برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

AMir..ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام دوستان باتجربه لطفا کمک کنن خدمت زیردیپلم چطوره؟خیلی سخته؟؟:(

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,989

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
اموزشی که کلا سخته ، **** سخت تر هست و ولی همه چی برنامه خاص خودشو داره
ولی یگان بستگی به منطقه اکثرا **** خیلی راحتتر هست ، ما توی مرز بودیم تفاوت زیادی نداشت دیپلمه باشی یا لیسانسه

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
برای تست روانشناسی سربازی چه سوالاتی پرسیده میشه؟ باید چه رفتاری کرد تا نتیجه آزمایش مشکل ساز نباشه؟
یه آزمایش دیگه هم هست میگن تست اعتیاد و... داره - این آزمایش دوم آزمایش خون هم داره؟
تست روانشناسی و تست عدم اعتیاد رو برای جذب شدن توی **** فقط میگیرن
تست روانشناسیه 71 سوالی هست

profile

Registered User
لایک‌ها
78
و 1 سال از عمرمون برای این ارتش..... گذشت. ..

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
616
سلام
آخرین مهلت خرید شهریور ماه هست یا ممکنه باز تمدید بشه تا آخر سال ؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
من که زمستون باید برم کاپیشن و لباس گرم خودشون میدن؟
خودشون میدن دوست عزیز
سلام
آخرین مهلت خرید شهریور ماه هست یا ممکنه باز تمدید بشه تا آخر سال ؟
مطمئن باشید تمدید میشه، حتی ممکنه در آینده شرط تعداد سال غیبت هم مطرح نکنند....
کجا؟
کجا بودنش مهمه
.....
بستگی داره کجا بیفتی، شاید شانس بیاری جایی بیفتی که راحت خدمت کنی شاید هم برعکس.
مثلا بنده با مدرک لیسانس it افتادم در یک درمانگاه **** از ۷ تا ۲ بعدازظهر و دوباره از ۴ تا ۱۱ شب بصورت مداوم پشت رایانه و امور اداری بودم (کلی پرونده و مسئولیت) ولی سربازای عادی وضعیت شون بهتر بود.
کلا بستگی داره کجا بیفتی.
الان خبر اومد که مهارت کسری داره، قانون شفافش را کجا نوشتن؟! میشه با کاغذ بازی فنی و حرفه ای، با مدرک گرفتن کسری گرفت؟ واضح صحبت نکردن یه طوری میگفتن که انگار این هم به چیزمالی نیازه!
کسی بهتر خبر داره؟
الان دیگه کسری رو خیلی سخت میدن، مهارت تا آنجایی که بنده اطلاع دارم کسری نداره فقط نخبه باشی و چیزی اختراع کنی یا کار مهمی انجام بدهید میتوانید کسری بگیرید.
الان یگه کسری بسیج رو هم به زور میدن ‌‌‌‌....
برای تست روانشناسی سربازی چه سوالاتی پرسیده میشه؟ باید چه رفتاری کرد تا نتیجه آزمایش مشکل ساز نباشه؟
یه آزمایش دیگه هم هست میگن تست اعتیاد و... داره - این آزمایش دوم آزمایش خون هم داره؟
اگر منظورتون سوالات مربوط به ارسال دفترچه خدمت هست باید بگم هیچی ...یا خیلی ساده هستش براحتی از پسش برمیاین.
میری دکتر ۲۲ تومان هزینه ویزیت میدهید و دکتر فقط قد و وزن تان را اندازه گیری میکند همین.
آمپول کزاز هم میزنید که درد نداره.
آزمایشی از ما که نگرفتن
سلام دوستان
بنده ساکن خوزستان-اهوازم.
29 مرداد آموزشی خود را در شهید باهنر ناجا کرمان-باغین به اتمام رساندم.
امریه میگه به ستاد فرماندهی هرمزگان خودت رو معرفی کن.
مدرک تحصیلی لیسانس
دقیقا به کدوم شهرستان باید برم؟
کسری دارد؟
مرخصی به چه صورته؟
ممنون
احتمالا باید به ستاد فرماندهی مرکز استان (هرمزگان)مراجعه نمایید...آدرسش رو هم بهتون باید بدهند.

فرستاده شده از SM-G920Fِ من با Tapatalk

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,989
دیدم بعضی ها یک روز در میون میرن سربازی روزای تعطیل هم تعطیل هستن - این دیگه چه جور سربازیه؟! امریه هم ندیدم اینطوری باشن

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
به شخصه
شیفت بودم ٢۴ ساعت سر پست ٢۴ ساعت استراحت
سر شیفت سه نفر بودیم تقسیم کرده بودیم
سر ٨ ساعت میومدیم میرفتیم
در اصل حساب کنین
٨ ساعت پست بودیم ۴٠ ساعت استراحت
فوق العاده حال کردم
افسر ارشد دژبان درب اصلی
یادش به خیر سال ٨١

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
دیدم بعضی ها یک روز در میون میرن سربازی روزای تعطیل هم تعطیل هستن - این دیگه چه جور سربازیه؟! امریه هم ندیدم اینطوری باشن
اینا تردد روزانه دارن ، اگر شهر خودت باشی اینجوری هستش

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
تردد روزانه نیست بهش میگن 24/24
معمولا سربازای درجه دار اینطور میتونن باشن اونم نه همشون پست های متفاوت داره مثلا افسر نگهبان کانکس راهنمایی رانندگی افسر وظیفه میتونه 24/24 باشه با حتی با صلاح دید فرمانده ایستگاه میتون 48/48 کنه یا با افسر شیفت بعد هماهنگ باشه خلاصه این جور جاها بیشتر داخلی حل میشه ساعت خدمتی . اما ستاد معمولا درجه دار ها اداری با یه روز در هفته نگهبانی هستن
یا باید دست به مالیدن خوب باشه یا اشنا یا اینکه بچه خوبی باشن و رو حساب خوب خدمت کردن
سربازای صفر یا همون سردوشی هم میتونن باشن اما استراحت 24 ندارن به فرض مثال تو نیروی انتظامی راننده گشت انتظامی 12/12 سرباز هست و 12/24 کادر
ربطی به شهر خود و اینا هم نداره کلا ما سرباز داشتیم بچه یزد تو شهر ما خدمت میکرد اداری بود بعد ساعت اداری در اختیار خودش بود .

یه پیشنهاد به سربازا میکنم اگه درجه دار هستید سعی کنید شیفت وایسید که خدمت نصف شه . مثل همین 24 / 24 به زندگیتونم میرسید پستتون هم پست تمیزی هست مثلا افسر نگهبانی . یا مثل اپراتور مرفوک . مثل دفتردار اداری . مسئولیت بپذیرید تو کارا شرکت کنید نمیگم خ مالی ولی سعی کنید خودتونو اثبات کنید به خودتون تو سربازی .
اگه سرباز صفر یا دیپلم هستید مسئولیت های متفاوت رو قبول نکنید به فرض مثال راننده رئیس شدن اسمش خوبه ولی کارش به گاس خستگی داره رو مخی داره .
سعی کنید سرباز صفر سرباز پست باشید . هم وجه سرباز همراشه هم کسی نمیتونه بهت بگه مفت خوری میکنی چون پستتو میدی و استراحتتو میکنی در قبالش و همین روند . تو انتظامی سعی کنید راکب موتور شید اونم راکب موتور گشت انتظامی نه راکب موتور پخش ابلاغیه
سعی کنید اگه از دستتون بر میاد تو اشپزخونه مشغول شید
اگه از موسیقی سر در میارید وارد گروه موزیک شید نمیگم اینا عشق و حال نه سربازی سخته همه جوره ولی سعی کنید تجربه خوب کسب کنید از توش تجربه خوب تجربه ای که سختی همراشه
اگه ایده های نو دارید سعی کنید وارد معاونت اجتماعی بشید و ایده هاتونو حتی با هزینه خودتون بهشون نشون بدید بزارید بفهمن که شما کم کسی نیستید که داره اونجا خدمت میکنه بزارید دیدشون نسبت به شما یه مهره به درد نخور نباشه . اینا برای اثبات خودتون به خودتون هست واقعا نه برای یه مشت کادر که کل فکر و ذکرشون اس ام اس واریز حقوق هست
این حرفارو از سرباز نمیشنوید !!!!!!!!
من تو جایگاه سرباز بودم تو12 تا یگان خدمت سربازیم گذشت . کلا فکر و ذکرم فرق داشت تو همین تاپیک برید عقب خیلی عقب سه چار سال پیش فکر من نسبت به سربازی و زندگی چیزی دیگه بود ولی امروز عوض شده

بهتون میگم شاید باورتون نشه ولی سربازی خیلی ات اشغاله اما میارزه رفتنش . عمرت هدر میره میدونم میتونی وارد کار شی میدونم همه چی رو میدونم ولی برو و مسئولیت قبول کن . نه مسئولیتی که به گا بری ! مسئولیتی که از پسش بر بیای . وقتی میای بیرون سرت بلنده جلوی افکار خودت که تونستی کار رو به اتمام برسونی جحالا به هر قیمتی .

سوالی دارید بپرسید در مورد خدمت انتظامی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,989
چند تا سوال دارم ممنون میشم اگه جواب بدید, 1- من برگ سبزم را جایی که میخواستم برم نگه داری میشه یعنی دست من نیست, روز اعزام برگ سبز نیازه؟ 2- با لباس شخصی اعزام میکنن؟ اگر نه لباس از کجا بیاریم و کی برای لباس اقدام کنیم؟ لباس گرم هم میدن یا... باید چه کار کرد؟ 3- ارتباطات به چه شکله؟ داخل پادگان تلفن عمومی هست؟ تلفن های عمومی معابر فعال هستند یا ساقط شدن؟ 4- اگر از دستور کسی که دستور میده سر پیچی کنم چی میشه؟ مثلا بگه بدو بگم دیگه توان ندارم نمیتونم 5- دوره آموزشی بجز رژه رفتن چه کار هایی باید کرد؟ 6- آیا برای فرار از پادگان بی تفاوت هستن یا پرونده دادگاهی/جنایی تشکیل میدن؟ 7- زمان اعزام چه چیز هایی باید همراه خودم ببرم؟ 8- وسط آموزشی مثلا بعد یک ماه آموزشی دیدم بضی ها مرخصی میگیرن, چه جوری باید مرخصی گرفت؟
بعدا سوال های بیشتری میپرسم, هر چند که وظیفه خود **** هست در مورد این سوالات ما را توجیح کند ولی باید از دوستان سوال پرسید, چون فکر میکنن نازکنارجی هستیم میخوان گرگ باشیم نمیدونن بعدش چی میشه...

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
چند تا سوال دارم ممنون میشم اگه جواب بدید, 1- من برگ سبزم را جایی که میخواستم برم نگه داری میشه یعنی دست من نیست, روز اعزام برگ سبز نیازه؟ 2- با لباس شخصی اعزام میکنن؟ اگر نه لباس از کجا بیاریم و کی برای لباس اقدام کنیم؟ لباس گرم هم میدن یا... باید چه کار کرد؟ 3- ارتباطات به چه شکله؟ داخل پادگان تلفن عمومی هست؟ تلفن های عمومی معابر فعال هستند یا ساقط شدن؟ 4- اگر از دستور کسی که دستور میده سر پیچی کنم چی میشه؟ مثلا بگه بدو بگم دیگه توان ندارم نمیتونم 5- دوره آموزشی بجز رژه رفتن چه کار هایی باید کرد؟ 6- آیا برای فرار از پادگان بی تفاوت هستن یا پرونده دادگاهی/جنایی تشکیل میدن؟ 7- زمان اعزام چه چیز هایی باید همراه خودم ببرم؟ 8- وسط آموزشی مثلا بعد یک ماه آموزشی دیدم بضی ها مرخصی میگیرن, چه جوری باید مرخصی گرفت؟
بعدا سوال های بیشتری میپرسم, هر چند که وظیفه خود **** هست در مورد این سوالات ما را توجیح کند ولی باید از دوستان سوال پرسید, چون فکر میکنن نازکنارجی هستیم میخوان گرگ باشیم نمیدونن بعدش چی میشه...
اگر **** افتادید، برگ سبز ۴۵ روزه تون رو به همراه داشته باشید ولی در سایر نیروها خیر لازم نیست.
کپی کارت ملی و برگه اعزام تون رو هم همراه داشته باشید.
بله با لباس شخصی اعزام تون میکنند و بعد از اینکه رفتید محل آموزشی بهتون تمام وسایل از جمله لباس گرم نظامی و.... رو میدن.
۳-برای تماس تلفن عمومی هست و سالم هستند(حتما برای خودت چند تا کارت تلفن از همین جا بخر) _برای تماس هم باید بری داخل نوبت. بعضی از سربازها زرنگ تشریف دارند و یه موبایل ساده هم بصورت مخفیانه میبرن داخل پادگان.
۴-سعی کن از دستور سرپیچی نکنید، تشویق برای یک نفر تنبیه برای همه
۶-رژه_کلاس عملی و تئوری_شب ها دو ساعت نگهبانی_نظافت و....
۸-سعی کن فرار نکنی_اگر خواستی فرار کنی از همینجا بیخیال خدمت بشو
۸_نخ و سوزن -خوراکی هم اگر خواستی با خودت ببر
۹_بعد از آموزشی یا وسط آموزشی اگر مرخصی بدهند به همه میدن لازم نیست در خواست بدهید، مرخصی پایان آموزش ۴ یا ۵ روز هستش

ولی سخت نگیرید زود تموم میشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,989
بله با لباس شخصی اعزام تون میکنند و بعد از اینکه رفتید محل آموزشی بهتون تمام وسایل از جمله لباس گرم نظامی و.... رو میدن.
پس این نظامی دوز های سطح شر برای چیز دیگه ای هستن؟ نیاز نیست به اون ها مراجعه کنیم؟
برگ سبز ۴۵ روزه تون
کارت سبز بcیج منظورتونه! - نه, کارت سبز و اینجور چیزا ندارم
منظورم برای برگ سبزی هست که تاریخ اعزام داخلش نوشته شده
اون الان دست من نیست, زمان اعزام باید باشه؟!

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
پس این نظامی دوز های سطح شر برای چیز دیگه ای هستن؟ نیاز نیست به اون ها مراجعه کنیم؟

کارت سبز بcیج منظورتونه! - نه, کارت سبز و اینجور چیزا ندارم
منظورم برای برگ سبزی هست که تاریخ اعزام داخلش نوشته شده
اون الان دست من نیست, زمان اعزام باید باشه؟!
نه لازم نیست به این مغازه ها مراجعه نمایید...
*برگ اعزام رو میتوانید با مراجعه به پلیس+ ۱۰ دریافت نمایید.

بالا