برگزیده های پرشین تولز

سایت سرمایه گذاری تازه تاسیس، دریافت سود 3.84% روزانه

moeen_yz

Registered User
لایک‌ها
461
سلام دوستان امروز تصمیم گرفتم سایت سرمایه گذاری ای که جدیدا تاسیس شده(1 روز) و به نسبت تازه تاسیس بودنش تو دنیای هایپ ها خوب سرو صدا کرده رو بهتون معرفی کنم.

اسم سایت BTCHASH هست و مدت 1 روز هست که run شده .
سود دهی سایت به این صورت هست که روزانه به سرمایه شما 3.84% سود میده که این سود به صورت دقیقه ای به حساب شما اضافه میشه.
مبلغی که خودم سرمایه گذاشتم حدود 50 دلار هست و هنوز برداشت نکردم اما تو انجمن ها و سایت های خارجی افراد زیادی برداشت کردند که میتونید مشاهده کنید ، خودمم پس از اولین برداشت عکسش رو میذارم اینجا.

اما نکته جالبی که این هایپ رو متمایز کرده اینه که شما هر زمان دوست داشته باشید میتونید کل سرمایه تون رو(مبلغی که سرمایه گذاری کردید تو سایت) با کسر کمیسیون 5% از سایت خارج کنید.

تصویری از حساب من :

اون تایمری هم که میبینید واسه دریافت سود هست هر موقع به صفر برسه سود به حسابتون واریز میشه

و نکته آخر اینکه این سایت هم مانند سایت های هایپ دیگه یه روزی ممکنه اسکم بشه اما با توجه به نوپا بودن و دیزاین و هزینه و پلن هایی که داره فکر نکنم زمانش به این زودی ها باشه ، بهرحال همیشه مقداری رو سرمایه بذارید که تحمل از دست دادنش رو داشته باشید.

برای عضویت در این سایت کلیک کنید

Last edited:

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
اسم سایت BTCHASH هست و مدت 1 روز هست که run شده .
سود دهی سایت به این صورت هست که روزانه به سرمایه شما 3.84% سود میده که این سود به صورت دقیقه ای به حساب شما اضافه میشه.
مبلغی که خودم سرمایه گذاشتم حدود 50 دلار هست و هنوز برداشت نکردم اما تو انجمن ها و سایت های خارجی افراد زیادی برداشت کردند
این سایت یک روزه که هنوز تازه ران شده رو چطوری پیدا کردین؟؟ و جالبه که یه عده هم برداشت کردن تو ظرف نیم روز!!!

moeen_yz

Registered User
لایک‌ها
461
این سایت یک روزه که هنوز تازه ران شده رو چطوری پیدا کردین؟؟ و جالبه که یه عده هم برداشت کردن تو ظرف نیم روز!!!
من تو گروه ها و فروم و سایت های زیادی عضوم که اعضاش در حال بررسی روزانه سایت ها هستن . درباره برداشت هم ، همونطور که گفتم سایت سود رو دقیقه ای بهتون میده و میتونید برداشت کنید

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
سود روزانه کمتر از ۴ درصده و کمیسون برداشت ۵ درصد یعنی کسی که یه روز پول رو واریز کنه و همون روز برداره حتی اگه ۲۲ ساعت هم گذشته باشه ضرر کرده

moeen_yz

Registered User
لایک‌ها
461
سود روزانه کمتر از ۴ درصده و کمیسون برداشت ۵ درصد یعنی کسی که یه روز پول رو واریز کنه و همون روز برداره حتی اگه ۲۲ ساعت هم گذشته باشه ضرر کرده
برداشت سود کمیسیونی نداره دوست عزیز اون 5% مال وقتیه که شما میخوای کل سرمایه تو خارج کنی.

mehdiBC

Registered User
لایک‌ها
247
دوست عزیز این چه جوری تونست سر وصدا کنه درحالیکه الکسای ملیونی داره؟

moeen_yz

Registered User
لایک‌ها
461
دوست عزیز این چه جوری تونست سر وصدا کنه درحالیکه الکسای ملیونی داره؟
دوست عزیز هنوز 24 ساعت فک کنم نشده از تاسیس اش و باید خوب بدونید دامنه ای که NO RANK بوده و تو این زمان تونسته بشه 3 میلیون یعنی بازدید مناسبی دریافت کرده

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
تحقیقات من نشون میده این شرکت یکی از شرکت های مستعد اسکم است. به نظر من از این وب سایت روسیه ای باید دوری کنید و اگر واقعا پولی اونجا دارید سریع خارج کنید
ظاهرا روسا ید بیضایی در اسکم هستند ... کلی سایت دیگه هم توسعه دهندگان این وب سایت زدن
نمونش bitcy.biz است که یک سایت اسکم شناخته شده است و دقیقا روی همین سرور و روسی و فرایند تقیربا مشابهی داره

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
تاریخ ران و ثبت و ... این سایتها هم مشابه و نزدیک به همدیگر است

moeen_yz

Registered User
لایک‌ها
461
تحقیقات من نشون میده این شرکت یکی از شرکت های مستعد اسکم است. به نظر من از این وب سایت روسیه ای باید دوری کنید و اگر واقعا پولی اونجا دارید سریع خارج کنید
ظاهرا روسا ید بیضایی در اسکم هستند ... کلی سایت دیگه هم توسعه دهندگان این وب سایت زدن
نمونش bitcy.biz است که یک سایت اسکم شناخته شده است و دقیقا روی همین سرور و روسی و فرایند تقیربا مشابهی داره
دوست عزیز آخر همه این سایت ها معلومه اسکم هست , اما با ورود به موقع میشه سود خوبی گرفت . هیچ سایتی وجود نداره که به شما روزی 4 درصد سود بده و مادام العمر باشه , به نظرم شما کلا با سایت های هایپ آشنا نیستید، سخت نگیرید و بگذرید:)

moeen_yz

Registered User
لایک‌ها
461
اولین برداشت من از سایت :
IepT4h.jpg

DaTGRZ.jpg

https://blockchain.info/tx/b5e8285ee53105b872b137653600473a5198ac813485b7a05d35878b0147643c

بالا