برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی زمین و مسکن

simon2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان من قصد خرید یه آپارتمان 95 متری و نوساز رو دارم. حدود 40 میلیون کسری دارم.
اگر بخوام برای این 40 تومن وام مسکن بگیرم مراحلش چیه و باید به ترتیب چه کارهایی انجام بدم ؟
چقدر زمان میبره و آیا باید پول اوراق رو اول نقد بدم یا از مبلغ وام کسر میشه ؟

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
دوستان من قصد خرید یه آپارتمان 95 متری و نوساز رو دارم. حدود 40 میلیون کسری دارم.
اگر بخوام برای این 40 تومن وام مسکن بگیرم مراحلش چیه و باید به ترتیب چه کارهایی انجام بدم ؟
زنگ بزن ۱۸۳۰,همرو کامل توضیح میده.اما نقد جیرینگ ازت میگیرن!!!حدود شش میلیون و نیم.

simon2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
زنگ بزن ۱۸۳۰,همرو کامل توضیح میده.اما نقد جیرینگ ازت میگیرن!!!حدود شش میلیون و نیم.

من که هر چی تماس گرفتم با این شماره گفت شما امکان برقراری تماس با این شماره رو ندارید !
اگر اطلاعاتی در این مورد دارید بگید شرایط و مراحلش برای وام 40 یا 45 تومنی چیه
ممنون./

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
من که هر چی تماس گرفتم با این شماره گفت شما امکان برقراری تماس با این شماره رو ندارید !
اگر اطلاعاتی در این مورد دارید بگید شرایط و مراحلش برای وام 40 یا 45 تومنی چیه
ممنون./
اشتباه گرفتید چون برای اطمینان بازهم خودم تماس گرفتم!! اگر با موبایل میگیری,۰۲۱ رونگیر و فقط ۱۸۳۰ رو بگیر,کلا بدون کد بگیر فقط ۱۸۳۰,بهترین مشاوره همینه بعد از این سایت بانک مسکن مفصل توضیح داده,اشخاص نمیتوانند به خوبی اونها توضیح بدن, فقط میدونم برای ۴۰ تومن ۶میلیون نقدمیگیرند وحدود ۸۰۰ هم باید قسط باشه!!

majid-jan

Registered User
لایک‌ها
112
اگه این 40 تومن قسمت ناچیزی از پول خونتون هست به نظرم از جای دیگه تهیه کنید بهتره حتی وام 18 درصد !
چون اولش که باید 80 سهم حق تقدم به قیمت حدودا هر سهم 73 هزار تومن خریداری کنید تا بتونید از وامش استفاده کنید.
وقت و هزینه ی دفتر بازی و برو و بیاهاش هم با کسی که بخواد وام 160 میلیون به صورت دو نفره (زوج) بگیره برابری میکنه.
سند خونه هم میره تو رهن و تا مستهلک شدن وامتون تو رهن بانک میمونه که خودش ی نقص حساب میشه و بخوای زودتر هم تصوبه کنی تا آزادش کنی اون خرید اوراق حق تقدمتون اسراف میشه.
این وام ها تقریبا برای کسایی خوبه که زوج باشن و بخوان باهم بالای 100 میلیون وام بردارن و هیچ قصد و هدفی حداقل تا 10 جز سکونت خودشون تو اون خونه نداشته باشن.

ramin_m

Registered User
لایک‌ها
35
دوستان مهمترین فاکتور برای خوش فروش بودن خونه چیه؟
میدونم نور و سال ساخت و خوش نقشه و... تاثیر داره. ولی کدومش مهمتره ؟
یا برعکس سراغ خرید چجور خونه هایی نرم اصلا؟

majid-jan

Registered User
لایک‌ها
112
دوستان مهمترین فاکتور برای خوش فروش بودن خونه چیه؟
میدونم نور و سال ساخت و خوش نقشه و... تاثیر داره. ولی کدومش مهمتره ؟
یا برعکس سراغ خرید چجور خونه هایی نرم اصلا؟
تازه ساخت باشه (از سال 93 با بالا عالیه)
سعی بشه مهندس ساختمون یا شخص سرمایه گذارش رو فهمید کیه و شهرتش چیه در واقع بساز و بنداز نباشه.
پایان کارش رو گرفته باشه و تمام نقشه های ساختمون و انشعابات رو بگیرید داشته باشید بهتره.
از همون ورود به ساختمون نماش خوب باشه معمولا الان نما رومی بهترین گزینه است.
از این مدل پارکینگ هایی باشه که جدیدا شهرداری ها مجوز میده مورب باید باشه بهتره یعنی 2 تا ماشین توش تو حالت چسبیده جا بشه یا 2 پارکینگه باشه عالیه و راحت بتونید ماشین رو از رمپ ورودی داخل و خارج کنید و حتما با نقشه در سند خانه اومده باشه.
همه اشتراک ها از جمله برق و آب و گاز و ... جدا باشه و تفکیک شده باشه.
آسانسور حداقل 5 نفره و به بالا باشه و موتورش ایتالیایی - اسانسور دوم برای حمل بار که داشته باشه عالیه.
تعداد واحدهای ساختمون کم باشه.
بهترین حالت واحد های ساختمون تو نیم طبقه باشه که رو در روتون همسایه نداشته باشید برای عبور و مرور.
تو ساختمون های آسانسور دار معمولا واحد یکی مونده به آخر بهترین هست ولی اگه تعداد واحدهای خونه کم باشه من همون طبقه بالایی رو ترجیح میدم چون صدای واحد بالایی دیگه نمیاد.
نقشه داخل واحد دلباز باشه یعنی تو نگاه اول از متراژ اصلی بزرگتر دیده بشه و نکاتی مثل نور فراوان داشته باشه کمد دیواری در هر اتاق و تراس بزرگ و نمای مناسبش و مشرف نبودن داخل واحد نسبت به واحد های دیگه و داشتن کانال کولر در هر اتاق و دستشویی رو به روی پذیرایی و دید مهمان نباشه و جنس و فضای مناسب کابینت و شیرآلات و سرامیک کف واحد و صدای موتور آسانسور تو واحد نیاد و داشتن تهویه مناسب هم در آشپزخونه و سرویس ها ... رو مد نظر داشته باشید.
نکات ریز و فراوان زیاده و نه اینکه بشه همه ی اینها رو ی جا تو ی واحد پیدا کرد ولی حداقل سعی کنید تو قیمت های برابر شرایط بهتری بتونید پیدا کنید...
مثلا از قیمت های منطقه خوب باخبر بشید و بعد از انتخاب خونتون تو ی مشاور املاک دیگه از همون ساختمون به عنوان فروشنده به یکی از املاک دیگه مراجعه کنید ببینید کف قیمت با قیمت خرید خودتون میخوره یا نه.
تو ساعت های مختلف به اطراف واحدتون مراجعه کنید ببینید از بابت شلوغی و رفت و آمد چه جوراس...
سعی کنید با یکی از همسایه های ساختمونتون دوست شید و ی سری مشکلات ساختمون و خوب بودن همسایه ها رو هم از زبونش بکشید بیرون...
از واحد مد نظر ی بار بدون آسانسور بالا پایین کنید ببینید وضع صدا و مرتب بودن راه پله ها و تهویه بوی پخت و پز واحدها و ... چه جوره مخصوصا دم غروب ساختمون آروم و کارمندی به مراتب بهتر از ساختمون عیال وار و شلوغه.
و خیلی نکات دیگه...

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
وام ساخت بانک مسکن الان فقط با خرید اوراق میدن ، به ازای هر میلیون ۱۶۰ هزار تومان ...... هر واحد هم ۵۰ میلیون .... خب این چه وضعشه یعنی مثلا برای ۶ واحد باید ۴۸ میلیون اوراق تهیه کرد . کجا دنیا پول میدن وام بگیرند ؟؟؟؟ اونم ۱۷.۵ درصد ......... وام بانکی‌ تا ۴۰۰ میلیون کدوم بانک با سند میشه گرفت که یکسال حداقل تنفس داشته باشه .... ؟

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
یه سایت شرط بندی فوتبال جهانی هست که تو ایران هم شعبه داره
خیلی خوب و سرگرمیه
کسی خواست بگه ادرسشو بهش بدم
من یک ساله توش مشغولم

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
یه خونه پیش خریدی گرفتیم سال 91
تعاونی برای شهرداری هست , تعاونی 2 تا پروژه داره هر 2 تا پروژه فقط 3 طبقه اسگلت خوردن خوابیدن
سال 93 آخرین مرحله انجام شد و دنبال جذب پیمانکار بودن که یه پیمانکار آوردن اما ابلاغ نکردن بهش چون باید بعضی مفاد رو انجام میداد , که یه عده از اعضا به بنیاد تعاون شکایت کردن و جلسه فوریتی گذاشتن با نماینده تعاون جلسه رسمی و هیات مدیره جدید تعیین شد
هیات مدیره قبلی رفتن از این کار به دادسرا شکایت کردن که این کار با رانت و ..... غیره بوده , دادگاه پذیرفت که حق با هیات مدیره قبلی بوده و اینایی که جلسه گذاشتن مثلا یه نفر 5تا امضا کرده - 6 نفر تصویه شده بودن که برگه امضا کرده بودن و ....
از اون ور هیات مدیره جدید از هیات مدیره قبلی شکایت کردن 2 میلیارد بالا کشیده
از طرفی پیمانکار به زور وارد کار شده و اسخت و ساز میکنه
و ................
الان پروژه همینطور مسکوت میونده و شکایت تو شکایته - و هیچ طرفین کوتاه بیا نیستن ( پروژه در شهرک شهید باقری رو به روی دریاچه چیتگره )
الان ما موندیم چیکار کنیم؟ راهی هست بشه مولمونو زنده کنیم ؟

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
یه خونه پیش خریدی گرفتیم سال 91
تعاونی برای شهرداری هست , تعاونی 2 تا پروژه داره هر 2 تا پروژه فقط 3 طبقه اسگلت خوردن خوابیدن
سال 93 آخرین مرحله انجام شد و دنبال جذب پیمانکار بودن که یه پیمانکار آوردن اما ابلاغ نکردن بهش چون باید بعضی مفاد رو انجام میداد , که یه عده از اعضا به بنیاد تعاون شکایت کردن و جلسه فوریتی گذاشتن با نماینده تعاون جلسه رسمی و هیات مدیره جدید تعیین شد
هیات مدیره قبلی رفتن از این کار به دادسرا شکایت کردن که این کار با رانت و ..... غیره بوده , دادگاه پذیرفت که حق با هیات مدیره قبلی بوده و اینایی که جلسه گذاشتن مثلا یه نفر 5تا امضا کرده - 6 نفر تصویه شده بودن که برگه امضا کرده بودن و ....
از اون ور هیات مدیره جدید از هیات مدیره قبلی شکایت کردن 2 میلیارد بالا کشیده
از طرفی پیمانکار به زور وارد کار شده و اسخت و ساز میکنه
و ................
الان پروژه همینطور مسکوت میونده و شکایت تو شکایته - و هیچ طرفین کوتاه بیا نیستن ( پروژه در شهرک شهید باقری رو به روی دریاچه چیتگره )
الان ما موندیم چیکار کنیم؟ راهی هست بشه مولمونو زنده کنیم ؟
الان گوشه گوشه ایران مالباخته داریم!!! نمونش امروز هم تجمع بوده!!! شما هم جمع شید وهمگانی یک وکیل بگیرید,بجنبید که ایران شده دزد خانه!!! وکیل بگیرید و سعی بر ایجاد هیات تسویه و فروش ملک کنید,کسی نمیاد برای شما ملک بسازه و بده دستتون ,فریب شعار و وعده هم نخورید,قانون میگه هیات تسویه,البته وکیل بهتر میدونه و سریع تر یه وکیل مجرب بگیرید و شکایت بدید دادگستری,طول میکشه اما بهتر از انفعال هست.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
الان گوشه گوشه ایران مالباخته داریم!!! نمونش امروز هم تجمع بوده!!! شما هم جمع شید وهمگانی یک وکیل بگیرید,بجنبید که ایران شده دزد خانه!!! وکیل بگیرید و سعی بر ایجاد هیات تسویه و فروش ملک کنید,کسی نمیاد برای شما ملک بسازه و بده دستتون ,فریب شعار و وعده هم نخورید,قانون میگه هیات تسویه,البته وکیل بهتر میدونه و سریع تر یه وکیل مجرب بگیرید و شکایت بدید دادگستری,طول میکشه اما بهتر از انفعال هست.

سال ها شکایت کشی شده وضعیت الان که سال هاست پروژه خوابیده
پروژه ۶۰۰ میلیون بدهی داره به شهرداری
قضیه اینه ۲ پروژه اس ، هر پروژه ۸۰ واحد
چون طبق قرار داد پیمانکار بسازه باید بخشی به اسم پیمانکار شه بعد از طبقه توافقی
اعضا هیات مدیره سابق با پول اعضا تراکم یکی از پروژه ها از ۸۰ واحد کردن ۱۲۰ واحد ، الان ۶۰۰ میلیون بدهی به شهرداری هست
اون یکی پروژه هم میخواستن همین کارو کنن که موضوع عضل پیش اومد کار نیمه رها شد

الان تعاونی ۱۶۰ عضو باید داشته باشه ۱۹۹ عضو داره
خدارو شکر اسم ما تو لیست ۸۰ عضو اوله

از اون ور هیات مدیره جدید از هیات مدیره قدیم شکایت کرده که مدارک و اسناد تعاونی تحویل بگیره اما دادگاه رد پیگرد داده

جمعه ۲ هفته پیش جلسه گذاشتیم اعضا ، دستو جلسه برای مجمع فوق العاده بزاریم برای هیات تسفیه ، اما اعضا هیات مدیره جدید اختلال به وجود میاره و تحریک میکنه نمیزاره پیش بره

هیات مدیره سابق میگه هیات تسفیه راه بندازید مدارک و اسناد تعاونی تحویل شما میدم ، اما تحویل هیات مدیره جدید که از ما به اتهام ۲ میلیارد کلاه بردتری شکایت کردن تحویل نمیدیم

از این ور مشتری برا پروژه ها اومده از قرارگاه نیرو انتظامی و ..... از ۱۵ تا ۱۷ میلیارد تومان فقط برای یکی از پروژه ها اما هیات مدیره جدید قبول نکرده میگه دنبال سرمایه گذاریم

این وسط موندیم ۱۹۰ میلیون پولمون رفته

Last edited:

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
سال ها شکایت کشی شده وضعیت الان که سال هاست پروژه خوابیده
پروژه ۶۰۰ میلیون بدهی داره به شهرداری
قضیه اینه ۲ پروژه اس ، هر پروژه ۸۰ واحد
چون طبق قرار داد پیمانکار بسازه باید بخشی به اسم پیمانکار شه بعد از طبقه توافقی
اعضا هیات مدیره سابق با پول اعضا تراکم یکی از پروژه ها از ۸۰ واحد کردن ۱۲۰ واحد ، الان ۶۰۰ میلیون بدهی به شهرداری هست
اون یکی پروژه هم میخواستن همین کارو کنن که موضوع عضل پیش اومد کار نیمه رها شد

الان تعاونی ۱۶۰ عضو باید داشته باشه ۱۹۹ عضو داره
خدارو شکر اسم ما تو لیست ۸۰ عضو اوله

از اون ور هیات مدیره جدید از هیات مدیره قدیم شکایت کرده که مدارک و اسناد تعاونی تحویل بگیره اما دادگاه رد پیگرد داده

جمعه ۲ هفته پیش جلسه گذاشتیم اعضا ، دستو جلسه برای مجمع فوق العاده بزاریم برای هیات تسفیه ، اما اعضا هیات مدیره جدید اختلال به وجود میاره و تحریک میکنه نمیزاره پیش بره

هیات مدیره سابق میگه هیات تسفیه راه بندازید مدارک و اسناد تعاونی تحویل شما میدم ، اما تحویل هیات مدیره جدید که از ما به اتهام ۲ میلیارد کلاه بردتری شکایت کردن تحویل نمیدیم

از این ور مشتری برا پروژه ها اومده از قرارگاه نیرو انتظامی و ..... از ۱۵ تا ۱۷ میلیارد تومان فقط برای یکی از پروژه ها اما هیات مدیره جدید قبول نکرده میگه دنبال سرمایه گذاریم

این وسط موندیم ۱۹۰ میلیون پولمون رفته
ایشالا از بین نمیره داداش,اما تا اونجایی که من میدونم فرض بر مثال ۲۰ نفرتونم با هم باشین یه وکیل بگیرید و شکایت کنید دادگستری,زمانبر هست اما به صورت اتوماتیک بعد یکی دوسال میزارن برا فروش به قیمت کارشناسی وپول هرکیم راضی نیست به هیات تسفیرو میریزن به حسابش,گول سرمایه گزار و سازنده نخورید,فقط شکایت,فقط پیگیری و دنبال مذاکره نباشید,هیچکی نمیاد وبه فکرتون نخواهد بود,بشینید به امید اینکه بیان بسازن وبه تعهداتشون عمل کنند اشتباه محض هست,به صورت فردی هم میتونی ,برو دادگستری منطقتون,مشاوره دارن بهت میگن چه کنی.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
ایشالا از بین نمیره داداش,اما تا اونجایی که من میدونم فرض بر مثال ۲۰ نفرتونم با هم باشین یه وکیل بگیرید و شکایت کنید دادگستری,زمانبر هست اما به صورت اتوماتیک بعد یکی دوسال میزارن برا فروش به قیمت کارشناسی وپول هرکیم راضی نیست به هیات تسفیرو میریزن به حسابش,گول سرمایه گزار و سازنده نخورید,فقط شکایت,فقط پیگیری و دنبال مذاکره نباشید,هیچکی نمیاد وبه فکرتون نخواهد بود,بشینید به امید اینکه بیان بسازن وبه تعهداتشون عمل کنند اشتباه محض هست,به صورت فردی هم میتونی ,برو دادگستری منطقتون,مشاوره دارن بهت میگن چه کنی.

الان از سال 93 پنجاه نفر رفتن شکایت کردن , گفتم که همین شکات ها باعث شده وضع این بشه
از 11 تا کارشناس که باید امضا کنن فقط الان یه کارشناس امضا کرده

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دوستان عزیز
یه موردی هست یکی یه معدنی سراغ داره میگه مشتری پیدا کن فروش بره تا درصدی به ما پول بده
برای فروش معدن باید چیکار کرد؟ راهش چیه؟ مشتری از کجا پیدا کنم؟

شاید ه پولی بدست آوردیم ضرر یکه سر پروژه کردیم جبران بشه یه خونه بخریم

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
دوستان عزیز
یه موردی هست یکی یه معدنی سراغ داره میگه مشتری پیدا کن فروش بره تا درصدی به ما پول بده
برای فروش معدن باید چیکار کرد؟ راهش چیه؟ مشتری از کجا پیدا کنم؟

شاید ه پولی بدست آوردیم ضرر یکه سر پروژه کردیم جبران بشه یه خونه بخریم
معدن چیه؟

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862

معدن طلا هستش
یه رگه طلا داره
عناصر دیگه ام داره
برآورد فروش روزانه معدن 300 میلیون تومن در روز هست
و .........

اطلاعات بیشتر خواستی بهم پیام خصوصی ( پ خ ) بده
مشتری جور کنی برا معدن و معامله انجام بشه حق واسطه گری خیلی خوبی برات داره

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
العان گذاشتن پول توي بانك خوب هست يا خريد خونه؟
باید دید چقدره؟ خونه ای داری که زندگی کنی ؟ برای سرمایه گذاری میخوای خونه بخری؟یا برای مصرف کردن؟تا سال دیگه تیر بعید میدونم خبری بشه.مشاور املاک ها یک هویی میندازن اما خریدار نیست قیمت ها هم بالا نرفته.بزار بانک

بالا