر نمی کنم با 120 بشه کفش اصل نایکی خرید. اما کفش خوبی به نظر میرسه و میخوام بدونم که داستانش چیه.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
من یه کفش ورزشی (یا اسپرت) گرفتم که این شکلی هست:

Nike-Air-Force-1-07-Pivot-Loyal-Blue.png

مدلشم زده nike air force 1 هست. شکلش دقیقا مثل همین عکسی گذاشتم، با کمی تفاوت رنگ. به هرحال مشکلی که من دارم یا شاید مربوط به طبیعت این کفش ها باشه اینکه وقتی که میخوام قدم بردارم، قسمت پاشنه پا در حد خیلی خیلی کمی از جا بیرون در میاد. یعنی منظورم اینکه قسمت پاشنه ثابت سر جای خودش نمیمونه. فرض کنید شما بند کفش هاتون رو محکم نبستین و دارین قدم بر میدارین. یه چیزی این شکلی. اما نکته اینجاست که این کفش دقیقا اندازه هست و بند ها محکم بسته شده. شماره 43 برداشتم اگر میخواستم 42 انتخاب کنم یا جا نمیرفت یا پا رو داغون میکرد. من تا حالا کفش ورزشی نگرفته بودم و اینو برای پیاده روی انتخاب کردم و فروشنده گفت عادت میکنی! اما به نظر شما پاشنه پا نباید بدون حرکت و ثابت بمونه داحل کفش؟

سوال دیگه ای که دارم، در مورد اصل بودن کفش ها هست. من اینو 120 گرفتم (پاساژ کفش فروشی نزدیک بازار تهران) و فکر نمی کنم با 120 بشه کفش اصل نایکی خرید. اما کفش خوبی به نظر میرسه و میخوام بدونم که داستانش چیه.
شما که پات از پاشنه در میاد باید از نیم بوت استفاده کنی
الان هم به زمستون نزدیک میشیم نیم بوت بهتره

Brahms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
شما که پات از پاشنه در میاد باید از نیم بوت استفاده کنی
الان هم به زمستون نزدیک میشیم نیم بوت بهتره

من میخواستم یه کفش ورزشی داشته باشم. نیم بوت خیلی مدل ورزشی ندیدم. ولی یعنی هیچ جوره این مشکل نمیتونه حل بشه؟ البته یه جورایی مشکل نیست. راحت میتونم پیاده روی کنم یا برای دویدن هم مشکلی نیست و کفش راحتیه. فقط میخوام محکم قسمت پاشنه جا بگیره تو کفش.

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
کارت تلفن از کجا میشه گیر آورد؟ چرا نایاب شده؟ برای سربازی میخوام از کجا پیدا کنم؟
پادگانی که ما تو آموزشی بودیم ، کارت شارژ میفروختن بجای کارت تلفن کد رو میزدی توی کیوسکه خطه ازاد میشد

fr_sdgh

Registered User
لایک‌ها
24
میخواستم واسه کار در شرکت کامپیوتری به تهران یا مشهد مهاجرت کنم. یک نفر هستم، مرد 27 ساله
نمیخواستم واسه اول کار خونه بگیرم، آپشن واسه اقامت ارزون چی هست؟ مثلا اتاق اجاره کردن و از این حرفا... چجوری پیدا کنم!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
میخوام وقتی تلفن ثابت یا موبال جوابگو نبود دایورد بشه, کد دایورت هست که هین مشغول بودن انتقال میده من میخوام وقتی جواب نداد دایورت بشه, چی کار کنم؟!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
آیا تلفن عمومی هم مثل تلفن ثابت شماره اختصاصی دارن یا هر بار که با یک تلفن عمومی تماس بگیریم با شماره متفاوت تماس میگیره؟!

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
آیا تلفن عمومی هم مثل تلفن ثابت شماره اختصاصی دارن یا هر بار که با یک تلفن عمومی تماس بگیریم با شماره متفاوت تماس میگیره؟!
شماره اختصاصی داره اما بعید میدونم زنگ بخوره
شماره های تلفن عمومی هم تو کرج تو هر منطقه با شماره 9*** شروع میشه
مثلا منطقه های مختلف 3339 یا 3279 یا 3259 یا 3359 یا هرچیزی دیگه تو منطقه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
شماره اختصاصی داره اما بعید میدونم زنگ بخوره
شماره های تلفن عمومی هم تو کرج تو هر منطقه با شماره 9*** شروع میشه
مثلا منطقه های مختلف 3339 یا 3279 یا 3259 یا 3359 یا هرچیزی دیگه تو منطقه
میدونم زنگ نمیخورن . من فقط میخوام با شماره مشخص خودش زنگ بزنم به جای دیگه
میخوام ورفای سایت ساماندهی انجام بدم تلفن ثابت ندارم برای همین میخوام

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
gsp_casio-593-6.jpg

این دو قسمتی که مشخص کردم برای مثال، پین رده شده رو خارج میکنن و تکه وصط رو حذف میکنن و دوباره با یک پین به هم وصل میکنن.
اون قسمتی که گفتید, جای سوزن نیست و کاملا مسدوده, تنها راه به عقب کشیدن اون قسمتی هست که دورش را خط کشیدم, اون را چطوری بیارم عقب؟!
casio-593-6.jpg

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
عزیز کار شما نیست
با پین کش پین هاش رو در میارن
اون قسمت ها هم فکر میکنی کامل مسدوده
تقریبا با چشم غیر مسلح دیده نمیشه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
با سلام
دوستان می خوام قاب پنجره دو جداره رو سوراخ کنم ( جایی که شیشه نیست و فقط قاب فلزی قرار داره و نزدیک دیوار هست )

می خواستم بدونم اگر سوراخی به اندازه رد شدن دو سیم ایجاد کنم و دو سیم ازش رد کنم و با چسب آکواریوم اطراف سوراخ رو از هر دو طرف بپوشونم آیا عایق بودن پنجره در برابر صدا و سرما و گرما از بین میره یا خیر ؟
کلا با این کار فرقی در عایق بودنش ایجاد میشه یا خیر ؟

ممنون میشم اگر تجربه دارید بگید تا من و بقیه دوستان استفاده کنیم

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
با سلام
دوستان می خوام قاب پنجره دو جداره رو سوراخ کنم ( جایی که شیشه نیست و فقط قاب فلزی قرار داره و نزدیک دیوار هست )

می خواستم بدونم اگر سوراخی به اندازه رد شدن دو سیم ایجاد کنم و دو سیم ازش رد کنم و با چسب آکواریوم اطراف سوراخ رو از هر دو طرف بپوشونم آیا عایق بودن پنجره در برابر صدا و سرما و گرما از بین میره یا خیر ؟
کلا با این کار فرقی در عایق بودنش ایجاد میشه یا خیر ؟

ممنون میشم اگر تجربه دارید بگید تا من و بقیه دوستان استفاده کنیم
سلام
تا جایی که من میدونم فقط داخل شیشه های دوجداره گاز بی اثر پر شده و داخل خود پنجره چه قسمت فلزی چه پلاستیکی چیز خاصی نیست

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
سلام
تا جایی که من میدونم فقط داخل شیشه های دوجداره گاز بی اثر پر شده و داخل خود پنجره چه قسمت فلزی چه پلاستیکی چیز خاصی نیست
ممنون از پاسخت
همونجا رو سوراخ کنم بعد چسب آکواریوم بزنم عایقی اش از بی نمیره ؟

با چسب آکواریوم دور سیم رو بپوشونم یا چسب حرارتی ؟

بالا