برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش و مزایده یک سری وسایل واتر کولر کاستوم

Hamed DC

Registered User
لایک‌ها
374
با سلام خدمت دوستان عزیز.

یک عدد بلاک پردازنده برند با کیفیت XSPC برای فروش موحود هستش. بلاک از ابتدا دست خودم بوده. حدود 3سال کارکرده و بدون گارانتی هستش. از نظر فنی، ظاهر و عملکردی هم فاقد هر گونه مشکلی هست. قیمت نوی این بلاک رو میتونید از لینک زیر که قرار داده شده بررسی کنید! چهار عدد فیتینگ هم از برند FREEZE MOD برای فروش قرار داده شده که شاید توی ایران زیاد نام اشنا نباشه، اما از نظر کیفیت و قیمت، فوق العاده هست(گرچه به پای برندهای اروپایی نمیرسه!).

شرایط فروش برای بلاک پردازنده :
قیمت پایه برای :250.000تومان( با کسر بیش از 40 درصد، قیمت آک)
قیمت فروش فوری برای پردازنده: 300.000 تومان(با کسر بیش از 30 درصد، قیمت آک)
گام افزایش: 10.000 تومان.
تحویل حضوری در همدان و امکان ارسال به سایر نقاط با پست و تیباکس.
هزینه ارسال به عهده خریدار عزیز.
ابتدا واریز سپس ارسال کالا.
پایان مزایده 24ساعت بعد از آخرین پیشنهاد.

شرایط بلاک:
لینک مشخصات : XSPC RayStorm CPU
بلاک فاقد گارانتی هست، و از ابتدا خرید دست خودم بوده.
از نظر فنی کاملا سالم و بی هیچ مشکلی هست.به خریدار عزیز تضمین سلامت داده خواهد شد و 24 ساعت مهلت تست هم خواهد داشت.
دارای متعلقات جعبه هستش. بیشتر لوازم استفاده نشده هست.
بلاک بصورت دوره ای شستشو و صیقل دهی شده، و عملا فاقد هر گونه رن گرفتگی یا خوردگی داخلی و خارجی هست.

شرایط فروش فیتینگ ها:
قیمت پایه برای هر چهار فیتینگ:100.000تومان.
قیمت فروش فوری برای هر چهار فیتینگ: 125.000 تومان.
گام افزایش: 5.000 تومان.
تحویل حضوری در همدان و امکان ارسال به سایر نقاط با پست و تیباکس.
هزینه ارسال به عهده خریدار عزیز.
ابتدا واریز سپس ارسال کالا.
پایان مزایده 24ساعت بعد از آخرین پیشنهاد.

شرایط فیتینگ ها:
لینک مشخصات: FREEZE MOD
فیتینگ ها فاقد گارانتی هستن و فقط یک بار به مدت 1 هفته برای تست استفاده شدن.
از نظر فنی کاملا سالم و فاقد هرزی یا خوردگی واشر هستن. با این حال 24 ساعت(!!!) مهلت تست به خریدار عزیز داده میشه.
فاقد جعبه و کارتن هستن.
مشخصات دقیق فیتینگ، دهانه 3/8 اینچی هست و قسمت رزوه هم 1/2 اینچی و به همه قطعات قابل پیچ شدن هست.
یکی از ویژگی های بارز این بلاک ها، قابلیت نصل شلنگ های باریک هست که حجم آب رو کاهش میده و برای تست هایی که نیاره رادیات داخل یخ باشه، بسیار عالی هست.

پ.ن: تعدادی رادیات کاستوم و دستکاری شده از مدلهای مختلف که شامل رادیاتورهای واتر کولرهای AIO و رادیاتورهای بخاری برخی خودروها هم موجوده که کسی از دوستان مایل بود، میتونم با قیمت مناسبی در اختیارشون قرار بدم .

عکسها جهت رعایت قوانین:

IMG_2354.JPG IMG_2356.JPG IMG_2357.JPG IMG_2358.JPG IMG_2361.JPG Untitled.jpg Untitled2.jpg

Last edited:

behnamfrozen

Registered User
لایک‌ها
97
داداش اون رادیات های بخاری خودرو ها رو عکسشو بزار،بعد شیلنگ و بلاکشم داری ؟برا ۱۱۵۰، مثلا کلش چند میشه؟من مادربردمم یه هدر واتر کولر رو پل شمالیش هم داره میخوام به مین هم این وسط یه حالی بدم

Hamed DC

Registered User
لایک‌ها
374
داداش اون رادیات های بخاری خودرو ها رو عکسشو بزار،بعد شیلنگ و بلاکشم داری ؟برا ۱۱۵۰، مثلا کلش چند میشه؟من مادربردمم یه هدر واتر کولر رو پل شمالیش هم داره میخوام به مین هم این وسط یه حالی بدم
سلام دوست خوبم.
وقت بخیر.
رادیات رو اگر هزینه ارسالش رو تقبل کنی، رایگان میفرستم خدمتت. چون نیاز به کمی دستکاری داره و همین هزینه دستکاریش برات بمونه. یه زمانی خودم این رادیات رو 60تومن خریدم!
بلاک پردازنده هم موجوده،‌مشکلی نیست. مایل بودین هر دو رو بسته بندی کرده و میفرستم خدمتتون.
شیلنگ باید ببینم تیکه هایی که هست به این می خوره. رادیات رو که تبدیل 1/2 بهش زدم. یه شیلنگ 1/2 اینچی بگیری براحتی کارت رو راه میندازه.
عکس رادیات رو خدمتت ارسال میکنم.
چون هزینه ارسالش ممکنه کمی بالا بشه بخاطر وزن رادیات، کلش رو همون قیمت پایه بلاک در نظر میگیرم برات.

behnamfrozen

Registered User
لایک‌ها
97
سلام عزیز
خیلی ممنون از وقتی که میزاری
فقط یه سوال
الان من به جز cpu چجوری میتونم به چیپست مادربردم که جاشو داره با همین واترکولر خنک کنم؟و اینکه بعدا میشه یه شعبه دیگه برای گرافیکی که بلاک رو خودش هست وصل کرد؟چون تو فکر خرید همچین گرافیکی هستم مثل سری poseidon ایسوس
ممنون میشم اگه جواب بدین

Hamed DC

Registered User
لایک‌ها
374
سلام عزیز
خیلی ممنون از وقتی که میزاری
فقط یه سوال
الان من به جز cpu چجوری میتونم به چیپست مادربردم که جاشو داره با همین واترکولر خنک کنم؟و اینکه بعدا میشه یه شعبه دیگه برای گرافیکی که بلاک رو خودش هست وصل کرد؟چون تو فکر خرید همچین گرافیکی هستم مثل سری poseidon ایسوس
ممنون میشم اگه جواب بدین
سلام عزیز
سلامت باشی
امکانش هست مدل مادر برد رو ارسال کنید؟؟؟؟
شما با توجه به تعدا رادیات و پمپی که برای لوپ واتر کولرتون استفاده می کنید،‌می تواند همه قطعات از جمله رمها، جیپ های مادربرد، جیپهای گرافیک و سایر موارد رو با استفاده از بلاک مخصوص بهش ببرین زیر واتر و اونها رو با استفاده از آب خنک کنین. منتها چند شرط داره: اول حجم کیس هست، چون باید حجم و اندازه کیس با توجه به تعداد و اندازه رادیاتور در نظر گرفته بشه. همچنین وسایلی مانند پمپ و شیلنگ ها که خیلی فشای بسته ای نداشته باشن. دوم، استفاده از اندازه های یکسان ورودی و خروجی هست که بهترین عملکرد رو داشته باشه. موضوع بعد نحوه کولینگ کیس هست. چون برخی کیس های برای بستن واترهای کاستوم اصلا مناسب نیستن و نمیشه ازشون به خوبی برای طرح زدن استفاده کرد.

عکس های زیر نمونه ای از یک واتر کاستوم هست. کیس متعلق به خودم می باشد!

4_550px.jpg

5_550px.jpg

عکس‌های بیشتر:
Enermax Big Boy

behnamfrozen

Registered User
لایک‌ها
97
سلام عزیز
سلامت باشی
امکانش هست مدل مادر برد رو ارسال کنید؟؟؟؟
شما با توجه به تعدا رادیات و پمپی که برای لوپ واتر کولرتون استفاده می کنید،‌می تواند همه قطعات از جمله رمها، جیپ های مادربرد، جیپهای گرافیک و سایر موارد رو با استفاده از بلاک مخصوص بهش ببرین زیر واتر و اونها رو با استفاده از آب خنک کنین. منتها چند شرط داره: اول حجم کیس هست، چون باید حجم و اندازه کیس با توجه به تعداد و اندازه رادیاتور در نظر گرفته بشه. همچنین وسایلی مانند پمپ و شیلنگ ها که خیلی فشای بسته ای نداشته باشن. دوم، استفاده از اندازه های یکسان ورودی و خروجی هست که بهترین عملکرد رو داشته باشه. موضوع بعد نحوه کولینگ کیس هست. چون برخی کیس های برای بستن واترهای کاستوم اصلا مناسب نیستن و نمیشه ازشون به خوبی برای طرح زدن استفاده کرد.

عکس های زیر نمونه ای از یک واتر کاستوم هست. کیس متعلق به خودم می باشد!

4_550px.jpg

5_550px.jpg

عکس‌های بیشتر:
Enermax Big Boy
مادربرد من gigabyte z97x gaming G1

Hamed DC

Registered User
لایک‌ها
374
مادربرد من gigabyte z97x gaming G1
این مدل بلاک های مخصوص به خودش رو برای قسمت های جیپست و ماسفت ها داره که فکر نمیکنم توی ایران به راحتی بشه پیدا کرد.
در مورد اضافه کردن بلاک به لوپ هم مشکلی نیست و هر وقت بخواید میتونید به این لوپ قطعات و یا بلاک اضافه کنید.

alksdj

Registered User
لایک‌ها
257
سلام آقا حامد گل
عجب عکس هایی هست خیلی خوشم اومد
میشه قیمت کف کف بلاک رو بفرستین

Hamed DC

Registered User
لایک‌ها
374
سلام آقا حامد گل
عجب عکس هایی هست خیلی خوشم اومد
میشه قیمت کف کف بلاک رو بفرستین
سلام و عرض ادب.
ارادات:)
کم سعادتیمااااااااااااااااااا، قیمت آخر خدمتت ارسال شد;)

lorn

Registered User
لایک‌ها
404
امیر حسین، اونو ول کن، بیا بلاک رو بخر:D:D:D:D:D
راستی سلام;)

سلام به دوسته قدیمی خودم
خوبی ؟
والا من غرقه در EK هستم جدایی از اون کلی هم بلاک سی پی یو و گرافیک دارم و باز هم جدای از اون XSPC هم دارم یه مدل ;);););)
EK خوب و آکبند خواستی یه سر پیش ما بیا خمیر سیلیکون داخلش هم گریزلیه :D:p

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-فوق-العاده-محصولات-ek-سری-اول.888796/#post-12317826

تعداد دوباره موجود شد

Hamed DC

Registered User
لایک‌ها
374
جالبه، با این جهش نجومی و مضحک قیمت ها، با این قیمت کسی بلاک نمیخره!!!!
همچنان بی هیچ اضافه قیمتی(بر خلاف بسیاری از فروشندگان عزیز و واسطه های گرامی!) جهت فروش موجود است.

بالا