برگزیده های پرشین تولز

فروش بسته سئو علی نورهانی به قیمت 15 تومان

hamidpsps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من یک بسته آموزشی سئو از سایت مدیر سایت آقای نورهانی تهیه کردم و استفاده کردم که خیلی به من کمک کرد و دیگه الان بهش نیاز ندارم و قصد فروشش رو دارم البته قیمت توی سایت خودش 49800 تومانه که هرکس بسته رو نیاز داشت هزینه پست با خودش 15 تومان میفروشم.
توضیحات در اینجا :
http://www.modiresite.com/product/seo-pack/
تماس از طریق پیام خصوصی.

ghorbanpour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آره واقعا محصولات آقای نورهانی فوق العاده است.....

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
آیا فروش شما غیر قانونی نیست ؟
آیا کسی از پکیج های علی نورهانی استفاده کرده ؟ مطالب جدید هستند یا صرفا همون هایی هستند که توی اینترنت به صورت رایگان هست ؟

ghorbanpour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام mehr-dad
قطعا این نوع فروش ها غیر قانونیه و کسانی هم که به این صورت اقدام به فروش محصولات دیگران می کنن صد در صد شامل پیگرد قانونی میشن. اگر قصد خرید و استفاده از آموزش های ایشون هستید حتما به سایت شون مراجعه کنید و از اونجا اقدام به خرید کنید. سایت modiresite.com

در مورد محصولات آقای نورهانی بگم
محصولات آقای نورهانی بسته های آموزشی کامل سئو هستن.
من تقریبا تمامی محصولات آقای نورهانی رو خریداری کردم. حقیقتا این بسته های آموزشی از هر نظر کامله. سوالی نیست که برای شما پیش بیاد و در این بسته ها پاسخ داده نشده باشه!

واقعا ارزش خرید رو داره. البته اگر می خواهید که این کار رو حرفه ای ادامه بدید و می خواهید که در آینده یک کاربلد سئو باشید.
اگر انتظار دارید که سئو رو یک دو ماهه و با یه سری از نکات ساده و فقط با دیدن این محصولات یاد بگیرید و خیلی زود سئو رو فول بشید، پیشنهاد می کنم که از این محصولات استفاده نکنید چون اگر بهترین ابزار یا بهترین آموزش ها رو هم داشته باشید و "تلاش" نکنید هیچ فایده ای نداره.

در هر صورت این آموزشها از هر نظر کامل کامله و این نکات، ابزارها و آموزشها رو در هیچ جای وب ایران پیدا نخواهید کرد...!

بالا