برگزیده های پرشین تولز

معرفی ارز دیجیتالی که قبل از افتتاح رسمی به سرعت در حال افزایش ارزش است

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
با سلام خدمت دوستان گرامی

در این پست قصد دارم شمارو با یک ارز دیجیتالی آشنا کنم که درحالیکه هنوز مدت کمی از فعالیت غیر رسمی او شروع شده است اما به سبب یک عملکرد شفاف و مطمئن روز به روز دچار ارزش افزوده زیادی شده و همینک نیز در کریپتوپیا خرید و فروش می گردد.

به عنوان مثال کمتر از یک ماه پیش بود که هر 900 واحد این ارز که معادل 1 اتریوم بود که همینک با یک جهش فوق العاده هر 700 واحد این ارز که با نام اختصاری IQT شناخته می شود معادل 1 اتریوم می باشد .
توجه داشته باشید که قیمت هر 1 اتریوم نزدیک به یک میلیون و چهارصد هزار تومان هست و وقتی که می گوییم که قبلا هر 900 واحد این ارز جدید معادل 1 اتریوم بوده است یعنی هر 1 IQT حدود 1500 تومان بوده است که با ارزش افزوده سریع آن قبل از افتتاح رسمی به 2000 تومان رسیده است.

به راستی که برای یک ارز نوظهور قبل از افتتاح رسمی مبلغ فوق العاده ای است و نشان از روزهای خوب این ارز در بازارهای جهانی خواهد بود و افرادیکه از همینک اقدام به ثبت نام و افتتاح حساب نمایند ضمن اینکه تا 25 دسامبر بابت ثبت نام خود 2 واحد از این محصول هدیه می گیرند می توانند با معرفی هر نفر به این سایت مبلغ 2 واحد دیگر نیز دریافت کنند که همگی در 25 دسامبر در حساب کاربری خود به یکباره ظاهر می شود و از آن پس می توانند اقدام به فروش یا نگهداری این پول جدید بکنند. دوستانی هم که از همینک می خواهند مقداری واحد بخرند می توانند از طریق کریپتوییا و سایر سایت های فروشنده اقدام به جذب این پول با ارزش کنند.

برای ثبت نام و افتتاح حساب اینجا کلیک کنید.
فقط کافیه ایمیل خود را وارد کنید تا یک کد فعالسازی به ایمیلتان ارسال شود و کد مربوطه را به همراه رمزی که می خواهید برای ورود به سایت وارد کنید را در قسمت پایین همان صفحه ثبت نام بزنید تا حساب کاربری شما ایجاد شود.

سوال مهم: این ارز جدید از چه جهت دارای ارزش افزوده شده و چرا می تواند رقیب اصلی بیت کوین در آینده به حساب آورد؟
فارغ از امکانات و شفافیت حساب و سایت مربوطه ، پاسخ اصلی در هویت اصلی صاحبان این سایت می باشد.
همانطور که می دانید چین هم اکنون به قطب اصلی اقتصاد دنیا تبدیل شده است به گونه ای که کمر اقتصاد و تولید کنندگان را در سراسر جهان شکسته است و اکثر سیاسیون و اقتصاد دان های غربی در جهت مبارزه با این رشد سریع چین به شکل های مختلف از جمله سیاست های بانکی ، پولی، افزایش تعرفه واردات و ... بر محصولات چین هستند. در این بین لازمه تداوم رشد اقتصادی چین ایجاد می کند که چینی ها به معرفی و تولید یک پول بین المللی با همان فاکتور عدم کنترل از سوی دولتها باشند که بتوانند با هویت بخشی به این پول و رایج کردن آن در بین مردم پاشنه آشیل غرب که همان اعتبار پولی آنان است را بزنند. که بر این اساس معرفی این ارز جدید که از چین سرچشمه گرفته است لازمه این سیاست می باشد. و همانطور که می دانید اکنون دیگر چین در هر چیزی از مرحله ازمون و خطا گذشته است و هر تصمیم اقتصادی که عملی می کند بی شک به ثمر خواهد نشست و در این بین کسانیکه از همین روزهای اول سوار این کشتی پولی جدید شوند یقینا ثروتمندان آینده دنیای جدید خواهند بود.

همانند کسی که در سال 2011 حدود 25000 دلار بیت کوین خرید که ثروت او اکنون از 18 میلیون دلار گذشته است.

حال این گوی و این میدان.
ثبت نام کنید و حتی تا قبل از 25 دسامبر که ماه دیگر است تا می توانید از این ارز جدید خریداری نمایید.

برای ثبت نام و افتتاح حساب اینجا کلیک کنید.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
رقیب بیتکوین؟ جای بیتکوینو میگیره؟ این ارز هیچ عددی نمیشه پولتو روش هدر نده از من گفتن .ولوم روش 600 دلاره .یعنی من یه هزار دلار وارد این ارز بکنم ترکیده قیمتش .
ولی رقیب بیتکوینو خوب اومدی.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
من نمیدونم این حرفا چیه میزنن رقیب بیت کوین شدن به این سادگیا نیست ارز باید به قدری قدرتمند، دارای نواوری، تبلیغات و ... باشه تا بتونه کمکم رشد کنه ولی هیچکدوم از ارزهایی که الان هستن نتونستن رقیب بیت کوین بشن چه برسه به یه ارز تازه وارد

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
رقیب بیتکوین؟ جای بیتکوینو میگیره؟ این ارز هیچ عددی نمیشه پولتو روش هدر نده از من گفتن .ولوم روش 600 دلاره .یعنی من یه هزار دلار وارد این ارز بکنم ترکیده قیمتش .
ولی رقیب بیتکوینو خوب اومدی.

فراموش نکنید تمامی این ارزهایی که امروز ارزش دارند از جمله همین بیت کوین، از ارزش 1 سنت شروع کردند که حالا به اینجا رسیدند. در آن روزها نیز تیره بینانی وجود داشتند که می گفتند این ارز دیجیتالی به هیچ جا نمی رسد اما رسید. روند رشد نرخ این ارز حکایت از روزهای خوب این ارز دارد.

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
من نمیدونم این حرفا چیه میزنن رقیب بیت کوین شدن به این سادگیا نیست ارز باید به قدری قدرتمند، دارای نواوری، تبلیغات و ... باشه تا بتونه کمکم رشد کنه ولی هیچکدوم از ارزهایی که الان هستن نتونستن رقیب بیت کوین بشن چه برسه به یه ارز تازه وارد

تجربه نشون داده چینی ها کاری رو آغاز نمی کنند که توش موفق نشن. همیشه حامی طرح های خود هستند و فقط کافیه خود تولید کنندگان چینی این ارز رو بپذیرند . اون وقت خواهید دید که از تعداد سایتهایی که بیت کوین رو قبول دارند پیشی خواهد گرفت.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
تجربه نشون داده چینی ها کاری رو آغاز نمی کنند که توش موفق نشن. همیشه حامی طرح های خود هستند و فقط کافیه خود تولید کنندگان چینی این ارز رو بپذیرند . اون وقت خواهید دید که از تعداد سایتهایی که بیت کوین رو قبول دارند پیشی خواهد گرفت.
دوست عزیز سابقه من رو تو بیت کوین میتونی ببینی اینا حرفه خیلی ارزهای چینی از بین رفتن خیلی هاشم موفق شدن مهم نکته هاییه که گفتم حالا خود دانید

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
دوست عزیز سابقه من رو تو بیت کوین میتونی ببینی اینا حرفه خیلی ارزهای چینی از بین رفتن خیلی هاشم موفق شدن مهم نکته هاییه که گفتم حالا خود دانید
100% هیچ کس منکر قدرت رو به رشد بیتکوین نیست و نمی تونه باشه. اما شما تصور کنید روی ارز دیگری بنام اتریوم که هنوز فاصله اش با بیت کوین خیلی خیلی زیاد هست اما با اینکه خیلی هنوز فاصله داره استقبال روی این ارز نیز فزونی گرفته و به تدریج مطمئن باشید فاصله خودش رو کمتر هم می کنه. درسته که بیت کوین واحدهای کوچکتری دارد اما همینکه عملیات استخراج آن تا 21 میلیون واحد بیشتر نخواهد رفت، خود دلیلی بر اشباع شدن و شیب کم رشد این ارز در آینده خواهد بود و در این بین ارزهای دیگر که محدودیت کمتری در این خصوص یا تعداد پردازش آنها در واحد ثانیه بیشتر است ، روبه رشد خواهد بود.

همانطور که در دنیای واقعی اگر کسی بخواهد سرمایه گذاری روی ارز فیزیکی داشته باشد بهتر است که اصل سرمایه گذاری رو روی دلار و یورو نماید ، اما با توجه به رویدادهای تجاری و سیاسی بد نیست که نیم نگاهی در خصوص سرمایه گذاری به واحدهای رو به رشد دیگر داشت، در خصوص ارزهای دیجیتال نیز باید همینطور اقدام کرد. لذا در عین حال که باید بیت کوین رو جدی گرفت و روی ان سرمایه گذاری داشت، اما با توجه به سایت های بین المللی تبدیل ارزهای دیجیتال، داشتن مقداری سرمایه در ارزهای آینده دار رو به رشد خود نهایتا در زمانیکه ارزش آنها فزونی بگیرد و با تبدیل آنها به بیت کوین، عملا ما سرمایه اصلی بیت کوینی خود را افزایش داده ایم. درصورتیکه اگر بخواهید این عمل افزایش سرمایه را از طریق تبدیل ریالی انجام دهید، با توجه به اینکه ریال ما عملا رو به رشد نیست بلکه رو به منفی است مستلزم صرف سرمایه نقدی بیشتر خواهد بود. در صورتیکه ما اگر مقداری سرمایه در ارزهای دیجیتالی رو به رشد داشته باشیم با افزایش رو به رشد این ارزها می توان نهایتا سرمایه بیت کوینی خود را افزایش دهیم.

قضیه مثل یک عملیات فرابورس هست که چه زمان بخری و در کدام موقعیت خوب بفروشی و به سرمایه اصلی بیفزایی.

زمان خرید اکنون است و افتتاح حساب در این ارز اکنون است که با صرف مقدار ناچیزی بیت کوین ، توری برای جذب مقدار زیادی بیت کوین در آینده پهن کنیم.

وقتی در بین صدها ارز دیجیتالی که موجود هست، رشد 24ساعته قبل این ارز در جایگاه دوازدهم قرار داشته است حکایت از آینده خوب این ارز خواهد داشت.

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
بله ارز خوبیه . اولین بار من اینجا معرفیش کردم.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
100% هیچ کس منکر قدرت رو به رشد بیتکوین نیست و نمی تونه باشه. اما شما تصور کنید روی ارز دیگری بنام اتریوم که هنوز فاصله اش با بیت کوین خیلی خیلی زیاد هست اما با اینکه خیلی هنوز فاصله داره استقبال روی این ارز نیز فزونی گرفته و به تدریج مطمئن باشید فاصله خودش رو کمتر هم می کنه. درسته که بیت کوین واحدهای کوچکتری دارد اما همینکه عملیات استخراج آن تا 21 میلیون واحد بیشتر نخواهد رفت، خود دلیلی بر اشباع شدن و شیب کم رشد این ارز در آینده خواهد بود و در این بین ارزهای دیگر که محدودیت کمتری در این خصوص یا تعداد پردازش آنها در واحد ثانیه بیشتر است ، روبه رشد خواهد بود.

همانطور که در دنیای واقعی اگر کسی بخواهد سرمایه گذاری روی ارز فیزیکی داشته باشد بهتر است که اصل سرمایه گذاری رو روی دلار و یورو نماید ، اما با توجه به رویدادهای تجاری و سیاسی بد نیست که نیم نگاهی در خصوص سرمایه گذاری به واحدهای رو به رشد دیگر داشت، در خصوص ارزهای دیجیتال نیز باید همینطور اقدام کرد. لذا در عین حال که باید بیت کوین رو جدی گرفت و روی ان سرمایه گذاری داشت، اما با توجه به سایت های بین المللی تبدیل ارزهای دیجیتال، داشتن مقداری سرمایه در ارزهای آینده دار رو به رشد خود نهایتا در زمانیکه ارزش آنها فزونی بگیرد و با تبدیل آنها به بیت کوین، عملا ما سرمایه اصلی بیت کوینی خود را افزایش داده ایم. درصورتیکه اگر بخواهید این عمل افزایش سرمایه را از طریق تبدیل ریالی انجام دهید، با توجه به اینکه ریال ما عملا رو به رشد نیست بلکه رو به منفی است مستلزم صرف سرمایه نقدی بیشتر خواهد بود. در صورتیکه ما اگر مقداری سرمایه در ارزهای دیجیتالی رو به رشد داشته باشیم با افزایش رو به رشد این ارزها می توان نهایتا سرمایه بیت کوینی خود را افزایش دهیم.

قضیه مثل یک عملیات فرابورس هست که چه زمان بخری و در کدام موقعیت خوب بفروشی و به سرمایه اصلی بیفزایی.

زمان خرید اکنون است و افتتاح حساب در این ارز اکنون است که با صرف مقدار ناچیزی بیت کوین ، توری برای جذب مقدار زیادی بیت کوین در آینده پهن کنیم.

وقتی در بین صدها ارز دیجیتالی که موجود هست، رشد 24ساعته قبل این ارز در جایگاه دوازدهم قرار داشته است حکایت از آینده خوب این ارز خواهد داشت.

اوکی قبوله حالا دلیل اینکه شما میگید این ارز میره بالا و رقیب بیتکوینه چیه ایا این ارز ایده وهدف خاصی داره ارزهای اتریوم و کوانتوم و امثال اینا یه ایده و هدف خاصی رو اعلام و دنبال کردند این چه ایده ای داره.نکنه میگید شانسی قراره بره بالا یا حس میکنید میخواد بره بالا .اگر اینطوره و فک میکنید این بازار شانسی و حسی هست که مشخص میشه ادم موفقی نمیشید تو این بازار پر پیچ و خم .ولی اگر قصد خرید ارز مناسبو دارید من میتونم به موقش بهتون پیشنهاد کنم به موقش چه ارزی بخرید بنده شخصا به جز بیترکس ک 20 میلیون پولمو خورد هیچ وقت ضرر نکردم تو خرید ارزهایی که مد نظرم بوده

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
این اعداد رو از کجا آوردین
قیمتش 15-10 سنت هست الان

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
گرامی من قصد خرید بیت کوین دارم . اما نمیدونم از کدوم سایت که پرداخت با کارت شتابی داشته و مطئن باشه
میتونید راهنمایی کنید ؟
سپاس

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
گرامی من قصد خرید بیت کوین دارم . اما نمیدونم از کدوم سایت که پرداخت با کارت شتابی داشته و مطئن باشه
میتونید راهنمایی کنید ؟
سپاس

در حال حاضر بهترین و مطمئن ترین سایتی که دارای مجوز صرافی است و ازدرگاه امن https استفاده می کنه فرهاد اکسچنج هست که از طریق درگاه اینترنتی و پرداخت شتابی بصورت اتومات برای شما میزان بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی شما رو در حسابتون واریز می کنه. آدرس سایت فرهاد اکسچنج کلیک کنید

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
این اعداد رو از کجا آوردین
قیمتش 15-10 سنت هست الان

نرخ بر اساس ارزش این واحد در برابر اتریوم و محاسبه ریالی هر اتریوم هست. اگر الان ارزش هر یک اتریوم یک میلیون و پانصد هزار تومان هست رو در نظر بگیرید ، هر 700 واحد این ارز برابر یک اترویم می باشد که معادل ریالی آن بالای 2000 تومان می باشد.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
میتونید راهنمایی کنید ؟
سپاس
اگه میخواید ارزون دربیاد باید از کاربراییکه بیت کوین دارن بگیرید اگه مبلغ بالاست حضوری انجام بدید تو همین فروم هم هستن

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
در حال حاضر بهترین و مطمئن ترین سایتی که دارای مجوز صرافی است و ازدرگاه امن https استفاده می کنه فرهاد اکسچنج هست که از طریق درگاه اینترنتی و پرداخت شتابی بصورت اتومات برای شما میزان بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی شما رو در حسابتون واریز می کنه. آدرس سایت فرهاد اکسچنج کلیک کنید
دست گذاشتی رو صرافیی که اصلا مجوزی هم نداره کی فتا دست و پاشو ببنده معلوم نیست جایی که اکسچنجینگ دات ای ار هست و امثال اون فرهاد چنج چیه

ali110ali110ali110

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
کسی سایتی رو میشناسه که مقدار بیت کوین مورد نظرت رو وارد کنی و اون رو به تومان تبدیل کنه؟

بالا