برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
از نظر من سرمربی خارجی ارزون میارن تا چند هفته دیگه اخراجش کنن و مظلومی یا فرکی ( یکی از هیئت مدیره بدجور دنبال اش هست فکر کنم سهم خوبی از قرارداد فرکی قراره بهش برسه ) میشن سرمربی
دور باطل استقلال امکان نداره حالا حالا ها تموم شه

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
تو اینکه کل افراد هیات مدیره باید تغییر کنند هیچ تردیدی وجود نداره.
درسته که اگه یک مربی خوب خارجی هم بیاد شاید با این مدیریت فعلی نتونه درست نتیجه بگیره ، اما تو این شک ندارم که اگه یک تیم مدیریتی قوی هم میومد ولی منصوریان مربی استقلال باقی مونده بود ، باز هم منصوریان نتایج فجیع خودش رو تکرار میکرد.

انتخاب و عقد قرارداد با مربی جدید هم بعید میدونم به این زودی ها اتفاق بیافته. اینقدر این دست و اون دست می کنند تا زمان بیشتری از دست بره. احتمالاً اواخر این هفته همه چیز رو موکول میکنند به بعد از تعطیلات هفته آینده!
اینا باید حداقل یک ماه پیش مذاکرات خودشون رو با گزینه های جایگزین شروع میکردن که نکردن و ظاهراً خواب تشریف داشتن مثل همیشه!

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
متاسفانه انتخاب مدیران در فوتبال ایران بر اساس روابط و سیاسی کاری انجام میگیره و هیچ پارامتر مشخصی برای انتخاب مدیران وجود نداره و نتیجه اون ، چیزی میشه که الان شاهدش هستیم. بعد از رسوایی اخیر و محرویت تیم پیروزی ، مثل روز روشن شد که مدیران اون تیم هم چیزی در چنته ندارن که اگه داشتند این گند رو به بار نمی آوردن. تمام موفقیت ها هم در فوتبال ایران مقطعی و تصادفیه ولی مدیران آبگوشت خور ، موفقیت ها رو به پای خودشون می نویسند.
یک نکته که تو بحبوحه انتخاب سرمربی ظاهراً همه ازش غافل شدن ، ماجرای بدهی باشگاه استقلال به طلبکاران هست. کمتر از یک هفته دیگه ، مهلت AFC به پایان میرسه و اگه طلب افراد پرداخت نشده باشه ، AFC حکم به حذف استقلال از آسیا و محرومیت ها و جریمه های دیگه میده. این افرادی که من در هیات مدیره میبینم ، حتی شاید از حذف شدن از آسیا استقبال هم بکنند!

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
متاسفانه انتخاب مدیران در فوتبال ایران بر اساس روابط و سیاسی کاری انجام میگیره و هیچ پارامتر مشخصی برای انتخاب مدیران وجود نداره و نتیجه اون ، چیزی میشه که الان شاهدش هستیم. بعد از رسوایی اخیر و محرویت تیم پیروزی ، مثل روز روشن شد که مدیران اون تیم هم چیزی در چنته ندارن که اگه داشتند این گند رو به بار نمی آوردن. تمام موفقیت ها هم در فوتبال ایران مقطعی و تصادفیه ولی مدیران آبگوشت خور ، موفقیت ها رو به پای خودشون می نویسند.
یک نکته که تو بحبوحه انتخاب سرمربی ظاهراً همه ازش غافل شدن ، ماجرای بدهی باشگاه استقلال به طلبکاران هست. کمتر از یک هفته دیگه ، مهلت AFC به پایان میرسه و اگه طلب افراد پرداخت نشده باشه ، AFC حکم به حذف استقلال از آسیا و محرومیت ها و جریمه های دیگه میده. این افرادی که من در هیات مدیره میبینم ، حتی شاید از حذف شدن از آسیا استقبال هم بکنند!

دقیقا الان کلی بدهی دارن همه راه افتادن از اینها به فیفا شکایت بعد هم رفتن دنبال فاتح تریم با اون دستمزد! فقط خواستن گند خودشونو پنهان کنن و بگن ما دنبال اینو و اون بودیم وگرنه واجبتر از مربی خارجی رفتن همین افتخاری و هیت مدیره نالایق هست

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
شایعه یا واقعیت؟؟

پرويز مظلومي در يك قنادي در سعادت آباد، به چند طرفدار استقلال گفته كه با اين باشگاه تمام كرده و حتي قرار است دستيارانش را از ميان بازيكنان بزرگ تيم انتخاب كند!

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
اگه قرار باشه یک مربی خارجی بد سابقه مثل والتر زنگا رو بیارن ، من ترجیح میدم همون پرویز مظلومی بیاد. اوضاع استقلال الان فاجعه ست. اگه یکی مثل زنگا بیاد میشه تراژدی! حداقل پرویز مظلومی نتایج فجیع نمیگیره و تیم رو تو همین فرصت کم تا دربی جمع و جور میکنه.
حالا باز حمله نکنید که پرویز مظلوی یعنی از چاله به چاه و از این حرفا! گفتم اگه قرار باشه یکی مثل زنگا بیاد!

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
شایعه یا واقعیت؟؟

پرويز مظلومي در يك قنادي در سعادت آباد، به چند طرفدار استقلال گفته كه با اين باشگاه تمام كرده و حتي قرار است دستيارانش را از ميان بازيكنان بزرگ تيم انتخاب كند!

پس حقارتمون جلوی پرسپولیسیا ادامه پیدا خواهد کرد
والتر زنگا با همه داغونیش چندتا قهرمانی با استوابخارست و ستاره سرخ بلگراد داره ! مظلومی که هیچی نداره هیچی !
قبلا هم امتحان پس داده و چیزی جز تحقیر واسمون نذاشته

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
معرفی مربی جدید به این زودیها نیست. شاید یکی دو هفته طول بکشه.
پرویز مظلومی حتی موبایلش رو از دسترس خارج کرده و پاسخگوی هیچکس نیست ، بعد اون وقت چطور در يك قنادي در سعادت آباد، به چند طرفدار استقلال گفته كه با اين باشگاه تمام كرده؟؟!!!
به این مدل شایعات آبدوخیاری توجه نکنید.

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
#شايعه_يا_واقعيت؟!
برخي اخبار حاكي از آن است كه درصورت تاييد وزارت ورزش، مظلومي به همراه محمد تقوي هدايت استقلال را برعهده خواهند گرفت!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
ادعای پرویز مظلومی: با استقلال تمام کرده ام!

به گزارش سایت نود، این خبر که البته هنوز تایید نشده نشان می دهد ممکن است پرویز مظلومی به زودی به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شود.

ظاهرا دیروز مظلومی در یک قنادی در سعادت آباد تهران به چند طرفدار استقلال گفته است که با استقلال تمام کرده و حتی قرار است دستیارانش را از میان بازیکنان بزرگ استقلال انتخاب کند.

امروز خبری منتشر شد که باشگاه به مظلومی آماده باش داده تا اگر استقلال با گزینه های خارجی به توافق نرسد، او سرمربی استقلال شود.
احتمالا مظلومی بخش اول صحبتهای باشگاه درباره مذاکره با مربیان خارجی را به اطلاع هوادارانش در آن قنادی نرسانده و فقط بخش دوم مذاکرات با باشگاه را با هواداران استقلال در میان گذاشته است.

پیش از علیرضا منصوریان پرویز مظلومی سرمربی استقلال تهران بود و در حالیکه استقلال با مظلومی به فینال جام حذفی رسیده بود و در لیگ هم سوم شده بود، از کار برکنار شد تا علیرضا منصوریان جانشین او شود.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
گفته مي شود، در صورت حضور سرمربي خارجي، پرويز مظلومي و ٤ نفر از پيشكسوتان استقلال، عضو كميته فني اين باشگاه خواهند شد.

اخبار ورزشی از شبکه یک اعلام کرد؛
فاتح تریم با مسئولان باشگاه استقلال به توافقات اولیه رسیده و مذاکرات نهایی طی امروز و فردا انجام خواهد شد

همچنین باشگاه استقلال اعلام کرد با یک مربی داخلی نیز مذاکراتی داشته اند

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
پرویز مظلومی:

[emoji843] خبر پیشنهاد استقلال اصلا صحت ندارد و شایعه است

[emoji843] من برای عیادت از یکی از نزدیکانم رفته بودم تا شیرینی بگیرم و اصلا چنین حرفی نزدم

[emoji843] امروز حدود 500 میسدکال داشتم و خبرنگاران زیادی با من تماس گرفته اند اما تا به این لحظه که با شما حرف می زنم صحبت یا پیشنهادی نشده است

[emoji843] اصلا تا به الان با من صحبتی در این باره نشده است و باید ببینیم در آینده چه می‌شود

[emoji843] برای تیم استقلال آرزوی موفقیت می کنم و امیدورام که بهترین تصمیم در این باره گرفته شود.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
مظلومی: پیشنهای از استقلال ندارم
سرمربی سابق استقلال خبر بازگشت به این باشگاه را تکذیب کرد.

پرویز مظلومی در این باره به "ورزش سه" گفت: من هیچ تماسی از باشگاه استقلال نداشته ام و شایعاتی که مطرح می شود به هیچ عنوان صحت ندارد.

این در حالی است که پیش از این شایعه شده بود که بعد از ناکامی مسوولان باشگاه استقلال در جذب مربی خارجی یک بار دیگر مظلومی هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت.

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
میشل پرودوم هم یکی از گزینه هاییه که گفته میشه جزو لیست هیئت مدیره هست
افتخاراتش :
قهرمانی با استاندارد لیژ در لیگ بلژیک 2007-2008
قهرمانی جام حذفی بلژیک با خنت 2009-2010
قهرمانی جام حذفی هلند با تیم توئنته 2010-2011
قهرمانی لیگ حرفه ای عربستان با الشباب2011-2012
قهرمانی در لیگ بلژیک با تیم بروژ 2015-2016
قهرمانی سوپرکاپ بلژیک با بروژ 2016
قهرمانی جام حذفی بلژیک با بروژ 2014-2015

/////////////////////

3 بار بهترین مربی سال بلژیک
1 بار بهترین مربی سال هلند
1 بار بهترین مربی سال عربستان

به نظر گزینه عالیه چون هم تو اروپا موفق بوده هم تو آسیا

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
در اصل هیأت مدیره خودش گزینه ای نداره و هر چی که دلال ها پیشنهاد بدن میرن جزو گزینه ها!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
در اصل هیأت مدیره خودش گزینه ای نداره و هر چی که دلال ها پیشنهاد بدن میرن جزو گزینه ها!
گزینه داخلی شما و شایدم اصلی شمارو چه حسابی پرویز مظلومیه؟ میشه توضیح بدین که مبتنی برا کدوم کارنامه درخشان مظلومی اگر ایشون بیاد شرایط بهتر میشه؟ خودتون هم میدونید مظلومی بیاد موقت نخواهد بود سوال رو هم با سوال جواب ندید که مظلومی نیاد کی بیاد و راجب دوره منصوریان هم حرف نزنید چون میدونیم که خوب گند زد و رفت...حقیقتا من حس میکنم شما از هوادارهای مظلومی هستید البته بد نیست ماهیت این قضیه ولی خوب اگر بدونیم که شما هوادار کی هستید از این به بعد که چیزی مینویسید بهتر میتونیم بفهمیمش

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
اگر منطقی باشیم . مربی خارجی با این وضعیت احتمال ریسک کردنش بسیار کمه . همچنین این کوه های حاشیه که ایجاد شده از محالات هست که توسط مربی خارجی جمع شود . این فصل رو باید با یک مربی ایرانی به صورت آبرومندانه تموم بشه تا فصل بعد ببینیم چه کار می کنند . فعلا زمان مهمه .

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
اگر منطقی باشیم . مربی خارجی با این وضعیت احتمال ریسک کردنش بسیار کمه . همچنین این کوه های حاشیه که ایجاد شده از محالات هست که توسط مربی خارجی جمع شود . این فصل رو باید با یک مربی ایرانی به صورت آبرومندانه تموم بشه تا فصل بعد ببینیم چه کار می کنند . فعلا زمان مهمه .

مربی خارجی حداقل 1 فصل طول میکشه بفهمه تو ایران چه خبره
اگه مظلومی بیاد این فصل میرسیم به رتبه 8 اینا
فصل بعد هم تا مربی جا بیفته یه فصل دیگه هم تموم شده ! ولی اگه همین الان مربی خارجی خوب بیاریم فوقش لیگ رو با رتبه 12 تموم میکنه ولی تجربه اش زیاد میشه در مورد شرایط ایران

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
افتخاری مصاحبه کرده گفته با فاتح تریم توافق کردیم ولی پول نداریم ! از اونطرف هم گفته زنگا منتفیه. مربی داخلی هم فارس نوشته منتفیه . میمونه یه فاریاس!

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
گزینه داخلی شما و شایدم اصلی شمارو چه حسابی پرویز مظلومیه؟ میشه توضیح بدین که مبتنی برا کدوم کارنامه درخشان مظلومی اگر ایشون بیاد شرایط بهتر میشه؟ خودتون هم میدونید مظلومی بیاد موقت نخواهد بود سوال رو هم با سوال جواب ندید که مظلومی نیاد کی بیاد و راجب دوره منصوریان هم حرف نزنید چون میدونیم که خوب گند زد و رفت...حقیقتا من حس میکنم شما از هوادارهای مظلومی هستید البته بد نیست ماهیت این قضیه ولی خوب اگر بدونیم که شما هوادار کی هستید از این به بعد که چیزی مینویسید بهتر میتونیم بفهمیمش
من باید به شما جواب پس بدم؟!شما چی کار داری که من هوادار کی هستم هوادار کی نیستم؟! شما لطف کنید به کار خودتون برسید و در مسائلی که بهتون ارتباطی پیدا نمیکنه دخالت نکنید.
حالا چون ایشون یک دفعه پا برهنه پرید وسط و بی مقدمه و بیخود و بی جهت بحث رو شخصی کرد ، جهت اطلاع سایر کاربران هم عرض کنم که من طرفدار هیچ فرد خاصی نیستم. با مربی گری پرویز مظلومی هم مخالفم. شاهد این قضیه هم پست های من در گذشته هست که از اون زمان تا کنون ، روی جذب مربی خارجی درجه یک تاکید داشتم و هیچ یک از مربیان وطنی رو در حال حاضر دارای صلاحیت فنی برای هدایت تیم استقلال نمی بینم. اگه اشاره ای به پرویز مظلومی داشتم صرفاً برای عبور از بحران تا نیم فصل بود و بس. به خصوص اینکه دربی پیش رو برای من مثل همه هوادارها از اهمیت زیادی برخورداره و دلم نمیخواد که زمان آماده سازی برای دربی از دست بره ، یا شخصی زمام امور فنی تیم رو در دست بگیره که توانایی سربلند بیرون اومدن از دربی رو نداره. اولویت بعدی برای من هم کنده شدن از ته جدول هست. متاسفانه تمام پیش بینی های من در مورد جایگاه تیم در این هفته ها درست از آب در اومده و این نشون میده که نگرانی بنده بی مورد نبود. بنابر این به حرفی که میزنم کاملاً ایمان دارم.

بالا