برگزیده های پرشین تولز

فروش کادیلاک مدل 1982

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
سلام
امکانات: قفل مرکزی، شیشه برقی، فرمان هیدرولیک، تودوزی سالم، کولر و ...
موتور و گیربگس تعمیر اساسی شده و کاربراتور همینطور گاردن و هیدرولیک و ترمز ها سرویس شده. اتاق بی سر صدا رودری ها سالم حتی سمت راننده. تودوزی تمیز بدنه بدون موج. چرم سقف تمیز و چراغهای داخل اتاق و چراغ آفتابگیر سالم میباشد و سنسور دستگیره درب های جلو کار میکند. بخاری روشن و کمپرسور کولر ساندن و دستگاه تنظیم ارتفاع روی ماشین موجود میباشد ولی فعال نیست و کمک های عقب روغنی میباشد و قالپاقها و کف پایی ها فابریک. صندوق پران سالم و تا 94/2/10 بیمه و 11 سال تخفیف بیمه داره

offer_770x500_14621_1.jpg

offer_770x500_14621_2.jpg

offer_770x500_14621_3.jpg

Last edited:

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
ابهت خاصی داره این ماشین و این رنگ سفیدش هم خیلی خاصه ... خوش به حال خریدارش .
آره والا کلا جنرال موتورز به چیز دیگه ان ،خودم میخوام اول ماشینم آمریکایی باشه :general504:
کاپریس بروگهام ۱۹۹۰:oops::rolleyes:

1wp.ir

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
32
آره والا کلا جنرال موتورز به چیز دیگه ان ،خودم میخوام اول ماشینم آمریکایی باشه :general504:
کاپریس بروگهام ۱۹۹۰:oops::rolleyes:

اگر مشکل پول، سوخت و پارکینگ نداشتم به غیر از کادیلاک دوستومون، کادیلاک الدورادو هم برای خودش اسطوره ایی هست توی ماشین های آمریکایی

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
اگر مشکل پول، سوخت و پارکینگ نداشتم به غیر از کادیلاک دوستومون، کادیلاک الدورادو هم برای خودش اسطوره ایی هست توی ماشین های آمریکایی
الدرادو که دیگه خیلی برا ما اشرافیه لامصب یه قیمتایی رو ماشین میزارن ادم از ترس دیگه قیمت نمیگیره ،مثلا سویل داغون رو ۲۰ میزارن یا کاپریس تخم مرغی رو تا ۷۵ تومننننن ،بیوک اسکای لارک اخه پر ایرانه مثلا با چه عقلی میان میزارن ۳۰ تومن ،کلا برا یکی مثل من که عاشق کاپریس هستم باید پول یه ۲۰۶ نو رو جور کنم تابخرم درحالی که این ماشین در بهترین حالت بیشتر از ۲۵ نباید بره بالا

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
:general210: در عجبم اگه مودل دو عزار وعیفده بیاد اینجا قیمتشون باید از پعروشه وبوقاتی ویرون بالا تر بره :general710:

بالا