برگزیده های پرشین تولز

رجیسستری گوشی که با پست از چین فرستاده شده

cas11

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان
قصد دارم یک گوشی برند چینی خریداری کنم و با پست به داخل کشور برام ارسال میشه تکلیف رجیستری و این حرفاش چی میشه

95ALIREZA74

Registered User
لایک‌ها
50
سلام
فعلا همه ی چیزهای مربوط به رجیستری کشک هستش دوست عزیز،فقط در حد مانور و جو خبری!!!
بعد از ۱۴آذر چندین و چند مورد آیفون داشتیم که با آنتن بدون مشکل بالا اومده! آیفون ۱۰هایی هم که موقع روشن شدن براشون پیامک تهدید(!!!!) اومده بود،بعد از گذشتن یک ماه حدودا همچنان فعال و بدون مشکل آنتن هستند! پس نتیجه میگیریم که فعلا از نظر عملی و فنی تقریبا به جز چندتا پیامک مسخره هیچ کاری انجام ندادن!!
اما همونطور که میدونید اینجا ایرانه ممکنه صبح پاشی ببینی خیلی چیزا عوض شده یکدفعه! بنابراین موضوعی هستش که به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست.....

Sent from my iPhone using Tapatalk

vahidtato

Registered User
لایک‌ها
701
سلام
اگه از چین خریداری شده و برگه گمرکی داره پس اصلا مشکلی نیست چون قبلا ثبت شده
باید از داشتن این برگه مطمئن بشید
فکر کنم میتونید از طریق برنامه همراه من و یا آپ هم استعلام بگیرید
اگر هم ثبت نشده باشه مشکلی نیست حالا، طبق گفته دوستمون فعلا این قضیه طول داره تا سراسری اجرا بشه و اگر هم اجرا بشه با هزینه کمی مثلا 40 تا 70 تومن میتونید گمرکی رو پرداخت کنید و مشکل حل میشه

cas11

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
اگه از چین خریداری شده و برگه گمرکی داره پس اصلا مشکلی نیست چون قبلا ثبت شده
باید از داشتن این برگه مطمئن بشید
فکر کنم میتونید از طریق برنامه همراه من و یا آپ هم استعلام بگیرید
اگر هم ثبت نشده باشه مشکلی نیست حالا، طبق گفته دوستمون فعلا این قضیه طول داره تا سراسری اجرا بشه و اگر هم اجرا بشه با هزینه کمی مثلا 40 تا 70 تومن میتونید گمرکی رو پرداخت کنید و مشکل حل میشه

با پست کشور وارد میشه همه این بسته های پستی یک برگه گمرکی روش میذارن که میزان تعرفه گمری یا معافیت با خودکار ثوش مینویسن

erfan shariat

Registered User
لایک‌ها
106
سللم دوست عزیز
این داستانا فعلان چیزی چون چرت و پرت نیست
هر چند که خوده بند ۶ همین برج ۸پلاس خریدم هی میگفتن ریجستر ریجستر
بعد اعلامیه دادن که تا ۱۴ اذر هر چی ریجستر بشه قانونیه و قیمت ایفون تو تهران ۵۰۰ تومن کشید بالا
این حرفا فعلان چرته اگه قرار باشه اجرایی بشه باید کل گوشی هایی که چه از قدیم بوده همه غیر فعال بشه و دونه دونه ریجستر بشه بیاد تو سیستم بالا که هم دردسر داره و هم هزینه
ولی خوب باز این حرف دوستمونم بیراه نیست اینجا ایران و در و پیکر نداره
هیچ چیز توش رو حساب و کتاب جلو نمی ره امروز کار میکنه فردا کار نمی کنه
زیاد نمیشه روش حساب کنی

vahidtato

Registered User
لایک‌ها
701
با پست کشور وارد میشه همه این بسته های پستی یک برگه گمرکی روش میذارن که میزان تعرفه گمری یا معافیت با خودکار ثوش مینویسن
معمولا گوشی رو جدا ارزش گذاری میکنن به خاطر سریال نامبر که باید ثبت بشه
بله دوست عزیز هر وسیله ای که طریق پست وارد بشه ابتدا میره گمرک بعد دوباره میدن پست داخلی برای توزیع در ایران

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
سلام
فعلا همه ی چیزهای مربوط به رجیستری کشک هستش دوست عزیز،فقط در حد مانور و جو خبری!!!
بعد از ۱۴آذر چندین و چند مورد آیفون داشتیم که با آنتن بدون مشکل بالا اومده! آیفون ۱۰هایی هم که موقع روشن شدن براشون پیامک تهدید(!!!!) اومده بود،بعد از گذشتن یک ماه حدودا همچنان فعال و بدون مشکل آنتن هستند! پس نتیجه میگیریم که فعلا از نظر عملی و فنی تقریبا به جز چندتا پیامک مسخره هیچ کاری انجام ندادن!!
اما همونطور که میدونید اینجا ایرانه ممکنه صبح پاشی ببینی خیلی چیزا عوض شده یکدفعه! بنابراین موضوعی هستش که به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست.....

همه گوشی ها حتی غیر مجاز یا ایفون های که بعد از 14 اذر سیم افتاده روشون تا یک ماه انتن دارن بعد از اون غیر فعال میشن

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
سلام دوستان
قصد دارم یک گوشی برند چینی خریداری کنم و با پست به داخل کشور برام ارسال میشه تکلیف رجیستری و این حرفاش چی میشه

اگه سریع گوشی میرسه دستت خرید بزن اگه میخوای تازه سفارش بدی سامانه همتا سوال کن تا مطمئن بشی
راجبع گمرک بعد این جریان حتما بیشتر میشه و مشکلاتشم بیشتر میشه چون ارزش افزوده حق بازرگانیم بش اضافه میشه
در کل از

95ALIREZA74

Registered User
لایک‌ها
50
همه گوشی ها حتی غیر مجاز یا ایفون های که بعد از 14 اذر سیم افتاده روشون تا یک ماه انتن دارن بعد از اون غیر فعال میشن

الان از اول مهر دارن میگن اینو اما تقریبا ۳ماه گذشته و هیچ اتفاقی نیفتاده...به هر حال تا ۱۴دی هم صبر میکنیم اما شخصا فکر نمیکنم بازم اتفاقی بیفته...

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
الان از اول مهر دارن میگن اینو اما تقریبا ۳ماه گذشته و هیچ اتفاقی نیفتاده...به هر حال تا ۱۴دی هم صبر میکنیم اما شخصا فکر نمیکنم بازم اتفاقی بیفته...

اول مهر که نبود
اما اینم باید در نظر گرفت که نمیشه یهو اجرا شه (من خودم این طرحو دوس ندارم)90 درصد گوشی های کشور قاچاقه اگه بیان همه رو از کار بندازن که قطحی گوشی میاد
الان این دوماه که فقط حرفشم زدن باز گوشی رفته بالا
اغاز رسمی طرح روز 14 اذر بوده قبلشم میگفتن اجرا شده اما خب دروغ بوده فقط واسه این که یه شوکی بدن به بازار گفتن که کم کم هم واردات رسمی زیاد شه هم قاچاق کم شه الان تو همین مدت واردات دو برابر شده اما یواس یواش باید 9 برابر بشه تا نیاز برطرف شه

بالا