برگزیده های پرشین تولز

مشکل در روشن کردنps4 slim

saman671

Registered User
لایک‌ها
41
سلام دوستان عزیز مشکلی برای کنسولم پیش اومده به این شکل که روشنش کردم و بدون مشکل بالا اومد و وارد بازی شدم ولی بعد چند دقیقه خاموش شد دوباره روشنش کردم و این بار تو زمان کوتاه تری خاموش شد دیگه هم روشن نمیشه یعنی کلا دکمه پاور هیچ کاری نمیکنه نه صدایی نه چراغی همه ی راه هارو امتحان کردم از تمیز کردن پورت ها تا ضربه زدن آرام و درآوردن هارددیسک.
اگه لطف کنید راهنمایی کنید و در صورت نیاز به تعمیر مادربودرد یا قطعات دیگر قیمت حدودیشو بهم بگید ممنون میشم.

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
پریز برقی که دستگاه رو بهش وصل کردید مشکل نداره؟ چون ممکنه برقتون دچار افت فشار باشه، دستگاه رو با پریز های دیگه امتحان کنید.

saman671

Registered User
لایک‌ها
41
پریز برقی که دستگاه رو بهش وصل کردید مشکل نداره؟ چون ممکنه برقتون دچار افت فشار باشه، دستگاه رو با پریز های دیگه امتحان کنید.
امتحان کردم بازم هیچی.

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
اگر گارانتی داره ببر نمایندگی و اگر هم مدت زمان گارانتی گذشته باشه فقط هزینه تعویض قطعات رو می گیرند.

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
سلام دوستان عزیز مشکلی برای کنسولم پیش اومده به این شکل که روشنش کردم و بدون مشکل بالا اومد و وارد بازی شدم ولی بعد چند دقیقه خاموش شد دوباره روشنش کردم و این بار تو زمان کوتاه تری خاموش شد دیگه هم روشن نمیشه یعنی کلا دکمه پاور هیچ کاری نمیکنه نه صدایی نه چراغی همه ی راه هارو امتحان کردم از تمیز کردن پورت ها تا ضربه زدن آرام و درآوردن هارددیسک.
اگه لطف کنید راهنمایی کنید و در صورت نیاز به تعمیر مادربودرد یا قطعات دیگر قیمت حدودیشو بهم بگید ممنون میشم.
مشکل حل شد ؟
اول اتصالات برق کابل رو چک کن
اگر با دسته هم روشن نمیشه
منبع تغذیه مشکل پیدا کرده

saman671

Registered User
لایک‌ها
41
مشکل حل شد ؟
اول اتصالات برق کابل رو چک کن
اگر با دسته هم روشن نمیشه
منبع تغذیه مشکل پیدا کرده