برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب نیمه اول که بدون گل تمام شد
بازی محتاطانه ای ارائه دادیم

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
از دقیقه 35 دیدم. یه سیو بی نظیر دخه آ داشت که دهنم وا موند.
یه موقعیت عالی هم لوکاکو داشت که باز هم گل نکرد. کاش لوکاکو در کنار فیزیک عالی و هوش فوق العاده اش در جا گیری یه مقدار دقت در تمام کنندگی هم داشت. اون وقت به راحتی بهترین مهاجم نوک دنیا می شد.
هررا هم کماکان در دفاع خیلی عاجزه. جای پوگبا خالیه اون وسط.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
در کل لیورپول جسور تر و بهتر بازی کرده تا الان و میشه گفت خوش شانس بودیم که تا الان گل نخوردیم

با این روند احتمال اینکه گل بخوریم هست

تیم خوب بازی نمیکنه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
لیورپول کاری نکرد، نذاشتیم ک بکنه.
ولی خب این تنها نکته مثبتی بود ک می شد گفت،
درسته شاید توطولانی مدت ۱ امتیاز خارج از خونه مفید باشه، ولی یکی باید به آقای خاص بگه جلوی لیورپول توهر شرایطی (خصوصا با اون دفاع و دروازه بان داغونشون) برای صفر صفر بازی کردن اصلا روش من یونایتد نیست...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سلام دوستان، تازه رسیدم، بازی رو ندیدم، ولی انگار باید خوشحال باشم که بازی رو ندیدم...
ظاهرا بد بازی کردیم و موو که خیر سرش گفته بود 9تا مهاجم میزارم، اتوبوس چیده تو زمین؟؟؟
انگار که تیم بدون پوگبا، اصلا نمیتونه حمله کنه...

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
سلام دوستان، تازه رسیدم، بازی رو ندیدم، ولی انگار باید خوشحال باشم که بازی رو ندیدم...
ظاهرا بد بازی کردیم و موو که خیر سرش گفته بود 9تا مهاجم میزارم، اتوبوس چیده تو زمین؟؟؟
انگار که تیم بدون پوگبا، اصلا نمیتونه حمله کنه...
اون 9 تا که شوخی کرد و خودشم خندید. ولی انصافا این حجم از دفاعی بازی کردن منو یاد دوران فن خال کبیر انداخت. جلو لیورپول این طوری باشیم جلو سیتی تاکتیکمون چیه؟ تو انگلیس اون قدر تیم بزرگ داریم که نمی شه با امتیاز ندادن به تیم های کوچیک و مساوی گرفتن از تیم های بزرگ تر قهرمان شد.

سیتی هم که 7 تا به استوک چپوند o_O تو دو فصل اخیر عادت داشتیم سیتی 6 7 بازی اول رو بترکونه و بعد افت کنه. ولی الان هفته هشتمه و سیتی هر هفته داره نتایجش بهتر می شه. کارمون برای قهرمانی خیلی سخته. به خصوص با مصدومیت پوگبا.

راستی بایی تا کی مصدومه؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اون 9 تا که شوخی کرد و خودشم خندید. ولی انصافا این حجم از دفاعی بازی کردن منو یاد دوران فن خال کبیر انداخت. جلو لیورپول این طوری باشیم جلو سیتی تاکتیکمون چیه؟ تو انگلیس اون قدر تیم بزرگ داریم که نمی شه با امتیاز ندادن به تیم های کوچیک و مساوی گرفتن از تیم های بزرگ تر قهرمان شد.

سیتی هم که 7 تا به استوک چپوند o_O تو دو فصل اخیر عادت داشتیم سیتی 6 7 بازی اول رو بترکونه و بعد افت کنه. ولی الان هفته هشتمه و سیتی هر هفته داره نتایجش بهتر می شه. کارمون برای قهرمانی خیلی سخته. به خصوص با مصدومیت پوگبا.

راستی بایی تا کی مصدومه؟
ظاهرا پالاس هم بعداز اخراج دی بوئر تو اولین بازی چلسی رو برده...
ولی بحث اینکه دفاعی بازی کردن یا نکردن درسته یا نه، راستش من نظری ندارم، تیم ما نه هافبک بازیساز داشته و نه وینگر و وینگ بک درسته حسابی، پس فکر نمیکنم که این سبک بازی، ایرادی بشه بهش گرفت، ولی اینکه جلوی تیمهای دیگه جواب میده یا نه، رو باید ببینیم که چی میشه...
سیتی خوب داره نتیجه میگیره، ولی فصل فوتبال تو انگلیس خیلی طولانی تر از این حرفاست...

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
ولی بحث اینکه دفاعی بازی کردن یا نکردن درسته یا نه، راستش من نظری ندارم، تیم ما نه هافبک بازیساز داشته و نه وینگر و وینگ بک درسته حسابی، پس فکر نمیکنم که این سبک بازی، ایرادی بشه بهش گرفت، ولی اینکه جلوی تیمهای دیگه جواب میده یا نه، رو باید ببینیم که چی میشه...
آخه مشکل این جاست که واقعا لیورپول هم بازیکنی نداره به اون صورت. یه مانه و کوتینیو داره که مانه هم مصدومه. بقیه بازیکن هاش در بهترین حالت بازیکن های خوبی ان. ستاره نیستن. از این نظر که ما دستمون از لیورپول پر تره. حالا سیتی یا چلسی رو بگی یه چیزی!
ولی در کل نمی خوام ایراد بگیرم. امروز اولین بازی ضعیف این فصلمون رو دیدیم. امیدوارم جلوی بقیه مدعیا بهتر از این ها باشیم. بایی و پوگبا هم هر چه زودتر برگردن که خلا هر دوشون به شدت حس می شه.

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
من بازی روکامل دیدم . سیستم تیم با توجه به صحبت های مورینیو و نداشتن 3 هافبک اصلی تدافعی بود اما این لیورپول هم کلا دو موقعیت صد در صد داشت . به قول ژوزه کلوپ هم تمایلی به حمله نداشت و تو زمین خودش محتاط بازی کرد و می ترسید غافلگیر بشه . در کل بازی تاکتیکی بود و التبه نکته مثبت شور و شوق جالب طرفداران حریف بود که علی رغم اینکه بازی خیلی پر موقعیت نبود اما جو خوبی درست کرده بودند و من خودم بیشتر با جو استادیوم همراه بودم تا بازی ... در کل ما اصلا برنامه ای برای حمله نداشتیم وگرنه ماتا و رشفورد از ابتدا می رفتند تو زمین . یک امتیاز بد نبود و نمی شود ایرادی گرفت تیمی که تو 7 بازی قبلی 20 گل زده مشخصه چه قدر هجومی است و این حرف های باز یتدافعی و اتوبوس و ... خوراک رسانه ها و کری خونی است .
با بازگشت پوگبا / کریک / بایی / شاو و زلاتان تیم زیر و رو خواهد شد و جون خواهد گرفت .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خوب بازی نکردیم
من هر لحظه احتمال میدادم لیورپول گل بزنه و دو سه مرتبه تا آستانه فتح دروازه رفتند که بی دقتی و مهارت دخه آ مانع شد

نبود پوگبا به شدت حس شد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
با توجه به اینکه مورینیو گفته کیلومتر گ منچستریونایتد آخرین تیم مربیگری اون نخواهد بود خیلی دوست دارم بعد از مورینیو تیم رو بدن به پوچتینو

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خبری از دوستان نیست، بالاخره یه گل زدیم...
رشفورد، گل رو زد، جالبه که همین الان چلسی هم گل رو خورد!!!!
از اون جالبتر این هستش که گلهای همه تیمهارو نشون میدن، جز گل های منچستر رو!!!!
رشفورد هم دوتا ضربه زد به قصد دروازه، جالب بودن که دومی گل شد از روی کاشته...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یه آمار از مثلثهای هجومی لیگهای معتبر اروپایی، خیلی جالبه، بعداز شاید 5-4 فصل، تو آمار گل زدن عالی بودیم:
mejores-tridentes-europa.jpg

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازی با هادرلزفیلد رو دارم میبینم
تا دقیقه ۲۵ که اصلا تعریفی نداشته
یک گل هم خوردیم

جونز هم مصدوم شده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با فرط فضاحت بار ماتا، گل رو خوردیم...
بازی تعریفی نداره، فرق تیم با پوگبا و مخیتاریان، زمین تا آسمون هستش با ماتا و لینگارد، روی هم تف نمیارزن این دوتا بازیکن...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این لیندلوف هم تیم رو به فنا داد
گل دوم رو هم خوردیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
زرت...
گل دوم رو هم خوردیم...
این لیندلوف هم فاجعه ای هستش، تیم رو تو ۵ دقیقه به زمین اومدنش به فنا داد...
اصلان جونز رو بگیر...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
باید حتما نیمه اول یه گل بزنیم وگرنه حتما میبازیم

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
ر*دم تو این مدافع خریدنتون بابا. طرف 10 دقیقه نیست اومده رو هر دو گل مقصر بوده. گل اول که عین ماست فقط دنده عقب گرفته نگاه می کنه. گل دومم که رسما دو دستی تقدیم کرد.
صد رحمت به اون زوج طلایی اسمال و اونز

بالا