برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
دوستان خرید مکمل از سایت هایی مث بادی من چطوره؟
کالاهای برند های معتبر مث تویین لب ماسل فارم و اپتیموم و...داره
کسی بوده که از این سایت خرید کرده باشه اما ناراضی باشه؟
من به خرید مکمل از مربی اعتقادی ندارم
کلا چیکار کنم از کجا خرید کنم؟سردرگمم واقعا ,رو این جور چیزا هم خیلی حساسم

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
دوستان خرید مکمل از سایت هایی مث بادی من چطوره؟
کالاهای برند های معتبر مث تویین لب ماسل فارم و اپتیموم و...داره
کسی بوده که از این سایت خرید کرده باشه اما ناراضی باشه؟
من به خرید مکمل از مربی اعتقادی ندارم
کلا چیکار کنم از کجا خرید کنم؟سردرگمم واقعا ,رو این جور چیزا هم خیلی حساسم
سلام برادر..همون سایت بادی من ک شما عرض کردید من منتظرم وی گلدش موجود بشه برم بخرم.س ماه منتظرم لامصب
البت تقصیر راک داروه معلوم نی کی وارد میکنه
تا حالا ازش خرید نداشتم
ولی یکی از دوستان تو باشگاه حدود ی ساله هرچی دلت بخواد گرفته
نماد دوستاره هم داره..خیالت تخت
هدیه هم میفرسته
اخرین بار وی اچ دی و ارزنین ی برند ک یادم نیس گرفت ی شیکرم فرستادن
تنها بدیش قیمتشه
اگ این مطلب مفید بود برات تو نماز روزه هات ی دعا کن برا وی گلد موجود ش
شاید مورد عنایت پروردگار قرار گرفت

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
سلام برادر..همون سایت بادی من ک شما عرض کردید من منتظرم وی گلدش موجود بشه برم بخرم.س ماه منتظرم لامصب
البت تقصیر راک داروه معلوم نی کی وارد میکنه
تا حالا ازش خرید نداشتم
ولی یکی از دوستان تو باشگاه حدود ی ساله هرچی دلت بخواد گرفته
نماد دوستاره هم داره..خیالت تخت
هدیه هم میفرسته
اخرین بار وی اچ دی و ارزنین ی برند ک یادم نیس گرفت ی شیکرم فرستادن
تنها بدیش قیمتشه
اگ این مطلب مفید بود برات تو نماز روزه هات ی دعا کن برا وی گلد موجود ش
شاید مورد عنایت پروردگار قرار گرفت
سلام داداش
دمت گرم که راهنمایی کردی ممنونم:)
میگم این دوستتون راضی هست از مکمل ها؟نتیجه گرفته ازش؟
میگم سایت داروکده داره وی رو یه سر بزن
ولی چون بادی من تنها مکمل میفروشه خودمم اگه قسمت باشه از همینجا بگیرم
راستی قضیه ی اینکه پودراشون از امارات و چین وارد و میشه و اینجا پر میکنن یا اینکه تو همین ایران تحت لیسانس بسته بندی میشه راسته؟ادمو عصبی میکنه این چیزا:(

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
بازم سلام
اره شدید راضیه..من حدود ی سال پیش با این دوستم تو باشگاه اشنا شدم
دقیقا تیپ بدنیش مثل من بود..اکتومورف
اصن بدنش مو نمیزد با من
تو این ی سال دوازده کیلو حجم خشک اورده بالا
البت پیش دکتر تغذیه و غدد هم میرفت
من خودم فک میکردم این مکملای ک این میگیره کیفیت ندارن..من اصن ی زمان فک میکردم این امارات هر چی داره فیکه
مشغله فکری داشتم ک از این سایتا خرید کنم..حتی تو انجمن در موردشون سوال کردم میتونی ببینی

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
سلام داداش
دمت گرم که راهنمایی کردی ممنونم:)
میگم این دوستتون راضی هست از مکمل ها؟نتیجه گرفته ازش؟
میگم سایت داروکده داره وی رو یه سر بزن
ولی چون بادی من تنها مکمل میفروشه خودمم اگه قسمت باشه از همینجا بگیرم
راستی قضیه ی اینکه پودراشون از امارات و چین وارد و میشه و اینجا پر میکنن یا اینکه تو همین ایران تحت لیسانس بسته بندی میشه راسته؟ادمو عصبی میکنه این چیزا:(
اون داروکده ن من خرید کردم ازش ن کسیو میشناسم جنس ازش گرفته باش
ولی اینو میدونم معتبر ترین داروخانه اینترنتیه
در مورد مکمل ایرانی هم تا اونجا ک اطلاع دارم دو نوع داریم
یکی ساخت بروبچ خودمون مثلا شهریار
من فقط اسمشو شنیدم..نمیدونم ک چرا اینقد معروف شده:general304:
دومی هم ک بعضی شرکتا مثل زن استار ک فله ای میارن و داخل بسته بندی میکنن

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
بازم سلام
اره شدید راضیه..من حدود ی سال پیش با این دوستم تو باشگاه اشنا شدم
دقیقا تیپ بدنیش مثل من بود..اکتومورف
اصن بدنش مو نمیزد با من
تو این ی سال دوازده کیلو حجم خشک اورده بالا
البت پیش دکتر تغذیه و غدد هم میرفت
من خودم فک میکردم این مکملای ک این میگیره کیفیت ندارن..من اصن ی زمان فک میکردم این امارات هر چی داره فیکه
مشغله فکری داشتم ک از این سایتا خرید کنم..حتی تو انجمن در موردشون سوال کردم میتونی ببینی
سپاس
داداش شرمنده زیاد میپرسم
تو هر دورش کلا چقد میومد بالا با همین مکمل های بادی من؟
خب اونا تو جواب اینکه از امارات وارد میشه و فیکه چی گفتند؟
ببخشید وقتت رو گرفتم

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
سپاس
داداش شرمنده زیاد میپرسم
تو هر دورش کلا چقد میومد بالا با همین مکمل های بادی من؟
خب اونا تو جواب اینکه از امارات وارد میشه و فیکه چی گفتند؟
ببخشید وقتت رو گرفتم
خواهش وظیفمه
سوال دومتونو نمیدونم
و اینم نمیدونم ک اینا جنسشون از امارات میاد یا ن؟ خودشون میگن از نمایندگی معتبر ک تو ایرانه میگیرن
البت جدیدا ب این نتیجه رسیدم ک اصل امارات هیچ فرقی با اصل امریکا و المان نداره..از حرفای دوستان نتیجه گرفتم
سوال اول هم این طرف دوره بر نداشته بود ک
فوقش هر ماه ی پروتعین و ی ارزنین ک من میگفتم میگرفت..کنار بدنسازی فوتبال و بسکتبال هم میرفت..اونجور ک من حساب کردم ماهی ی کیلو میومد بالا
از بادی من وی اچ دی و وی ماسل فارم همونی ک عکس ارنولد داره میگرفت
ارزنین هم خارجی هم ایرانی میگرفت
ایرانیه اسمش کارن بود خارجیه رو نمدونم
اونجور ک من حساب کردم ماهی ی کیلوماهیچه میومد بالا
شصت و س بود شد هفتاد و پنج
من هم طبیعی و بدون این ک برنامه غذایی بردارم از پنجاه و هفت رفتم شصت و س

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
خواهش وظیفمه
سوال دومتونو نمیدونم
و اینم نمیدونم ک اینا جنسشون از امارات میاد یا ن؟ خودشون میگن از نمایندگی معتبر ک تو ایرانه میگیرن
البت جدیدا ب این نتیجه رسیدم ک اصل امارات هیچ فرقی با اصل امریکا و المان نداره..از حرفای دوستان نتیجه گرفتم
سوال اول هم این طرف دوره بر نداشته بود ک
فوقش هر ماه ی پروتعین و ی ارزنین ک من میگفتم میگرفت..کنار بدنسازی فوتبال و بسکتبال هم میرفت..اونجور ک من حساب کردم ماهی ی کیلو میومد بالا
از بادی من وی اچ دی و وی ماسل فارم همونی ک عکس ارنولد داره میگرفت
ارزنین هم خارجی هم ایرانی میگرفت
ایرانیه اسمش کارن بود خارجیه رو نمدونم
اونجور ک من حساب کردم ماهی ی کیلوماهیچه میومد بالا
شصت و س بود شد هفتاد و پنج
من هم طبیعی و بدون این ک برنامه غذایی بردارم از پنجاه و هفت رفتم شصت و س
بسیار سپاسگزارم
دمت گرم:general601:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,685
@nima_00989166

باشگاه رفتی؟ از برنامه بگو اگه جواب مثبته:general510:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
در بدنسازی ساختن ماهیانه یک کیلوگرم ماهیچه غیرممکنه

عزیزان دقت کنید بدنسازان حرفه ای در طول 1 سال شاید موفق به افزایش 1.5 الی 2 کیلوگرم عضله بشن ! ( اون هم با اون وضعیت دوپینگ که بعضی اوقات کارشون در اثر مسمومیت دارویی به بیمارستان کشیده میشه )
افزایش وزن دلیل بر افزایش توده های عضلانی نیست
احتباس آب و املاح ( سدیم - پتاسیم و ... ) در بدن برخی افراد در باشگاه های بدنسازی رو با ماهیچه اشتباه نگیرید که اکثرا از دیانابول ( متاندروستونولون ) نوعی استروئید خوراکی حاوی C17 آلفا الکیلت استفاده می کنند ( البته نمونه های دیگری از استروئید ها هم استفاده می کنند که نیازی به معرفیشون نیست مثل تستوسترون و ... )

دقت کنید در مکمل های تقلبی اکثرا از کورتیکواستروئیدها استفاده میشه ( مثل کورتون که براتون شناخته تر هست )

تغذیه مهمترین موضوع که باید بهش دقت کنید

در مورد اینکه برخی از فروشنده ها عنوان می کنند که اجناس امارات تقلبی و 2 هستن و جنس من آمریکایی و 3 تا 4 برابر قیمت می فروشن هم دقت کنید
در دبی رقابت بین کمپانی ها بسیار زیاده و برای تصرف بازار خاورمیانه که بازار بسیار مناسبی هست به مقدار قابل توجهی اشانتیون و تخفیف میدن
در همین ایران از بنادری مثل دیلم - گناوه و ... بار میزنن و در تهران با قیمت گزاف به فروش میرسونند

Last edited:

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
سپاس از توضیح های خوب شما
پس شما خرید از کجا رو پیشنهاد میکنید؟سایت بادی من خوبه؟
به بیشتر مربی ها نمیشه اعتماد کرد

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
متاسفانه اطلاعی از کیفیت محصولات فروشگاه های آنلاین مکمل ندارم
باید خودتون تصمیم گیری کنید

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
امروز داشتم با مچ بند حرکات ساعد رو میزدم..
یکی گفت برای حرکات ساعد مچبند رو نزن..جلوی گردش خون مچت رو میگیره..و بذار مچت بدون مچ بند باشه تا تقویت شه..
خواستم نظر دوستان رو بدونم..

runner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام دوستان الان مکمل های داروخونه ای کراتینش گدوم بهتره و تضمینی اصل هست؟
و چ مارکی پیشنهاد میدین؟

captcha

Registered User
لایک‌ها
64
سپاس از توضیح های خوب شما
پس شما خرید از کجا رو پیشنهاد میکنید؟سایت بادی من خوبه؟
به بیشتر مربی ها نمیشه اعتماد کرد
من از بادی من و darukade خرید داشتم. داروکده خوبیش اینه که بالای 200 تومن ارسال رایگان میزنه و در اصل داروخانه هست که مکملهای اصلی هم داره. مکملهای هردو یکیه و یه واردکننده میاره.هر دو محصولاتشون اصله. از مربی و فروشگاههای غیره سعی کنید خرید نکنید. دیدم که چه بلاهایی سر ورزشکارا آوردن مثلا مکمل غیر اصلی فروختن که استرویئد داخلش بوده و موهای ورزشکار ریخته.

سلام دوستان الان مکمل های داروخونه ای کراتینش گدوم بهتره و تضمینی اصل هست؟
و چ مارکی پیشنهاد میدین؟
کراتین های داروخانه ای که برچسب اصالت خورده (در سایت ttac.ir قابل پیگیریه) اصلی هست مثل cellucor - prosupps - twinlab - myogenix و optimum

Last edited by a moderator:

Coppera

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان هزینه بدنسازی با پودر و مکمل و... ماهی چقدر میشه؟ میخام شروع کنم ولی اطلاعاتی ندارم

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
من از بادی من و darukade.com خرید داشتم. داروکده خوبیش اینه که بالای 200 تومن ارسال رایگان میزنه و در اصل داروخانه هست که مکملهای اصلی هم داره. مکملهای هردو یکیه و یه واردکننده میاره.هر دو محصولاتشون اصله. از مربی و فروشگاههای غیره سعی کنید خرید نکنید. دیدم که چه بلاهایی سر ورزشکارا آوردن مثلا مکمل غیر اصلی فروختن که استرویئد داخلش بوده و موهای ورزشکار ریخته.
سپاسگزارم داداش
پس بادی من کلا ارسال رایگان نداره؟
بعد شما خودت راضی بودی؟با مصرف این مکمل هایی که از بادی من گرفتی تغییر تو بازوها و سینه و...تو چه مدت حس کردید؟
من این اقلام رو میخوام
آرژنین
پروتیین وی
بی سی ای ای
گلوتامین
برای هر کدوم چه برندی خوبی؟
مرسی

Last edited:

captcha

Registered User
لایک‌ها
64
سپاسگزارم داداش
بعد شما خودت راضی بودی؟با مصرف این مکمل هایی که از بادی من گرفتی تغییر تو بازوها و سینه و...تو چه مدت حس کردید؟
من این اقلام رو میخوام
آرژنین
پروتیین وی
بی سی ای ای
گلوتامین
مرسی
بادی من فکر کنم بالای 400 ارسال رایگان داره. من بدنم اکتومورف هست و عضله سازی دیر اتفاق میفته. تا حالا کراتین و گینر و وی و مولتی ویتامین مصرف کردم.
کراتین به من زیاد نمی سازه در واقع انرژی مناسبی ازش نگرفتم. و ادامه هم ندادم. کراتین مونوهیدرات های اصلی موجود همگی یه کیفیت دارن (5گرم کراتین مونوهیدرات در هر قاشق)
گینر سلوکور cellucor میشه گفت با بالاترین میزان پروتئینی که داخلش هست بهترین گینری هست که اومده و داخلش 2.5 گرم کراتین در هر وعده هم موجوده. من هم تازه گرفتم و از نتایجش راضیم.(با دارا بودن 34% پروتئین کل که بهترین در نوع خودش هست در واقع 30 گرم در هر وعده که عالیه) نکته خوب این گینر هضم راحتش و اذیت نکردن معده هست بر خلاف اکثر گینرهای دیگه.
گلوتامین هم تازگی گرفتم و فعلا نمیتونم نظری بدم در کل خستگی ماهیچه ها رو رفع میکنه و قدرت وزنه زدنم کمی بالا رفته. گلوتامین هم همه برندهای معتبر فرمول مشابه 5 گرم گلوتامین در هر 5 گرم پودر میسازن. من سلوکور گرفتم.
Bcaa مصرف نکردم و اگر پروتئین وی اصلی داشته باشید خودش bcaa کامل و کافی درونش هست.
پروتیین وی فقط تا حالا گلد استاندارد اپتیمم ON گرفتم که متاسفانه شرکت وارد کننده راک دارو نمیدونم چرا نمیاره و همه جا موجودی تموم کردن(بغیر از مدل هیدرولایز از این برند که گرونتر هست) اما برند های دیگه با درصد پروتئین مشابه و تقریبا همون کیفیت موجوده. برندهای معتبر و با کیفیت مثل ماسل فارم سلوکور توینلب و بی پی آی
پروتئین وی برای رشد عضله و سرعت ریکاوری بیشترین تاثیر رو داره حتی برای غیر ورزشکاران و اصلی ترین و سبکترین مکمل هست که لازمه مصرفش.
آرژنین مصرفی نداشتم و اثربخشیش نمیدونم تا چه حد هست.
اینها به کنار اگر تغذیه و خواب و گرم کردن قبل تمرین خوبی نداشته باشید نتیجه ای نمیگیرید.

Last edited:

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
بادی من فکر کنم بالای 400 ارسال رایگان داره. من بدنم اکتومورف هست و عضله سازی دیر اتفاق میفته. تا حالا کراتین و گینر و وی و مولتی ویتامین مصرف کردم.
کراتین به من زیاد نمی سازه در واقع انرژی مناسبی ازش نگرفتم. و ادامه هم ندادم. کراتین مونوهیدرات های اصلی موجود همگی یه کیفیت دارن (5گرم کراتین مونوهیدرات در هر قاشق)
گینر سلوکور cellucor میشه گفت با بالاترین میزان پروتئینی که داخلش هست بهترین گینری هست که اومده و داخلش 2.5 گرم کراتین در هر وعده هم موجوده. من هم تازه گرفتم و از نتایجش راضیم.(با دارا بودن 34% پروتئین کل که بهترین در نوع خودش هست در واقع 30 گرم در هر وعده که عالیه)
گلوتامین هم تازگی گرفتم و فعلا نمیتونم نظری بدم در کل خستگی ماهیچه ها رو رفع میکنه و قدرت وزنه زدنم کمی بالا رفته. گلوتامین هم همه برندهای معتبر فرمول مشابه 5 گرم گلوتامین در هر 5 گرم پودر میسازن. من سلوکور گرفتم.
Bcaa مصرف نکردم و اگر پروتئین وی اصلی داشته باشید خودش bcaa کامل و کافی درونش هست.
پروتیین وی فقط تا حالا گلد استاندارد اپتیمم ON گرفتم که متاسفانه شرکت وارد کننده راک دارو نمیدونم چرا نمیاره و همه جا موجودی تموم کردن(بغیر از مدل هیدرولایز از این برند که گرونتر هست) اما برند های دیگه با درصد پروتئین مشابه و تقریبا همون کیفیت موجوده. برندهای معتبر و با کیفیت مثل ماسل فارم سلوکور توینلب و بی پی آی
پروتئین وی برای رشد عضله و سرعت ریکاوری بیشترین تاثیر رو داره حتی برای غیر ورزشکاران و اصلی ترین و سبکترین مکمل هست که لازمه مصرفش.
آرژنین مصرفی نداشتم و اثربخشیش نمیدونم تا چه حد هست.
اینها به کنار اگر تغذیه و خواب و گرم کردن قبل تمرین خوبی نداشته باشید نتیجه ای نمیگیرید.
بسیار ممنونم داداش
مرسی که وقت گذاشتی

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
سپاسگزارم داداش
من این اقلام رو میخوام
آرژنین
پروتیین وی
بی سی ای ای
گلوتامین
مرسی

سلام
نزدیک 7-8 ماهه از بادی من خرید میکنم (در کل سه یا 4 بار خرید کردم )
whey رو با توجه به تیپ بدنی انتخاب کنید ، من اوایل HD میخوردم ولی در حال حاضر ISO میخورم ، برند رو BPI خریداری کنید خیلی عالیه ، من خیلی راضی ام ، تو HD هر اسکوپ 25 گرم حداقل پروتئین خالص داره حدودا 10 گرم هم اسید امینو و مقداری کراتین داره 2 گرم کلا کربوهیدرات داره هر اسکوپ ، ولی bpi بخر از همین بادی من حرف نداره اصله اصله ، چون جاها دیگه خیلی سخت گیر میاد اصلش bpi
بی سی و گلوتامین رو هم برند nutrex drive میخورم ، ولی پیشنهاد میدم اینارو از داروکده بخرید(بچه ها تو باشگاه خریدن قوطی هاشو اون روز میدیدم همه برچسبای بهداشت دارن و اصلن) چون بادی من اکثر مواقع نداره این برند رو ! بی سی nutrex هر 5 قرصسش حدودا 4 گرم آمینو اسید های زنجیره ای و L-Leucine ، L-Valine و L-Isoleucine رو داره تقریبا معرکس و حرف نداره
ارژنین رو کلا من خودم نمیخورم و به کسی توصیه نمیکنم

بالا