برگزیده های پرشین تولز

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400

سلام.
محل ارسال این کالاها چین هست.
بهتره از سایت های چینی که دارن اینو لینک بدید ، تا اینکه از چین بره آمریکا و از آمریکا بخواد بیاد ایران !

dhgate.com
gearbest.com
chinabrands.com
chinavasion.com
tomtop.com

Taobao.com

و..

اگر نبود.

اطلاع بدید تا همینا حساب شن

eyes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
پارت اخر خرید من هم از امریکا صحیح و سالم رسید. از ایشان بابت پیگیری مستمر تشکر می کنم.

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400

devinar

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
ببخشید خرید از سایت زیر چند روز و شامل چه هزینه های اضافی میشه.
www.chinabrands.com
فقط می خوام لباس زنانه بگیرم لطفا بفرمایید هر 100 دلار خرید چه میزان هزینه ارسال در بر می گیره و کلا اصلا شرایط رو توضیح بدید ممنون میشم.

devinar

Registered User
لایک‌ها
28
استارتر عزیز لطفا پاسخ بنده حقیر رو می دید خرید زیادی حتمی دارم برای فروشگاه پوشاک لطفا اگه ممکن شماره تماس هم ارسال کنید.

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام
ببخشید خرید از سایت زیر چند روز و شامل چه هزینه های اضافی میشه.
www.chinabrands.com
فقط می خوام لباس زنانه بگیرم لطفا بفرمایید هر 100 دلار خرید چه میزان هزینه ارسال در بر می گیره و کلا اصلا شرایط رو توضیح بدید ممنون میشم.

استارتر عزیز لطفا پاسخ بنده حقیر رو می دید خرید زیادی حتمی دارم برای فروشگاه پوشاک لطفا اگه ممکن شماره تماس هم ارسال کنید.

سلام.
محاسبه هزینه های ارسال با خود سایت هست
بسته به نوع کالا و مبلغ و..
هزینه ارسالش متفاوت میشه
برای یه کالا و یه قیمت و یه وزن ، پستش یه قیمت داره و ... میتونه فرق کنه

تا کالاهارو ادد نکنید تو سبد خرید و مشخص نشه چی میخواید نمیشه حساب کرد هزینه های حملش و ... رو

devinar

Registered User
لایک‌ها
28
مسئله اینجاست ایا از سایتی که بنده دادم خدمتتون خرید انجام میدید و ایا اطمینانی هستش از نظر ارسال البته منظورم سایت هستش ؟ لطفا اگه سایت خاصی برای پوشاک بانوان که کار کردید دارید بفرمایید . منظورم لباس های ارزون و لباس زیر و شلوار و در کل اجناس ارزون در حیطه لباس بانوان. لطفا برام پخ کنید من محصولات رو اتچ می کنم بهتون اطلاع می دم از سایتی که دادم خدمتتون. و اینکه بفرمایید مثلا اگه سایت قیمت داد 500 دلار مجموعا این محصول 500 دلاری چقدر دریافت می کنید شما تا به دست بنده برسه.

بالا