برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش رم DDR4 2x4GB

mostafa_abbasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
درود
یک عدد رم سامسونگ DDR4 2x4GB 2400cl17 به فروش میرسه. لازم به ذکره چیپ این رم ها B-Die هست و به راحتی در فرکانس های بالا هم قادر هستن کار کنن. با یه سرچ در گوگل و مقایسه این چیپ با E-Die و D-Die میتونید متوجه این موضوع بشید. پس لطفا با رم‌هایی که چیپ رده‌پایین دارن و با قیمت هایی بالاتر از این فروخته میشن اصلا مقایسه نکنید.

قیمتی که برای این پک مدنظرم هست 350 هزار تومانه (ارسال با خریدار) که با توجه به نوع چیپ و اینکه کار نکرده منطقیه. ۳ سال هم گارانتی اوتانا داره و پک هم داره. تلگرام: @mostafaabbac_work
IMG_20171219_220455_250.jpg
با تشکر

Last edited:

lorn

Registered User
لایک‌ها
404
دوسته من می شه یه عکس واضخ از چیپ بدی که برم چک کنم
تا جایی که می دونم b-die روی هیچ ماژول 4 گیگابایتی استفاده نشده دفعه اولمه همچین چیزی می بینم کلا سامسونگ تو کمبود چیپ بود حالا بعید چبپ به این ارزشمندی رو روی یسری ارزون قیمت اونم به این صورت بزاره
خیلی جالبه برام

lorn

Registered User
لایک‌ها
404
در صورت اثبات و دست یابی به فرکانس ذکر شده با تایمینگ پایین
پایه هستم

mostafa_abbasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
درود امیرحسین جان
از اونجایی که خودتون اورکلاکر هستید و با چیپ‌های B-die آشنایی دارید. میدونید که این چیپ ها ظرفیت 1 گیگابایتی دارن و در رم مذکور هم تنها 4 عدد از این چیپ‌ها به کار رفته و ظرفیت هر ماژول 4 گیگ هست (Single-Side). در نتیجه شکی نمیمونه که این چیپ‌ها B-die هستن. و صد البته این رم‌ها نمیتونن به فرکانس‌های بالا و تایمینگ‌های تنگی که رم‌هایی مثل Trident Z 3000CL14/3200CL14/3333CL16... میتونن دست پیدا کنن، برسن؛ اگر قرار بود اینطور باشه که کسی با وجود قیمت پایین این رم‌ها سمت G.SKILL و... نمیرفت! :D:D
اما تا جایی که اطلاع دارم ، چیپ‌های B-Die با اعمال ولتاژ مناسب میتونن به فرکانس‌های بالای 3733 مگاهرتز دست پیدا کنن و برای دستیابی به فرکانس های بالای 4000 مگاهرتز با تایمینگ پایین هم نیاز به هندپیک رم‌ها هست. من بهتون تضمین میدم این رم میتونه هر تستی رو با فرکانس 3733 مگاهرتز/ تایمینگ CL19-19-19-36-1T و ولتاژ 1.3 ولت پاس کنه، با ولتاژها و فرکانس‌های بالاتر تست نکردم.
در هر صورت برای اطمینان شما این یه عکس واضح از چیپ‌ها که خودتون هم میتونید دربارش تحقیق کنید:
photo_2017-12-27_12-22-37.jpg
سینگل ساید بودن رم‌ها:
photo_2017-12-27_12-22-56.jpg
من در خدمتم.

lorn

Registered User
لایک‌ها
404
درود امیرحسین جان
از اونجایی که خودتون اورکلاکر هستید و با چیپ‌های B-die آشنایی دارید. میدونید که این چیپ ها ظرفیت 1 گیگابایتی دارن و در رم مذکور هم تنها 4 عدد از این چیپ‌ها به کار رفته و ظرفیت هر ماژول 4 گیگ هست (Single-Side). در نتیجه شکی نمیمونه که این چیپ‌ها B-die هستن. و صد البته این رم‌ها نمیتونن به فرکانس‌های بالا و تایمینگ‌های تنگی که رم‌هایی مثل Trident Z 3000CL14/3200CL14/3333CL16... میتونن دست پیدا کنن، برسن؛ اگر قرار بود اینطور باشه که کسی با وجود قیمت پایین این رم‌ها سمت G.SKILL و... نمیرفت! :D:D
اما تا جایی که اطلاع دارم ، چیپ‌های B-Die با اعمال ولتاژ مناسب میتونن به فرکانس‌های بالای 3733 مگاهرتز دست پیدا کنن و برای دستیابی به فرکانس های بالای 4000 مگاهرتز با تایمینگ پایین هم نیاز به هندپیک رم‌ها هست. من بهتون تضمین میدم این رم میتونه هر تستی رو با فرکانس 3733 مگاهرتز/ تایمینگ CL19-19-19-36-1T و ولتاژ 1.3 ولت پاس کنه، با ولتاژها و فرکانس‌های بالاتر تست نکردم.
در هر صورت برای اطمینان شما این یه عکس واضح از چیپ‌ها که خودتون هم میتونید دربارش تحقیق کنید:
مشاهده پیوست 1049053
سینگل ساید بودن رم‌ها:
مشاهده پیوست 1049054
من در خدمتم.
سپاس از حسن توجهت سالار
خیلی گلی ممنون بابت توضیخاتت از رو تجربه رمهای ddr3 و هاینیکس که دارم می گم چون یسری رمها ddr3 اومد دقیقا همین شکلی و با قیمت خیلی ارزون که خوراک اورکلاک بود
بگذریم من چیپ رو یه بررسی بکنم پ.خ اطلاع می دم بهت و واقعا از کجا معلوم اگر 1.8 بدی تایمینگ تنگ هم بدون هیچ مشکلی می زنه کلا B-die حرارتی هم تولید نمی کنه و تا 1.98 ولت هیچ مشکلی نداره

به هرحال اجازه بده من سریال چیپ رو چک کنم خبر می دم بهت ولی در هر صورت پدیده ای هست برای خودش 4 گیگابایتی با چیپ b-die:general601:

mmansell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کد مدلشو از روی جعبه میخونید بنویسید لطفا؟

بالا