برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
کلا بازیه که فقط باید سه امتیاز رو بگیریم که بعدها حسرتش رو نخوریم اگر ده دقیقه هم دوام بیاریم خوبه...تعریفی بازی نمیکنیم ....
خوب چرا با وایفای نمیبینید ؟ اوناهم حجمیه؟ گفته بودن دارن دی اس ال ها رو نامحدود میکنن نکردن؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
واو!!!
عجب برد نفس گیری بود
من هم دقیقا عکس العملم تهش مثل لوکاکو بود :)))
نیمه دوم خیلی بد بودیم، کلا وسط زمینووا داده بودیم، جای خالی پوگبا شدیدا حس میشد
جونزی بهترین بازیکنمون بود واقعا عالی دفاع کرد
مورینیو هم نمیدونم چی شد اخراج شد ولی عکس العملش بعد اخراج عالی بود :)))
آنتن هم خدا رو شکر فعلا کم نمیکنه ولی 1.5 گیگ برا هر بازی میره
جالبه کیفیتای پایینترش اصلا نمیشه دید، ولی 720 پی عالی و روون پخش میکنه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کلا بازیه که فقط باید سه امتیاز رو بگیریم که بعدها حسرتش رو نخوریم اگر ده دقیقه هم دوام بیاریم خوبه...تعریفی بازی نمیکنیم ....
خوب چرا با وایفای نمیبینید ؟ اوناهم حجمیه؟ گفته بودن دارن دی اس ال ها رو نامحدود میکنن نکردن؟
نامحدودا سرعتشون خیلی پایینه نمیشه لایو دید
محدودها هم که خب، محدودن
البته ما کلا وایفای نداریم منزل

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
پارسال تقریبا همه تیمای مدعی جز چلسی ضعیف عمل کردن
ولی امسال به طرز عجیبی همه فصلو خوب شروع کردن
تاتنهام که روند خوبشو حفظ کرده
چلسی هم همینطور
سیتی هم که 3 بازی آخرشو 5 تا گل زده حداقل،
قطعا در طول فصل امتیاز از دست میدن تیما، ولی خب کلا لیگ سختی داریم امسال
امیدوارم تا آخر همین جوری پیش بریم
این بازی آخر مزیتی که داشت نشون داد برعکس پارسال این فصل تو شرایط سخت از نظر ذهنی و تاکتیکی میتونیم بازی رو ببندیم اگه لازم باشه،
کلا دو سه بازی آخر یکم تیم تو شرایط متفاوت محک خورد که خیلی خوبه به نظرم
این شعار 24 اینچی لوکاکو هم داره دردسر میشه برامون :| تماشاگرا ول کن نیستن و نشریاتم به زور میخوان تیمو ببرن تو حاشیه
هفته بعد سیتی با چلسی بازی داره که یکیشون بالاخره امتیاز از دست میده فرصت خوبیه برا ما فعلا

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
وضعیت پوگبا متاسفانه جالب نیست و باید جراحی بشه

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سلام دوستان، تبریک بابت برد، میدونم کمی دیر شده، ولی دسترسی نداشتم به نت تو این چند روز و بازی رو هم ندیدم، ظاهرا بازی جالبی نکردیم و موو هم از کنار زمین اخراج شده، بخاطر اینکه وارد زمین شده؟؟!!!:eek:o_O که یه عکس هم ازش گذاشتن که تقریبا نیم متر از محوطه خودش بیرون اومده!!!:general710:
نمیدونم که پارسال رو یادتون هست که پپ تو بازی میرفت وسط زمین با بازیکنهاش صحبت میکرد؟؟؟؟ بازیهای امسالش رو که آنچنان ندیدم، ولی حداقل میدونم که عادت داره وارد زمین بشه در حین بازی، اما اخراج موو بابت این قضیه، گریه آور هستش!!!! دوباره اتحادیه داره خودش رو نشون میده...:mad:
بگذریم، سایت ها یه جوری مطلب زده بودن که انگار باید یه چند جلسه هم محرومیت میداشته این کار!!!!!!:eek::eek::eek::eek:
ظاهرا خبر از ESPN بیرون اومده که شاو، یک فصل دیگه قراردادش رو تمدید کرده، واقعا دلیلش رو نمیفهمم، ولی خوب کلا این فصل فقط اون 15-10 دقیقه آخر بازی با برتون بازی کرده(بازی با سوتون رو نمیدونم) پس مصدوم دیگه نیست، ولی آیا میتونه فوتبال بازی کنه دیگه؟؟
skysports-jose-mourinho-on-pitch-southampton-man-utd_4109603.jpg

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
سلام دوستان، تبریک بابت برد، میدونم کمی دیر شده، ولی دسترسی نداشتم به نت تو این چند روز و بازی رو هم ندیدم، ظاهرا بازی جالبی نکردیم و موو هم از کنار زمین اخراج شده، بخاطر اینکه وارد زمین شده؟؟!!!:eek:o_O که یه عکس هم ازش گذاشتن که تقریبا نیم متر از محوطه خودش بیرون اومده!!!:general710:
نمیدونم که پارسال رو یادتون هست که پپ تو بازی میرفت وسط زمین با بازیکنهاش صحبت میکرد؟؟؟؟ بازیهای امسالش رو که آنچنان ندیدم، ولی حداقل میدونم که عادت داره وارد زمین بشه در حین بازی، اما اخراج موو بابت این قضیه، گریه آور هستش!!!! دوباره اتحادیه داره خودش رو نشون میده...:mad:
بگذریم، سایت ها یه جوری مطلب زده بودن که انگار باید یه چند جلسه هم محرومیت میداشته این کار!!!!!!:eek::eek::eek::eek:
ظاهرا خبر از ESPN بیرون اومده که شاو، یک فصل دیگه قراردادش رو تمدید کرده، واقعا دلیلش رو نمیفهمم، ولی خوب کلا این فصل فقط اون 15-10 دقیقه آخر بازی با برتون بازی کرده(بازی با سوتون رو نمیدونم) پس مصدوم دیگه نیست، ولی آیا میتونه فوتبال بازی کنه دیگه؟؟
مشاهده پیوست 1036193
امروز اعلام شد محرومیتی نداره مو و مستونه بازی بعدی باشه
شاو هم خوندم، نمیدونم راستش دیگه بازیکن بشه یا نه،
ولی خب یه فصل بیشتر بهش فرصت دادن بد نیست، شاید خوب شد و تونست برگرده به اوج، نتونست هم لااقل قرارداد داره میشه بیشتر فروختش.
.
.
.
جالبه امروز چندجا خوندم دیبالا لینک شده بهمون و ظاهرا گفتن 155 میلیون حاضریم بدیم براش :|
اصلا نمیدونم چرا و کی و چجوری از گریزمن یهویی پریدیم دیبالا
چرا دیبالا اصن باید بخواد بره
چرا هی میخوایم خرید گرون بکنیم؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
والله اصلان، شاو؟؟ چند فصل بخوایم بهش فرصت بدیم؟؟؟
الان 4 فصل تو منچستره، رسما به تعداد بازی های یک فصل هم بازی نکرده هنوز واسمون، ولی بحث فروشش رو شاید درست باشه...
دیبالا؟ جوک هستش، بعید میدونم یووه به همین راحتی بفروشتش، تازه خودش هم که میگه اگه قرار باشه از یووه جدا بشه، به بارسا میخواد بره، البته بعداز اینکه بارسا دمبله رو خرید، دیگه باید گفت که امکانش خیلی پایین اومده، شاید یه دلیل دیگش، این باشه که گریزمن، افت زیادی کرده نسبت به دو فصل گذشتش، با اون اتلتیک اتلتیکی هم که کرد تو تابستون، من یکی که اصلا نمیخوام بخریمش و فکر میکنم که موو هم کاملا بیخیالش شده، شاید تو فکر یه وینگر چپ پای دیگه هستیم، فقط قضیه اینجاست که دیبالا وینگره؟؟؟
درضمن اگه مورینیو بخوادش، حتی اگه استاد اسدی هم باشه، من پشت مورینیو هستم، تو این دو فصل 7تا خرید داشته یکی از یکی بهتر و فوق العاده تر، شاید ضعیفترین خریدش، میشه گفت که لیندلوف بوده که اون هم هنوز بازی نکرده که بخوایم بسنجیمش، مقایسه کنیم با خریدهایی که در 3 فصل گذشتش، اتفاق افتاد، واقعا فاجعه ای که اتفاق افتاد واسه منچستر رو درک میکنیم...
امیدوارم که به فکر 3-2تا خرید تو وینگ بک باشیم، الان داریم میبینیم دیگه که یانگی که پست اصلیش وینگر هستش، الان تو 3-2تا بازی، چندتا پاس گل داده و چه بازی کرده، فرقش با بازی کردن، کسایی مثل بلیند و دارمین، کاملا مشخصه...
در مورد محرومیت، هم طوری که من متوجه شدم، 1 جلسه محرومیت رو داره، علاوه بر اون محرومش نکردن که مسخره هستش که بخاطر این اتفاق اینجوری اتحادیه و رسانه ها دارن بزرگش میکنن...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
والله اصلان، شاو؟؟ چند فصل بخوایم بهش فرصت بدیم؟؟؟
الان 4 فصل تو منچستره، رسما به تعداد بازی های یک فصل هم بازی نکرده هنوز واسمون، ولی بحث فروشش رو شاید درست باشه...
دیبالا؟ جوک هستش، بعید میدونم یووه به همین راحتی بفروشتش، تازه خودش هم که میگه اگه قرار باشه از یووه جدا بشه، به بارسا میخواد بره، البته بعداز اینکه بارسا دمبله رو خرید، دیگه باید گفت که امکانش خیلی پایین اومده، شاید یه دلیل دیگش، این باشه که گریزمن، افت زیادی کرده نسبت به دو فصل گذشتش، با اون اتلتیک اتلتیکی هم که کرد تو تابستون، من یکی که اصلا نمیخوام بخریمش و فکر میکنم که موو هم کاملا بیخیالش شده، شاید تو فکر یه وینگر چپ پای دیگه هستیم، فقط قضیه اینجاست که دیبالا وینگره؟؟؟
درضمن اگه مورینیو بخوادش، حتی اگه استاد اسدی هم باشه، من پشت مورینیو هستم، تو این دو فصل 7تا خرید داشته یکی از یکی بهتر و فوق العاده تر، شاید ضعیفترین خریدش، میشه گفت که لیندلوف بوده که اون هم هنوز بازی نکرده که بخوایم بسنجیمش، مقایسه کنیم با خریدهایی که در 3 فصل گذشتش، اتفاق افتاد، واقعا فاجعه ای که اتفاق افتاد واسه منچستر رو درک میکنیم...
امیدوارم که به فکر 3-2تا خرید تو وینگ بک باشیم، الان داریم میبینیم دیگه که یانگی که پست اصلیش وینگر هستش، الان تو 3-2تا بازی، چندتا پاس گل داده و چه بازی کرده، فرقش با بازی کردن، کسایی مثل بلیند و دارمین، کاملا مشخصه...
در مورد محرومیت، هم طوری که من متوجه شدم، 1 جلسه محرومیت رو داره، علاوه بر اون محرومش نکردن که مسخره هستش که بخاطر این اتفاق اینجوری اتحادیه و رسانه ها دارن بزرگش میکنن...
خیلی دوس دارم سانچزو از بیخ گوش سیتی لدزدیم :دی
واقعا محشره این بشر!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان این مطلب رو بخونن در مورد پخش مستقیم بازی ها از لیوزرسیما و اون سایت کذایی، شاید چیزهایی دستگیرشون شد
https://www.tarafdari.com/node/807905
من که عمرا بازیهارو از این سایت دنبال نمیکنم، حتی اگه نبینم بازی هارو...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دوستان این مطلب رو بخونن در مورد پخش مستقیم بازی ها از لیوزرسیما و اون سایت کذایی، شاید چیزهایی دستگیرشون شد
https://www.tarafdari.com/node/807905
من که عمرا بازیهارو از این سایت دنبال نمیکنم، حتی اگه نبینم بازی هارو...
منم مثل تو
من نمیدونم دورتمند ماله خودشونه که هر هفته بازیای اونو پخش میکنن بجای بازی های لیگ برتر

باز معلوم نیست کی مسئول شده که با لیگ انگلیس پدر کشتگی داره:general211:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
منم مثل تو
من نمیدونم دورتمند ماله خودشونه که هر هفته بازیای اونو پخش میکنن بجای بازی های لیگ برتر

باز معلوم نیست کی مسئول شده که با لیگ انگلیس پدر کشتگی داره:general211:
دیگه بحث جنگ نیست، بحث درآمد شده واسشون، لیوزرسیما نتونسته طرفدارای این لیگهارو راضی کنه، زده تو خط دوشیدنشون، خوب مشخصه که طرفداراشون، چند برابر این چندتا تیمی هستش که دارن بازیهاش رو پخش میکنن...
من که کاری به این چیزها ندارم، 3-2 سال هستش که کاری به لیوزرسیما ندارم و قاشق چنگال رو استفاده میکنم که واقعا لذت فوتبال دیدن رو ببرم، نه اینکه بشینم چرت و پرت های یه سری عقده ای بی سواد رو بشنوم...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
دیگه بحث جنگ نیست، بحث درآمد شده واسشون
انگار پشت این داستان هم دم و دستگاه ورزش 3 به سرکردگی پژمان رهبره. کلا کارشون از لانسه کردن بازیکن و خط دهی به اذهان عمومی و جریان سازی‌های مبتنی بر هیاهو، گذشته و حالا مستقیما رفته سراغ پول پخش مسابقات.
جالبه که در جریان افتضاح طارمی رفتن همهء اون نوشته‌هایی که در مدحش نوشته بودند و گفته بودن باید برگرده به پرسپولیس و کاری که با ریزه اسپورت کرد بسیار خوب و حرفه‌ای بود... همه رو پاک کردن!
دیروز آخرین شاهکارشون رو زدن. رفتن بر اساس همهء چیزهایی که "الان" رایش صادر شده یک مقاله نوشتند که خطر کاری که طارمی کرد اینه و اونه و باید توجه داشت که یک وقت محکوم نشیم. یعنی چنین حقوق‌دانان خفنی هستیم ما. بعد تاریخ مقاله رو هم زدن همون موقع!
یعنی همون خیریتی که اون بچه مزلف بهش اشاره کرد، تو کار اینا هم هست. کلا همهء خیریت‌ها یک جوری قل میخوره تو بغل اینا.
نکنه اینا نظرکرده هستن و من بزودی سوسک میشم!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بعضی از شبکه های خارجی بازی رو نشون میدن

البته خب همه دوستان امکان تماشای این شبکه ها رو ندارند
4520ca754f6c36fbda73c33fd3dea9ab.jpg

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
امشب از اون شبای اعصاب خرد کنه که یه سرع باید اینورو ببینم و اونورو :))
بازی خودمونو میخوام ببینم از یه طرفم بایرن پاریس دیدنیه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
راستش من هم میخوام بازی پاریس رو ببینم، از بازی که پارسال تو روسیه کردیم(حالا درسته که تیممون خیلی بهتر شده) میشه برداشت کرد که بازی جذابی نمیشه و با اون چمن و هوای سردی و سبک بازی روس ها، فقط باید مراقب باشیم که مصدوم ندیم...
نتیجه بازی هم روی تک موقعیتها، رقم میخوره...
حوصله ترافیک سوزوندن هم ندارم، نتیجه و خلاصه بازی رو فقط دنبال میکنم...
ترکیب هم که اومده بیرون، قشنگ بهمون سبکی که پارسال بازی کردیم، ترکیب رو چیده موو...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من که بازی یونایتد رو میبینم

چمن به نظر میرسه با کیفیت هست

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها