برگزیده های پرشین تولز

بنیان کارت (تخفیف خدمات دندانپزشکی)، کسی استفاده کرده؟؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
بیمه که قبول نمیکرد
متخصص هم فقط لیزر بلده با هزینه پر کردن شد 700 تومن
قیمت خوبیه ولی اگه ۵۰۰ بود خیلی بهتر بود.
من تو عمرم فقط ۲ تا از دندونامو عصب کشی کردم که دندون اول اون موقع ها عصب کشی کردم ۷۰ تومن (زمان بوق) ولی بعد ۱ سال معلوم شد کانال ها رو ۱۰۰٪ پاکسازی نکرده بود و آپسه کرد و تبدیل به کیست شد که مجبور به عمل شدم که اونم هزینش خیلی زیاد شد و بعد از اونم برام مجددا عصب کشی کردن با هزینه جدا
دندون دومی هم یه جا خوب رفتم اما از شانس بد اونم بعد ۶ ماه مجبور شدم دوباره عصب کشی کنم
الان هزینه عصب کشی با کارای بعدش (بدون روکش) بین ۲۵۰ تا ۳۵۰ در شرایط معمولیه، به نظرم به خاطر ریسک عصب کشی مجدد ۷۰۰ تومن بد نیست.

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
قیمت خوبیه ولی اگه ۵۰۰ بود خیلی بهتر بود.
من تو عمرم فقط ۲ تا از دندونامو عصب کشی کردم که دندون اول اون موقع ها عصب کشی کردم ۷۰ تومن (زمان بوق) ولی بعد ۱ سال معلوم شد کانال ها رو ۱۰۰٪ پاکسازی نکرده بود و آپسه کرد و تبدیل به کیست شد که مجبور به عمل شدم که اونم هزینش خیلی زیاد شد و بعد از اونم برام مجددا عصب کشی کردن با هزینه جدا
دندون دومی هم یه جا خوب رفتم اما از شانس بد اونم بعد ۶ ماه مجبور شدم دوباره عصب کشی کنم
الان هزینه عصب کشی با کارای بعدش (بدون روکش) بین ۲۵۰ تا ۳۵۰ در شرایط معمولیه، به نظرم به خاطر ریسک عصب کشی مجدد ۷۰۰ تومن بد نیست.

بهتره بدی متخصص اندو برات عصب کشی کنه
الان دندان 6 آسیاب درمان لیزر کردم دیگه راحت میتونم آب سرد و گرم بخورم تازه از ریشه دندون تا سرعاج دندون متخصص آمالگام پر کرده مثل سیمان سفت شده
روکش هم نکن جنبه زدن جیب مشتری داره برای دندونپزشک ها
بشرط درمان لیزر خود آمالگام 12 سال عمر میکنه
اینم هزینه تعرفه دندونپزشکی خصوصی و دولتی pdf

فایل های ضمیمه

• tarif96d.pdf
    401.9 KB · نمایش ها: 3
  • tarif96kh.pdf
    360.1 KB · نمایش ها: 3

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
منظور از کانال نفهمیدم چیه؟!

برخلاف نظر یکی از کاربرها، تعداد کانال دندان بستگی به مسواک زدن یا نزدن نداره. اگر مجبور به روت کانال شدید، کل کانال ها باید انجام بشه. بعضی دندان ها مثل نیش، تک کاناله هستند، یعنی یک ریشه دارند. بعضی دیگه مثل آسیاب ها 3 تا 4 کانال دارند، حتی 5 کاناله هم دیده شده. مسیری که ریشه ها در اون قرار دارند کاناله. شکلی که چند پست قبل گذاشته شده با نارنجی تعداد معمول ریشه ها در هر دندان رو نشون داده. توی این عکس هم می شه دید آسیابی که 4 ریشه داره، کانال 4 اش در عکس خیلی مشخص نیست، مگر در دید بالا که با دایره نشون داده.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
بالاخره کسی از این بیمه های دندانپزشکی استفاده کرده بود یا نه

باشگاه مشتریان بانک ملت هم باهاشون طرف قرارداد هست

قیمتا با تخفیف 40 درصدی
تخصصی

ویزیت 24000 تومن
ترمیم آمالگام سه سطحی 198000 تومن
درمان ریشه 4 کانال 435000 تومن

عمومی