برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر PS1forever

وضعیت
موضوع بسته شده است.

king_6270

Registered User
لایک‌ها
59
مجید فوادی هسنتم با شناسه کاربری king_6270 از خوزستان /بهبهان
جناب آقای مهدی ارتگلی با شناسه کاربری Ortegoli
از تهران
سلام دوستان عزیز من تقریبا ادریبهشت امسال بود ک اقای بهنام محمدی اشنا شدم ps1forever و هرجا میپرسیدم ایشون رو تایید میکردن و امتیاز بالایی هم دارن و ماهم مثل بقیه اعتماد کردیم در ضمن ایشون دو اسمی هستن امیرحسن جهتدوست و چهار قلم جنس ازشون خواستیم برامون بیارن به شرح زیر

یک عدد گیم کیوب بدون کارتن ژاپنی رنگ بنفش قیمت 315 هزار تومن و گفتن از ژاپن میارن هزینه پستش رو هم گفتن 150

سه عدد کنسول دستی سگا که فقط توی ژاپن تولید میشه ظاهرا به گفته خودشون هر عدد 185 و با هزینه پست هر عدد 35 تومن

در مجموع قیمت شد 1125 هزار تومن یک میلیون و صدو بیست و پنج هزار تومان و گفتن سه ماه طول میکشه از ژاپن تا ایران برسه ولی دو ماخ بعد پیگیر شدم گفتن ارسال به مشکل خورده برج شش ارسال میشه دوباره پیگیر شدم گفت خودم ژاپن هستم برای یه سری دوره نرم افزار گرافیکی کامپیتر وقت ندارم برم بازار بعد گفتم اقا برج هشت هم شد پولو برگردون ازون روزی که گفتم مبلغ رو برگردون ایشون دیگه نه پیداش شد نه تلگرام جواب داد نه گوشی جواب داد

چرا وقتی یه نفر اینطوری میکنه باز بهش میگن معتبر/.؟ لطفا دوستان عزیز مدیران محترم رسیدگی کن نبه مسله ما شاید یه تومن برا خیلیا مبلغی نباشه ولی خب برای افرادی مثل ماها اذیت میشیم

تنها من بلکه دوستان دیگری هستن که اسمشون رو میذارم که شکایت دارن از این اقا

عکس های فیش واریزی رو براتون ضمیمه میکنم

http://uupload.ir/files/d8kd_photo_2017-10-27_11-22-52.jpg

http://uupload.ir/files/txbz_photo_2017-10-27_11-18-35.jpg

http://uupload.ir/files/x2l_photo_2017-10-27_11-22-55.jpg

عکس بعدی هم مال دوست خوبمون اقا مهدی هستن که براشون واریز کردن
http://uupload.ir/files/oyen_photo_2017-10-27_11-43-38.jpg

من مجید فوادی هستم شماره مبایلم 09120064869 و همچینین 09166726518

ortegoli

Registered User
لایک‌ها
226
با سلام منم مطالب بالا رو تایید میکنم
چند نفر دیگه هم هستن که اونها هم همین وضعیت رو دازن
منم ازشون دریمکست خریدم مبلغ ۴۳۰ هزار تومن قرار شد بهم یک ماهه تحویل بدن بعد از دو ماه بهم گفت سه ماه دیگه بهت تحویل میدم
هر روز بهانه میاورد الانم کلا جواب نمیدن

mohsen_csharp

Registered User
لایک‌ها
132
من از آقا بهنام قبلا خرید کردم و البته جنسی که اینجا موجود بوده خریدم و مشکلی نبوده. نمی دونم چه اتفاقی افتاده که تو خرید از خارج مشکل خورده. ولی اون آدمی که من میشناسم حتما یا جنس رو براتون میاره یا پولتونو پس میده. اهل حروم خوری و.. نیست. ان شاالله که مشکل زودتر برطرف بشه

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بله دقیقا هم کارشون درست ه اما چرا الان این کارو میکنن جایی سوال ه ،

Sent from my SM-G570F using Tapatalk

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
امیدوارم بزودی مشکلتون حل بشه ...

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884
شاید مشکلی واسشون پیش اومده
من که باهاشون معامله داشتم
بسیار قابل اعتماد و محترم هستن
ایشالا مشکل به زودی حل بشه

ortegoli

Registered User
لایک‌ها
226
دوستان متاسفانه با ایشون مذاکره شده و همچنان دارن از زیر موضوع شونه خالی میکنن
بزودی ازشون پیش پلیس فتا شکایت میشه

king_6270

Registered User
لایک‌ها
59
آپدیت جدید

خب دوستان عزیز باز هم من اومدم یه پیگیر و یاد آوری کنم که بعد از چند ماه که خودشون گفتن قول داد آذر ماه ردیف میکنه نشد البته اینم بگم یه مبلغی رو برگشت زد و گفتن اذر همه رو اوکی میکنه ولی خب گذشت گفت نمیتونم بعد کریسمس میدم

الانم بعد کریسمسه اصلا خبری ازش نیست و جواب نمیده هرکسی میشناسه لطفا پیگیر باشه من تنها نتیستم خیلی از افراد ازش طلب دارن بیاد یا حداقل جنسارو تحویل بده خواهشا هم نگید ادم مورد اعتماد اگر باشه مرد زیر قولش نمیزنه

از انجمن میخوام پیگیر باشن

Loen s.kenedy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
دوستان من
ميشناسم آدرس خونش هم بلدم. خونش تا عيد تو سهروردي جنوبي بود اگه جابجا نشده باشه.
نه خودش و نه داداشش ژاپن نيستن، برادر دوست دخترش ژاپن هست كه واسه خواهرش جنس ميفرستاد دو تا دونه هم كنسول، دوست دخترش ميخواست از داداشش تو بار بفرست واسه خاطر بهنام .
الان از طريق لينك زير بازي سگا تو ايسام ميفروشه. بازي سگا رو براش اميد تاجيك ٤٠ هزار تومن پر ميكنه قاب و عكس رو خودش طراحي ميكنه نزديك ١٠ هزار تومن پولش ميشه
بعد ميگه اصل ژاپن يا ريترويد انگلستان يا برد ساخت ريتروبيت انگلستان
و ١٢٠ و ١٥٠ هزار تا ٢٠٠ هزار تومن ميفروشه.
اگه چيز ديگه اي ميخواهيد ميتونم بگم باز قضاوت با دوستاني كه دو يا سه سال پيش باهاش معامله كردن و ميگن قابل اعتماده. جنسهاي خوبي از طريق دوست دخترش مياورد الان ديگه با وضع گمرك و خيلي مسائل ديگه نميتونه بياره.
زماني كه پول ميگرفت ميدونست كه آوردنش خيلي سخته و اصلا نتونه بياره. الان كلي بدهكاره. و بازي كپي رو ميگه اورجينال. خيلي حرفها هست كه دوستان نميگم.
يا حق

http://esam.ir/Purchase/ItemList.aspx?uname=ps1forever

http://esam.ir/item/8121790/Road-Blasters

Last edited:

yaser_jab

Registered User
لایک‌ها
231
بازی شگا 120 150 اوه یه زمانی یه عالمه از این بازیهای داشتم ریختم دور خخ

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
دوستان من
ميشناسم آدرس خونش هم بلدم. خونش تا عيد تو سهروردي جنوبي بود اگه جابجا نشده باشه.
نه خودش و نه داداشش ژاپن نيستن، برادر دوست دخترش ژاپن هست كه واسه خواهرش جنس ميفرستاد دو تا دونه هم كنسول، دوست دخترش ميخواست از داداشش تو بار بفرست واسه خاطر بهنام .
الان از طريق لينك زير بازي سگا تو ايسام ميفروشه. بازي سگا رو براش اميد تاجيك ٤٠ هزار تومن پر ميكنه قاب و عكس رو خودش طراحي ميكنه نزديك ١٠ هزار تومن پولش ميشه
اگه چيز ديگه اي ميخواهيد ميتونم بگم باز قضاوت با دوستاني كه دو يا سه سال پيش باهاش معامله كردن و ميگن قابل اعتماده. جنسهاي خوبي از طريق دوست دخترش مياورد الان ديگه با وضع گمرك و خيلي مسائل ديگه نميتونه بياره.
زماني كه پول ميگرفت ميدونست كه آوردنش خيلي سخته و اصلا نتونه بياره. الان كلي بدهكاره. و بازي كپي رو ميگه اورجينال. خيلي حرفها هست كه دوستان نميگم.
يا حق

چرا با یوزر اصلیت نمیای همینارو بگی؟...

Loen s.kenedy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
چرا با یوزر اصلیت نمیای همینارو بگی؟...
بنده فريد مميزي هستم. كارشناس برنامه ريزي مواد و كنترل سفارشات در گروه مپنا. مدرس دانشگاه شهيد بهشتي و دانشگاه آزاد واحد تهران شمال. دانشجوي ترم آخر دكتري دانشگاه تهران.
اگر هم خواستيد كلي كتاب و مقاله تاليف كردم و ميتونم دونه دونه لينك هاش رو تقديم كنم.

اولين كانال تلگرامي كه در ايران در حوزه ريترو فعال شد كانال console_home بود كه حاصل سالها تدريس تو حوزه مديريت كارآفريني و توسعه كسب و كار بود كه آقاي بهنام محمدي قراربود شريك ما باشن تركوندش.

بهش پول دادم و بهش وكالت دادم تا ١٠ تا كنسول ريترو از گمرك ترخيص كنه. به اسم بنده كلي جنس و كيف و كفش و چيزهاي ديگه كه دوست دخترش فروخته بود ترخيص كرد بدون اينكه اطلاعي داشته باشم. توش ٤ تا كنسول ترخيص كرد كه براي من آورده بود بعد اينكه ترخيص شد كلي التماس كرد كه اينها رو به كساي ديگه فروخته و براي من دوباره مياره. بعد هم كه يه بار ديگه تونست ترخيص كنه جنس ها رو يواشكي تو ايسام فروخت كه پلي استيشن ٢ رو ٩٥٠ هزار تومن فروخت. از اونجا بحث ما شروع شد
تازه بعد اين همه مسائل با دوستش ميثم اومد پيشم به من گفت ٣٠ ميلون بده تا جنس بيارم و بجاش سفته ميدم.
ديگه هم تا الان چيزي نتونست بياره. تاپيك شكايت رو هم تو فرومز زدم تا پولم رو بگيرم و ايشون كلي مدعي عموم پيدا كرد و كلي به اينجانب توهين كردن كه بهنام محمدي معتبره نمونش علي ديزل.
دوباره به فعاليتش به حمايت دوستان تو فرومز ادامه داد بعد گروه تو تلگرام باز كرد كانال ديگه فعال كرد و اين هم نتيجه كار.
تو كانال من توسط من بازي سگا آيسي قيري ٢٠٠٠ تومني رو به قيمت خوبي به اسم اصلي به يك مشتري تو همدان فروخت. طرف به من زنگ زد و گفت اينها تقلبين، اولش قبول نميكرد. با ضرر و دعوا برگردوندم. گفت پولش رو خرج كردم از جيبم دادم بعدا بهم بجاش بازي داد.
حتي ميگفت طرف بجاي اينكه بره بازي كنه دل و روده بازي ها رو ريخته بيرون
باز شاهكار ديگه ميخواهيد بدونيد من هستم. خيلي مسائل هست كه نميگم.

ناگفته نماند دوستان بهنام محمدي اسم يك شهيد ١٤ ساله جنگ ايران و عراق هست كه اسم مستعار ايشونه.

Last edited:

mrmco

Registered User
لایک‌ها
75
احتمالا با دوست دخترشون متارکه کردن با ایشون به مشکل برخورده
;):general703::general406:;)
بعد یه سوال از دوستان اخه این کنسول ها دیگه از رده خارج شدن واسه چی براش هزینه میکنید؟؟؟
از طرفی مبدل هاشون تقریبا اومده (Emulator) به راحتی روی pc اجرا میشن الان بازیهای دریمم کست ، گیم کیوب، سگا، PS1، PS2 PSP نینتندو(میکرو) آتاری و .... و خیلی از کنسول های قدیمی هم بازهاشون در دسترس هست هم مبدل هاشون تازه با قابلیت svae.

Last edited:

mkhn71

Registered User
لایک‌ها
317
احتمالا با دوست دخترشون متارکه کردن با ایشون به مشکل برخورده
;):general703::general406:;)
بعد یه سوال از دوستان اخه این کنسول ها دیگه از رده خارج شدن واسه چی براش هزینه میکنید؟؟؟
از طرفی مبدل هاشون تقریبا اومده (Emulator) به راحتی روی pc اجرا میشن الان بازیهای دریمم کست ، گیم کیوب، سگا، PS1، PS2 PSP نینتندو(میکرو) آتاری و .... و خیلی از کنسول های قدیمی هم بازهاشون در دسترس هست هم مبدل هاشون تازه با قابلیت svae.
داداش جسارتا محض اطلاع باید بگم کسی با اینا بازی نمیکنه که!!! اینا خودشون به خاطر علاقه دوستان به خود دستگاه خریداری میشن!

Loen s.kenedy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
دوستان من
يا حق

الان كه من نوشتم چطوري تو ايسام بازي سگا رو بصورت دستي و قلابي درست ميكنه و بجاي اورجينال ميفروشه
بهنام محمدي اومده ٥٠ درصد تخفيف گذاشته. دوستان الان موقعشه برين از ايشون بخرين .

نميدونم بازي تقلبي ارزشش بخاطر جعبه اي كه داره ٢٥ هزار تومن هم نيست. ميارزه كه ٦٠ با ٧٠ هزار تومن بهش داد؟

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
بنده فريد مميزي هستم. كارشناس برنامه ريزي مواد و كنترل سفارشات در گروه مپنا. مدرس دانشگاه شهيد بهشتي و دانشگاه آزاد واحد تهران شمال. دانشجوي ترم آخر دكتري دانشگاه تهران.
اگر هم خواستيد كلي كتاب و مقاله تاليف كردم و ميتونم دونه دونه لينك هاش رو تقديم كنم.

اولين كانال تلگرامي كه در ايران در حوزه ريترو فعال شد كانال console_home بود كه حاصل سالها تدريس تو حوزه مديريت كارآفريني و توسعه كسب و كار بود كه آقاي بهنام محمدي قراربود شريك ما باشن تركوندش.

بهش پول دادم و بهش وكالت دادم تا ١٠ تا كنسول ريترو از گمرك ترخيص كنه. به اسم بنده كلي جنس و كيف و كفش و چيزهاي ديگه كه دوست دخترش فروخته بود ترخيص كرد بدون اينكه اطلاعي داشته باشم. توش ٤ تا كنسول ترخيص كرد كه براي من آورده بود بعد اينكه ترخيص شد كلي التماس كرد كه اينها رو به كساي ديگه فروخته و براي من دوباره مياره. بعد هم كه يه بار ديگه تونست ترخيص كنه جنس ها رو يواشكي تو ايسام فروخت كه پلي استيشن ٢ رو ٩٥٠ هزار تومن فروخت. از اونجا بحث ما شروع شد
تازه بعد اين همه مسائل با دوستش ميثم اومد پيشم به من گفت ٣٠ ميلون بده تا جنس بيارم و بجاش سفته ميدم.
ديگه هم تا الان چيزي نتونست بياره. تاپيك شكايت رو هم تو فرومز زدم تا پولم رو بگيرم و ايشون كلي مدعي عموم پيدا كرد و كلي به اينجانب توهين كردن كه بهنام محمدي معتبره نمونش علي ديزل.
دوباره به فعاليتش به حمايت دوستان تو فرومز ادامه داد بعد گروه تو تلگرام باز كرد كانال ديگه فعال كرد و اين هم نتيجه كار.
تو كانال من توسط من بازي سگا آيسي قيري ٢٠٠٠ تومني رو به قيمت خوبي به اسم اصلي به يك مشتري تو همدان فروخت. طرف به من زنگ زد و گفت اينها تقلبين، اولش قبول نميكرد. با ضرر و دعوا برگردوندم. گفت پولش رو خرج كردم از جيبم دادم بعدا بهم بجاش بازي داد.
حتي ميگفت طرف بجاي اينكه بره بازي كنه دل و روده بازي ها رو ريخته بيرون
باز شاهكار ديگه ميخواهيد بدونيد من هستم. خيلي مسائل هست كه نميگم.

ناگفته نماند دوستان بهنام محمدي اسم يك شهيد ١٤ ساله جنگ ايران و عراق هست كه اسم مستعار ايشونه.

سلام.
من با @PS1FOREVER معامله ایی رو تا بحال انجام ندادم ولی اگه توضیحاتی که تو کامنت دادید صحت داشته باشه واقعا واسه ایشون متاسفم
امیدوارم هرچه زودتر مشکل دوستان رفع بشه .

king_6270

Registered User
لایک‌ها
59
دوستان عزیز لطفا از حاشیه دوری کنید اگر راه حلی میدونید بفرمایید ما این آقای بهنام محمدی یا امیرحسن جهتدوست که الان میتونم بگم دزد تشریف دارن رو پیدا کنیم پول من و خیلی از بچهای دیگه رو برگردونه

Loen s.kenedy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
دوستان عزیز لطفا از حاشیه دوری کنید اگر راه حلی میدونید بفرمایید ما این آقای بهنام محمدی یا امیرحسن جهتدوست که الان میتونم بگم دزد تشریف دارن رو پیدا کنیم پول من و خیلی از بچهای دیگه رو برگردونه
دوست عزيز من آدرسش رو به استاتر موضوع دادم.

واقعيت قضيه راه حلي هم نداره. دو سه بار اول هم كه جنس تو فرومز بصورت موجودي فروخته بود تو حرفهاش مستقيم نگفت ولي من تو صحبتهاش اون موقع فهميدم كه خود پسره كه اونجا تو كار ريترو بود از ژاپن آورده بود تو توپخونه بفروشه تا پول بليط مسافرتش رو دربياره، خب تو بازار ميخواستن بازي جعبه دار كامل نينتندو ٦٤ رو١٠ هزار تومن ازش بخرن، بهنام ازش گرفته بود تو فرومز به قيمتهاي خوبي فروخته بود. بعدا هم يكي دو بار تو اجناسي كه واسه خواهرش ميفرستاد كنسول هم فرستاده بود.
من به شخصه توان مالي در ايشون نميبينم كه بتونه پول شماها رو برگردونه جنس هم كه نميتونه بياره، آدرس خونش رو كه دادم بريد باهاش صحبت كنيد. اگه به نتيجه نرسيديد اون موقع اقدام ديگه اي بكنيد.

مشكل از ايشون هم نيست مشكل از خودمون هست كه داريم به جنس ناموجود كه فقط عكسش موجوده پول ميديم. كاري كه من خودم هم انجام داده بودم.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا