برگزیده های پرشین تولز

مدیران سایت تاینی موویز دستگیر شدند

ATH24

Registered User
لایک‌ها
12
تو خارج هم نمیشه به خاطر کپی رایت.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
اره درسته ولی بعضی از کشورها زیاد گیر نمیدن مگر مثلا خیلی خیلی بزرگ باشی و تحت تعقیب بشی مثل قضیه انکودر شانیگ
میتونه به کشورهای کوچک جهان سومی بره

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
اره درسته ولی بعضی از کشورها زیاد گیر نمیدن مگر مثلا خیلی خیلی بزرگ باشی و تحت تعقیب بشی مثل قضیه انکودر شانیگ
میتونه به کشورهای کوچک جهان سومی بره
تاینی رو مردم بیشتر برای دوبله میخواستن وگرنه برای خود فیلم که هزار تا سایت ریز و درشت ریخته .

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
اینجور که از شواهد و قرائن پیداست به خاطر شکایت موسسه هایی که فیلم ها رو دوبله کردن با مشکل مواجه شدن
حذف شدن فیلم اسپایدرمن از سایت ایران فیلم هم یکم عجیبه...
فیلم اسپایدرمن از ایران فیلم حذف نشده . من نیم ساعت پیش دانلود کردم .

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
اینم از بازار وبمستری طرف 6 سال زحمت کشید تو یک شب به فنا رفت
هرچند هنوز به طور قطعی مشخص نیست که مدیر اصلی دستگیر شده یا نه (چون سایت هنوز وجود داره) اما با این حال واقعا تعجب آور بود که گردانندگان همچین سایتی داخل باشند.

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
از دیدگاه اقتصادی اگر نگاه کنید:
مقابله با سایت های دانلود فیلم قابل پیش بینی بود ، با بوجود امدن سرویس های VOD قانونی و رسمی در ایران و جدی شدن بحث جذب کاربر و کسب درامد قطعا VOD ها با سایت های غیرمجاز که بدون مجوز بدون نیاز به خرید حق نشر و غیره درحال فعالیت بودند برخورد می کردند !

الان چندین سیستم VOD در حال پا گرفتن هستن مثل فیلیمو ، نماوا ، مخابرات و ... که پیشرفت این سرویس ها کاملا وابسته به حذف سایت های دانلود غیرمجاز هست ...

چند وقت دیگه اگر اینترنت حجمی حذف بشه و دانلود رایگان بشه قطعا VOD ها اصلا توان رقابت با سایت های دانلودی را نخواهند داشت به لحاظ محتوا و حق نشر و ... و لازمه از همین الان برای حذفشون اقدام قانونی می کردند ...

اخوی vod منظورت همون پرداخت و بعد دانلود هست مث سایت دوستی ها که فیلم های ایرانی رو قبلا واسه دانلود میزاشت الان هر فیلمی میذاره هر کیفیت ش یه قیمت داره از 1500 شروع میشه تا ......

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
اخوی vod منظورت همون پرداخت و بعد دانلود هست مث سایت دوستی ها که فیلم های ایرانی رو قبلا واسه دانلود میزاشت الان هر فیلمی میذاره هر کیفیت ش یه قیمت داره از 1500 شروع میشه تا ......
نه منظور سایت هایی نظیر فیلیمو و آیو هستش

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
دادستان تهران در خصوص پرونده مربوط به سایت «تاینی موویز»، با رد ادعاهای مطرح شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر این که فیلم‌های بارگذاری شده در این سایت از نوع مستهجن نبوده و هدف از مفتوح شدن این پرونده قضایی، کنار گذاشتن این سایت و ایجاد انحصار در ارائه فیلم برای سایر رقبا بوده است، اظهار داشت: به رغم تحقیقات مفصلی که از سوی بازپرس از متهمان به عمل آمده بود، در راستای اطمینان از اقدامات ضابطین و صحت مستندات اتهامی، متهم ردیف اول که فردی 25 ساله و ساکن نیشابور بوده و ماهیانه بیش از 100 میلیون تومان درآمد دارد احضار شد و اظهاراتش استماع گردید. متهم با اعلام این که در ابتدای فعالیت که 4 تا 5 هزار کاربر داشته، تا حدی بر محتوای سایت نظارت داشته، اما پس از افزایش کاربران، چنین کنترلی را اعمال ننموده؛ و اقرار کرده است که با اجاره سرورهای مجازی در کشورهای غربی از جمله کانادا و با استخدام دوبلورها، بیش از 18 هزار فیلم ‌هالیوودی با محتوای مبتذل و مستهجن را دانلود نموده و در اختیار کاربران قرار داده است.

جعفری دولت‌آبادی با اشاره به قانون جرایم رایانه‌ای که انتشار فیلم‌های مبتذل و مستهجن را جرم دانسته است، در پاسخ به ادعاهای مطروح از سوی عده‌ای مبنی بر این که محتوای این فیلم‌ها مستهجن نبوده، با نشان دادن اظهارات متهم که به امضای وی رسیده بود، اظهار داشت: متهم مذکور، به لحاظ تسلط به کامپیوتر درخواست تایپ اظهارات خود را نمود و تمامی این مطالب توسط وی تایپ شده است. وی اقرار نموده است که از کاربران عضو 4 هزار تومان دریافت می‌نموده است. جالب است که متهم به اقدامات مجرمانه‌اش اقرار دارد و حال اربابانش مدعی خلاف آن هستند.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
اینا تا یه مدت باج سیبیل میدادن برای فیلترینگ و درگاه به چسکارمندای شغال صفت
بعد که قاضی فشار میاره همه پا پس میکشن و ادمینهای بیچاره می افتن وسط معرکه
بیشتر از ۶ ماه تا ۱ سال بهشون زندان نمیدن

مملکت همینه دیگه
همه چیز یک درمیان اجرا میشه

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ماهی بیش از 100 میلیون اگه 10 ماه کار کرده باشه که خیلی بیشتره یه پولی میشه که تا آخر عمرش میتونه عشق و حال کنه یه اعتراف الکی می کنه و غلط کردم و گه خوردم یه مدت زندان بعد عشق و حال.
این کار رو بنگاه های املاکی هم انجام میدن چه پول هایی که با مسکن مهر ها درآوردن و یه سال میرن زندان یا فوقش 10 سال بعدش عشق و حال.
از راحت ترین و پردرآمد ترین راه هست تو ایران که اینقدر زیاده که همه دور و ورشون اتفاق افتاده!

البته منظورم این نیست که مدیران تاینی مویز مثل بنگاه های املاکی کلاه بردارن منم دلم برا تاینی تنگ میشه مخصوصا برا کامنت های طنز دوستان ;)

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
ماهی بیش از 100 میلیون اگه 10 ماه کار کرده باشه که خیلی بیشتره یه پولی میشه که تا آخر عمرش میتونه عشق و حال کنه یه اعتراف الکی می کنه و غلط کردم و گه خوردم یه مدت زندان بعد عشق و حال.
این کار رو بنگاه های املاکی هم انجام میدن چه پول هایی که با مسکن مهر ها درآوردن و یه سال میرن زندان یا فوقش 10 سال بعدش عشق و حال.
از راحت ترین و پردرآمد ترین راه هست تو ایران که اینقدر زیاده که همه دور و ورشون اتفاق افتاده!

البته منظورم این نیست که مدیران تاینی مویز مثل بنگاه های املاکی کلاه بردارن منم دلم برا تاینی تنگ میشه مخصوصا برا کامنت های طنز دوستان ;)
رقم هرچقدر هم که باشه ارزش ۱۰ سال زندان رو نداره. بهترین دوره زندگی رو تو زندان بگذرونی خودش افسردگی میاره

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
رقم هرچقدر هم که باشه ارزش ۱۰ سال زندان رو نداره. بهترین دوره زندگی رو تو زندان بگذرونی خودش افسردگی میاره
باور کن برای یه مرد ایرانی زندگی تو زندان بهتره تا تو فضای بیرون که تنها خوبیش نسبت به زندان اینه که میتونی راه بری، فقط راه بری و راه بری.
حرفم از تجربه و کلاه برداری هایی که دیدم بود نه از خودم بنگاه های املاکی عملا اینکارو می کنن.

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
سایت ایران فیلم هم یه مدته آپدیت نشده. کسی خبر داره چی به سرشون اومده؟

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
کار غیر قانونی آخر و عاقبت ندارد چه ایران باشد چه آمریکا.

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
کار غیر قانونی آخر و عاقبت ندارد چه ایران باشد چه آمریکا.
مشکل تو قانون هست! قانون برای راحتی مردم هست اما خیلی جاها میبینیم که قانون خودش مشکل داره!
فیلمی که ۳ ساعت و نیم هست رو میزنن میکنن ۲ ساعت و خورده‌ای (سرویس های مجاز داخلی) - خب این وسط اون تایم حذف شده مگه فیلم نبود؟!
به جای اینکه جلوی فعالیت مجموعه x گرفته بشه که این خودش منجر به فعالیت گروه n میشه بیان مشکل رو از ریشه درست کنند.

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
مشکل تو قانون هست! قانون برای راحتی مردم هست اما خیلی جاها میبینیم که قانون خودش مشکل داره!
فیلمی که ۳ ساعت و نیم هست رو میزنن میکنن ۲ ساعت و خورده‌ای (سرویس های مجاز داخلی) - خب این وسط اون تایم حذف شده مگه فیلم نبود؟!
به جای اینکه جلوی فعالیت مجموعه x گرفته بشه که این خودش منجر به فعالیت گروه n میشه بیان مشکل رو از ریشه درست کنند.
من کی از سرویس های مجاز داخلی دفاع کردم؟ آنها هم اولاً حق مادی تولید کننده فیلم را رعایت نمی کنند و ثانیاً حق معنوی آنها را نیز پایمال می کنند (با تغییر داستان فیلم و حذف و اضافات زیاد).
و اما در مورد سانسور:
من در خیلی از کانال های ماهواره ای (البته خودم ماهواره ندارم ها!) دیدم که صحنه های جنسی را سانسور می کنند و در ایران نیز از این قضیه طرفداری می کنم. بالاخره یک فیلم خیلی خوبی ساخته شده است و اگر آن چند ثانیه صحنه وجود نداشته باشد، براحتی می توان آن را در جمع خانواده و بچه ها دید. چه اشکالی دارد که آن صحنه ها حذف بشوند؟
الان یک عده میان میگن آقاجان بچه باید بفهمه که من دارم فیلم آن چنانی می بینم و باید راهش را پیش بگیرد و برود اتاقش و درش را نیز ببندد تا هر وقت من تماشای فیلم را تمام کردم، مثل بچه آدم در را باز کند و بیاید تو!
من هم در جوایش میگم: خواب دیدی خیر باشه
شبکه های اجتماعی مخصوصاً اینستاگرام و نرم افزارهای پیام رسان مخصوصاً تلگرام، بچه های این مملکت را نابوده کرده است. بچه ها از سنین کودکی فیلم های مستهجن می بینند و دچار بلوغ زودرس می شوند. من در دوره راهنمایی فهمیدم زن و مرد باید یه کارایی انجام بدهند تا بچه دار بشن. قبلاً فکر می کردم به روش گرده افشانی تولید مثل می کنند!!
بچه باید نفهم باشد تا خوشحال و شاد زندگی کند.
چند هفته پیش دو بچه 7 یا 8 ساله را در متروی تهران دیدم که دارن ادای شکش (!) دهانی را در میارند. دقیقتر که نگاه کردم دیدم در موبایلشان فیلم ثورن دارند!
به کجا داریم می رویم؟ بعید به نظر می رسد در کشورهای صاحب ثورن نیز این چنین آزادانه اجازه بدهند که بچه پنج شش ساله دسترسی به محتوای نامناسب داشته باشد. وای به حال آینده ایران که قراره چنین دختر پسرهایی آن را بسازند.
من احساس خطر نمی کنم، بلکه آن را لمس می کنم....

بالا