برگزیده های پرشین تولز

خریدار فیلم های ایرانی قدیمی با کیفیت آپارات تله 35

shakhenabat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
با درود
همونطور که از تاپیک معلومه بنده خریدار فیلم ایرانی قدیم با کیفیت عالی تله 35 هستم.
لطفا هرکی آرشیو فیلم ایرانی با این کیفیت داره بهم خبر بده، کیفیت معمولی یا از یوتیوب دانلود شده نمیخوام، فقط نسخه تله 35 باشد.
ممنون

shakhenabat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
دوستان خواهشا، خواهشا، خواهش میکنم، فقط افرادی که فیلم با کیفیت تله 35 نسخه آپارات دارند پیغام دهند

124000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با من تماس بگیر
سلام به شما دوست گرامی/ بنده فیلمهای کامل نسخه تله 35 میلیمتری قبل انقلاب به صورت کیفیت بالا همراه با فیلمهای بعد انقلاب دهه 60 و همچنین ارشیوی از فیلمهای ایتالیلیی قدیمی و خارجی دارم/ لطفا با من تماس بگیرید/ 9134064520/ اکبری

shakhenabat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
با درود
همونطور که از تاپیک معلومه بنده خریدار فیلم ایرانی قدیم با کیفیت عالی تله 35 هستم.
لطفا هرکی آرشیو فیلم ایرانی با این کیفیت داره بهم خبر بده، کیفیت معمولی یا از یوتیوب دانلود شده نمیخوام، فقط نسخه تله 35 باشد.
ممنون
دوباره درود

دوستان خواهشا، خواهشا، خواهشا .... فقط و فقط افرادی که فیلم های نسخه تله 35 یا نسخه اول از فیلم های ایرانی قدیمی را دارند ، خبر دهند، نه دارندگان فیلم های کیفیت معمولی که در همه جا هست.
آن قدر کیفیت فیلم های چند تا از دوستانی که پیام دادند ، معمولی و پایین بود که اصلا بی میل شدم با بقیه عزیزان نیز تماس بگیرم و لیست آنها را هم مشاهد نمایم. پس خواهشا اگر فیلم هایتان با مشخصات درخواست بنده هماهنگ نیست ، پیغام ندهید و وقت خودتان و من را نگیرید، چون باید حتما از چند کار به انتخاب خودم از لیست تان برایم نمونه کیفیت ارسال نمایید.
در ضمن لطفا لیست کامل به همراه قیمت و مشخصات تماس را برایم پیام خصوصی فرمایید.

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
دوباره درود

دوستان خواهشا، خواهشا، خواهشا .... فقط و فقط افرادی که فیلم های نسخه تله 35 یا نسخه اول از فیلم های ایرانی یمی را دارند ، خبر دهند، نه دارندگان فیلم های کیفیت معمولی که در همه جا هست.
آن قدر کیفیت فیلم های چند تا از دوستانی که پیام دادند ، معمولی و پایین بود که اصلا بی میل شدم با بقیه عزیزان نیز تماس بگیرم و لیست آنها را هم مشاهد نمایم. پس خواهشا اگر فیلم هایتان با مشخصات درخواست بنده هماهنگ نیست ، پیغام ندهید و وقت خودتان و من را نگیرید، چون باید حتما از چند کار به انتخاب خودم از لیست تان برایم نمونه کیفیت ارسال نمایید.
در ضمن لطفا لیست کامل به همراه قیمت و مشخصات تماس را برایم پیام خصوصی فرمایید.
من دارم
قیمت بگیر هر چقدر قیمت داشتی هر دونش 500 تومن پایینتر تقدیم میکنم

Last edited:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719

reza.4477

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان نسخه 35 اگر کسی داره پیام بده خریدارم فقط حتما کیفیت فیلم 35 اصلی باشه
کمیاب هم باشه قیمت خوب میخرم مثل ملکوت - دور دنیا با جیب خالی - شیخ صالح - شکوه جوانمردی - پاداش یک مرد و ...

amirhesam84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان نسخه 35 اگر کسی داره پیام بده خریدارم فقط حتما کیفیت فیلم 35 اصلی باشه
کمیاب هم باشه قیمت خوب میخرم مثل ملکوت - دور دنیا با جیب خالی - شیخ صالح - شکوه جوانمردی - پاداش یک مرد و ...
سلام من آرشیو فیلم تله 35 موجود در بازار رو دارم البته آرشیو کامل رو هم دارم تلگرام پیام بده @nobody8484

بالا