برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
من باید به شما جواب پس بدم؟!شما چی کار داری که من هوادار کی هستم هوادار کی نیستم؟! شما لطف کنید به کار خودتون برسید و در مسائلی که بهتون ارتباطی پیدا نمیکنه دخالت نکنید.
حالا چون ایشون یک دفعه پا برهنه پرید وسط و بی مقدمه و بیخود و بی جهت بحث رو شخصی کرد ، جهت اطلاع سایر کاربران هم عرض کنم که من طرفدار هیچ فرد خاصی نیستم. با مربی گری پرویز مظلومی هم مخالفم. شاهد این قضیه هم پست های من در گذشته هست که از اون زمان تا کنون ، روی جذب مربی خارجی درجه یک تاکید داشتم و هیچ یک از مربیان وطنی رو در حال حاضر دارای صلاحیت فنی برای هدایت تیم استقلال نمی بینم. اگه اشاره ای به پرویز مظلومی داشتم صرفاً برای عبور از بحران تا نیم فصل بود و بس. به خصوص اینکه دربی پیش رو برای من مثل همه هوادارها از اهمیت زیادی برخورداره و دلم نمیخواد که زمان آماده سازی برای دربی از دست بره ، یا شخصی زمام امور فنی تیم رو در دست بگیره که توانایی سربلند بیرون اومدن از دربی رو نداره. اولویت بعدی برای من هم کنده شدن از ته جدول هست. متاسفانه تمام پیش بینی های من در مورد جایگاه تیم در این هفته ها درست از آب در اومده و این نشون میده که نگرانی بنده بی مورد نبود. بنابر این به حرفی که میزنم کاملاً ایمان دارم.
چقدر غیر دوستانه و خود شیفته وارانه جواب دادید ما هممون توی این تاپیک فعالیم شما هم هستید یادم میاد از دیر باز بر علیه منصوریان نقد مینوشتید حق ندارم به عنوان کسی که پیگیر تاپیک هستم و وقت گذاشتم گاهی نوشته های شماروهم خوندم از شما سوال کنم؟ من درست یا غلط به شما شک کردم و فکر کردم از ارداتمندان شاید هم جیره خوران فرد خاصی هستید حق ندارم راجب بی طرف بودنتون بپرسم؟؟؟ شما روی صفحه شخصی خودت که خصوصیش هم کردی نمینویسی اینجا یک انجمن عمومیه و اگر موارد مصرفش رو نمیدونید بهتره بخش قوانین رو مطالعه کنید یا اصلا به مفهوم انجمن و گفتگو کمی فکر کنید...شما‌ظاهرا یک خود شیفته متوهم تشریف دارید که فقط از هواداری بخشهایی که بیاین بگید اینجا حرفهاتون به واقعیت تبدیل شده براتون جذابه و کسی هم حق نداره ازتون سوال بپرسه چون اصلا برای گفتگو اینجا سر نمیزنید میاید که خودشیفتگیتون رو ارضا کنید این حرفها اتهام نیست و پستی که نقل قول شده چیزی جز افاده پراکنی درش دیده نمیشه...جالبه من خودم در پست هاتون خوندم که گفتید مظلومی به صورت موقت بیاد و قبل تر هم گفته بودید که به مظلومی وقت کافی ندادن البته الان دیگه برام مهم نیست که چه عقیده ای دارید شما رو مستقیم مورد سوال قرار دادم چون حس کردم اهل بحث و گفتگو هستید و برای خود ارضایی تشریف نیاوردید...

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
پای مربی ایرانی به باشگاه باز بشه 2 سال حداقل باز مهمونش هستیم
همین ترسیدن از مشکلات بیشتر و پا رو پس کشیدن ها باعث شده استقلال 10 سال مربی ایرانی داشته باشه و نتیجه اش هم شده اینکه نتونستیم هیچ جایگزینی واسه امثال رحمتی و حیدری و جباری و منتظری پیدا کنیم و الان با التماس باید برشون گردونیم
همین کیروش و برانکو مگر تغییر نسل ندادن توی تیم هاشون خارجی هم بودن
پرسپولیس که برانکو رو آورد سقوط کرد؟ تیم ملی ایران بدتر شد ؟ سپاهان افتخاراتش با مربی خارجی نبود ؟
تا کی می خواید بزارید ترس تیم رو از بین بببره همین کد خدا منشی ها نتیجه اش این شده
تیم بشه 13 جدول و دربی هم 4 تا بخوره اما از سال های بعدش بره جزو 4 تیم اول آسیا و توی ایران هم هر سال جام بیاره و دربی رو ببره این بهتره یا امسال بشه هشتم و سال دیگم هفتم و سال بعدش هم همینطورو دور باطل مظلومی مرفاوی قلعه نوعی و جدیدا هم چند تا جدید مثل پاشازاده و منصوریان و مجیدی هم دارن اضافه میشن روی همین دور ادامه بده ....

Terova

Registered User
لایک‌ها
813
مشکل اصلی استقلال مدیریت هست وگرنه نه بازیکن گران قیمت تیم رو درست میکنه نه مربی خارجی این تیم مدیریت نداره و هر روز یک اتفاق عجیب غریبش درش می افته
جباری صحبتهای خوبی انجام داده اینها از کوچکترین امکانات جا موندن بعد انتظار دارن بازیکنها غوغا کنند وقتی بازیکن میاد این خراب شده رو میبینه نه انگیزه براش می مونه نه هدف فقط میگه پولم رو بگیرم برم

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
مشکل اصلی استقلال مدیریت هست وگرنه نه بازیکن گران قیمت تیم رو درست میکنه نه مربی خارجی این تیم مدیریت نداره و هر روز یک اتفاق عجیب غریبش درش می افته
جباری صحبتهای خوبی انجام داده اینها از کوچکترین امکانات جا موندن بعد انتظار دارن بازیکنها غوغا کنند وقتی بازیکن میاد این خراب شده رو میبینه نه انگیزه براش می مونه نه هدف فقط میگه پولم رو بگیرم برم
اشتباه شما همینه
توی ایران برعکس همه ی دنیا هست وقتی سرمربی با کاریزما و پرقدرت خارجی سر کار باشه تمام ارکان باشگاه در خدمتش قرار میگیرن و مدیریت هم درست میشه چون مجبوره خواسته های یک سرمربی کاربلد رو اجرا کنه !!! دقیقا قضیه پرسپولیس و تیم ملی و سپاهان اون دوران شکوفایی اش این رو ثابت میکنه
ایرانی ها ( با عذر خواهی از دوستان اما واقعیت تلخه ) انسان هایی تن پرور و راحت طلب هستن اکثرا . شما یک ساختمان رو بده کارگر ایرانی بسازه 10 سال طول میکشه ولی بده کارگر افغانی برات 1 ساله تمومش میکنه و نمونه ی دیگش همین تیم های باشگاهی دو روز سر مربی رو جایگاهش رو متزلزل ببینن دیگه درست حسابی نه تمرین میکنن نه بازی و فقط دنبال از زیر کار در رفتن هستن برای همین شما میبینی بازیکن ایرانی توی تیم باشگاهیش معمولی بازی میکنه ولی وقتی میره تیم ملی که تازه حقوقی هم ازش نمیگیره چون کیروش بالا سرش هست جونش هم میزاره و کوچکترین اعتراضی نمیکنه

شما مربی خوب خارجی بیاری بازیکن های تیم هم در حد لالیگا بازی میکنن و مدیریت باشگاهم در حد تیم های بوندسلیگا میشه حالا مربی ایرانی بزار میشه تیم 16 جدول و ماهی 1 گل هم میزنه و چند تا می خوره

مدیریت همونه و بازیکن هم همونه

من هنوزم اعتقاد دارم علی منصوریان توی مربیان ایرانی خیلی هم موفق خواهد شد و بزودی خواهید دید با یک تیم باشگاهی دیگه خیلی عالی هم نتیجه خواهد گرفت چون دانش اش از خیلی از همین امثال مرفاوی و مظلومی بیشتره ولی بحث اینه مربی ایرانی بهترینش هم بدرد مربیگری توی مالدیو میخوره و حتی بدرد ایران هم نمی خوره چون واقعا سرمربی های لیگ برتر الان از نظر دانش فنی فرقی با بازیکن های توی زمین یا تماشاگر ها ندارن فقط اسمشون فرق داره
الان همین سرمربی هایی که میارن تلویزیون به عنوان کارشناس همون حرف هایی رو میزنن که شما هم بری روی اون صندلی بشینی دقیقا میتونی بزنی و در اصل هیچ تحلیل خاص فنی از اینا نمیبینی
اونایی هم که سر کار هستن با باج دادن به دلال و لیدر و هیئت مدیره و مدیر عامل سرمربی شدن وگرنه ملاک خاصی واسه انتخابشون نبوده

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
کاش دوباره پای این مجتبی جباری رو به تیم باز نمیکردیم
پولاتو تو قطر گرفتی حالا چوب حراج میزنی به آبروی استقلال؟
عوض اینکه کمک کنی نمک میپاشی رو زخممون؟
از ماست که بر ماست!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
کاش دوباره پای این مجتبی جباری رو به تیم باز نمیکردیم
پولاتو تو قطر گرفتی حالا چوب حراج میزنی به آبروی استقلال؟
عوض اینکه کمک کنی نمک میپاشی رو زخممون؟
از ماست که بر ماست!
پول رحمتی و جباری و حیدری و منتظری و منصوریان رو میدادن به فاتح تریم بهتر نبود !!! اینا دیگه ته خط رسیدن جای اینا بازیکن جوان تیم مثل نیم فصل دوم بازی میکرد و چند تا هم از امید استقلال اضافه میشد زیر نظر یک مربی باتجربه و بین المللی استقلال آینده اش رو میساخت
با یک تیم خیلی جوان همین روزبه چشمی میتونست یک کاپیتان تمام عیار واسه استقلال باشه
ولی امثال رحمتی و جباری مافیای خودشون رو دارن و کسی نمیتونه بگه بالا چشمت ابرو هست میبینید که حتی زور مدیرعامل هم نمیرسه اینا رو بیرون کنه
رحمتی آدم مزخرفی هست از نظر شخصیتی . یک بازی تحمل بیرون نشستن یا اینکه بازوبند رو ازش بگیرن نداره. اومد همین فرمولی که توی استقلال داشت رو توی تیم ملی پیاده کنه که کیروش پرونده اش رو بست
رحمتی و جباری اگر روی فرم ایده آلشون بودن و میتونستن بازی ها رو در بیارن موندنشون توجیه داشت اما الان که فرقی با بقیه ندارن فقط باعث حاشیه هستن
استقلال اگر 16 جدوله همه مقصر هستن از مدیریت و کادرفنی و بازیکن هایی از این دست
همین تیم پارس جنوبی جم که من خیلی از تیمش خوشم اومده همه ارکان باشگاهشون یک دست و حرفه ای برخورد میکنن نتیجه اش هم صدر نشینی هست

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
حالا گیر دادید به جباری که همه میدونن آدم رکی هست....خب راست میگه دیگه! تیم استقلال کمترین امکانات برای یه تیم حرفه ای رو نداره بعد میخواد بره فاتح تریم رو بیاره !!! تیم زمین نداره! راست میگه دیگه! اینا رو کی باید بگه؟ قائدی بگه؟
راست میگه دیگه! تیم بزرگی مثل استقلال باید باشگاه به معنای واقعی باشه!
تمام چیزایی که جباری در مورد دسشویی و زمین تمرین و قالب یخ و ...گفت ۱۰۰٪ درسته و مشخصه که دلش میسوزه و میخواد استقلال مثل بقیه باشگاه های حرفه ای دنیا حداقل امکانات رو داشته باشه وگرنه به تخمشم نبود که این حرفا رو بزنه!!! فقط میگفت پولمو بدید!!
برای چی تیم باید در اردوی ارمنستان سالن غذاخوری راش ندن؟؟!!! مسخره س! دمش گرم به خاطر همه حرفایی که زد!!!

فتح الله زاده و واعظی آشتیانی رو چی میگید؟
دیشب در برنامه شبکه خبر هر دوشون اومدن گفتن که باید منصوریان رو نگه می داشتن!!! حتی فتح الله زاده برگشته میگه علی چینی و خرمگاه خوب بودن!!!!! فقط باید یه نفر قوی تر اضافه میشه به کادر!!
یکی نیست به ایشون بگه! پس بهتاس فریبا رو عمه من اضافه کرد؟؟؟ یا میک درموت برای چی اومد این فصل....دیگه قراره یکی بزرگتر از منصوریان بیاد کادر فنی که حاضر نمیشه زیر دست منصوریان باشه!! کسی هم که پایین تر از منصوریان باشه میشه همین امثال خرمگاه و زرینچه و فکری و چینی و دین محمدی و ...که همشون هم ماشالله ادعای سرمربی گری دارن و خیلیاشون هم سرمربی هستن!!!
حسن روشن اومده روی خط میگه مربی خارجی جواب نمیده این فصل باید فصل بعد مربی خارجی بیارن چون برانکو وسط فصل اومد جواب نداد ولی فصل بعدش جواب داد!!! فک کنم روشن چیزی میزنه!!!
خب عزیز من برانکو برای این جواب داد که اومد و در اون فصلی که ازش انتظاری نبود با جو تیم و بازیکنای لیگ آشنا شد و تونست ...اگر یهو از اول فصل بعد میاوردنش که نتیجه نمیگرفت! پس شما داری حرف خودت رو نقض میکنی؟؟؟
از اون طرف واعظ آشتیانی میگه باید منصوریان رو همین الان برگردونن با سلام وصلوات!!! فک کنم جک میگه ایشون!!!!!!
فتح الله زاده میگه اگه تیم مربی نداشت بدتر نتیجه میگرفت!!! ( فک کنم حاجی هم جدیدا چیزی مصرف میکنه! ) از این بدتر دیگه حاجی؟!!!!!
گیری کردیم!!!! از دست اینا از بس کوچیک فکر میکنن.....
بعد میگه مدیر عامل قانونی باشگاه منم و افتخاری باید بره !!!!
برید فایل صوتی حرفای دیشب رو گوش کنید تا مغزتون داغ کنه که کسایی که ادعای نجات استقلال رو از این وضعیت دارن خودشون داغون ترن!!!

حالا اینو در نظر بگیرید همین حسن روشن قرار شده بیاد در کمیته فنی باشگاه!! و به شدت هم با مربی خارجی در ادامه فصل مخالفه و میگه فصل بعد مربی خارجی باید بیاد.
البته اگر فاتح تریم رو نتونن بیارن منم مخالفم با مربی های دیگه خارجی..چون بقیه همه در حد اینکه بیان استقلال و بلند کنن و جوری بلند کنن که این تیم سال دیگه بترکونه نیستن!
ولی نه با مظلومی!!!!
اگر قرار باشه مربی ایرانی بیاد تا اخر فصل به نظر من فرکی بهترین گزینه س! حداقل یه بار قهرمان لیگ شده و بعدشم خودش خواست مربی گری نکنه..نه اینکه بهش تیم ندن.
در سپاهان هم زیرآب همه مربی ها رو میزنن! فرکی که جای خود داره!

اما اگه قرار باشه فاتح تریم نیاد! فرکی هم نیاد به نظرم مربیای درجه ۲ خارجی از مربی های ایرانی بهترن!!!! فوقش مشروط تا اخر فصل می بندن با طرف اگه دیدن تیم رو میتونه جمع کنه فصل بعد هم قرار داد میبندن که البته بعیده هیچ مربی خارجی زیر همچین قراردادی بره!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
پول رحمتی و جباری و حیدری و منتظری و منصوریان رو میدادن به فاتح تریم بهتر نبود !!! اینا دیگه ته خط رسیدن جای اینا بازیکن جوان تیم مثل نیم فصل دوم بازی میکرد و چند تا هم از امید استقلال اضافه میشد زیر نظر یک مربی باتجربه و بین المللی استقلال آینده اش رو میساخت
با یک تیم خیلی جوان همین روزبه چشمی میتونست یک کاپیتان تمام عیار واسه استقلال باشه
ولی امثال رحمتی و جباری مافیای خودشون رو دارن و کسی نمیتونه بگه بالا چشمت ابرو هست میبینید که حتی زور مدیرعامل هم نمیرسه اینا رو بیرون کنه
رحمتی آدم مزخرفی هست از نظر شخصیتی . یک بازی تحمل بیرون نشستن یا اینکه بازوبند رو ازش بگیرن نداره. اومد همین فرمولی که توی استقلال داشت رو توی تیم ملی پیاده کنه که کیروش پرونده اش رو بست
رحمتی و جباری اگر روی فرم ایده آلشون بودن و میتونستن بازی ها رو در بیارن موندنشون توجیه داشت اما الان که فرقی با بقیه ندارن فقط باعث حاشیه هستن
استقلال اگر 16 جدوله همه مقصر هستن از مدیریت و کادرفنی و بازیکن هایی از این دست
همین تیم پارس جنوبی جم که من خیلی از تیمش خوشم اومده همه ارکان باشگاهشون یک دست و حرفه ای برخورد میکنن نتیجه اش هم صدر نشینی هست

اینکه جباری رو مافیا میدونید و فقط فکر و ذکر تون فقط تعویض مربی هست! و فکر میکنید باشگاه فقط یعنی مربی!! جای تاسف داره!
فاتح تریم رو با n میلیارد بیارن بعد تیم زمین تمرینی در حد تیمای عربی هم نداره!!! یا پول نداره یخ ساز بخره!! یا پول غذای بازیکن ها رو بده!!!
جمع کنید بابا...اینقد که کوچیک فکر میکنید تیم هیچ وقت بزرگ نمیشه فقط مقطعی نتیجه میگیره بعد دوباره زمین میخوره..بعد پامیشه دوباره زمین میخوره...
تیم ملی هم بعد کیروش زمین خواهد خورد مطمئن باشید!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
اینکه جباری رو مافیا میدونید و فقط فکر و ذکر تون فقط تعویض مربی هست! و فکر میکنید باشگاه فقط یعنی مربی!! جای تاسف داره!
فاتح تریم رو با n میلیارد بیارن بعد تیم زمین تمرینی در حد تیمای عربی هم نداره!!! یا پول نداره یخ ساز بخره!! یا پول غذای بازیکن ها رو بده!!!
جمع کنید بابا...اینقد که کوچیک فکر میکنید تیم هیچ وقت بزرگ نمیشه فقط مقطعی نتیجه میگیره بعد دوباره زمین میخوره..بعد پامیشه دوباره زمین میخوره...
تیم ملی هم بعد کیروش زمین خواهد خورد مطمئن باشید!
فاتح تریم هم بیاد یا مرفاوی زیر ساخت باشگاه همونه ..شما فکر کردی توی اروپا زندگی میکنی که پول سرمربی رو کنار بزارن برای ساخت ورزشگاه و آکادمی و تیم های پایه
اینجا ایرانه ورزشگاه و امکاناتش از 10 سال پیش همه یکجوره
این پول هم برای سرمربی به ما ندن میرن به تیم رقیب میدن اون بره سرمربی بزرگ بیاره و پول جریمه و ... بده و نمیان بدن به ما که برن زیرساخت بسازیم !!! حداقل از 100 جا ضربه میخوریم از سرمربی دیگه لطمه نخوریم
همین تفکرات بوده که استقلال 10 سال مربی ایرانی آورده که ارزون باشه و از اونور زیر ساخت باشگاهش هم همینه که میبینید و تغییری نکرده هر وقت هم کسی چیزی گفته همین حرف هایی که شما میزنید رو زدن ....

در مورد جباری هم من فکر میکردم امسال دیگه فرق کرده باشه با قبلش
مافیا هم حتما این نیست که گروه و دسته خاصی داشته باشه همین که حاضر نیست جواب به کسی پس بده کافیه . تمام سال هایی که توی استقلال بود از زیر بدنسازی اول فصل فرار میکرد و در نتیجه نصف فصل مصدوم بود !!! هیچ وقتم به کسی جواب پس نداد که چرا به حرف سرمربی ها و کادر فنی گوش نمیکنه. همیشه خرج درمان های طولانی مدتش روی دوش باشگاه استقلال بوده . هر وقت هم کوچکترین بحرانی واسه استقلال به وجود اومده اولین نفر شروع کرده انتقاد کردن و غر زدن و حاشیه درست کردن ... تقریبا اکثر سرمربی های استقلال هم باهاش به مشکل خوردن
الانم که هرکسی استقلال رو بکوبه اوج نامردی هست چون تیم الان مثل مریضی میمونه که کوچکترین فشار اضافه باعث مرگش میشه و این صحبت های جباری هم دقیقا همینه
خودش فوتبال ایران و استقلال رو خوب میشناسه و میدونه وضعیت رو می خواست نیاد . چون توی قطر دیگه نخواستنش مجبور شد بیاد استقلال و ادعا میکرد که می خواد به تیم کمک کنه و با پیراهن این تیم خداحافظی کنه ولی این استقلال الان اینقدر تحفیر شده هست که نیاز به تحقیر بیشتر نباشه
کسی الان حق انتقاد داره که اولا چند سال اخیر توی استقلال بوده باشه و در ضمن خودش یک بازیکن موثر و مفید توی ترکیب تیم بوده باشه نه کسی که چند دقیقه کلا بازی کرده بعد چند سال و حتی یک پاس گل هم نداده ...

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
فاتح تریم هم بیاد یا مرفاوی زیر ساخت باشگاه همونه ..شما فکر کردی توی اروپا زندگی میکنی که پول سرمربی رو کنار بزارن برای ساخت ورزشگاه و آکادمی و تیم های پایه
اینجا ایرانه ورزشگاه و امکاناتش از 10 سال پیش همه یکجوره
این پول هم برای سرمربی به ما ندن میرن به تیم رقیب میدن اون بره سرمربی بزرگ بیاره و پول جریمه و ... بده و نمیان بدن به ما که برن زیرساخت بسازیم !!! حداقل از 100 جا ضربه میخوریم از سرمربی دیگه لطمه نخوریم

در مورد جباری هم من فکر میکردم امسال دیگه فرق کرده باشه با قبلش
مافیا هم حتما این نیست که گروه و دسته خاصی داشته باشه همین که حاضر نیست جواب به کسی پس بده کافیه . تمام سال هایی که توی استقلال بود از زیر بدنسازی اول فصل فرار میکرد و در نتیجه نصف فصل مصدوم بود !!! هیچ وقتم به کسی جواب پس نداد که چرا به حرف سرمربی ها و کادر فنی گوش نمیکنه
الانم که هرکسی استقلال رو بکوبه اوج نامردی هست چون تیم الان مثل مریضی میمونه که کوچکترین فشار اضافه باعث مرگش میشه و این صحبت های جباری هم دقیقا همینه
خودش فوتبال ایران و استقلال رو خوب میشناسه و میدونه وضعیت رو می خواست نیاد . چون توی قطر دیگه نخواستنش مجبور شد بیاد استقلال و ادعا میکرد که می خواد به تیم کمک کنه و با پیراهن این تیم خداحافظی کنه ولی این استقلال الان اینقدر تحفیر شده هست که نیاز به تحقیر بیشتر نباشه

تا موقعی که طرز فکر امثال شما اینه که : مگه توی اروپا هستیم که شما به فکر امکاناتی!!! وضعیت باشگاه استقلال همین خواهد موند!!!
به عرض جنابعالی برسونم که وضعیت زمین تمرینی و امکانات خیلی از تیم ها در فوتبال ایران از استقلال بهتره!!!! اگه به حرف امثال شما بود تیم سوریه که نصف کشورش رو داعش گرفته و درگیر جنگه الان باید ۱۷ تا از تیمای دیگه میخورد و در زمین خاکی تمرین میکرد!!!

پرسپولیس هم اینجا نمیمونه...برانکو هم تا ابد مربی اینا نیست بالاخره میره و این تیمم دوباره میاد پایین ....این مقعطی نتیجه گرفتن ها به هیچ دردی نمیخوره!!! وثتی ضعف مدیریتی در باشگاه هست نتیجه ش همین میشه که در بهترین دوران ده سال اخیرشون دارن از حرفه ای نبودن در بحث قرارداد بستن ها لطمه می بینن الان که میتونه منجر به حذفشون بشه!!!

اون وقتی یکی مثل شما میاد میگه آقا ول کن مگه اینجا اروپاس که به حرفه ای شدن فک کنیم...مهم نتیجه مقطعی گرفتنه!!!
اون سالی که با مجیدی جام رو بالابردیم زیاد دور نبود!!! چی شد؟ جایزه ش چی شد ...اصلا نتیجه ش چی شد برای باشگاه!!!

جباری هر چی هست! پول پرسته...بدنسازی فرار میکرد یا هر ضعف دیگه ای که داره! کل حرفایی که زد!!! حقیقت هست و یه روزی باید یکی میگفت! و جباری حق داره که بگه! و گفت! و دمش گرم که گفت!!!
حقارت باشگاه استقلال اینه که اینا دردش باشه و کسی نگه و مثل دمل چرکی هر سال دهن باز کنه ..حقارت باشگاه این نیست که یکی این حرفا رو بزنه مردم بدونن!
حقارت باشگاه اینه که سرمربیش اینقد نفهمه که شب بازی میاد در یه برنامه زنده میگه جون بچت بگو حاجی! چون محمدت بگو!!!!
آره..برید دنبال فاتح تریم تا بیاد و شاید!!! بتونه مثل پرسپولیس یکی دو سال نتبجه بگیره و بعدش بره و دوباره همون آش و همون کاسه!
به قول جباری هوادارا بیشتر از اینکه به فکر تغییر مربی باشن برن به خاطر نبودن یه زمین تمرین ساده تجمع کنن یا اعتراض کنن وضع تیم این نیست!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
تا موقعی که طرز فکر امثال شما اینه که : مگه توی اروپا هستیم که شما به فکر امکاناتی!!! وضعیت باشگاه استقلال همین خواهد موند!!!
به عرض جنابعالی برسونم که وضعیت زمین تمرینی و امکانات خیلی از تیم ها در فوتبال ایران از استقلال بهتره!!!! اگه به حرف امثال شما بود تیم سوریه که نصف کشورش رو داعش گرفته و درگیر جنگه الان باید ۱۷ تا از تیمای دیگه میخورد و در زمین خاکی تمرین میکرد!!!

پرسپولیس هم اینجا نمیمونه...برانکو هم تا ابد مربی اینا نیست بالاخره میره و این تیمم دوباره میاد پایین ....این مقعطی نتیجه گرفتن ها به هیچ دردی نمیخوره!!! وثتی ضعف مدیریتی در باشگاه هست نتیجه ش همین میشه که در بهترین دوران ده سال اخیرشون دارن از حرفه ای نبودن در بحث قرارداد بستن ها لطمه می بینن الان که میتونه منجر به حذفشون بشه!!!

اون وقتی یکی مثل شما میاد میگه آقا ول کن مگه اینجا اروپاس که به حرفه ای شدن فک کنیم...مهم نتیجه مقطعی گرفتنه!!!
اون سالی که با مجیدی جام رو بالابردیم زیاد دور نبود!!! چی شد؟ جایزه ش چی شد ...اصلا نتیجه ش چی شد برای باشگاه!!!

جباری هر چی هست! پول پرسته...بدنسازی فرار میکرد یا هر ضعف دیگه ای که داره! کل حرفایی که زد!!! حقیقت هست و یه روزی باید یکی میگفت! و جباری حق داره که بگه! و گفت! و دمش گرم که گفت!!!
حقارت باشگاه استقلال اینه که اینا دردش باشه و کسی نگه و مثل دمل چرکی هر سال دهن باز کنه ..حقارت باشگاه این نیست که یکی این حرفا رو بزنه مردم بدونن!
حقارت باشگاه اینه که سرمربیش اینقد نفهمه که شب بازی میاد در یه برنامه زنده میگه جون بچت بگو حاجی! چون محمدت بگو!!!!
آره..برید دنبال فاتح تریم تا بیاد و شاید!!! بتونه مثل پرسپولیس یکی دو سال نتبجه بگیره و بعدش بره و دوباره همون آش و همون کاسه!
به قول جباری هوادارا بیشتر از اینکه به فکر تغییر مربی باشن برن به خاطر نبودن یه زمین تمرین ساده تجمع کنن یا اعتراض کنن وضع تیم این نیست!
برادر من باشگاه استقلال و پرسپولیس دولتی هستن یعنی اونا براشون تصمیم میگیرن و هر کسی زورش بیشتره و به جایی وصله میاد توی باشگاه یک پست و مقامی میگیره پس ما چیزی به اسم مدیریت توی این دو باشگاه دولتی اصلا نداریم و فقط اونا دستورات رو اجرا میکنن
هر دولتی که عوض میشه کل زیر ساخت و نیروی انسانی این دو باشگاه عوض میشه از آبدارچی تا مدیر عامل ...
اگر روزی این تیم ها خصوصی شدن دنبال رفع مشکلات باشید
تا روزی که دولتی هست دنبال همین نتیجه گیری مقطعی باشیم بهتر هست تا کلا همین نتایج مقطعی هم نگیریم

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
تیم به زیرساخت مناسب نیاز داره و تا امکانات سخت افزاری براش فراهم نباشه ، صرفاً با داشتن یک مربی خوب نمیشه نتایج خارق العاده گرفت.
طی 5 سال گذشته ، با مدیریت منابع و جلوگیری از ریخت و پاش های بیخود و حیف و میل کردن پول های بی زبون ، میشد یک ورزشگاه خوب با امکانات استاندارد و زمین چمن مناسب در حاشیه تهران برای استقلال ساخت. فقط اگه سالی 10 میلیارد تومن در هزینه ها صرفه جویی میکردند ، میشد به این مهم رسید. اما از زمانی که یادمه ، هر سال باشگاه لیگ رو با خزانه خالی و دادن چک بی محل به بازیکن و مربی و n میلیارد بدهی شروع میکنه و آخر فصل هم نه تنها چیزی ته حساب باشگاه نمیمونه ، بلکه n میلیارد تومن بدهی شده n✕2.

خودتون برید حساب کنید چند تا بازیکن به درد نخور داخلی و خارجی تو این چند ساله اومدن استقلال و رفتن و بدون اینکه تأثیرگذار باشن یا بعضیهاشون بدون اینکه حتی یک دقیقه بازی کرده باشن ، میلیاردها تومن پول گرفتن و رفتن. لیام ردی ، هلمکه ، عادل شیحی ، رودریگو توزی ، بختیار رحمانی ، امین حاج محمدی و خیلی های دیگه که الان خاطرم نیست. مورد آخرش هم همین مگویان که با بی تدبیری مدیریت و کادر فنی وقت ، یک بدهی سنگین میلیاردی روی دست باشگاه گذاشته و الان هم برای اینکه شکایت نکنه ، دارن مثل بقیه بازیکن ها بهش پول میدن ، در صورتیکه از لیست خارج شده و با تیم تمرین هم نمیکنه.

مدیریت باشگاه هم چیزی از مدیریت و مخصوصاً مدیریت در فوتبال چیزی سرش نمیشه. همین ملکی که تو برنامه 90 اومد روی خط ، حتی حرف زدن خودش رو هم بلد نبود.

مربی خارجی باید بیاد تا تیم نتیجه بگیره ، از طرفی باید نگاه ها تغییر کنه و باشگاه به معنای واقعی حرفه ای بشه. هیچ مدیری تو این باشگاه نبوده که حسن نیت داشته باشه و دلسوزی کنه. هر کسی هم که بیاد ، چون میدونه دوران مدیریتش شاید به یک سال هم نرسه ، سعی میکنه تو این مدت کوتاه تا جایی که میتونه باند بازی و زد و بند کنه و منافع شخصی خودش و باندش رو تامین کنه و از این نمد واسه خودش کلاه بسازه.

همین کمپ حجازی رو نمیدونم رفتید تا حالا یا نه ، ولی اگه یک بار برید خودتون متوجه میشید که هیچ چیزش شبیه به کمپ یک باشگاه حرفه ای فوتبال نیست.
من مصاحبه جباری رو گوش نکردم ، ولی اگه نسبت به شرایط باشگاه و زمین چمن و رختکن و این چیزها ایراد گرفته ، حرفش کاملاً درسته. هر چند که از کاراکترش هیچوقت خوشم نیومد و به خاطر یاغی گری ها و شورش هایی که میکرد و شخصیت پول پرستی که داشت همون چند سال پیش از چشمم افتاد.

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
بحث این موضوعات خیلی خیلی مفصل هست و باید چندین ساعت دربارش بحث کنیم واقعا نمیشه توی چند خط نوشت
ولی توی ایران چی درسته و چی باید انجام بشه مهم نیست . همین آقای منصوریان بریز و بپاشی که همین مدت توی استقلال کردن از سرمربی خارجی بیشتر بود
دیروز خبرش اومده بود که فقط 500 میلیون با یک پیمانکار قرارداد بسته بودن که غذای مخصوص به بازیکن ها بدن !!! ( البته این خوبه اما وقتی که تیمت هیچ مشکلی نداره و فقط دنبال ایده آل شدنش هستی نه اینکه بعد فنی تعطیل باشی )
یا این همه بازیکن که خریداری شد و به درد استقلال نخوردن و یک سری هم که نیم فصل ها رد کردن و پولشون رو باید بدن . پولشون رو حساب کنی سر آدم سوت میکشه
سرمربی خارجی آوردن پول دورریختن نیست این بریز به پاش ها و ندونم کاری ها و دلال بازی توی باشگاه اون بدهی ها رو بالا آورده وگرنه استقلال این همه سال هست سرمربی خارجی نداشته هر سال هم فقط وضع بدهی و مالیش بدتر شده
با این پول های هدر رفته توی این چند سال میشد امکاناتی در حد تیم های متوسط آسیایی داشت

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
در ضمن بعضی خبر گزاری ها نوشتن استقلال از بازی های آسیایی محروم شده بخاطر بدهی های قبلی و شکایات ولی به دلیل شرایط بد استقلال تصمیم گرفته شده فعلا اعلام رسمی نشه تا وضع یکم بهتر شه !!!!!
با توجه به این مدیریت کاملا محتمل هست امیدوارم صحت نداشته باشه

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
خیر ، باشگاه هنوز از لیگ قهرمانان آسیا حذف نشده ، ولی میشه! چون تا 8 مهرماه بیشتر فرصت ندارن که مدارک تصفیه حساب با طلبکاران رو به AFC ارائه کنند و احتمال اینکه تا اون تاریخ بتونن این کارو انجام بدن خیلی ضعیفه:

آخرین مهلت ای‌اف‌سی به استقلال
ورزش > لیگ برتر - کنفدراسیون فوتبال آسیا هشتم مهر ماه را آخرین فرصت باشگاه استقلال برای تعیین وضعیت بدهی‌های این باشگاه اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ افضلی مدیر روابط بین الملل باشگاه استقلال اعلام کرد 8 مهر آخرین فرصت استقلال برای ارائه مدارک به ای‌اف‌سی مبنی بر تعیین وضعیت صورت بدهی ها، طلب ها و ریز هرینه های باشگاه است.

پس از این تاریخ اگر هیچ مدرکی به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه نشود هر اتفاقی اعم از جریمه های مالی و محرومیت ها تا حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا و حتی حذف پروانه حرفه ای بودن باشگاه استقلال ممکن است رخ دهد!

http://www.khabaronline.ir/(X(1)S(gkps4b4bf3wlwnuqkrytwqpp))/detail/708733/sport/premiere-league

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
امیدوارم امروز تو جلسه ای که وزیر ورزش با مدیران استقلال داره افتخاری و ملکی و زمانی هم برکنار بشن.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
تا جایی که یادمه افتخاری توی نود گفت دیر اومده چون قضیه آندو و کاوه رو در فدراسیون رفته حل کرده وخطری تیم رو تهدید نمیکنه ....

نوازی هم شد مربی موقت تیم.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
.
اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال انتخاب شدند

روشن ،جباری قراب ،بختیاری زاده ،دین محمدی،بیژن طاهری و کارگرجم نفرات انتخاب شده برای کمیته فنی استقلال هستند

قرار است این نفرات از میان گزینه های خارجی 3 نفر را انتخاب و در اختیار هیئت مدیره قرار دهند

بدین ترتیب کمیته فنی باشگاه استقلال به زودی کارش را آغاز تا به همین منظور بتواند سرمربی جدیدی را برای نیمکت تیم انتخاب کند

این روشن چرا دست از سر تیم ما بر نمیداره مشخص نیست!!!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
.
اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال انتخاب شدند

روشن ،جباری قراب ،بختیاری زاده ،دین محمدی،بیژن طاهری و کارگرجم نفرات انتخاب شده برای کمیته فنی استقلال هستند

قرار است این نفرات از میان گزینه های خارجی 3 نفر را انتخاب و در اختیار هیئت مدیره قرار دهند

بدین ترتیب کمیته فنی باشگاه استقلال به زودی کارش را آغاز تا به همین منظور بتواند سرمربی جدیدی را برای نیمکت تیم انتخاب کند

این روشن چرا دست از سر تیم ما بر نمیداره مشخص نیست!!!
همه دنبال سهم خواهی هستن اون از فتح االله زاده و واعظ که مصاحبه کردن و گفتن منصوریان باید برگرده !!!
اون از روشن که فقط مصاحبه میکنه تا یک پستی بگیره و بعد دیگه کلمه ای انتقاد از کل تیم نمیکنه !!!

این ججوری که داره پیش میره با اسم خارجی ها بازی میشه تا یک اسم ایرانی بزودی واسه استقلال انتخاب بشه ( از این مربی های مجانی که بدون تیم موندن )

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
من اصلا دعا میکنم حذف شیم از آسیا،
مگر ما آسیاندیده ایم؟
بریم چند تا مصدوم هم بدیم که چی؟
من موافق حذف استقلال از آسیا و رفتن یکی از تیمها به لیگ دسته یک هستم
بحث این موضوعات خیلی خیلی مفصل هست و باید چندین ساعت دربارش بحث کنیم واقعا نمیشه توی چند خط نوشت
ولی توی ایران چی درسته و چی باید انجام بشه مهم نیست . همین آقای منصوریان بریز و بپاشی که همین مدت توی استقلال کردن از سرمربی خارجی بیشتر بود
دیروز خبرش اومده بود که فقط 500 میلیون با یک پیمانکار قرارداد بسته بودن که غذای مخصوص به بازیکن ها بدن !!! ( البته این خوبه اما وقتی که تیمت هیچ مشکلی نداره و فقط دنبال ایده آل شدنش هستی نه اینکه بعد فنی تعطیل باشی )
یا این همه بازیکن که خریداری شد و به درد استقلال نخوردن و یک سری هم که نیم فصل ها رد کردن و پولشون رو باید بدن . پولشون رو حساب کنی سر آدم سوت میکشه
سرمربی خارجی آوردن پول دورریختن نیست این بریز به پاش ها و ندونم کاری ها و دلال بازی توی باشگاه اون بدهی ها رو بالا آورده وگرنه استقلال این همه سال هست سرمربی خارجی نداشته هر سال هم فقط وضع بدهی و مالیش بدتر شده
با این پول های هدر رفته توی این چند سال میشد امکاناتی در حد تیم های متوسط آسیایی داشت
اونGPS روی کجای دلم بذارم؟
آفتابه لگن هفت دست شام و نهار هیچی
آخه ادای کیروش رو درآوردن که کافی نیست
البته نگران خرجای منصوریان نباش. پرویز مظلومی و قلعه نوعی هم بریز و بپاش داشتند منتهی روش بریز و بپاش این دو نفر تو خریدِ دکوراسیون خارجی= بازیکن خارجی، برای تیم بود که نه بازی میدادن بهشون آخرشم باشگاه رو بدهکار اون بازیکن میکردن، از اونطرف خصوصا قلعه نوعی بازیکن دفترچه خاطراتی هم میخرید مثل عنایتی، نیکبخت..

Last edited:
بالا