برگزیده های پرشین تولز

ایجاد یک سایت با مطالب اختصاصی. وب مستران عزیز لطفا راهنمایی کنید...

togchn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام و عرض ادب
من قبلا فروشگاه اینترنتی داشتم و الان مترجم هستم و هر روز دارم مقاله ترجمه میکنم برای خودم. مقالاتم بیشتر در زمینه روانشناسی کاربردی میباشد. یه سوال از شما داشتم که ایا زدن یک وب سایت روانشناسی که توش فقط و فقط مطالب اختصاصی و ترجمه شده و کاربردی و به روز باشه میتونه تبدیل به یه منبع درامد ثابت شه برام؟
نظر شما چیه دوستان؟؟
و اینکه چقدر باید زمان ببره تا به فاز درامدزایی برسه
ممنون...

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام، وقت بخیر

کلا یک سایت تا به وضع درآمد ثابت و خوبی برسه مابین 5 الی 9 ماه زمان میبره و بسته به بودجه اولیه شما - ایده ها - راهکارها - برنامه ریزی - بودجه ماهانه - هزینه تبلیغات و خیلی از مسائل دیگه باعث میشه این زمان 5 تا 9 ماه کمتر یا بیشتر بشه
بستگی داره شوق و اشتیاق و تجربه شما از احداث و راه اندازی این چنین سایت چقدر باشه
بودجه خیلی مهم هست و ارتباط سایت شما با شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام هم خیلی میتونه در جذب کاربر یا درآمد موثر واقع بشه

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
من بارها عرض کردم قبل از استارت سایت دوتا نکته رو در نظر بگیرید
1-نیازمندی های طرح
2-روش های کسب درآمد
خب شماره یک که نیاز به توضیح نداره اما شماره دو شما در کل دوتا روش درآمدی در اینترنت دارید یکی مستقیم و دیگری غیر مستقیم
1-روش های مستقیم
این نوع درآمد مخصوص سایت هایی هست که خدمات یا محصول خودشون رو مستقیم به کاربر می فروشند (بهترین نوع سایت)
2-درآمد غیر مستقیم
این نوع درآمد در بر گیرنده سایت هایی هستند که خودشون محصولی برای فروش ندارند و صرفا آمار دارند
1-سیستم های پاپ حساب و کتابشون در واریز خوبه اما هر روز شاهد کاهش آمار و نابودی زحمات خودتون هستید چون صدها کد و اپ غیر مجاز باز می کنند و باعث ایجاد مشکل برای سایت شما می شوند
2-سیستم های کلیکی بسیار نازنین هستند زمانی که یک یا دو ماه از فعالیت شما گذشت و سایت شما برایشان به صرفه نبود یعنی کاربر شما خرید کمتری از عمو دی جی کالا کرد یکهو میشید متقلب و آمار و پول و همه چیز بلوکه میشه
3-همکاری در فروش ها الهی الهی اینا عزیزای دل هستند هفته ای یک بار ممکنه محصولی به فروش رسد که سرنوشت انصرافی -برگشت-برگشت در توضیع-تکراری-معلق دائمی را دارا خواهد بود آخ یادم رفت اینا یه حالت توضیع شده هم دارند که ممکنه گاهی هم اونو ببینی کلا مثل ستاره دنباله داره

الان با توجه به این مباحث خودت فکر کن دوست من البته که اگر برسی به اون بالاها و بمونی درآمد هم خواهی داشت

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
ببینید به نظر من تا بخواد به درآمد برسه حدود 1 سال طول میکشه
از لحاظ بازدید گرفتن قطعا خوب بازدید میگیره
از طرفی بستگی داره شما با چه درآمدی رازی بشی ؟ یک میلیون ؟ دو میلیون ؟ 5 میلیون یا ...

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
با سایتهای تبلیغاتی کار کن. اما با خارجی هاش.
ظاهراً سیستم های تبلیغاتی سرزمین کفر بیشتر از اینور حلال و حروم حالیشون میشه

بالا