برگزیده های پرشین تولز

اینترنت نامحدود TD-LTE

Amircod77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان سلام.
من میخواستم که بسته نامحدود 2 مگ ماهانه ایرانسل رو بگیرم اما در مورد سرعت سوالاتی داشتم:

سرعت دانلود قبل از 100 گیگ واقعا 2 مگ هست؟؟؟

بعد از 100 گیگ چقدر میشه؟؟؟256 ثابت یا نه پایین تر میاد؟؟؟

اگه سرویس های نامحدود دیگه ای هم میدونید ممنون میشم بگید. فقط نامحدود. ADSL هم متاسفانه نمیشه.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
دوستان سلام.
من میخواستم که بسته نامحدود 2 مگ ماهانه ایرانسل رو بگیرم اما در مورد سرعت سوالاتی داشتم:

اگه سرویس های نامحدود دیگه ای هم میدونید ممنون میشم بگید. فقط نامحدود. ADSL هم متاسفانه نمیشه.

سلام من چند روز پیش زنگ زدم پشتیبانی در موردش
کارمنده می گفت سرویس 2 مگ نامحدود 100 گیگ اولش با سرعت 2 مگابایت بر ثانیه هست و بعد مصرف 100 گیگ سرعت میاد رو 256 کیلوبایت
من هنوز بسته نامحدود امتحان نکردم چون هنوز 100 گیگ اولیه حجمی رو دارم
شما بسته 2 مگ نامحدود بخر و نظرت به منم بگو

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,702
دوستان سلام.

اگر برای دانلود میخوای بهترین پیشنهاد استفاده از بسته های نامحدود شبانه ایرانسل هست
دو بسته سه ساعته میخرید که هر بسته به شما 60 گیگ حجم برای دانلود میده , قابل استفاده از ساعت 2 شب تا 8 صبح هست
سرعت دانلود هم اگر در منطقه ای باشید که آنتن دهی 4G مناسب باشه حداقل از 3 مگ بر ثانیه شروع میشه تا 8 الی 10 مگ هم میرسه

میزان حجمی هم که در این مدت میتونید دانلود کنید در بدترین شرایط زیر 35-40 گیگ نیست , اگر هم سرعت عالی باشه که تقریبا 100 گیگ رو میتونید دانلود کنید در یک شب

اینم یک نمونه از سرعت دانلود

oy9gop57o1b5.jpg

Last edited:

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
آیا اینترنت ایرانسل در منطقه شما هم مشکل دار هست؟؟؟
یک فایل با حجم زیاد را دانلود میکنید تموم که میشه ارور میده برمیگرده از اول دانلود میکنه
الان من اینترنت همراه اول رایگان از 3 صبح تا 9 صبح را میزنم راضیم مشکلی نداره تا 4 مگ میره

Amircod77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
برای خودم نمیخوام.خودم همراه اول نامحدود 1 شب تا 11 ظهر دارم سرعت دانلود تا 12 مگ هم راحت میره. هیچ محدودیتی هم نداره تا 200 گیگ هم دان کردم.
برای خانواده میخوام استفاده زیاد دارن.
مدام نمیتونم بسته بخرم. ساعت کاریم یکی نیست فرق داره سرم هم شلوغه.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,702
آیا اینترنت ایرانسل در منطقه شما هم مشکل دار هست؟؟؟
یک فایل با حجم زیاد را دانلود میکنید تموم که میشه ارور میده برمیگرده از اول دانلود میکنه
الان من اینترنت همراه اول رایگان از 3 صبح تا 9 صبح را میزنم راضیم مشکلی نداره تا 4 مگ میره
نه , من همچین مشکلی ندارم , یه مشکل دیگه با ایرانسل دارم و اون اینه که به نظر 120 گیگ حجمی که برای دانلود بهت میده واقعا 120 گیگ نیست و حداکثر 80-90 گیگ بیشتر نمیشه دانلود کرد
چون از وقتی که سرعت تو منطقه ما بالا رفته , تقریبا بین ساعت 5.5 تا 6 دانلود قطع میشه و سیستم خاموش میشه
تنها دلیلی که میتونه داشته باشه اینه که حجم تموم شده باشه که متاسفانه این خیلی رو مخ هست :general208:

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,702
برای خودم نمیخوام.خودم همراه اول نامحدود 1 شب تا 11 ظهر دارم سرعت دانلود تا 12 مگ هم راحت میره. هیچ محدودیتی هم نداره تا 200 گیگ هم دان کردم.
برای خانواده میخوام استفاده زیاد دارن.
مدام نمیتونم بسته بخرم. ساعت کاریم یکی نیست فرق داره سرم هم شلوغه.

12 مگ ! :eek: من چند وقت پیش یه شب برای تست گرفتم سرعت حتی به 1 مگ هم نمیرسید !:general210:
حالا که گفتید مجبورم دوباره یه تستی بزنم :general609:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
سلام دوستان عزیز اخیرا دو ماه میشه که این شاتل بازی درمیاره و در حالی که من 70 تومن ماهیانه واریز میکنم برای اینکه بتونم حداقل با 350 کیلوبیت دانلود کنم اما 150 بیت رو به زور پر میکنه و کلافه کرده . میخواستم برم ایرانسل بگیرم . من یه بررسی کردم متوسط دانلود ماهانه نهایتش 70 گیگ بود . سرویس ایرانسل با 80 گیگ حجم و یا نامحدود ماهیانه چقد میشه هزینه اش ؟

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
سلام دوستان عزیز اخیرا دو ماه میشه که این شاتل بازی درمیاره و در حالی که من 70 تومن ماهیانه واریز میکنم برای اینکه بتونم حداقل با 350 کیلوبیت دانلود کنم اما 150 بیت رو به زور پر میکنه و کلافه کرده . میخواستم برم ایرانسل بگیرم . من یه بررسی کردم متوسط دانلود ماهانه نهایتش 70 گیگ بود . سرویس ایرانسل با 80 گیگ حجم و یا نامحدود ماهیانه چقد میشه هزینه اش ؟
شما ببین محلت فور چی ساپورت میکنه
برنامه ایرانسل من را نصب کن و همراه من
تمام سرویس ها داخلش هست با قیمت و توضیحات
به نظر من اگر ساپورت میکنه پرشین کسی هست که دست دو فورجی میاره از عراق قیمت ارزان
بخر استفاده کن

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
شما ببین محلت فور چی ساپورت میکنه
برنامه ایرانسل من را نصب کن و همراه من
تمام سرویس ها داخلش هست با قیمت و توضیحات
به نظر من اگر ساپورت میکنه پرشین کسی هست که دست دو فورجی میاره از عراق قیمت ارزان
بخر استفاده کن
اره داداش محله ما 4جی ساپورت میکنه مشکلی از این بابت نیست . شما نمی دونی قیمت قیمت اینترنت نامحدود یا حجمی 80 گیگ ایرانسل ماهانه چقدر میشه ؟ چون تعرفه ها رو از سایت خود ایرانسل میرم نگا میکنم سرویسی که من بخوام نیست . همراه اول هم اگه میدونید بفرمائید . فرقی نمیکنه برا من .

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
من 30 گیگ 60 تومان میزنم دو ماهه ایرانسل
برای دانلود هم شبانه 3ساعت 2 تومان
منتها الان رفتم همراه اول 10 گیگ 1 ماهه 24000
دانلود هم از 3 تا 9 صبح مجانی ( اینم طرح است هدیه شاید فردا پس فردا حذف کنند )
همراه اول برای دانلود هم از 1 تا 11 صبح یه طرح های است من یه شب زدم 80 گیگ برداشت خیلی هم ارزان است بری سایتش دانلود شبانه را میبینی
اره داداش محله ما 4جی ساپورت میکنه مشکلی از این بابت نیست . شما نمی دونی قیمت قیمت اینترنت نامحدود یا حجمی 80 گیگ ایرانسل ماهانه چقدر میشه ؟ چون تعرفه ها رو از سایت خود ایرانسل میرم نگا میکنم سرویسی که من بخوام نیست . همراه اول هم اگه میدونید بفرمائید . فرقی نمیکنه برا من .

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
من 30 گیگ 60 تومان میزنم دو ماهه ایرانسل
برای دانلود هم شبانه 3ساعت 2 تومان
منتها الان رفتم همراه اول 10 گیگ 1 ماهه 24000
دانلود هم از 3 تا 9 صبح مجانی ( اینم طرح است هدیه شاید فردا پس فردا حذف کنند )
همراه اول برای دانلود هم از 1 تا 11 صبح یه طرح های است من یه شب زدم 80 گیگ برداشت خیلی هم ارزان است بری سایتش دانلود شبانه را میبینی
خونه ما شبانه چیزی دانلود نمیکنیم فقط اهالی خونه صبح تا شب هر چی تلگرام و اینستاگرام میاد دانلود میکنن نگا میکنن و .... که ماهی میشه 70 گیگ . این حجم های ایرانسل و همراه اول برای من نمیصرفه .

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
دوستان سلام.

نامحدود 2 مگ خرید کردی؟

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
تا حالا کسی بسته نامحدود نخریده؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها