برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت 3G/4G ایرانسل

f1saeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
http://www.blog.mcipin.ir/archives/3963
من 5گیگ میگیرم ولی چن روزه تموم میشه مصرف زیادی ام ندارم

بنده حجم یک ماه ۳ گیگ گرفتم به مبلغ ۱۳ هزار تومان. کمتر از یک ساعت صفر شد. و این اولین بار نیست. متاسفم چیزی برا گفتن ندارم .نکنید آقایان ، خجالت بکشید

بنده مودم 360 هزار تومانی ایرانسل از تبلیغات خندهوانه خریدم ولی بعد از دو بار شارژ پشیمان شدم این یک کلاهبرداریه و تمام کسانی که این وسط حقوق میگیرند حروم است براشون بروند استعفا بدند ……..اقای مدیر ایرانسل نون حروم میدی خانوادت ؟؟؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
بسته نامحدود ساعتی ایرانسل زده نامحدود ولی جزئیات بسته میزنه 2 گیگ ! چرا اینطوریه؟ الان نامحدوده یا دو گیگه؟!

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
البته همون نامحدود هم محدود به ٢٠ گیگ در ساعت

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
f425ed850dcd0c8fb6baf32db844a0e3.jpg

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
ی شات بده ببینم

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

Behrouz_se60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام آقایان.قرار است فردا بروم مودم مدل GP-2101 بگیرم به قیمت 200 هزار تومان با اینترنت 100 گیگ و 6 ماهه.
نظر شما چیه ؟ چرا اینقدر ارزون ؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
یک سوال یک مودم 4G خودم از بازار بگیرم سیم کارت 4G ایرانسل توش بذارم کار میکنه یا تنظیمات خاصی داره؟

ft_2005

Registered User
لایک‌ها
33
دوستان مدت دو ماه هست منطقه ما اینترنت 3g ,4g به شدت ضعیف شده و سرعت دانلود از روی 10 مگ روی 50 کیلوبایت رسیده بارها زنگ زدم و پیگیری کردم به هیچ عنوان ترتیب اثر نمیدهند در حالی که من قبل از خرابی و قطعی بسته یکساله خریده ام و الان غیر قابل مصرف شده.هر بار زنگ زده ام در طول این دو ماه میگند منظقه شما خرابه درست میشه شبکه قطعی داره و هزار بهانه دیگه.من به خواهرم هم قبل این ماجرا گفتم مودم و سیم کارت ایرانسل بگیره که مال اونها هم قطعی داره و خلاصه ابروم رفت....در حال حاضر همراه اول بسته یکسالشو گرفتم که راضی هستم...خواستم بگم از ایرانسل بسته و مودم نخرید که افتضاحه و هیچ کسی جوابگو نیست. واقعا متاسفم و پولم هدر رفت.

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
دوستان مدت دو ماه هست منطقه ما اینترنت 3g ,4g به شدت ضعیف شده و سرعت دانلود از روی 10 مگ روی 50 کیلوبایت رسیده بارها زنگ زدم و پیگیری کردم به هیچ عنوان ترتیب اثر نمیدهند در حالی که من قبل از خرابی و قطعی بسته یکساله خریده ام و الان غیر قابل مصرف شده.هر بار زنگ زده ام در طول این دو ماه میگند منظقه شما خرابه درست میشه شبکه قطعی داره و هزار بهانه دیگه.من به خواهرم هم قبل این ماجرا گفتم مودم و سیم کارت ایرانسل بگیره که مال اونها هم قطعی داره و خلاصه ابروم رفت....در حال حاضر همراه اول بسته یکسالشو گرفتم که راضی هستم...خواستم بگم از ایرانسل بسته و مودم نخرید که افتضاحه و هیچ کسی جوابگو نیست. واقعا متاسفم و پولم هدر رفت.

متاسفانه فعلا خراب شده امیدواریم بهتر بشه
اون بسته رو هم اگر خودت نمی تونی استفاده کنی حداقل بدین به کسی استفاده کنه زمانش میگذرد

یک سوال یک مودم 4G خودم از بازار بگیرم سیم کارت 4G ایرانسل توش بذارم کار میکنه یا تنظیمات خاصی داره؟

اره
نه تنظيمات خاصی نداره بگذاريد اتو

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
اصفهان دو روز هست که سرعت فقط کمی بهتر از دایال آپ شده. چه همراه اول، چه ایرانسل. صاف وسط شهر. :|

بالا