برگزیده های پرشین تولز

راهنمای کامل خرید ویدئو پروژکتور

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
امکانش هست پروژکتوری عالی برای تماشای فیلم در منزل معرفی کنید با بودجه ای بین ۲ الی ۵ تومن؟
دوست عزیز سلام
به نظر شخص من BenQ W1070 و Epson TW-5200
بهترین گزینه ها برای تماشای فیلم در منزل می باشند. هر دوی این ویدئو پروژکتورها کیفیت FULL HD به همراه امکان نمایش فیلم های 3D را دارند.
برای اطلاع از قیمت به روز روی لینک ها کلیک کنید.

سیاوش ستوده

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عرض سلام و ادب
برای کلاس زبان که حداکثر 3 نفر هستند و با فاصله حداکثر 3 متر تا پرده نمایش ، و با نور متوسط در اطاق چه ویدئو پروزکتوری معرفی می فرمایید ؟
متشکرم از راهنمایی و هدایت شما جهت خرید مناسب

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز سلام
این بستگی داره تقریبا چقد بخواین هزینه کنین. برای این کار ویدیو پروژکتوری با رزولوشن svga و روشنایی در حدود 2700 انسی لومن و یا بالاتر مناسبه که با این مشخصات مدلای زیادی تو بازار موجوده ولی به نظر من acer x113ph و یا nec 281g براتون مناسبه
بازم برای مشاهده قیمت و مشخصات مدلای مختلف میتونین به http://schoolkala.ir مراجعه کنین

86878

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام ببخشید تکنولوژی لیزر با تکنولوژی dlp چه تفاوت هایی دارند کدام بهتر است . بین
Sony MP-CL1 Mobile Projector و asus s1 برای دیدن فیلم کدام را پیشنهاد میکنی( اصلا برای دیدن فیلم مناسب هستند )من میخوام پروژکتوری باشه که باتری داخلی داشته باشه . هر دو در ایران موجود است و تقریبا با قیمت یک و سیصد

sir-mammad

Registered User
لایک‌ها
101
سلام من میخام یک پروژکتور در حد 2500 بخرم
برای تماشای فیلم در خانه
تا فاصله 6 متر میتونم پروژکتور رو ببرم عقب و میخام تصویر بزرگ سینمایی داشته باشه !
پیشنهادتون چی هست الان ؟

M3NI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من میخام یک پروژکتور در حد 2500 بخرم
برای تماشای فیلم در خانه
تا فاصله 6 متر میتونم پروژکتور رو ببرم عقب و میخام تصویر بزرگ سینمایی داشته باشه !
پیشنهادتون چی هست الان ؟

درود
پیشنهاد من PT-LB280 و PT-LB332 هست.
اگه مایلید میتونید لیست پروژکتور ها رو هم ایتجا ببینید

faraj2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تشکر می کنم بابت مطلب مفیدی که منتشر کردید
می خواهم برای یک سینما ویدئوپرژکتور بخرم.در این سینما نهایت هفته ای یک فیلم پخش خواهد شد
چه مدلی را پیشنهاد می کنید و اینکه قیمت روز این مدل چقدر است؟
باتشکر فراوان

jakvaR86664

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت استادان گرامی ... یه ویدیو پرژکتور خوب میخوام برای تماشای فیلم با کیفیت بالا و همچنین تماشای 3d ... پروزکتری که مدنظر خودم هست EPSON EH-TW5200 این هست میخواستم بدونم خوب هست یا نه و معیاب و مزایاش رو بهم بگید و دوما اینکه اگه پروژگتور های بهتری برای تمشای فیلم سراغ دارید ممنون مشم معرفی کنید ...ممنون مشیم سریع جواب بدید چون عجله دارم

jakvaR86664

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی به نظرتان Epson EH-TW 6600 بهتر است یا 5200

mbsec560

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام ، من مي خوام يه ويديو پروزكتور بگيرم ، استفاده ام تو خونه اس و ديدنه فيلمه ، فروشنده بهم اپسون s31 پيشنهاد داده با قيمت ١٧٠٠ ولي خودم واقعا نميدونم مقرون به صرفه ترين كه كار امد باشه و نه فقط ارزون باشه كدوم مدله ، فروشنده ادعا ميكنه ٣ ال سي دي از دي ال پي براي ديدن فيلم خيلي بهتره چون رنهارو زنده نشون ميده ، در ضمن تكنولوژيه ٣d برام مهم نيست

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام ، من مي خوام يه ويديو پروزكتور بگيرم ، استفاده ام تو خونه اس و ديدنه فيلمه ، فروشنده بهم اپسون s31 پيشنهاد داده با قيمت ١٧٠٠ ولي خودم واقعا نميدونم مقرون به صرفه ترين كه كار امد باشه و نه فقط ارزون باشه كدوم مدله ، فروشنده ادعا ميكنه ٣ ال سي دي از دي ال پي براي ديدن فيلم خيلي بهتره چون رنهارو زنده نشون ميده ، در ضمن تكنولوژيه ٣d برام مهم نيست
دوست عزیز مهمترین نکته در انتخاب ویدئو پروژکتور خانگی رزولوشن پروژکتوره که متاسفانه مدلی که به شما پیشنهاد کردن کمترین رزولوشن ممکن رو داره. نکته بعد اینکه قیمت epson s31
امروز حدود 1.380.000 تومانه نمیدونم چرا اینقد بالا بهتون قیمت دادن

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام خدمت استادان گرامی ... یه ویدیو پرژکتور خوب میخوام برای تماشای فیلم با کیفیت بالا و همچنین تماشای 3d ... پروزکتری که مدنظر خودم هست EPSON EH-TW5200 این هست میخواستم بدونم خوب هست یا نه و معیاب و مزایاش رو بهم بگید و دوما اینکه اگه پروژگتور های بهتری برای تمشای فیلم سراغ دارید ممنون مشم معرفی کنید ...ممنون مشیم سریع جواب بدید چون عجله دارم
دوست عزیز سلام
نمیدونم خریدین یا نه ولی اگه نخریدین اصلا نسبت به خرید اپسون 5300 شک نکنین. یکی از بهترین گزینه ها برا سینمای خانگیه. من خودم تصویرشو دیدم با جرات بهتون میگم عالیه

m_shakeri

Registered User
لایک‌ها
21
دوست عزیز سلام
به نظر شخص من BenQ W1070 و Epson TW-5200
بهترین گزینه ها برای تماشای فیلم در منزل می باشند. هر دوی این ویدئو پروژکتورها کیفیت FULL HD به همراه امکان نمایش فیلم های 3D را دارند.
برای اطلاع از قیمت به روز روی لینک ها کلیک کنید.

فروشگاه ویلو
عرضه کننده انواع ویدئوپرژکتورهای باکیفیت با قیمت مناسب...

MEmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ميخواستم بدونم براي خريد پرژكتور خانگي فوق العاده خوب با پخش HD , 3D
چه برندي را شما پيشنهاد ميكنيد بدون در نظر گرفتن قيمت

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
سلام
من ابتدا سوالی داشتم در خصوص اینکه ایا کیفیت تماشای فیلم فول اچ دی در تلویزیون یا پروژکشن فول اچ دی یکسان هست یا تفاوت شایانی دارند ؟
دوم در خصوص خرید خود پروژکشن جهت تماشای فیلم با کیفیت فول اچ دی سوال داشتم
مدلی رو سونی داره تحت عنوان cl که جیبی هست و ۳۲ لومن روشنایی داره
ایا توصیه ای دارین؟
تا رنج ۲.۵۰۰.۰۰۰ نهایت ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان چه دستگاهی رو پیشنهاد میدین ؟
فیلم دیدن و بس

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام

ابتدا باید بهتون بگم تماشای فیلم در تلویزیون با ویدئوپروژکتور کاملا متفاوته، تصویر ویدئوپروژکتور بیشتر شبیه سینماست و اون براقیت تلویزیون رو نداره.
توصیه من داشتن ویدئوپروژکتور در کنار تلویزیونه
حیف با ویدئوپروژکتور اخبار و پیام بازرگانی ببینین، و اونو بذارین برا یه سریال مورد علاقه یا فیلم سینمایی و فوتبال

در مورد سوال دومتون که در مورد sony cl1a سوال کرده بودین باید بگم سونی cl1 کیفیت تصویر خیلی خوبی داره اما دو تا محدودیت داره یکی ابعاد تصویر به نظر من نباید بیشتر از 100 اینچ باشه و دیگه اینکه روشنایی دستگاه پایینه و برای دیدن کیفیت مناسب نور محیط باید کم باشه. اما اگه با این دوتا مورد مشکلی ندارین به نسبت قیمتش گزینه بدی نیست. قیمت به روز دستگاه رو میتونین تو سایت آی پروژکتور (https://www.iprojector.ir) چک کنین چون قیمت ها مزتبط در حال تغییره

تو اون رنجی که مدنظرتونه البته یه کم بالاتر من benq th670 و optoma hd142x رو بهتون پیشنهاد میکنم. قیمت روز اونها رو هم تو https://iprojector.ir میتونین چک کنین.

clubrenter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8

amisumia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام پرژکتور بنکیو ۱۰۹۰ برای سینما خانواده چطوره؟
۱۰۷۰ کلا تو بازار موجود نیست ولی ۱۰۹۰ رو معرفی میکنن.
پرژکتور tw5300 بهتره یا tw5350 و از بنکیو بهترن یا خیر. معایبشون چیه؟ تو رنج ۴ تومان چی پیشنهادمیدین. برای نمایش فیلم ؟

بالا